صفحه 2 از 3 نخستنخست 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 25

موضوع: which SLR-Like Digital Camera? (Fujifilm Finepix S9100 OR Panasonic Lumix FZ30)i

كاربر فعال bf  آواتار ها
    تشکر کرده
    964

پیش فرض پاسخ: which SLR-Like Digital Camera? (Fujifilm Finepix S9100 OR Panasonic Lumix FZ30)

اين مساله که معمولا در وسط ظهر به علت نور شديد محيط مشکل ساز ميشه؟
    چون lcd خودش يک منبع نور است و برعکس ويوفايندر در شب بايد به گيرندگي چشم انسان که ظاهرا کمتر از سنسور است بسنده کنه
    يعني اگر هم منظره خيلي تاريک باشه ويو فايندر هم نميتونه کمکي کنه

كاربر فعال arax30th آواتار ها
    تشکر کرده
    1

پیش فرض پاسخ: which SLR-Like Digital Camera? (Fujifilm Finepix S9100 OR Panasonic Lumix FZ30)

سلام ...

کلا تو شب به خاطر اینکه فریمهایی پشت سر هم که تو LCD نمایش داده میشن و تصویر متحرک رو میسازن باید بیشتر نور ببینن عملا تصویر تو LCD به شکل بریده بریده نمایش داده میشه. این مشکل تو هر دوربینی که LCD داشته باشه هست. اما این خودش میشتونه مزیت هم باشه چون با وجود LCD میتونین تصویر رو هرقدر بخواین روشنتر یا تاریک تر کنین. اگه دوربینی میخواین که Optical Viwer داشته باشه یا باید برین سراغ SLR ها و یا دوربینهای کامپکت، که SLR-Like برای کار شما خیلی بهتره تا Compact.
    آراز سركارفرشی
    Canon EOS 40D
    Canon EF-S 18-55 IS + Canon EF-S 55-250 IS

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

.
    ویرایش توسط Bahram2200 : Monday 13 November 2006 در ساعت 21:41

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

PANASONIC FZ-50 be jaye FZ-30

http://www.dpreview.com/reviews/panasonicfz50/
    ویرایش توسط Bahram2200 : Monday 13 November 2006 در ساعت 16:52

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

.

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

سلام...

به نظرم دوستان جواب سوالات شما رو دادن.

درباره ی ماکرو تا حدودی نظر دوست شما درسته و این دوربین ماکرو خیلی قوی نداره و در حد اس ال ار ها نیست.

بنده چند روز پیش پاساژ پایتخت بودم و چند تا از مغازه ها 520 می دادند.البته باز هم جای تخفیف هم داشت.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    53

پیش فرض فوجی

سلام دوست عزیز. من خودم مدتها دنبال دوربین می گشتم . انواع و اقسام دوربینها را هم بررسی کردم . در نهایت به همین fuji s9600 رسیدم . دیروز از جمهوری خریدم . چون اومده بودم تهران و نورنگار و آهونگار هم نداشتند . مجبور شدم از یه فروشگاه بخرم . به هر صورت من هم پیشنهادم همینه . من با 510 تومن خریدم .

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

Unhappy پاسخ: which SLR-Like Digital Camera? (Fujifilm Finepix S9100 OR Panasonic Lumix FZ30)

salam , bebakhshid ke man font e farsi nadaram
    faghat be doostan ino arz mikonam ke fuji s9500 be nesbate gheymatesh emkanate ziaadi dare faghat bastegi dare be inke too che zaminei estefade beshe motasefaane masalei ke tahala rajebesh harf zade nashode va man ro ham aziat mikone masale focus in modele focus e dasti sh kheyli najoore gooya ring esh khalaasi dare focus e auto ham too noore shadid khoob javab mide ama too noore kam aziat mikone . ino dar nazar begirin

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

Lightbulb پاسخ: which SLR-Like Digital Camera? (Fujifilm Finepix S9100 OR Panasonic Lumix FZ30)

سلام
    از همه دوستان عزیزی که لطف کردند و منو راهنمایی کردند، خیلی خیلی ممنونم! :) واقعا راهنمایی ها ارزنده و مفید بودند.
    من هم با تحقیق و کمک گرفتن از دوستان و حرفه ای ها، بین دوربینهای SLR-Like به همین دوربین فوجی رسیدم. 3شنبه گذشته رفتم که دوربین رو از آهو نگار بخرم، اما چون بارشون به موقع نرسیده بود، نتونستم بخرمش. ولی برای من اصلا بد نشد! چون فهمیدم که با یه کمی هزینه بیشتر، می تونم به جای دوربین SLR-Like، دوربین SLR بخرم. این رو اینجا می نویسم که دوستان دیگری که سوالشون همین سوال من بوده، بتونن از این اطلاعات استفاده کنند.

در حالی که Fuji s9600 در آهو نگار 500 تومان هست (البته اگر بار از گمرک آزاد بشه!)، دوربین canon 350D که می دونین SLR هم هست، با گارانتی، در همین شرکت، 650 تومان به فروش می رسه! و در همین حال، قیمت دوربین SLR نیکون مدل Nikon D50، حدود 670 تومان است.

همه این موارد به کنار، تقریبا 4-5 روز پیش (16 Nov) نیکون یک دوربین SLR جدید به نام D40 معرفی کرده که البته هنوز به ایران نرسیده. ولی قیمتش فقط 600 دلار هست!! این دوربین، نسل بعدی همون D50 هست با یک سری تفاوت! از جمله قیمت کمتر!!، اندازه کوچکتر، وزن کمتر، و خیلی قابلیت های قابل توجه دیگه! برای اطلاعات بیشتر می تونین به اینجا http://www.dpreview.com/articles/nikond40/ مراجعه کنید.

اگر خبر شدید که این دوربین به ایران رسیده، یا اگه نکته خاصی در موردش می دونین، تجربه ای، چیزی، ممنون می شم اگه من رو هم درجریان بگذارید! خصوصا در مورد لنز خیلی بی اطلاعم! مثلا اصلا نمی دونم لازمه لنز هم بخرم یا همین لنز که روشه، جواب می ده فعلا. :confused:

من که خیلی از بحث مطرح شده در این فروم استفاده کردم. واقعا دست دست اندر کارانش درد نکنه! :) امیدوارم این مواردی که گفتم، به درد بقیه دوستانی که دارن در همین مسیر که من طی کردم حرکت می کنند، بخوره!

بازم از همه دوستان ممنونم :)
    نسیم

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    53

نقل قول نوشته اصلی توسط nassim نمایش پست ها
    سلام
    از همه دوستان عزیزی که لطف کردند و منو راهنمایی کردند، خیلی خیلی ممنونم! :) واقعا راهنمایی ها ارزنده و مفید بودند.
    من هم با تحقیق و کمک گرفتن از دوستان و حرفه ای ها، بین دوربینهای SLR-Like به همین دوربین فوجی رسیدم. 3شنبه گذشته رفتم که دوربین رو از آهو نگار بخرم، اما چون بارشون به موقع نرسیده بود، نتونستم بخرمش. ولی برای من اصلا بد نشد! چون فهمیدم که با یه کمی هزینه بیشتر، می تونم به جای دوربین SLR-Like، دوربین SLR بخرم. این رو اینجا می نویسم که دوستان دیگری که سوالشون همین سوال من بوده، بتونن از این اطلاعات استفاده کنند.

در حالی که Fuji s9600 در آهو نگار 500 تومان هست (البته اگر بار از گمرک آزاد بشه!)، دوربین canon 350D که می دونین SLR هم هست، با گارانتی، در همین شرکت، 650 تومان به فروش می رسه! و در همین حال، قیمت دوربین SLR نیکون مدل Nikon D50، حدود 670 تومان است.

همه این موارد به کنار، تقریبا 4-5 روز پیش (16 Nov) نیکون یک دوربین SLR جدید به نام D40 معرفی کرده که البته هنوز به ایران نرسیده. ولی قیمتش فقط 600 دلار هست!! این دوربین، نسل بعدی همون D50 هست با یک سری تفاوت! از جمله قیمت کمتر!!، اندازه کوچکتر، وزن کمتر، و خیلی قابلیت های قابل توجه دیگه! برای اطلاعات بیشتر می تونین به اینجا http://www.dpreview.com/articles/nikond40/ مراجعه کنید.

اگر خبر شدید که این دوربین به ایران رسیده، یا اگه نکته خاصی در موردش می دونین، تجربه ای، چیزی، ممنون می شم اگه من رو هم درجریان بگذارید! خصوصا در مورد لنز خیلی بی اطلاعم! مثلا اصلا نمی دونم لازمه لنز هم بخرم یا همین لنز که روشه، جواب می ده فعلا. :confused:

من که خیلی از بحث مطرح شده در این فروم استفاده کردم. واقعا دست دست اندر کارانش درد نکنه! :) امیدوارم این مواردی که گفتم، به درد بقیه دوستانی که دارن در همین مسیر که من طی کردم حرکت می کنند، بخوره!

بازم از همه دوستان ممنونم :)
    نسیم

من هم برای خرید دوربین محدودیت مالی نداشتم . حتی تا پای d70 نیکون هم رفتم . اما می دونی . دوربین حرفه ای آدم حرفه ای می خواد . من نمی دونم شما واسه چه کاری دوربین رو می خوای . من خودم واسه عکاسی روزانه - طبیعت - مردم و ... چیزایی که دل خودم را خوش کند دوربین می خواستم . خوب . دوربینهای slr وسوسه کننده هستند . اما آیا حوصله لنز بازی داری؟ می دونی لنز خودشون تقریبا قابلیت زوم نداره و یه لنز وایده ؟ می دونی برای یه لنز زوم برابر 10 x باید تقریبا یک میلیون تومان هزینه کنی ؟ می دونی تنظیمات مشکلی دارند ؟ واقعا با این تنظیمها راحتی؟ من حساب کردم دیدم بهتره یه دوربین نیمه حرفه ای مثل فوجی 9600 بخرم . حالا اگه خوشم اومد و دیدم خیلی مشتاق شدم یه سال دیگه که خم و چم کار هم بیشتر دستم بیاد عوضش می کنم . اما تا حالا که خوب تو دستم جواب داده . مخصوصا اون زوم محشرش . حالا خود دانی . نیازهات رو ببین چیه . قیمت دوربین رو بذار مساله دوم . مهمترین چیز به نظر من نوع نیاز شما است . گاهی مواقع خرید یه دوربین حرفه ای مثل این می منه که برای حمل باری که حداکثر به یه وانت 10 ملیون تومنی احتیاج داره ، شما برید یه تریلی 100 میلیون تومنی بخرید . به هر حال انتخاب با خود شما است . موفق باشید

صفحه 2 از 3 نخستنخست 1 2 3 آخرینآخرین