صفحه 3 از 3 نخستنخست 1 2 3
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 24 , از مجموع 24

موضوع: سلام به سونی دار ها

كاربر آشنا darkangel85 آواتار ها
    تشکر کرده
    10

پیش فرض پاسخ: سلام به سونی دار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh_ghobadi نمایش پست ها
    شما با 400 تومان میتوانید دوربین بسیار بسیار عالی و مناسب Fuji S9600 را خریداری کنید.دوربینی که از Canon S3IS & Sony H5 به نظرم بهتر است دوربین که با تنظیمات دستی بسیار زیاد بیشتر شبیه یک D-Slr است.رنج لنز بسیار مناسب و همین طور رزلوشن و مانیتور بزرگ.

اگر قصد خرید یک دوربین خانگی با تنظیمات ساده و جمع و جور و همیشه همراه هستید و نیاز دارید که کمی بیشتر از یک کامپک معمولی باشد به نظرم بین Canon S3IS & Sony H5 یکی را انتخاب کنید.چرا که دوربین های دیگر هرکدام مشکلی دارند.یکی لزره گیر ندارد یکی قیمت گران یکی لنز نامناسب یکی رزولوشن بسیار پایین.
    این فوجی رو که فرمودید برای کار خانگی خوب نیست ، نه؟
    چون من شنیدم کار باهاش سخته!!!!
    لرزشگیرم نداره درسته؟

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

نقل قول نوشته اصلی توسط darkangel85 نمایش پست ها
    میبخشید من متوجه نشدم تصاویر شارپتر نویز بیشتری دارند یا کمتر؟!!!!
    و اینکه نویز عکس های FZ8 بیشتر است یا S3IS ؟
    سلام
    بله! هر چه پردازشگر دوربین پروسس بیشتری بر روی عکس انجام دهد نویز کمتر شده ولی در عوض عکس سافت میشود و هرچه شارپنس دوربین را بالاتر ببریم توانایی دوربین را برای بوجود آوردن نویز بیشتر میکنیم.

هر چند پاناسونیک کلا" به نویز بالا ( والبته به داشتن بهترین لرزشگیر!! :) ) معروف است ولی نویز S3 IS هم زیاد است و احتمالا" از FZ8 بیشتر هم هست ( به دلیل پردازشگر قدیمیتر و ایزوی 800 در برابر 1250)
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

سلام....

جناب قدیری به قسمت ئل سوال شما پاسخ دادند...

اما قسمت دوم...

این فوجی رو که فرمودید برای کار خانگی خوب نیست ، نه؟
    چون من شنیدم کار باهاش سخته!!!!
    لرزشگیرم نداره درسته؟
    والله این دوربین دوربین بسیار خوبی است ، بنده قبلا این دوربین رو داشتم و بسیار بسیار راضی کننده بود ، اما ایراداتی هم داشت ، یکی همین نبود لرزه گیر که برای یک کامپک و یوزر خانگی بسیار مهم است ....بعد اینکه دارای تنظیمات دستی فراوانی بود و بسیار به D-Slr شبیه بود . شاید برای یک یوزر خانگی داشتن تنظیمات دستی زیاد مهم نیست اما در آن زمان برای بنده تنظیمات دستی مهم بود....اینکه کار با دوربین سخت است یا نه بنده زیاد اطلاعی ندارم و به شما و به استعداد شما و سابقه ی شما و کار با دوربین های دیجیتال برمیگردد.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر آشنا gaygeel آواتار ها
    تشکر کرده
    50

[QUOTE=Kaveh_ghobadi;43018][RIGHT]سلام....

دوست عزیز بنده زیاد با Panasonic DMC-FZ8 آشنا نیستم و تنها باید به تست هایی که در اینترنت دیده ام مراجعه کنم.اما دو دوربین قبلی را از نزدیک دیده و با آنها کار کرده ام . اما چیزی که در مورد دوربین های پاناسونیک و نسخه قبلی هیمن دوربین Panasonic DMC-FZ7 دیده میشد .نویز زیاد در ایزو های بالا و تصاویری بسیار بسیار سافت بود.

اما Panasonic DMC-FZ8 از نظر بندنه و ارگونومی دوربین بسیار خوبی است و بدنه ای با طراحی بسیار خوب دارد ( به نظر بنده البته چراکه ارگونومی موضوعی سلیقه ای است ) در کل بدنه ی جذابی دارد.

از نظر رزولوشن همانند سونی H5 دارای 7.2 مگاپیکسل و از این نظر از کنون برتر است و با سونی همانند.البته اندازه ی سنسور این 3 دوربین یکسان است.

از نظر پروسس به نظر از Panasonic DMC-FZ7 برتر باشد و از پروسسور قوی تر و جدید تری استفاده میکند.

مد های بسیار زیادی برای عکاسی دارد و این برای کاربران خانگی و مبتدی بسیار عالی است .

LCD monitor آن دارای 2.5 اینچ و 207 هزار پیکسل است .

در مورد فیلمبرداریهر سه تقریبا مشابه هستند ، اما به نظر میرسد پاناسونیک برتر است.
    لنز آن هم دارای دامنه ای بین 36-432mm است و از این نظر همانند دو رغیب قبلی است و دارای 12X زوم دیجیتال است و کاملا با دو دوربین دیگر برابر است.پاناسونیک از لنز های لایکا استفاده میککند همانند سونی که از زایس استفاده میکند.

دارای لزره گیر تقریبا کارایی است ، و احتمالا همانند سونی و کنون عملکرد مناسبی دارد.

ایزو بین 100 تا 3200 که همانند کنون است ( البته در این دوربین ها ایزو بالاتر از 800 تقریبا بی استفاده است چراکه نویز بسیار بالایی دارد )

اما در تست ها .....

در مقایسه با سونی نویز بیشتری دارد ، در پاناسونیک رنگ ها گرم تر و در سونی سرد تر هستند ، تصاویر پاناسونیک در ایزو های پایین شارپ تر هستند ( موضوغ شارپ بودن با نویز رابطه ی مستقیم دارد ) ، از ایزو 400 به بالا تصویر پاناسونیک بشدت نویزی میشود اما سونی باز هم قابل قبول تر است ،

[ممنونم از لطف شما
    با این مطلبی که عرض کردید پاناسونیک از اون 2تا برتره.فقط مسئله نویز بیشتر نسبت به سونی هست که فکر می کنم با توجه به استفاده های بنده که حضرتعالی هم می دونید کاربرد چندانی نداره.من از حرف های شما نتیجه گرفتم پاناسونیک انتخاب کنم.راستش گیج تر از قبل شدم.ولی اینکه گفتید عکس های پاناسونیک گرمتر هست منو به اون متمایل کرد
    مطلب دیگه هم اینه که در مورد سرعت عکاسی(گرفتن عکس پشت سر هم و زمانی که طول میکشه دوربین واسه عکس بعدی اماده میشه)بین این 3تا یه مقایسه ای بکنید

صفحه 3 از 3 نخستنخست 1 2 3