صفحه 66 از 66 نخستنخست ... 16 56 62 63 64 65 66
نمایش نتایج : از شماره 651 تا 653 , از مجموع 653
Like Tree644تشکر

موضوع: خريد دوربين براي عكسهاي روزمره (منظره، خانوادگي...)

كاربر بسیار فعال Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6146

نقل قول نوشته اصلی توسط lord_theone نمایش پست ها
    سلام یک دوربین خوب میخواستم که برام خاطرات رو ثبت کنه چه چهره چه منظره و برای اینده هم عکسها با کیفیت باشن وقتی روی تلویریون میبینیم مثلا عکسهای ده سال پیش کیفیتی ندارن نسبت به عکسهای الان یعنی نابود هستند روز به روز رزلوشنهای مانیتورها بالا میره دنبال دوربینی هستم که:
    1- عکسهای بدون نویز یا کم نویز
    2- عکس شبش خوب باشه توقعی از یک سوپر زوم یا بریج ندارم
    3- سلفی بتونم بگیرم
    4- قیمت یکی حول هوش یک تومن باشه یکی هم حول هوش 1500 باشه که Coolpix A900 از این دوربین خوشم امده نظر دوستان چی هست
    5- توی جیب جا بشه حمل خیلی برام مهم هست
    با سپاس عزیزان
    دوربینی که اشاره کردید سنسور کوچکی دارد و کیفیت عکسهایش در این دوره زمانه حرفی برای گفتن ندارد.

دوربینی که احساس می کنم برای شخص شما ساخته شده است g7x mark ii کنون هست. البته قیمتش کمی از ۲ تومان بالاتر هست.

نگاهی به دیگر دوربینهای مطرح هم می توانید بیندازید. البته دوربینهای پاناسونیک مدتی بودند در بازار نبودند. الان هم بعید می دانم باشند:
    https://www.dpreview.com/reviews/201...t-zoom-cameras
    lord_theone تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط Nima Sadigh نمایش پست ها
    دوربینی که اشاره کردید سنسور کوچکی دارد و کیفیت عکسهایش در این دوره زمانه حرفی برای گفتن ندارد.

دوربینی که احساس می کنم برای شخص شما ساخته شده است g7x mark ii کنون هست. البته قیمتش کمی از ۲ تومان بالاتر هست.

نگاهی به دیگر دوربینهای مطرح هم می توانید بیندازید. البته دوربینهای پاناسونیک مدتی بودند در بازار نبودند. الان هم بعید می دانم باشند:
    https://www.dpreview.com/reviews/201...t-zoom-cameras
    پس به نظر شما دوربینی که معرفی کردم تا رنج 1.5 کمی بهتراز دوربینهای سامسونگ هستند s7 s8 یا ایفونها ارزرش نداره اینهارو خریداری کنم؟
    با سپاس

كاربر بسیار فعال Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6146

نقل قول نوشته اصلی توسط lord_theone نمایش پست ها
    پس به نظر شما دوربینی که معرفی کردم تا رنج 1.5 کمی بهتراز دوربینهای سامسونگ هستند s7 s8 یا ایفونها ارزرش نداره اینهارو خریداری کنم؟
    با سپاس

بله مقایسه کیفیت عکس می تواند خروجی نزدیکی را نشان دهد. البته داشتن لنز با زوم بالا چیزی است که جدا از کیفیت تصویر هست و عکاسی از سوژه های دور را ممکن می کند.
    با این وجود در عکاسی حرفه ای هم لنزی با رنج 24-70 رایجترین فاصله کانونی هست و بیشتر از آن معمولا نیاز نمی شود. رنجی شبیه فاصله کانونی همین g7x mark ii.
    lord_theone تشکر می‌کند.

صفحه 66 از 66 نخستنخست ... 16 56 62 63 64 65 66