صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 16 , از مجموع 16

موضوع: منوی B&w

كاربر آشنا amingol آواتار ها
    تشکر کرده
    0

پیش فرض پاسخ: منوی B&w

نقل قول نوشته اصلی توسط a80300d
    بنده میگم اگر تازه وارد در فروم گشت و چیزی پیدا نکرد حق با اوست ! به او لینک خواهیم داد.

اما شاید منظورم رو بد بیان کردم. منظورم خوندن کل فروم نبود بلکه جستجوی کل فروم فقط برای موضوع مورد نظر.
    شاید کلمه (( کل )) گول زننده باشه اما فقط با کلیک بر روی کلمه جستجو و نوشتن کلمه مورد نظر کل فروم سرچ میشود.
    که این هم میتونه جزو قوانین تالار باشه.

اما amingol عزیز منظور ما شما یا فرد خاصی نبود و هیچ کس شما را مورد سرزنش قرار نداد بلکه این تاپیک را فرصتی دیدم تا پیشنهادی دهم که
    1- چند بند به قوانین تالار اضافه شود ( یکیش یکبار سرچ کردن کلمه موردنظر تا حد امکان یا نوشتن با فونت فارسی که مطمئنم هیچ کس با قرار دادن این قانون مخالف نیست )
    2- گرفتن یک کویز که اصلا فکر نمیکنم کسی را منصرف کند.
    کسی که با گرفتن یک تست خیلی ساده( کلمه ساده اگر نبود حق با شما ) منصرف شود یا برود و دیگر نیاید یعنی تنبل است.

در مورد وقت هم بگم ما تا به الان همین کار را میکردیم ! یعنی لینک میدادیم. همانطور بحث سر فرق SLR و SLR-like
    یا کدام دوربین را بخرم و خیلی مسائل از این دست را لینک دادیم.

اما بنده معتقدم یکبار برای همیشه.
    که آن هم منظورمان شما نیستید بلکه از مدیران عزیز آن دو مورد را تقاضا دارم. که مدیران هم همیشه سر فرصت و با تدبیر کار را به بهترین نحو انجام خواهند داد.

حالا اگر اشکالاتی دیگر به موضوع میبینید عنوان کنید تا به راه حلی همگانی برسیم تا کل راضی باشند. خوشبختانه دوست عزیزمان هم که سوال کرده بودند به جوابشان رسیدند و دیگر جایی نگرانی این که آخر هم به جوابشان نرسیدند نیست.

خدمت شما استاد گرامی عرض کنم که بنده از قسمت سرچ استفاده کردم و همانطور که در بالا نیز گفتم به جایی نرسیدم . نمیدانم سرچ کردن من اشتباه بود (که بعید میدونم) یا سرچ فورم ضعیف !!!؟؟؟؟
    بنده کلمه d50 رو سرچ کردم که بعید میدونم برای یک موتور جستجو چیز سختی باشه !! ولی متاسفانه پیدا نکرد .
    لازم به ذکر است که بنده حدود 10 صفحه از عناوین تاپیکها (که فکر کنم هر صفحه حدود 10 الی 20 موضوع دارد ) رو خوندم و موضوع مورد نظر رو پیدا نکردم و بنا به وقت کم مجبور به اینکار شدم !! در ثانی در بعضی از تاپیکها پستها از موضوع تاپیک منحرف شده و فرد به جواب مورد نظر نمیرسه و همین امر ممکنه باعث بشه که یکنفر مثل من یک تاپیک جدید بزنه و موجبات مزاحمت و تکدر خاطر عزیزان بشه !
    از نظر اشکال که همون موتور سرچ هستش که ضعیف عمل میکنه !!!

Moderator M.R.Shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    298

اميدوارم كه دوست عزيزمان امين نرنجيده باشند.
    اصلا اينطور نيست كه اعضا قديمي بر جديدها برتري داشته باشند يا بر كسي بر كس ديگر ارچحيت خاصي داده شود.
    شايد شما هم اگر جاي دوستان اين فروم بوديد كه شاهد صدها بار پرسيده شدن يك سوال بوده باشيد، همين گونه برخورد مي كرديد.! هر چند من شخصا چنين برخوردي را نمي پسندم و در چنين مواردي ضمن معرفي لينك تذكر كوچكي هم مي دهم كه مثلا لطفا نگاهي هم به موضوعات قبلي بيندازيد.
    ضمن اينكه شايد سيستم سرچ فروم خيلي خوب نيست، ولي من خودم هر وقت چيزي را جستجو ميكنم با چند بار عوض كردن كلمه كليدي به جواب دلخواهم رسيده ام و فكر نمي كنم مشكل جدي داشته باشد.
    به هر حال از دوستان هم خواهشمندم در برخوردهاي اوليه خود با تازه واردان به فروم نهايت دقت را نموده و سعي نمايند برخوردي نداشته باشند كه باعث سرخوردگي و فرار اعضا جديد شود. به هر حال همه شما بارها در سينما ديده ايد كه در حالي كه شما همه جا را بخوبي مي بينيد تازه واردان را بايد با چراغ قوه تا سر جايشان راهنمايي كرد.. به هر حال براي تازه واردان در هر فضايي، حداقل زماني براي آشنايي با شرايط و موضوعات نياز هست كه با تحمل و صعه صدر بيشتر از جانب دوستان، مي توان اين زمان را با وضعيت بهتري سپري نمود.

كاربر ويژه Amir Mohebi آواتار ها
    تشکر کرده
    8560

گله من بيشتر از آقاي عبدالهي بود، آقاي امين تازه وارد بودند و از مسائل داخلي خبري نداشتند.

آن چه كه بر فورم گذشته، حاكي از اين است اگر دوستان تازه وارد كمي بيشتر حوصله كنند، در نهايت سهم بيشتري نصيبشان مي شود.
    امير علي محبي
    نورپردازی پرتره در استودیو | [instagram: amir_talkbylight]

كاربر فعال roovigital آواتار ها
    تشکر کرده
    375

گله به من آقای محبی!!؟
    به کدامین گناه.
    روح الله عبدالهی

Nikon D300 - 16-85 VR - AF-S 70-300 VR - flash Sigma 500 DG super- Micro trekker - Slik400

Moderator nmroshan آواتار ها
    تشکر کرده
    11580

آقای مینوسپهر، در مورد پیشنهاد انجام کوئیز بیشتر توضیح دهید. منظورتان سوال کردن از بندهای قوانین فروم هست؟
    نعما م. روشن
    مقالات سایت عکاسی |وبلاگ (از عکاسی) | اینستاگرام : Nemaroshan

كاربر آشنا amingol آواتار ها
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Forum Manager
    اميدوارم كه دوست عزيزمان امين نرنجيده باشند.
    اصلا اينطور نيست كه اعضا قديمي بر جديدها برتري داشته باشند يا بر كسي بر كس ديگر ارچحيت خاصي داده شود.
    شايد شما هم اگر جاي دوستان اين فروم بوديد كه شاهد صدها بار پرسيده شدن يك سوال بوده باشيد، همين گونه برخورد مي كرديد.! هر چند من شخصا چنين برخوردي را نمي پسندم و در چنين مواردي ضمن معرفي لينك تذكر كوچكي هم مي دهم كه مثلا لطفا نگاهي هم به موضوعات قبلي بيندازيد.
    ضمن اينكه شايد سيستم سرچ فروم خيلي خوب نيست، ولي من خودم هر وقت چيزي را جستجو ميكنم با چند بار عوض كردن كلمه كليدي به جواب دلخواهم رسيده ام و فكر نمي كنم مشكل جدي داشته باشد.
    به هر حال از دوستان هم خواهشمندم در برخوردهاي اوليه خود با تازه واردان به فروم نهايت دقت را نموده و سعي نمايند برخوردي نداشته باشند كه باعث سرخوردگي و فرار اعضا جديد شود. به هر حال همه شما بارها در سينما ديده ايد كه در حالي كه شما همه جا را بخوبي مي بينيد تازه واردان را بايد با چراغ قوه تا سر جايشان راهنمايي كرد.. به هر حال براي تازه واردان در هر فضايي، حداقل زماني براي آشنايي با شرايط و موضوعات نياز هست كه با تحمل و صعه صدر بيشتر از جانب دوستان، مي توان اين زمان را با وضعيت بهتري سپري نمود.
    با سلام خدمت شما استاد بزرگوار
    بنده ارادت و احترام خاصی به جناب عالی داشته و با نظر شما کاملا موافقم . گله بنده نیز بیشتر بر سر همین برخوردهایی که فرمودید بود .
    بهر حال بنده و امثال بنده در هنگام آشنایی با این سایت به امید گرفتن اطلاعات مفید و راهنمایی عزیزان در این Forums عضو شده ایم و فقط در همین حد نیز توقع داریم . بنده چیزی به دل نگرفته ام ولی در روز بعد از این پست ، به امید اینکه جواب دوستان را ببینم با هزار شوق و ذوق وارد فرم شدم که فقط با بی مهری دوستان و درد دلهای ایشان روبرو شدم و بی تعارف میگویم ( تو ذهنم خورد و انتظار این بحثها را نداشتم) به هر حال چیزی بود که گذشت و اینگونه موارد چیزی نیست جز یک تجربه ، اما تلخ!! بنده از هیچکس گله ای نداشته و امیدورام دوستان نیز این حقیر را ببخشند .
    در آخر از زحمات تمام عزیزان و علی الخصوص حضرتعالی کمال تشکر را دارم .
    موفق و موید باشید.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 1 2