صفحه 4 از 5 نخستنخست 1 2 3 4 5 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 31 تا 40 , از مجموع 48
Like Tree93تشکر

موضوع: کدام را پیشنهاد میکنید؟ چرا؟

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

پیش فرض پاسخ: کدام را پیشنهاد میکنید؟ چرا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amirgolabi نمایش پست ها

با تمام ارادتی که به فرهاد خان دارم باید بگم موافق نیستم به سه دلیل:
    1- اولاً این لنز از سری L کنونه و کیفیت خیلی خوبی داره.
    2- همونطور که محمد جان گفتن با 20-10 ترکیبش کامل میشه ، منم قبول دارم که تله خیلی بالایی نداره ولی واقعاً مگه کاربرد تله چقدره ؟
    امیرجان من كه عرض كردم این سلیقه ی منه تا حالا آدم بد سلیقه به عمرتون ندیدین :biggrin:

بعدش من گفتم وایدش خوب نیست نه تله اش. اگه 5D داشتم لحظه ای در خرید این لنز شك نمی كردم ( اصلا این لنز كیت 5D است) ولی روی 40D به سلیقه ی من نمی خوره. با پول این لنز می تونم چیزای خیلی مناسب تری برای خودم جور كنم .
    Ahmad Reza، kamyar و amirgolabi تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

amirsooki
    Guest

سلام.
    قصد دخالت ندارم . ولی آیا خرید گریپ رو منطقی میدونید ؟ وقتی که میخواید کمترین پول رو خرج کنید ؟
    ممنون.
    Mastermehdi تشکر می‌کند.

كاربر همراه kamyar آواتار ها
    تشکر کرده
    1210

درتایید فرمایشات اقا فرهاد عزیز من هم یک نکته ای رو بگم
    اون هم اینکه با توجه به اینکه رنج 17تا 70 رنج خیلی پرکاربردی هست بنابر این باترکیب 24-105 و 10-20 یا 22 مرتب مجبورید که لنز عوض کنید
    مثلا گاهی به 35 م احتیاج پیدا میکنید و گاهی به 18 ...
    farhad44 تشکر می‌کند.
    کامیار
    www.kampixel.com
    CANON 40D-CANON 70-200 f4 L IS USM-SIGMA 17-70 --FLASH SIGMA DG 500 SUPER-LowePro Off Trail2-TRIPOD SLIK PRO 400DX-PANASONIC GS500

كاربر همراه Mastermehdi آواتار ها
    تشکر کرده
    925

نقل قول نوشته اصلی توسط Behnam_703 نمایش پست ها
    ولی شارپ یكی از مهم ترین دلایل انتخاب است.....

منظورتون رو درست متوجه نشدم....
    ولی اگه منظورت همون چیزی باشه كه من فهمیدم:
    اگه قرار باشه یك SLR بخرم اولین لنزی که می خرم همین لنز 70_24 Sigma هست.....
    چرا؟؟؟؟؟؟؟؟
    چون قیمت بسیار عالی داره و ترکیب خوبی با دیگر لنزها میده.....
    100 البته! شاید اگه من هم به قدر کافی پول داشته باشم همین کارو میکردم (فعلاّ بودجه ام اونی که تو پست 1 بود نیست). خدا رو شکر سیگما تو این رنج ها کولاکه! ولی واقعاّ 24 روی دوربین کراپ دار به دردی میخوره؟! اگه با 10-20 یا 12-24 ترکیب بشه البته ولی خالی اصلاّ. 24-105 هم IS و L هستش و همونطور که امیر گفت پس از اینکه خدا زد پس سرمون و فول فریم خریدیم 1 لنز خوب داریم.
    Behnam_703 تشکر می‌کند.
    مهدی هامیزاد
    Canon 40D, Canon 70-200mm f/4 L IS, Canon 60mm f/2.8 macro, Canon 17-55mm f/2.8 IS
    Lowepro nova 4, Inverse 200 & Primus Aw, Canon RS-80N3, Sigma EF 500 DG Super

كاربر همراه kamyar آواتار ها
    تشکر کرده
    1210

از لطف همگی متشکرم. انتخابمو کردم. همون انتخاب استانداردی که اکثراّ انجام دادن!
    350d + grip + 17-70
    راستی اقا مهدی این که 2میلیون نمیشه که برادر
    Mastermehdi تشکر می‌کند.
    کامیار
    www.kampixel.com
    CANON 40D-CANON 70-200 f4 L IS USM-SIGMA 17-70 --FLASH SIGMA DG 500 SUPER-LowePro Off Trail2-TRIPOD SLIK PRO 400DX-PANASONIC GS500

تشکر کرده
    925

نقل قول نوشته اصلی توسط amirsooki نمایش پست ها
    سلام.
    قصد دخالت ندارم . ولی آیا خرید گریپ رو منطقی میدونید ؟ وقتی که میخواید کمترین پول رو خرج کنید ؟
    ممنون.
    متشکرم البته ولی این که دخالت نیست! منطقی که نه ولی خالی از لطف هم نیست! البته خریدش قطعی قطعی هم نیست! من اصولاّ آدم بد خریدیم! کوچکترین چیزی نظرمو میچرخونه. چطور؟ شما نظر خاصی دارید؟
    مهدی هامیزاد
    Canon 40D, Canon 70-200mm f/4 L IS, Canon 60mm f/2.8 macro, Canon 17-55mm f/2.8 IS

تشکر کرده
    925

نقل قول نوشته اصلی توسط kamyar نمایش پست ها
    راستی اقا مهدی این که 2میلیون نمیشه که برادر
    البته! راستیتش من یه مدتیه اقتصادی شدم. دستم به خرج کردن نمیره. میخوام خورد خورد بگیرم نه یکجا.
    kamyar تشکر می‌کند.
    مهدی هامیزاد

كاربر همراه
    تشکر کرده
    547

سلام

من نمیخوام ساز مخالف بزنم ولی واقعا نظرم همینه كه میگم

اول فرهادخان عزیز

میدونید كه من قبلا 85-17 داشتم و همون موقع هم احساس كمبود واید میكردم !

یعنی شما 17 رو اصلا واید حساب نكنید

بعد كه 105-24 رو خریدم دیگه مجبور شدم 20-10 هم بخرم الان تكلیفم كاملا معلومه اگر واید بخوام بگیرم 20-10 در

غیراینصورت 105-24 یك رنج عالی رو در اختیار ادم قرار میده باور كنید اگر یكبار با اون كار كنید حرفم رو قبول میكنید

زیاد نباید بگذاریم كلیشه ها رومون اثر بگذاره من قبل از خرید این لنز اینقدر اینجاشنیده بودم كه 105-24 روی كراپ 1.6

خوب نیست كه یواش یواش داشت باورم میشد

نكته خیلی خیلی جدید جدید اینكه :

مسعود بعد ازكلی تست به این نتیجه رسیده كه 105-24 بهترین و كاربردی ترین لنز كنونه كه اگر دوست داشت خودش در این مورد توضیح میده

كاربر همراه amirgolabi آواتار ها
    تشکر کرده
    814

امیرجان من كه عرض كردم این سلیقه ی منه تا حالا آدم بد سلیقه به عمرتون ندیدی
    اولاً فرهاد خان ما مخلص شما و سلیقه تون هم هستیم شما اگه بد سلیقه بودی که canon نمی خریدی :::big grin::: ( شوخی کردم به خدا نیکونی ها ناراحت نشن ما مخلص همه هستیم )

دوماً قبول دارم که رنج این 105-24 یک کم عجیب غریبه ولی به قول نادر جان حتی 17 هم روی کراپ دار واید نیست .
    ولی قبول دارم که قیمتش خیلی بالاست .
    برای کسی که قصدش اینه که یه روزی فول فریم بگیره خیلی لنز خوبیه .
    من از سه چهار تا از بچه ها شنیدم که با داشتن این لنز و 20-10 دیگه خیلی به لنز دیگه ای نیلز ندارن دوتا شون توی همین تاپیک پست زدن محمد منتظری و نادر و مسعود فکر کنم نظر مهدی هم همین باشه.

ولی راستش این حلقه قرمز دورش دل منو برده و گرنه با همین 70-17 هم من بلد نیستم عکس بگیرم :(
    نادر، farhad44 و Mastermehdi تشکر می‌کنند.
    امیررضا گلابی
    amirgolai@yahoo.com
    Canon EOS 5D - Canon ef 24-105 L- Canon Speedlite 580 EX II

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

نادر جان و امیر جان.

من منكر این نیستم كه 17 هم واید خوبی نیست و منكر این هم نیستم كه تركیب 20-10 (یا 22-10 كنن ) و 105-24 یك تركیب بی نظیره ولی اولا تركیب گرونی و در ثانی احتیاج به تعویض مكرر لنز هست. همیشه كه آدم با یك گروه عكاس و به قصد عكاسی نمی ره به كوه و كمر. الان من پس فردا عازم یك سفر یك هفته ای به جایی هستم كه دیدنی بسیار داره و تا به حال هم ندیده ام. از حالا در فكر اینم كه چه جوری دوربین به این بزرگی رو می خوام همه جا دنبال خودم بكشونم ( توجه داشته باشید كه سفر به قصد عكاسی نیست و شما همراه دارید پس دوربین یك مزاحم در 80 درصد لحظات خواهد بود). حالا شما در چنین شرایطی نمی تونین هی لنز دربیارید و عوض كنید. اگر یك لنز 85-10 اونم از نوع L و با كیفیت و مشخصات خوب وجود داشت لنز منتخب من می شد ( من حداكثر تله ای كه برای پرتره لازم دارم بیش از 85 نیست ) و حاضر بودم تا 2 میلیون تومان هم بابتش بپردازم ولی افسوس و صد افسوس كه هنوز تكنولوژی اجازه ی تولید چنین لنزی با مشخصات خوب و ابعاد و وزن مناسب رو نمی ده. خدا رو چه دیدید شاید تا چند سال دیگه شد.:(
    نادر، Mastermehdi، amirgolabi و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

صفحه 4 از 5 نخستنخست 1 2 3 4 5 آخرینآخرین