صفحه 83 از 284 نخستنخست ... 33 73 79 80 81 82 83 84 85 86 87 93 133 183 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 821 تا 830 , از مجموع 2839
Like Tree2212تشکر

موضوع: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

كاربر همراه Ali Talebi آواتار ها
    تشکر کرده
    2397

پیش فرض پاسخ: راهنمایی براي خرید دوربین هاي Compact ...

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan.madani نمایش پست ها
    سلام
    من اولین دوربینی هست که میخوام بخرم
    تا امروز میخواستم sx20 رو بخرم
    میخواستم از دوستان بپرسم از خریدش پشیمون نمیشم؟واس 1 عکاسی اماتور وبیشتر منظره و خونوادگئ میخوام
    و اینکه تو رنج 500 ت از برند کانن چی رو پیشنهاد میکنید؟من خودم بین ixus200is sx200is sx20is موندم و میخواستم بدونم sx20 انقدر نصیبت به sx200 and ixus200 برتری داره که 100ت اختلاف قیمتش بیارزه؟
    ممنون
    سلام.
    در مورد سوال اول، نخیر . با اهدافی که برشمردید، از خرید SX20 که هیچ ، از SX200 هم پشیمان نخواهید شد.
    ضمناً ببخشید اگر مثلا ixus200is برای عکاسی خانوادگی و آماتوری هم مناسب نباشه ، به چه درد می خوره؟ به نظرم نمونه عکسهایش را ببینید. اگر پسندیدید، بیشتر هزینه نکنید.
    با این وجود، اگر کمی بیشتر از انتظارات خودتون از دوربین و برنامه تون برای عکاسی بنویسید، بهتر میشود راهنمایی کرد.
    syaaaa و erfan.madani تشکر می‌کنند.

كاربر جديد erfan.madani آواتار ها
    تشکر کرده
    18

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Talebi نمایش پست ها
    سلام.
    در مورد سوال اول، نخیر . با اهدافی که برشمردید، از خرید SX20 که هیچ ، از SX200 هم پشیمان نخواهید شد.
    ضمناً ببخشید اگر مثلا ixus200is برای عکاسی خانوادگی و آماتوری هم مناسب نباشه ، به چه درد می خوره؟ به نظرم نمونه عکسهایش را ببینید. اگر پسندیدید، بیشتر هزینه نکنید.
    با این وجود، اگر کمی بیشتر از انتظارات خودتون از دوربین و برنامه تون برای عکاسی بنویسید، بهتر میشود راهنمایی کرد.
    بااین تفاسیر sx200 از ixus200 بهتره بنظرتون؟باتوجه به وایدتر بودن ?ixus200
    حالا 1سوال دیگه !
    تفاوت sx20 با sx200 انقدر محسوس است که بشه از تفاوت قیمتش چشم پوشی کرد؟ (بغیر از زوم و بیشتر رو کیفیت عکس منظورمه همونطور که گفتم بیشتر وبرای عکاسی خانوادگی و منظره )
    syaaaa تشکر می‌کند.

كاربر همراه delagah آواتار ها
    تشکر کرده
    568

بااین تفاسیر sx200 از ixus200 بهتره بنظرتون؟باتوجه به وایدتر بودن ?ixus200
    حالا 1سوال دیگه !
    تفاوت sx20 با sx200 انقدر محسوس است که بشه از تفاوت قیمتش چشم پوشی کرد؟ (بغیر از زوم و بیشتر رو کیفیت عکس منظورمه همونطور که گفتم بیشتر وبرای عکاسی خانوادگی و منظره )
    ببخشید، من از گزینه های شما برداشتم اینه که شاید فیلمبرداری HD براتون مهم باشه و همینطور کاربردی که فرمودید. در این صورت عمده تفاوت SX20 نسبت به SX200 امکان زوم حین فیلمبرداری هست.(علاوه بر زوم)

اما اگه کیفیت عکس براتون مهمه و موردی مثل فیلمبرداری HD مهم نیست، توصیه می کنم G11 رو هم بررسی کنید که خصوصا برای عکاسی در نور کم و محیط های بسته اگه نگم بهترینه، می تونم بگم از بهترین هاست. سایز سنسور بزرگتری داره. رنج فاصله کانونی لنزش هم بسیار مناسبه. کیفیت اپتیکال لنزش هم بسیار خوبه. لنز نسبتا سریعی هم هست. بدنه سیلینگ شده ای داره. علاوه بر این ها فرمت Raw هم پشتیبانی می کنه که اون سه مورد نمیکنند.

البته همونطور که دوستمون گفتند :

مشخص کنید از عکاسی چی می خواید دقیق تر میشه پاسخ داد.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    9

سلام
    من کلی تاپیک خوندم اما هنوز مطمئن نشدم راجع به چیزی که میخواهم بگیرم

از عکاسی هم چیز خاصی نمیدونم
    ماکز قیمتم با رم و سایر می خواهم 350 بشه حالا یکم بیشتر

چند تا هم مد نظرم هست
    فقط می خواهم از خریدم کاملا مطمئن بشم

این چند تارو مناسب دیدم
    sd980 , sx200 , zs3- t27

هر کدوم یه چیزهایی داره که آدمو وسوسه میکنه

اما در کل یه عکس زیبا ( واقعی ) با یه فیلمبرداری مناسب ازش انتظار دارم
    توی شب و اینا هم در حد قابل قبولی عکس بگیره , عکس هم در حد مناظر و خانوادگی هست
    واید بودن هم برام مهمه

نمونه عکسها رو هم دیدم
    اما بازم مطمئن نیستم ( چون زیادم وارد نیستم )

ممنون میشم مارو از این هچل در بیارین

كاربر فعال bahri-d آواتار ها
    تشکر کرده
    263

تو این رنج قیمت پاناسونیک fz28 یکی از بهترین گزینه هاست. فکر کنم بتونی 380 تومن که کیف و رم هم روش میدن بتونی بخری
    کیفیت خوب (به خاطر لنز لایکا) . زوم بالا (18برابر) . فیلمبرداری اچ دی . تنظیمات دستی . فرمت raw . ظاهری زیبا
    syaaaa تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    18

نقل قول نوشته اصلی توسط delagah نمایش پست ها
    ببخشید، من از گزینه های شما برداشتم اینه که شاید فیلمبرداری HD براتون مهم باشه و همینطور کاربردی که فرمودید. در این صورت عمده تفاوت SX20 نسبت به SX200 امکان زوم حین فیلمبرداری هست.(علاوه بر زوم)

اما اگه کیفیت عکس براتون مهمه و موردی مثل فیلمبرداری HD مهم نیست، توصیه می کنم G11 رو هم بررسی کنید که خصوصا برای عکاسی در نور کم و محیط های بسته اگه نگم بهترینه، می تونم بگم از بهترین هاست. سایز سنسور بزرگتری داره. رنج فاصله کانونی لنزش هم بسیار مناسبه. کیفیت اپتیکال لنزش هم بسیار خوبه. لنز نسبتا سریعی هم هست. بدنه سیلینگ شده ای داره. علاوه بر این ها فرمت Raw هم پشتیبانی می کنه که اون سه مورد نمیکنند.

البته همونطور که دوستمون گفتند :

مشخص کنید از عکاسی چی می خواید دقیق تر میشه پاسخ داد.
    یه عکس با کیفیت که وقتی روش زوم میکنم مات نشه و عکسای روزشم شفاف باشه ( واقعی ) با فیلمبرداری hd
    واید بودن هم برام مهمه
    ممنون

كاربر جديد
    تشکر کرده
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط bahri-d نمایش پست ها
    تو این رنج قیمت پاناسونیک fz28 یکی از بهترین گزینه هاست. فکر کنم بتونی 380 تومن که کیف و رم هم روش میدن بتونی بخری
    کیفیت خوب (به خاطر لنز لایکا) . زوم بالا (18برابر) . فیلمبرداری اچ دی . تنظیمات دستی . فرمت raw . ظاهری زیبا
    سلام
    ممنون
    من اول از sd960 شروع کردم رسیدم به اون 3 گزینه
    فعلا هم دارم میرم سمت fz28 , fz35
    قیمت این fz35 چند هست ؟
    تفاوتش با fz28 توی چی هست ؟

ممنون

راستی
    در مورد این دو مورد دوربین
    واقعا این قیمتی که توی ایران بفروش میرسه ارزش این دوربین نیست !
    من همه جا قیمت رو از zs3 حدود 30 دلار بیشتر دیدم
    امنا توی ایران حدود 150 گرونتره !!!

ارزشش رو داره ؟
    ویرایش توسط syaaaa : Saturday 30 January 2010 در ساعت 15:50

تشکر کرده
    568

یه عکس با کیفیت که وقتی روش زوم میکنم مات نشه و عکسای روزشم شفاف باشه ( واقعی ) با فیلمبرداری hd
    واید بودن هم برام مهمه
    ممنون
    اگه فیلمبرداری HD برات مهمه مطمئنا امکان زوم حین فیلمبرداری هم برات مهم خواهد بود که SX200 و Ixus200 نداره. بنابراین اگه کنون می خواهید بخرید بهترین گزینه همون SX20 هست.

اما همونطور که دوستان گفتند پاناسونیک Fz35 و Tz7 هم هست. Tz7 در حقیقت در کلاس SX200 قرار داره با این مزیت که امکان زوم اپتیکال حین فیلمبرداری وجود داره و رنج واید تری داره(25-300 برای Tz7 در مقابل 28-336 برای SX200) و همینطور ضبط صدا به صورت Stero در TZ7 که در کنون مونو هست همینطور رزولوشن صفحه نمایش بهتر TZ7 که 460 هزار در مقابل 230 هزار کنون هست. البته کنترل های منوال عکاسی در کنون کامل هست که در پاناسونیک گویا اینچنین نیست.

Fz35 هم در کلاس SX20 هست با این تفاوت عمده که امکان ثبت تصاویر به صورت Raw رو داره که SX20 نداره.

من نمی دونم Fz28 هنوز تو بازار هست یا نه ولی اگه اینطور که دوستمون گفتند با این قیمت هست گزینه بسیار خوبیه .

با این تفاسیر اگه نمی خواید فقط کنون بخرید، توصیه من بیشتر روی Fz35 هست بعد از اون Fz28 با توجه به قیمت خوبی که داره ( اگه باشه) و در نهایت Tz7

تشکر کرده
    18

نقل قول نوشته اصلی توسط delagah نمایش پست ها
    اگه فیلمبرداری HD برات مهمه مطمئنا امکان زوم حین فیلمبرداری هم برات مهم خواهد بود که SX200 و Ixus200 نداره. بنابراین اگه کنون می خواهید بخرید بهترین گزینه همون SX20 هست.

اما همونطور که دوستان گفتند پاناسونیک Fz35 و Tz7 هم هست. Tz7 در حقیقت در کلاس SX200 قرار داره با این مزیت که امکان زوم اپتیکال حین فیلمبرداری وجود داره و رنج واید تری داره(25-300 برای Tz7 در مقابل 28-336 برای SX200) و همینطور ضبط صدا به صورت Stero در TZ7 که در کنون مونو هست همینطور رزولوشن صفحه نمایش بهتر TZ7 که 460 هزار در مقابل 230 هزار کنون هست. البته کنترل های منوال عکاسی در کنون کامل هست که در پاناسونیک گویا اینچنین نیست.

Fz35 هم در کلاس SX20 هست با این تفاوت عمده که امکان ثبت تصاویر به صورت Raw رو داره که SX20 نداره.

من نمی دونم Fz28 هنوز تو بازار هست یا نه ولی اگه اینطور که دوستمون گفتند با این قیمت هست گزینه بسیار خوبیه .

با این تفاسیر اگه نمی خواید فقط کنون بخرید، توصیه من بیشتر روی Fz35 هست بعد از اون Fz28 با توجه به قیمت خوبی که داره ( اگه باشه) و در نهایت Tz7
    مزیت fz35 نسبت بهsx20 فقط تو ثبت تصاویر به صورت Raw است؟

تشکر کرده
    568

نقل قول نوشته اصلی توسط syaaaa نمایش پست ها
    سلام
    ممنون
    من اول از sd960 شروع کردم رسیدم به اون 3 گزینه
    فعلا هم دارم میرم سمت fz28 , fz35
    قیمت این fz35 چند هست ؟
    تفاوتش با fz28 توی چی هست ؟

ممنون

راستی
    در مورد این دو مورد دوربین
    واقعا این قیمتی که توی ایران بفروش میرسه ارزش این دوربین نیست !
    من همه جا قیمت رو از zs3 حدود 30 دلار بیشتر دیدم
    امنا توی ایران حدود 150 گرونتره !!!

ارزشش رو داره ؟
    آخرین قیمتی که یکی از دوستان برای Fz35 گرفته بود حدود 470 بود.

Fz35 نسل جدید Fz28 هست. و یه سری اصلاحات درش ایجاد شده مثل 2 مگاپیکسل بیشتر و همینطور فیلمبرداری با 60 فریم بر ثانیه ( در Fz28 فقط تا 30 فریم بر ثانیه موجود بود) . مود جدید Creative Movie Mode که امکان تنظیم دستی دیافراگم رو برای فیلمبرداری میده. همینطور خصیصه هایی امکان تشخیص چهره با قابلیت به خاطر سپردن برخی چهره های خاص و مود High Dynamic .

اگه اشتباه نکنم فکر می کنم Fz28 ضبط صدا حین فیلمبرداری به صورت مونو بود که در Fz35 به صورت استریو هست.
    syaaaa تشکر می‌کند.

صفحه 83 از 284 نخستنخست ... 33 73 79 80 81 82 83 84 85 86 87 93 133 183 ... آخرینآخرین