صفحه 93 از 284 نخستنخست ... 43 83 89 90 91 92 93 94 95 96 97 103 143 193 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 921 تا 930 , از مجموع 2839
Like Tree2212تشکر

موضوع: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

كاربر همراه rostamiani آواتار ها
    تشکر کرده
    380

پیش فرض پاسخ: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

نقل قول نوشته اصلی توسط barca007 نمایش پست ها
    سلام
    برای خرید یک compact ارزان کدوم مدلو پیشنهاد میکنید (قیمت های دیروز جمهوری)
    canon A490 115000
    nikon L20 120000
    panasonic FS42 147000
    با احتساب قیمت شارژر و باتری برای canon و nikon قیمت سه مدل به هم نزدیک است ریویو سایت ها هم برای هر سه مدل خوبه . اگه کسی تجربه استفاده کامپکت های ارزان این سه برند رو داره لطفا نظرش رو بگه
    با تشکر
    Canon PowerShot A1100 IS هم چیز خوبیه .قیمت هم دور و بر 140 هزار تومنه
    اینم ریویوو :

http://reviews.cnet.com/digital-came...-33529000.html

پسرخالم جدیدا خریده و خیلی هم راضیه
    کیفیت عکساشم نسبتا خوبه

فیلمبرداری 640*480 داره و 12MP هم هست
    ویرایش توسط rostamiani : Monday 12 April 2010 در ساعت 21:23
    barca007 تشکر می‌کند.

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط rostamiani نمایش پست ها
    اینم ریویوو :

کیفیت عکساشم نسبتا خوبه

فیلمبرداری HD داره و 12MP هم هست
    سلام

جناب رستمياني قرارمون در سايت عكاسي اينه كه تا به مطلبي ايمان نداريم و مطمئن نيستيم اون رو عنوان نكنيم. اين دوربين فيلمبرداري HD ندارد. لطفا رعايت بفرماييد.
    rostamiani تشکر می‌کند.
    فرهاد حسيني

كاربر همراه delagah آواتار ها
    تشکر کرده
    568

نقل قول نوشته اصلی توسط rostamiani نمایش پست ها
    اینم ریویوو :

کیفیت عکساشم نسبتا خوبه

فیلمبرداری HD داره و 12MP هم هست
    a1100 که فیلمبرداری HD نداره،
    اما اگه بنا به A1100 باشه من E1 یا A1000 رو پیشنهاد می کنم همین قیمتهاست، 10 مگاپیکسلی ولی کیفیت عکسش بهتره ، والا تو این سطح کامپکت ها من چند مدلی رو که دیدم 10 مگاپیکسلی ها بهتر از 12 مگاپیکسلی بودند.

یه مسئله دیگه A1000 یا E1 یه مزیتی نسبت به A490 دارند که اون هم لرزشگیرشونه.

معمولا از کامپکت های نیکون تعریف نمیشه.

FS42 رو هم شناختی ندارم.

كاربر همراه rostamiani آواتار ها
    تشکر کرده
    380

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    سلام

جناب رستمياني قرارمون در سايت عكاسي اينه كه تا به مطلبي ايمان نداريم و مطمئن نيستيم اون رو عنوان نكنيم. اين دوربين فيلمبرداري HD ندارد. لطفا رعايت بفرماييد.
    خیلی خیلی ببخشید ... با یک دوربین دیگه اشتباه گرفتم !!!
    الآن اصلاح می کنم

لطفا این 2 پست رو پاک کنید ...

تشکر کرده
    568

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman12248 نمایش پست ها
    اقا دوربین هایی که گفته بودی رو نگاه کردم.......واقعا g11 از همه بهتر بود ولی به دو دلیل نمیتونم بگیرم یکی این که یه مقدار بزرگه و من چون از دوربین موبایل استفاده نمیکنم یه چیزی میخوام که راحت بدون کیف هر جا خواستم بزارم تو جیبم ببرمش.....از اون طرف قیمتشم بالاست برام......البته فیلمبرداری full hd هم نداشت که زیاد مهم نیست....چون با این پولی که من دارم شک دارم یه دونه بتونم بخرم که full hd هم داشته باشه....ولی فیلمبرداریش در مقایسه با IXUS 980 خیلی بهتر بود.......
    از نظر قیمتی هم یه چیزی زیر 500 میخوام البته اگه یه خرده گرونتر هم شد عیبی نداره اگر پایین تر هم شد چه بهتر...
    این دوربین W300 که چند تا سایت رفتم نمونه عکساشو نداشت که مقایسه کنم...
    البته اگر دوربینی میشناسید که هم فیلمبرداری FULL HD داره و هم عکسای خوب در حد g11 داره و گرونتره اگر بگید ممنون میشم چون بالاخره شاید قسطی بشه خرید!!!!
    باز هم ممنون

پیشنهاد یه دوربین با این ملاک هایی که فرمودید خیلی سخت میشه.

اولا تنها دوربین در رده SLR-Like ها و کامپکت ها که Full HD باشه و در بازار هم موجود باشه، من فقط کنون SX1 رو می شناسم که اون هم ، هم ابعاد بزرگتری نسبت به G11 داره و هم کیفیت عکسش در حد G11 نیست.

اما اگه HD مد نظرتون باشه باز تنها دوربینی که کیفیت عکسی مشابه G11 داشته باشه از اون کوچکتر هم باشه و فیلمبرداری HD داشته باشه، من فقط Panasonic LX3 رو میشناسم که اون هم به سختی اگه بتونید پیدا کنید ( و فکر کنم پیدا نشه) ، اگه هم پیدا بشه احتمالا شاید تا 600 باشه قیمتش.

G11 رو اگه نگیم کیفیت عکسش تو رده SLR-like ها و کامپکت ها بهترینه جزو بهترینهاست و تعداد معدودی ( کمتر از انگشتان یکدست) از این رده دوربینها کیفیتی در این سطح دارند که معمولا فیلمبرداری HD (به غیر از LX3 ) ندارند.

ضمنا برداشت من از صحبتهای شما این بود که گمان شما اینه که G11 فیلمبرداریش Full HD است ، درسته؟ اگه اشتباه برداشتم که هیچ، اما اگه نه باید بگم G11 فیلمبرداریش نه Full HD است و نه HD. زوم اپتیکال هم حین فیلمبداری نداره ، یعنی تا جایی که من میشناسم کامپکت های کنون معمولا امکان زوم اپتیکال حین فیلمبرداری ندارند.

حالا شما بگو فیلمبرداری HD برات مهمتره یا کیفیت عکس؟ اگه فیلمبرداری HD و زوم اپتیکال حین فیلمبرداری برات مهمه ، دوربین کوچک و جمع و جوری هم میخوای پاناسونیک TZ7 هم هست قیمتی حدود 400 داره. سونی ها رو هم که بنده شناختی ندارم.

اما اگه کیفیت عکس مد نظرته و دوربین کوچکتری از G11 می خوای نزدیکترین کیفیت به کیفیت عکس G11 رو همون دوربین S90 کنون داره که قبلا دوستمون معرفی کردند. ( باز سونی ها رو نمیشناسم، پاناسونیک هم که LX3 بود که عرض کردم معلوم نیست تو بازار پیدا بشه یا نه، )

شخصا توصیم به همون G11 هست.
    rostamiani، AMIRGHS640 و peyman12248 تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    9

آقا تشکر واقعا راهنمایی خوبی بود....نه منظور من hd نبود همون full hd بود......در مورد g11 هم تو سایت cameralab خوندم که نه full hd و نه hd ...........
    منم فکر میکنم G11 از همه بهتره.....این عکساش بدجوری دلبری میکنه...
    حالا نصیحت دیگه ای دارید برام که لازم باشه موقع خرید رعایت کنم؟؟؟چون من تا به حال دوربین نخریدم و ای کار همیشه به عهده برادر بزرگترم بود که اخریش که گرفته بود یه IXUS 40 بود.
    در ضمن فکر میکنید با این دوربین میتونم تجربه های نیمه حرفه ای داشته باشم و یه خرده مانور بدم روش تا یه چند تا عکس هنری هم شد بگیرم؟؟؟
    خیلی ممنون

تشکر کرده
    568

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman12248 نمایش پست ها
    حالا نصیحت دیگه ای دارید برام که لازم باشه موقع خرید رعایت کنم؟؟؟چون من تا به حال دوربین نخریدم و ای کار همیشه به عهده برادر بزرگترم بود که اخریش که گرفته بود یه IXUS 40 بود.
    در ضمن فکر میکنید با این دوربین میتونم تجربه های نیمه حرفه ای داشته باشم و یه خرده مانور بدم روش تا یه چند تا عکس هنری هم شد بگیرم؟؟؟
    خیلی ممنون
    والا من که خودم مبتدی ام و تازه کار و در این رابطه تجربه زیادی ندارم، اما توصیه شخصی من اینه که از خود این شرکت های بازرگانی که وارد کننده هستند و خدمات گارانتی و بیمه رو هم ارائه میدن و فروش مستقیم هم دارند ، مستقیما خرید کنید هم مطمئن هست و خیالتون راحت و هم اینکه عقیدم اینه که به لحاظ قیمتی هم بهتر از بازار خواهد بود. جمهوری (توصیه می کنم از جمهوری خرید نکنید) برید شاید در ظاهر قیمت اولیه ای که میدن کمتر باشه ولی اینقدر داستان دارند (مثل لوازم جانبی) واسه خودشون که در نهایت مطمئن باشید گرون تر از این شرکت ها در میاد.

یه تاپیکی هم بود راجع به مواردی که باید هنگام خرید دوربین رعایت کنیم ، جستجو کنید پیدا می کنید، بیشتر مواردی بود که باید بررسی بشه که احیانا دوربین کارکرده رو به شما نندازن.

در مورد بخش دوم سوالتون باید بگم که تو همین گالری سایت می تونید عکس های خوبی رو ببینید که با دوربین های ضعیف تر از G11 گرفته شدند. و دیگه اینکه شاید بشه گفت بخشی از بازار هدف این دوربین عکاسان حرفه ای هستند که از DSLR ها استفاده می کنند و برای داشتن یه دوربین خوب با ابعاد کوچک و همیشه همراه، به این دوربین رو میارن.

علاوه بر این G11 از فرمت Raw پشتیبانی می کنه و همینطور امکان نصب فلاش اکسترنال TTL رو داره که به ندرت تو کامپکت ها و SLR-like می تونید این قابلیت رو ببینید. چیزی که فکر می کنم در کامپکت ها و Slr-like ها به دلیل نویز بیشترشون در ایزوهای بالاتر حتی نیاز و ضرورتش خیلی بیشتر از SLR ها احساس میشه.( البته در مورد G11 نمی دونم تا چه حد این ضرورت رو احساس خواهید کرد چون رفتار نویزی خیلی بهتری در ایزو های بالا داره، اما عقیده شخصیم اینه که در مورد غالب این رده دوربین ها، برای داشتن عکسهایی مناسب در محیط های بسته ، فلاش اکسترنال 100 درصد لازم وضروریست) . این موارد به شما اجازه میده که سطح بالاتری از کیفیت عکس رو با G11 تجربه کنید.

ضمن اینکه G11 بدنه بهتری هم نسبت به این سطح از دوربین ها داره و اگه اشتباه نکنم در مقابل نفوذ رطوبت مثل شرایط بارانی هم سیلینگ شده و مقاوم هست ، LCD مناسبی هم داره.
    mehdiafshar، jigili28sal و peyman12248 تشکر می‌کنند.

كاربر فعال bahri-d آواتار ها
    تشکر کرده
    263

فکر میکنم تو فیلمبرداری هم موضوع مساحت سنسور به اندازه مگاپیکسل موثر باشه . خودم یه فیلمبردازی با G11 انجام دادم که کیفیتش واقعا قابل قبول بود . اگه اشتباه نکنم تو مود فیلمبرداری دوربینهای عکاسی از تمام سطح سنسور برای دریافت تصویر استفاده نمیکنن و از مرکز سنسور به تعداد مگاپیکسل مورد نیازشون تصویر رو میگیرن که این باعث میشه سطح اون تو مود فیلمبرداری خیلی کوچیک باشه .
    ولی اگه یه دوربینی میخواین که تو هر نظر یه کیفیت قابل قبول داشته باشه و قیمتش هم مناسب باشه و زوم اپتیکال هنگام فیلمبرداری داشته باشه و کیفیت لنزش هم خوب باشه و کیفیت HD هم داشته باشه (نه FULLHD) شاید W380 سونی بتونه جواب کارتونو بده
    peyman12248 تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط bahri-d نمایش پست ها
    فکر میکنم تو فیلمبرداری هم موضوع مساحت سنسور به اندازه مگاپیکسل موثر باشه . خودم یه فیلمبردازی با G11 انجام دادم که کیفیتش واقعا قابل قبول بود . اگه اشتباه نکنم تو مود فیلمبرداری دوربینهای عکاسی از تمام سطح سنسور برای دریافت تصویر استفاده نمیکنن و از مرکز سنسور به تعداد مگاپیکسل مورد نیازشون تصویر رو میگیرن که این باعث میشه سطح اون تو مود فیلمبرداری خیلی کوچیک باشه .
    ولی اگه یه دوربینی میخواین که تو هر نظر یه کیفیت قابل قبول داشته باشه و قیمتش هم مناسب باشه و زوم اپتیکال هنگام فیلمبرداری داشته باشه و کیفیت لنزش هم خوب باشه و کیفیت HD هم داشته باشه (نه FULLHD) شاید W380 سونی بتونه جواب کارتونو بده
    سلام مي خواستم منو در مورده انتخاب دوربين با حسگر cmos يا ccd راهنمايي كنيد . به عنوان مثال دوربين 10 مگاپيكسل cmos بهتره يا 12 مگاپيكسل ccd مثل sx20 يا بهتر بگم ارزش داره 2 مگاپيكسل كم بشه ولي عوضش حسگر cmos باشه؟ ممنون

تشکر کرده
    568

نقل قول نوشته اصلی توسط bahri-d نمایش پست ها
    با توجه به تاکید و نیاز ایشون نسبت به کیفیت عکس ( در مقابل فیلمبرداری HD) و به قول خودشون تمایلشون " تجربه نیمه حرفه ای ذر عکاسی" ، فکر می کنم ، برای کسی که عکس های S90 و یا W300 رضایتشون رو برآورده نکرده پیشنهاد دوربینی مثل w380 با سنسور کوچکتر نسبت به G11 که چگالی پیکسلش 50MP/cm2 هست ( در مقابل 23MP/cm2 برای G11 ) و نه مد Aperture Priority داره نه Shutter Priority و اگه اشتباه نکرده باشم نه امکان Full Manual Exposure هست و نه Manual Focus و حداقل سرعت شاترش هم فقط 2 ثانیه هست و فلاش اکسترنال هم نمی خوره، در مقابل G11 با بدنه فلزی و ویوفایندر اپتیکال( هر چند درحد SLR ها نیست) که تمام تنظیمات دستی یه دوربین اصطلاحا حرفه ای یا SLR رو داره، پیشنهاد مناسبی نباشه.
    peyman12248 تشکر می‌کند.

صفحه 93 از 284 نخستنخست ... 43 83 89 90 91 92 93 94 95 96 97 103 143 193 ... آخرینآخرین