صفحه 3 از 4 نخستنخست 1 2 3 4 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 30 , از مجموع 38
Like Tree45تشکر

موضوع: دوربین دیجیتال برای عکاسی در نور کم

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

نظرتون راجع به canon power shot sx 220 و canon IXUS 310hs در برابر سامسونگ st6500 برای عکاسی بهتر در شب چیه؟کدوم بهترن؟

كاربر فعال Viper آواتار ها
    تشکر کرده
    1607

نقل قول نوشته اصلی توسط shahab.rad نمایش پست ها
    نظرتون راجع به canon power shot sx 220 و canon IXUS 310hs در برابر سامسونگ st6500 برای عکاسی بهتر در شب چیه؟کدوم بهترن؟
    بین این 3 تا من به شخصه canon IXUS 310hs رو ترجیح می دهم

اما نکته هم بگم.

اون عکسهایی که شما دیدید الزاما با یک تک شات راحت انداخته نشده اند.
    بلکه با نوردهی چند ثانیه ای گرفته شده اند.
    shahab.rad تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط sbsware نمایش پست ها
    قربان اگر دوربین شما مود m یا منوال دارد ، می توانید با کم کردن سرعت شاتر ، استفاده از دیاف f باز (منظور عددهای کوچکتر) و حداقل ایزو ، به نتیجه مطلوبی برسید (نورسنجی نیز باید انجام داد ، جی 9 که اینکار رو میکرد و زیادی و یا کمی نور رو قبل از گرفتن عکس نشون میداد ) . قبل از اینکه سه پایه بخرید میتونید همین رو امتحان کنید . دوربین رو روی تاقچه ، تاپس آشپزخونه ، روی تلویزیون میز نهارخوری و .... قرار بدید و امتحان کنید . امیدوارم حرفم باعث خنده خوانندگان نشه ، اما به جرئت میتونم بگم که با اینکار و نزدن فلاش در شب و پایین بودن ایزو و مگاپیکسل بالایی که اکثر دوربینهای امروزی دارند ، عکس شما تنه به تنه اس ال آرهای entry level خواهد زد .
    من سرانجام canon ixus 310 hs رو گرفتم. دوست عزیز چطور میشه سرعت شاتر و دیاف f باز رو تنظیم کرد؟ اسم خاصی در منو انگلیسی داره؟

كاربر همراه S. Bagherpour آواتار ها
    تشکر کرده
    590

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezanasibi نمایش پست ها
    من سرانجام canon ixus 310 hs رو گرفتم. دوست عزیز چطور میشه سرعت شاتر و دیاف f باز رو تنظیم کرد؟ اسم خاصی در منو انگلیسی داره؟
    بسیار بسیار مبارک باشه . قربان مجبورم کردید بنا به وظبفه کل دفترچه اش رو دانلود کنم . توضیحات مبسوطی در رابطه با مود p از صفحه 83 تا 105 و مد tv از صفخه 107 تا 110 اون نوشته . اگر متوجه نشدید بفرمایید تا ترجمه اش کنم .
    ویرایش توسط S. Bagherpour : Thursday 20 October 2011 در ساعت 12:15 دلیل: عرض تبریک
    alirezanasibi تشکر می‌کند.
    تجهیزات فعلا هیچی حتی یه پوینت اند شوت !!!
    شهروز باقرپور

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

از جناب viper تشکر میکنم الان دیگه نظرم رو 310hs هست چون قیمت 230xs رو 385 میدن شمال واسه همین احتمالا 310canon میگیرم.علیرضا مبارک باشه.قیمت چند و کجا گرفتید؟
    alirezanasibi و Viper تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط sbsware نمایش پست ها
    بسیار بسیار مبارک باشه . قربان مجبورم کردید بنا به وظبفه کل دفترچه اش رو دانلود کنم . توضیحات مبسوطی در رابطه با مود p از صفحه 83 تا 105 و مد tv از صفخه 107 تا 110 اون نوشته . اگر متوجه نشدید بفرمایید تا ترجمه اش کنم .
    ممنون. دارم دفترچه اش رو دانلود میکنم. خدا رو شکر با انگلیسی مشکلی ندارم. اگه سوالی بود حتما همینجا میپرسم.
    S. Bagherpour تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط shahab.rad نمایش پست ها
    از جناب viper تشکر میکنم الان دیگه نظرم رو 310hs هست چون قیمت 230xs رو 385 میدن شمال واسه همین احتمالا 310canon میگیرم.علیرضا مبارک باشه.قیمت چند و کجا گرفتید؟
    از دیجی کالا سفارش دادم برام آوردن. اینجا: http://www.digikala.com/?Products=Di...0-HS-IXY-31-HS

PHA
    PHA آنلاین نیست
    كاربر همراه PHA آواتار ها
    تشکر کرده
    29

می خواستم بگم برای عکاسی در نور کم با دوربینهای کامپکت بهتره دوربینی تهیه کنید که سنسور Back illuminated CMOS داشته باشه ( بهتر از cmos معمولی و ccd جواب میده ) که دیدم همین کار رو کردین !
    shahab.rad تشکر می‌کند.

كاربر جديد armin javid آواتار ها
    تشکر کرده
    5

دوستان بین 2دوربین زیر کدوم تو نور کم نویز کمتر و شفافیت بهتری داره؟
    در مجموع خرید کدومش پیشنهاد میشه ؟
    واسه عکس های شخصی خودم میخوام بگیرم . بیشتر عکسامو شب میگیرم .واسه همین مهمه تو نور کم عکس با کیفیتی داشته باشم.

آیا تو همین رنج قیمت دوربین بهتری هم میشه گرفت ؟

canon ixus 510

fujifilm x-pro1

خیلی ممنونم.
    اگه نظرتون رو فوجی بود بگین تو جعبش چیا باید باشه و اینکه وقتی میخریم لنز همراهش هست یا باید جدا تهیه شه .(کلا اطلاعات کلی درباره مورد پیشنهادی رو میخواستم)

كاربر همراه
    تشکر کرده
    4086

نقل قول نوشته اصلی توسط armin javid نمایش پست ها
    دوستان بین 2دوربین زیر کدوم تو نور کم نویز کمتر و شفافیت بهتری داره؟
    در مجموع خرید کدومش پیشنهاد میشه ؟
    واسه عکس های شخصی خودم میخوام بگیرم . بیشتر عکسامو شب میگیرم .واسه همین مهمه تو نور کم عکس با کیفیتی داشته باشم.

آیا تو همین رنج قیمت دوربین بهتری هم میشه گرفت ؟

canon ixus 510

fujifilm x-pro1

خیلی ممنونم.
    اگه نظرتون رو فوجی بود بگین تو جعبش چیا باید باشه و اینکه وقتی میخریم لنز همراهش هست یا باید جدا تهیه شه .(کلا اطلاعات کلی درباره مورد پیشنهادی رو میخواستم)
    سلام دوست عزیز
    ببخشید که انقدر رک میپرسم،ولی شما هیچ ایده ای از نیازتون یا اصلا از این دوتا دوربین دارید؟
    دوربین اول یک کامپکت ساده با امکانات حداقلی از کنونه،با قیمتی حدود 700 هزار تومن،و دومی یه میرورلس فوق العاده از فوجی با قیمتی بالاتر از 4ملیون تومن!!! تازه بدون لنز،برای هرکدوم از لنزهای اون هم باید بالای 1.5ملیون تومن پول بدید،توصیه میکنم کمی راجع به دوربین هایی که انتخاب کردید تحقیق کنید،اگر هم که احیانا تحقیق کردید و این سوال رو پرسیدید من فوجی رو بهتون پیشنهاد میکنم،محتویات جعبه هم توی دفترچه راهنماش کاملا توضیح داده شده و همونجا میتونید چک کنید.
    Navid7h، bahri-d، persian.boy و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    محسن مقصودی

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1 2 3 4 آخرینآخرین