صفحه 4 از 5 نخستنخست 1 2 3 4 5 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 31 تا 40 , از مجموع 41

موضوع: ای کاش دوربین من ...

كاربر همراه Ali Shaterian آواتار ها
    تشکر کرده
    508

پیش فرض پاسخ: ای کاش دوربین من ...

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh_ghobadi نمایش پست ها
    اما بنده در حال حاضر به جز یک لنز 6 - 500 با کیفیت سری L کنون اف 1 تا 5.6 و یک نویز ریداکشن قوی تر یعنی مثل نویز 200 ، بدنه منیزیمی ، سنسور 40 مگاپیکسل Cmos با فاکتور 1.5 ، ال سی دی 4 اینچ ، مموری 160گیگ ، سرعت شاتر 1/20000 ، ایزو 12800 ، امکان اتصال به اینترنت با سرعت 100 Mb/s ،وزن بدنه در حدود 700 گرم ، ابعاد در حدود 5D ، تعیین زمان نوردهی با تایمر و آلارم و منیجر برای 12 ساعت ، عکاسی پیاپی نامحدود با 20 عکس در ثانیه ، باطری با هر بار شارژ 10000 شات گریپ هم نداشت اشکال نداره ، GPS داخلی ، پردازنده در حد Cure Duo Intel ، بافر 512 مگابایت ،مدهای عکاسی 50 نوع تفکیکی و 20 نوع قابل برنامه ریزی ، آنتی شیک تا 20 استاپ تاثیر ، داست ریداکشن همینا فعلاتا بعد که یادم بیاد ، این ها که هیچی نیست ، آها قیمت هم زیر 1000 دلار .................
    كاوه جان منم ميخوام ، 2 تا سفارش بده.
    5D Mark II , 40D
    24-70 f2.8 , 70-200 f4 IS
    علی شاطریان

amirsooki
    Guest

سلام.
    کاوه جان .
    به جز لنز ، فکر میکنم برای بدنه دوربینی که میخواهی باید 2 یا 3 سال صبر کنی .
    همین !
    شاید هم کمتر .

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

سلام....

شد 3 تا ، چون امیر هم می خواهد ، اگر بیشتر شود میتوانیم تخفیف بگیریم ها مثلا دونه ای 800 دلار......به مهندسان سونی سفارش بدهم ؟؟؟؟؟
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر همراه kamyar آواتار ها
    تشکر کرده
    1210

درد دلهای ناگفته از قول کاوه قبادی و امیر سوکی:
    ای کاش دوربین من 350 دی بود( هردو ) ایکاش من هم یک جاکلیدی داشتم ( کاوه ) ای کاش میتونستم بفهمم موقعی که عکس میگرم صدا مال شاتر هست یا مال خورد شدن لوازم داخلی دوربین (کاوه)
    ای کاش من هم 17-70 داشتم ( امیر ) ای کاش مجبور نبودم از سونی و 400 دی تعریف کنم ای کاش عکسهام اندر اکسپوز و سافت نبود( امیر ) ای کاش صدای شاتر سونی مثل پیت حلبی نبود ای کاش به جای سونی یه دوربین کامپکت خریده بودم ای کاش نویز دوربینم کم بود(کاوه ) ای کاش عکسهای دوربینم مثل عکسهای 350 بود (هردو )
    ای کاش ...
    کامیار
    www.kampixel.com
    CANON 40D-CANON 70-200 f4 L IS USM-SIGMA 17-70 --FLASH SIGMA DG 500 SUPER-LowePro Off Trail2-TRIPOD SLIK PRO 400DX-PANASONIC GS500

تشکر کرده
    14101

سلام...

امیرم با بنده هم عقیده هستند که : ای کاش دوربین شما جاکلیدی نبود

ولی کامیار این دوربین موصوف را داشتم به جان خودم با شما که هیچ با کن راکول هم سفر گروهی نمیرفتم.....

اما چه کنیم که نداریم....
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر فعال Doncorleone آواتار ها
    تشکر کرده
    325

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh_ghobadi نمایش پست ها
    سلام....

مژده مژده دوربین مورد نظر شما وارد بازار شد ، با قیمت 1000 دلار..........

بشتابید تا تمام نشده است.دینامیک رنج در حد اعلا ، بدنه پروفشنال ، لنز های توپ همه چیز عالی ، ایزو خدا

Sony A100 پاسخ تمام مشکلات شماست..........................

حالا این مزاح بود دوستان ، اما بنده در حال حاضر به جز یک لنز 6 - 500 با کیفیت سری L کنون اف 1 تا 5.6 و یک نویز ریداکشن قوی تر یعنی مثل نویز 200 ، بدنه منیزیمی ، سنسور 40 مگاپیکسل Cmos با فاکتور 1.5 ، ال سی دی 4 اینچ ، مموری 160گیگ ، سرعت شاتر 1/20000 ، ایزو 12800 ، امکان اتصال به اینترنت با سرعت 100 Mb/s ،وزن بدنه در حدود 700 گرم ، ابعاد در حدود 5D ، تعیین زمان نوردهی با تایمر و آلارم و منیجر برای 12 ساعت ، عکاسی پیاپی نامحدود با 20 عکس در ثانیه ، باطری با هر بار شارژ 10000 شات گریپ هم نداشت اشکال نداره ، GPS داخلی ، پردازنده در حد Cure Duo Intel ، بافر 512 مگابایت ،مدهای عکاسی 50 نوع تفکیکی و 20 نوع قابل برنامه ریزی ، آنتی شیک تا 20 استاپ تاثیر ، داست ریداکشن همینا فعلاتا بعد که یادم بیاد ، این ها که هیچی نیست ، آها قیمت هم زیر 1000 دلار .................

بقیش و هم بعدا میگم....
    سلام کاوه جان
    می خواین کارای خونه رو هم بکنه.. لباساتون رو بشوره... غذا بپزه و ... چند تا کار مهم دیگه هم بکنه..
    سوارشم بشین مثل جاروی هری پاتر برین هرجا می خواین عکاسی کنین..
    اصلا می خواین بهش بگین خودش بره از فلان جا عکس بندازه.. بره و برگرده.. کلید هم ببره که در نزنه یه وقت از خواب بیدار بشین
    محمد منتظری

تشکر کرده
    14101

سلام...

نه حالا این کار ها رو هم نکرد اشکال نداره دیگه ، زیاد تکنولوژیش قوی میشه خوشم نمیاد ، همین ها خوبه یعنی فعلا کافیه . ولی با اینکه خودش بره عکس بگیره هی بدم نمیاد به نیست آدم کیف میکنه.....
    کاوه قبادی
    Exposure.ir

amirsooki
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط kamyar نمایش پست ها
    درد دلهای ناگفته از قول کاوه قبادی و امیر سوکی:
    ای کاش دوربین من 350 دی بود( هردو ) ایکاش من هم یک جاکلیدی داشتم ( کاوه ) ای کاش میتونستم بفهمم موقعی که عکس میگرم صدا مال شاتر هست یا مال خورد شدن لوازم داخلی دوربین (کاوه)
    ای کاش من هم 17-70 داشتم ( امیر ) ای کاش مجبور نبودم از سونی و 400 دی تعریف کنم ای کاش عکسهام اندر اکسپوز و سافت نبود( امیر ) ای کاش صدای شاتر سونی مثل پیت حلبی نبود ای کاش به جای سونی یه دوربین کامپکت خریده بودم ای کاش نویز دوربینم کم بود(کاوه ) ای کاش عکسهای دوربینم مثل عکسهای 350 بود (هردو )
    ای کاش ...
    ای کاش این پست رو انتقال میدادند تو تاپیک "بحث های بی ربط به تاپیک مربوطه "
    چه حالی میداد .

البته احتمالا پست خودم هم بره اونجا .

كاربر همراه Zaman آواتار ها
    تشکر کرده
    98

جالبه !! عجب تاپیکی شد.نه بحث بیربطی نه بوی باقالی نه...
    بزرگان تاپیک حالا که از همه جا صحبت شد , دوربینهای کامپکت را فراموش نکنید.به درد خیلیها میخوره.مثلا دوربین مورد نظرتون (کامپکت)چه چیز دیگه ای داشته باشه(حداکثر دو مورد) شما حاضرید بعنوان جاسوئیچی! همراهتون ببرید.
    سید زمان عابدیان
    Canon A710 Is

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Mashhadi Vahid نمایش پست ها
    برای Canon S3 iS:
    1-فرمت RAW
    2-یک بدنۀ فلزی خوشدستتر!!
    با اجازه من هم یکی اضافه می کنم :
    3- ایزو تا 1600 به علاوه اینکه نویز تو ایزو 400 و 800 کم و در حد قابل قبول باشه ( مثل S6500 فوجی )

صفحه 4 از 5 نخستنخست 1 2 3 4 5 آخرینآخرین