صفحه 10 از 18 نخستنخست ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 91 تا 100 , از مجموع 171
Like Tree300تشکر

موضوع: SLR ارزان قیمت یا کامپکت گران قیمت؟

كاربر همراه ali ka آواتار ها
    تشکر کرده
    23

سلام
    قیمت سری nex سونی برایم کمی بالاست ، اگر بخواهم یک لنز همه کاره بردارم که گرانتر هم میشود ، اصولا قیمت دوربینهای سونی در ایران زیادی گران است .
    آیا کیفیت خروجی eos m درمقایسه با نیکون 3200 مورد تائید شما هست ؟
    اگر مقایسه ای کامل بین g16 با fz200 برایم انجام دهید موجب امتنان خواهد بود .

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط ali ka نمایش پست ها
    سلام خزان محترم
    با کمک اینترنت آشنایی مختصری با دوربینها دارم و میدانم با پول g16 میتوانم دوربینهای dslr مانند نیکون 5100 و 3200 و 3300 و ... یا کانن 1200 و 600 و ... بگیرم .
    عکاس حرفه ای نیستم و هدفم عکس و فیلم گرفتن از خانواده کوچک خودم و گاهی مسافرتهای خانوادگی به رسم یادگار است البته یادگارهایی با کیفیت ، دوست دارم فیلم و عکس با کیفیت داشته باشم اما نمیدانم که آیا حوصله وررفتن با تنظیمات یک dslr را دارم یا نه ...؟ و همین نکته مرا در خرید معطل نگهداشته است ، گاهی به sx270 راضی و قانع میشوم و زمانی به پاناسونیک fz200 رضایت میدهم و پس از مدتی علاقه به dslr در من موج میزند و ...
    دوست عزیز می تونید به کامپکتهای سطح پیشرفته که سنسور بزرگتری هم دارند مثل Canon G1X هم فکر کنید که دوربین بسیار خوبیه.
    Dariush Chegini تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    23

سلام
    در سایت www.digikala.com بخشی هست که به مقایسه عکس گرفته شده از دوربینهای مختلف از یک صحنه مشترک میپردازد آیا کسی از دوستان این مقایسه را تایید میکند ؟
    آیا صرفا با تکیه براین مقایسه میتوان دوربین دلخواه را گزینش کرد ؟
    اگر سایت بهتر و مطمئن تری سراغ دارید معرفی بفرمایید ...
    منتظر پاسخ سوال قبلی هستم .
    دوربین g1x هم دوربین خوبی است با یکسری مشکلات از جمله فوکوس ، عدم تعویض لنز ...
    Nima Sadigh تشکر می‌کند.

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

سلام
    در سایت www.digikala.com بخشی هست که به مقایسه عکس گرفته شده از دوربینهای مختلف از یک صحنه مشترک میپردازد آیا کسی از دوستان این مقایسه را تایید میکند ؟
    آیا صرفا با تکیه براین مقایسه میتوان دوربین دلخواه را گزینش کرد ؟
    اگر سایت بهتر و مطمئن تری سراغ دارید معرفی بفرمایید ...
    منتظر پاسخ سوال قبلی هستم .
    دوربین g1x هم دوربین خوبی است با یکسری مشکلات از جمله فوکوس ، عدم تعویض لنز ...
    سلام به سايت Digital Photography Review مراجعه كنيد.
    ضمناً نام بردن و درج آدرس اينترنتي سايت هاي تجاري مثل ديجي كالا در فروم به نظرم ممنوع است.

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

آیا کیفیت خروجی eos m درمقایسه با نیکون 3200 مورد تائید شما هست ؟
    .
    بله. خروجي آن با D3200‌ تفاوت چنداني ندارد. مي توانيد در فروم خودمان به عكس هاي بسيار زيبائي كه جناب عقيل احمدي عزيز (با نام كاربري Lamagra) با اين دوربين ثبت كرده اند مراجعه كنيد.
    Niaz و lamagra تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    23

سلام
    اگر با نام بردن ازسایتی کاری خلاف مقررات انجام دادم سهوی بوده و سعی خواهم کرد تکرار نشود. درضمن به سایتی که گفتید مراجعه کردم ولی سوژه عکس هر دوربین با دوربین دیگر مشترک نیست و قضاوت برایم مشکل شد.
    با توجه به آنچه تاکنون صحبت شد اگر پیشنهاد شخصی شما برای من را بفرمایید موجب امتنان خواهد بود ...
    Nima Sadigh تشکر می‌کند.

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

من تمام بحث شما رو خوندم و به نظرم به اس ال آر نیازی ندارید.بدون آینه هایی مثل همین کنون ای او اس ام یا سونی نکس 5 آر با لنز 55-18 یا حتی سونی آ3000 به همراه لنز 55-18 که در داخل کشور هم با قیمت خیلی مناسبی پیدا میشه برای شما کافی است.این آخری جثه یک اس ال آر رو داره و البته سنسور بزرگ اس ال آر ها با کیفیت خیلی خوب.فیلمبرداری نرم و روانی هم داره که برای کارهای خانوادگی بسیار عالی است.دلیل اصلی پیشنهاد این مورد قیمت خیلی خوب اونه.
    اما در کنار همه اینها نظر اصلیم اینه که دوربینهایی مثل سونی آر ایکس 10 و پاناسونیک اف زد 1000 بهترین انتخابها برای شماست.سنسور نه چندان کوچک.لنز جذاب با محدوده بسیار جذاب(خصوصا آر ایکس 10 با دیافراگم ثابت و بازش) فیلمبرداری خیلی خوب و خروجی عکس خیلی خوب با هندلینگ و کیفیت ساخت عالی.در کل به نظرم برای کسی با استفاده شما دوربینهای بسیار کاملی هستند.منتها کمی از بودجه شما گرانترند.اگر بتونید تا حد اینها افزایش بودجه بدید پیشنهاد من یکی از این دوربینه.
    Nima Sadigh و Dariush Chegini تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر فعال bf  آواتار ها
    تشکر کرده
    964

سلام
    شغل و حرفه ام عکاسی نیست بلکه میخواهم عکس و فیلم باکیفیت از خانواده و گاهی طبیعت بگیرم .
    هفته قبل یک کانن 400d اجاره کردم و با آن روی مود اتوماتیک حدود 350 عکس گرفتم ولی فقط ده عکس آن جالب بود و بقیه چنگی به دل نمیزد ...
    شاید من عکاس خوبی نبودم اما انتظارم ازیک dslr بیشتر بود ...
    در مورد بودجه هم تا دو میلیون تومان میتوانم هزینه کنم ولی نمیخواهم بدون هدف ونتیجه هزینه کنم ، به نظر شما برای مصرف کننده ای مثل من چقدر هزینه کنم معقول و منطقی است؟ ...
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    سلام
    اگر می خواهید عکس های خوب بگیرید، قبل از هر چیز با قدری مطالعه اصول اولیه عکاسی را بیاموزید و در مد Auto هم عکاسی نکنید. برای دوربین هم پیشنهاد من کانن EOS-M است که با دو لنز و یک فلاش و تبدیل لنز EF-M به EF حدود 1500 هزار تومان است.
    سلام دوست عزیز. به نظر من بهترین پاسخی که به شما داده شده است این پاسخ آقای چگینی است.

توصیه من به شما این است که eos-m و نیکون d3200 را که مد نظر دارید امتحان کنید (در دست بگیرید) و آن دوربینی که به دست شما بهتر می نشیند انتخاب کنید. هر دو دوربینهای ارزانی هستند و با توجه به امکان تعویض لنز و سنسور APS-C قابلیت انعطاف خوبی دارند.
    این امر کاملا شخصی است. برای مثال به دست من eos-m بهتر از کنون SL1 می نشیند اما برای دوستمان آقای نیمای عزیز کاملا بر عکس است. من نیکون d3200 را به d5200 وکنون 70d را به هردوی آنها (از نظر هندلینگ) ترجیح می دهم! شاید به نظر خیلی عجیب باشد!؟

-بعد از انتخاب دوربین و لنز کیت (خواه 18-55 یا 18-135) یکی از کتابهای آموزش عکاسی را در دست بگیرید و آن را به صورت خود آموز دنبال کنید. توصیه من کتاب Understanding Exposure آقای Bryan Peterson است. این کتاب هم به صورت ebook انگلیسی در دسترس است هم به توسط دوست خوبمان آقای مهندس شهبازی عزیز ترجمه شده است.

- سعی کنید با همان لنز کیت سبک عکاسی خود را پیدا کنید. شما کاربرد عکاسی طبیعت و خانوادگی را مد نظر دارید در مقابل تاکید زیادی رو لنز های بلند با زوم زیاد داشته اید. به نظر من لنز کیت برای عکسهای خانوادگی و مهمانی های خودمانی انتخاب بسیار خوبی است. لنزهای واید در منظره کاربرد زیادی دارند. خود من از روزی که قصد بازگشت به عکاسی داشتم قصد امتحان لنزهای تله را داشتم. نشان به آن نشان که از ابتدا یک لنز 11-22 تهیه کردم و شاید به زودی یک لنز 8مم هم اضافه کردم!

- در پایان نظر شما را به این لینک زیر جلب میکنم. ایشان بیشتر عکسهای این مجموعه را به ef-m 18-55 گرفته اند (البته با شرایط استودیو):
    I used the EOS M to shoot for one of the biggest model agency in America.

اگر کمی جستجو کنید "عکسهای روزمره" زیادی در فرومها می بینید.
    Nima Sadigh، Dariush Chegini و ali ka تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    23

سلام
    ترجمه فارسی کتابی که معرفی فرمودید را چگونه میتوانم دانلود کنم ؟
    با تشکر

كاربر فعال bf  آواتار ها
    تشکر کرده
    964

اگر قصد خواندن نسخه فارسی را دارید من توصیه میکنم آن را تهیه کنید. فکر نمیکنم به صورت pdf موجود باشد.
    حتی اگر قصد خواندن زیان اصلی را هم داشتید و در خارج از کشور بودید توصیه همین بود. جدا از بحث حقوق مولف- کتاب مصوری است نسخه چاپی آن لطف دیگری دارد.
    ali ka تشکر می‌کند.

صفحه 10 از 18 نخستنخست ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... آخرینآخرین