صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1 تا 10 , از مجموع 16

موضوع: منوی B&w

كاربر آشنا amingol آواتار ها
    تشکر کرده
    0

Exclamation منوی B&w

به نظر شما دوستان کدامیک از دو دوربین زیر بهتر است ؟؟ و به چه دلیل ؟؟
    Canon 350D
    Nikon D50

كاربر همراه kamikam آواتار ها
    تشکر کرده
    0

پیش فرض پاسخ: منوی B&w

جالبه که بعد از این همه بحث و تبادل نظر چه بین این دو دوربین و چه مقایسه این دوربین ها با دوربین های هم رده و کلا دو برند نیکون و کنون هنوز این سوال تو فروم پرسیده میشه !!

بارها به این سوال پاسخ داده شده و گفتگو های طولانی در موردش شده ... بهتون پیشنهاد میکنم اون ها رو مطالعه بفرمایید ...سوالی که شما پرسیدی سوال کلی هستش و به خیلی چیزا بستگی داره ...
    Kambiz akhbari : http://www.kamikam.com
    Nikon D70] -Lens: AF-S NIKKOR 18-70 1:3.5-4.5G ED]
    Panasonic FZ20 - Sony Cybershot F 717 - 3 Studio Flash ( Alton ) with softbox ) - Lowepro Case EX 140 - Tripod : SLIK U 9800

كاربر فعال roovigital آواتار ها
    تشکر کرده
    375

نقل قول نوشته اصلی توسط a80300d
    نظری برای ورود به فروم دارم. اونم گرفتن یک تست از قوانین تالار گفتگو.
    چه طور پیشنهادی بود؟ بی فایده؟
    اینجوری طرف میره دیگه پیداش نمیشه.
    اگر میتوانیم بهتره راهنمایی کنیم یا حداقل لینکی قرار بدیم تا بنده خدا مستقیما به مسیر مورد نظر هدایت بشه.
    بارها در این فروم با سوالات اینجوری و جوابهای از این دست روبرو شدیم.

دوست عزیز این دو تا لینک رو بخون اگر سوالی باقی بود به صورت ریز بیان کن.سوال شما در حال حاضر بسیار کلی است.
    http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=2618

http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=2336
    روح الله عبدالهی

Nikon D300 - 16-85 VR - AF-S 70-300 VR - flash Sigma 500 DG super- Micro trekker - Slik400

تشکر کرده
    375

آیا خود شما این طور هستید. جالبه که قوانین تالار گفتگو از تعداد انگشتان دو دست تجاوز نمیکنه. یعنی اگر از خود شما بخواهند که 10 قانون ساده را مطالعه بفرمایید انجام نمیدهید؟
    اولا که قوانین فروم شامل 9 بند میباشد.
    ثانیا جناب مینوسپهر میشه بفرمایید کدام قسمت سوال این بنده خدا مغایر قوانین فروم میباشد.؟!!
    شاید آن قانون شماره 10 که فرمودید.!!!
    روح الله عبدالهی

Nikon D300 - 16-85 VR - AF-S 70-300 VR - flash Sigma 500 DG super- Micro trekker - Slik400

Moderator nmroshan آواتار ها
    تشکر کرده
    11580

ایده آل آن است که اعضای جدید الورود کمی در فروم و سایت به دنبال مطالب مورد نیازشان بگردند و اگر پیدا نکردند، آن وقت سوالشان را مطرح کنند. این طرز کار هم برای خودشان مفید است و هم برای بقیه اعضا: خودشان علاوه بر پاسخ سوالشان، با نکات و مقالات بسیار زیادی آشنا خواهند شد که قبلا اصلا درباره شان فکر نکرده بودند. برای اعضای دیگر و فروم هم این فایده را دارد که از بحثهای تکراری و یا تاپیکهایی که از فرط تکرار دیگر کسی حوصله پاسخگویی ندارد کاسته خواهد شد.

درخواست فروم همیشه از اعضا جدید همین بوده است. تا چه هنگام این درخواستها مورد توجه و التفات قرار گیرد...
    نعما م. روشن
    مقالات سایت عکاسی |وبلاگ (از عکاسی) | اینستاگرام : Nemaroshan

تشکر کرده
    375

نقل قول نوشته اصلی توسط nmroshan
    ایده آل آن است که اعضای جدید الورود کمی در فروم و سایت به دنبال مطالب مورد نیازشان بگردند و اگر پیدا نکردند، آن وقت سوالشان را مطرح کنند. این طرز کار هم برای خودشان مفید است و هم برای بقیه اعضا: خودشان علاوه بر پاسخ سوالشان، با نکات و مقالات بسیار زیادی آشنا خواهند شد که قبلا اصلا درباره شان فکر نکرده بودند. برای اعضای دیگر و فروم هم این فایده را دارد که از بحثهای تکراری و یا تاپیکهایی که از فرط تکرار دیگر کسی حوصله پاسخگویی ندارد کاسته خواهد شد.

درخواست فروم همیشه از اعضا جدید همین بوده است. تا چه هنگام این درخواستها مورد توجه و التفات قرار گیرد...
    جناب آقای روشن
    فرمایش شما متین ، اما ما فرض براین میگذاریم که دوستان فروم رو گشته اند و جواب خود را نیافته اند مگر اینکه عکس اون ثابت بشه.
    حالا فرض بر این موضوع آیا درسته که ما با یه تازه وارد اینگونه برخورد کنیم و ایشان را از طرح موضوع پشیمان کنیم و یکی از مخاطبین سایت رو از دست بدیم.
    اگر نمیخواهیم وقت تلف کنیم و پاسخهای تکراری بدیم حداقل میتونیم که دو تا لینک براش بگذاریم تا جوابش رو پیدا کنه اگر سوالی داشت اون موقع مطرح کنه.
    روح الله عبدالهی

تشکر کرده
    375

اما این ایده ال تا زمانی که قوانین فروم را مطالعه کنند اتفاق می افتد. اما آیا میکنند. بهتره چند بند دیگر به قوانین اضافه شود. ( مثلا اینکه اعضا قبل از درج تاپیک جدید به کلی فروم را مطالعه کنند ).
    آقای مینوسپهر واقعا فکر میکنی همچین چیزی ممکنه تمام فروم رو مطاله کنند ارزش وقت اون بابا به نظر شما چقدره.
    برای یکی مثل من که یه کارمند هست و فقط میتونه شبها آنهم به صورت محدود به فروم سربزنه واقعا ناممکنه.
    روح الله عبدالهی

كاربر ويژه Amir Mohebi آواتار ها
    تشکر کرده
    8560

ارزش وقت ما چطور آقاي عبدالهي؟ چطور است نيروي كمكي اعزام كنيم تا هيچ تازه واردي زحمت كليك كردن موس را به خود ندهد؟
    امير علي محبي
    نورپردازی پرتره در استودیو | [instagram: amir_talkbylight]

تشکر کرده
    375

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir A
    ارزش وقت ما چطور آقاي عبدالهي؟ چطور است نيروي كمكي اعزام كنيم تا هيچ تازه واردي زحمت كليك كردن موس را به خود ندهد؟
    جناب آقای محبی اگر وقت کمک کردن رو نداریم بهتره اصلا جوابی ندیم چطور است که وقت تایپ کردن و رنجاندن طرف مقابل را داریم.؟!!
    وقتی دوستمون جوابی نگرفت آنوقت در کار خود شک میکند و خود شروع به گشتن میکند.
    هر کدام از ما روزانه بارها و بارها به خاطر مختصر اطلاعاتی که از دنیای عکاسی داریم به دوستان و آشنایان مشاوره میدهیم ، آیا این وقت تلف کردن است ، آیا به همه آنها میگوییم فروم عکاسی رو از اول تا آخر به دقت بخوان؟!
    روح الله عبدالهی

كاربر آشنا amingol آواتار ها
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط roovigital
    جناب آقای محبی اگر وقت کمک کردن رو نداریم بهتره اصلا جوابی ندیم چطور است که وقت تایپ کردن و رنجاندن طرف مقابل را داریم.؟!!
    وقتی دوستمون جوابی نگرفت آنوقت در کار خود شک میکند و خود شروع به گشتن میکند.
    هر کدام از ما روزانه بارها و بارها به خاطر مختصر اطلاعاتی که از دنیای عکاسی داریم به دوستان و آشنایان مشاوره میدهیم ، آیا این وقت تلف کردن است ، آیا به همه آنها میگوییم فروم عکاسی رو از اول تا آخر به دقت بخوان؟!
    با سلام و خسته نباشید به همه مدیران محترم که اکثرا یه جورایی گوش ما را نواختند و تمام عصبانیت و خستگیها رو بر سر بنده خالی نمودند !!!
    و کمال تشکر رو دارم از آقای عبداللهی که در کمال آرامش و بدون پرخاشگری بنده رو راهنمایی نمودند و لینک مورد نظر رو برام گذاشتند !! دستتون درد نکنه متشکرم .

در ابتدا من از اینکه دقت کافی رو در حین جستجو نکردم معذرت میخام قصدم عصبانی کردن و رنجاندن اعضای "فعال" محترم نبود . در مورد این پست باید خدمتتون عرض کنم همانطور که آقای عبداللهی عرض نمودند بنده هم کارمند هستم و در اداره از ساعت 7 صبح الی 30/5 بعد از ظهر مشغول بکار هستم و فرصت نکردم که تمام فروم رو زیر رو کنم واز اون گزینه سرچ ((که اصلا قابل اعتماد نبوده و اگر حذف بشه سنگین تره)) استفاده کردم ولی عبارت مورد نظر بنده رو پیدا نکرد !!! (البته چندین صفحه رو نگاه کردم ولی پیدا نکردم که ممکنه از خنگی و یا کوری من باشه!!!) البته شما آقایان محترم "فعال" جسارت بنده رو میبخشید چون این حقیر از افراد بقول شما "تازه وارد" هستم.

در مورد وقتتون اگر یک لینک رو به بنده نشون میداید کمتر از اینکه در مورد این جرم بنده بحث نمودید و حکم زدید وقت حضرات صرف و گرفته میشد !!! شما الان 2 صفحه بنده رو ملامت نموده و زیر باد انتقاد گرفتید ولی حاضر نشدید یک خط لینک راهنمایی بدهید که باز هم خدا رفتگان آقای عبداللهی را بیامرزد که با این کار بر من منت گذاشته و مرا راهنمایی نمودند . (کمال تشکر)

بنده از صحبتهای دوستان و حضرات به چند موضوع پی بردم :
    1- در این فورم افراد "فعال" به افراد "تازه وارد" برتری و ارجحیت دارند و یک جورایی آدم یاد نژاد پرستها و نازیها میوفته و اینکه سفید پوستا بهتر از سیاه پوستها هستند (اشاره اینکه قصد جسارت و توهین رو به کسی نداشته و هدف مقایسه و تشابه کلمات بوده !!! سفید = فعال و سیاه = تازه وارد)
    2- تنبیه بهتر از آموزش است!!!
    3- اول اعدام بعد محاکمه !!!

با تشکر از صبر و حوصله حضرات .امیدوارم به کسی بر نخورده باشه و طاقت و وقت شنیدن حرفهای یک تازه وارد را داشته باشد .
    ان الله مع صابرین .
    ویرایش توسط amingol : Saturday 20 May 2006 در ساعت 11:31

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین