صفحه 135 از 225 نخستنخست ... 35 85 125 131 132 133 134 135 136 137 138 139 145 185 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,341 تا 1,350 , از مجموع 2246
Like Tree1956تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like

كاربر همراه Ali Saeedi آواتار ها
    تشکر کرده
    1566

ممنون از همه ی دوستان
    ولی من گیج تر شدم
    من عکاسی رو واقعا دوست دارم اما این چیزاش داره دیوونم میکنه
    الان نمیدونم hs20 یا sx30 یا g12 یا کامپکت دیگه ای؟
    یا شاید اصلا یه SLR
    میگن hs20 خیلی نویز داره من از نویز متنفرم
    اولین چیزی که واسم مهمه اینه که نویز توی عکسم یا نباشه یا اگه هست خیلی کمتر از این حرفا باشه
    500 تومن همین الان تو جیبمه برای این موضوع اما هرچقدر بیشتر بخوام هزینه کنم باید از اونور از یه سری از کارام بزنم که کلا خیلی سخته
    زوم برام واقعا مهمه اما نه زومی که فقط برای پز خوب باشه
    زومی که توی اون محدوده هم کیفیت عکس ذره ای بهم نریزه
    کلا الان دیگه خیلی گیج شدم :دی

كاربر فعال bahri-d آواتار ها
    تشکر کرده
    263

واقعا متاسفم !!!! این قیمتها مال خارجیاس

كاربر فعال Javid آواتار ها
    تشکر کرده
    4245

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Saeedi نمایش پست ها
    جناب سعیدی منظور از نویز داشتن این نیست که همیشه و در همه حالت فلان دوربین نویز داردو منظور بیشتر بر این است که در مواقع کم نور دو دوربین به نسبت یکدیگر نویز کمتر یا بیشتری دارند. برای اینکه مشکل نویز نداشته باشید یا در نور مناسب عکاسی کنید یا از فلاش استفاده کنید. زوم هم معمولا اوایل برای علاقه مندان مهم به نظر می رسد ولی وقتی بیشتر آشنا شدید اولا زوم مخصوصا از نوع دیجیتال رو کاملا بی خیال می شوید دوما از کامپکت به SLR مهاجرت می کنید.
    persian.boy تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    1566

نقل قول نوشته اصلی توسط Javid نمایش پست ها
    جناب سعیدی منظور از نویز داشتن این نیست که همیشه و در همه حالت فلان دوربین نویز داردو منظور بیشتر بر این است که در مواقع کم نور دو دوربین به نسبت یکدیگر نویز کمتر یا بیشتری دارند. برای اینکه مشکل نویز نداشته باشید یا در نور مناسب عکاسی کنید یا از فلاش استفاده کنید. زوم هم معمولا اوایل برای علاقه مندان مهم به نظر می رسد ولی وقتی بیشتر آشنا شدید اولا زوم مخصوصا از نوع دیجیتال رو کاملا بی خیال می شوید دوما از کامپکت به SLR مهاجرت می کنید.
    جاوید عزیز ممنون از راهنماییتون ولی من یکی از حالت های عکاسی مورد علاقم عکاسی توی شب هست و نمی خوام از فلاش استفاده کنم ( حتی اگه می خواستمم پولش نبود )
    واسه همین گیره نویز هستم
    زوم دیجیتال رو که کلا بیخیال
    الان همش دارم به d3100 فکر میکنم ( چه رویای شیرینی :d )
    Javid تشکر می‌کند.

كاربر فعال persian.boy آواتار ها
    تشکر کرده
    4662

جاوید عزیز ممنون از راهنماییتون ولی من یکی از حالت های عکاسی مورد علاقم عکاسی توی شب هست و نمی خوام از فلاش استفاده کنم ( حتی اگه می خواستمم پولش نبود )
    واسه همین گیره نویز هستم
    زوم دیجیتال رو که کلا بیخیال
    الان همش دارم به d3100 فکر میکنم ( چه رویای شیرینی :d )
    درود بر شما
    اگه بخواین برای خرید صبر کنید ، باید لااقل تا آبان یا آذرماه منتظر بمونید تا شاید قیمت ها پایین بیاد . در مورد انتخاب دوربین هم ، اگه با قیمتش مشکلی ندارید ، D3100 بهترین انتخاب برای شماست . تنظیمات ساده ولیکن کاملی داره . عملکرد نویزیش هم مناسبه و شما رو اذیت نخواهد کرد .
    Javid و Ali Saeedi تشکر می‌کنند.

كاربر همراه hamid_rabbi آواتار ها
    تشکر کرده
    359

ممنون از همه ی دوستان
    ولی من گیج تر شدم
    من عکاسی رو واقعا دوست دارم اما این چیزاش داره دیوونم میکنه
    الان نمیدونم hs20 یا sx30 یا g12 یا کامپکت دیگه ای؟
    یا شاید اصلا یه SLR
    اولین چیزی که واسم مهمه اینه که نویز توی عکسم یا نباشه یا اگه هست خیلی کمتر از این حرفا باشه
    500 تومن همین الان تو جیبمه برای این موضوع اما هرچقدر بیشتر بخوام هزینه کنم باید از اونور از یه سری از کارام بزنم که کلا خیلی سخته
    زوم برام واقعا مهمه اما نه زومی که فقط برای پز خوب باشه
    زومی که توی اون محدوده هم کیفیت عکس ذره ای بهم نریزه
    کلا الان دیگه خیلی گیج شدم :دی
    اولا كه دوست عزيز همونطور كه جناب جاويد فرمودند نويز در همه حال وجود ندارد و فقط در شرايط نامناسب نوري كه اون هم تمام دوربينهاي حتي Mid حرفه‌اي اون رو دارند! حالا تو مدلهاي بالاتر اين نويز قابل كنترل تره چه برسه به كامپك يا SLR Like ها!!! شما تو رده لايك تمام دوربين ها رو با تويز ميبيني (در شرايط نوري بد)

اين جمله شما هم از عدم آشنايي با تجهيزات نشات ميگيره! لنزهايي كه به تنهايي 1 ميليون هم قيمت دارند در تمام محدوده كانوني شون كيفيت عكس برابر و عالي نيست! چه برسه به يه SLR Like اي كه خودش و لنزش 500 تومان بها دارند!

احساس ميكنم انتظار شما از دوربين بالا باشه دوست من، توصيه ميكنم يه مقدار انتظارتون رو معقول تر كنيد وگرنه با خريد دوربين به جاي لذت بردن از عكاسي خداي ناكرده ميخوره تو ذوقتون كه چرا اوني كه ميخوام نميشه!

البته شما با فراگيري علوم عكاسي ميتونيد بهترين عكسها رو با دوربين خودتون (حتي كامپكت يا لايك) بگيريد، به شرط شناخت درست از قابليتهاي دوربين و خودتون!
    Javid و Ali Saeedi تشکر می‌کنند.

درد من تنهايي نيست بلكه مرگ ملتي است كه گدايي را قناعت و بي عرضه گي را صبر و با تبسمي بر لب اين حماقت را حكمت خدا ميدانند

كاربر فعال Javid آواتار ها
    تشکر کرده
    4245

ولی من یکی از حالت های عکاسی مورد علاقم عکاسی توی شب هست
    اگر منظورتان عکاسی نجومی است که با عرض پوزش باید عرض کنم ابزار مورد نیار بسیار گرانتر از یک کامپکت یا SLR Like است. بعد هم در شب معمولا سوژه های زیادی برای عکاسی یافت نمی شود. در این حدود بنده به دلیل اینکه G12 را دارم فکر می کنم چیز بدی نباشد با این حال چون دوربینهای دیگر در این رده را تست نکرده ام پیشنهاد می کنم به یک SLR دست دوم تمیز هم می توانید فکر کنید.
    در نظر داشته باشید که اگر به عکاسی علاقه مند شده اید اولین خریدتان به هر حال اولین ضررتان خواهد بود و هر چه بیشتر دقت کنید فقط کمی مقدار آن را می توانید کم کنید پس خیلی سخت نگیرید و از هر کدان خوشتان آمد خرید را انجام دهید.
    M.Rasouli و Ali Saeedi تشکر می‌کنند.

كاربر فعال persian.boy آواتار ها
    تشکر کرده
    4662

با درود دوباره

اگر منظورتان عکاسی نجومی است که با عرض پوزش باید عرض کنم ابزار مورد نیار بسیار گرانتر از یک کامپکت یا SLR Like است. بعد هم در شب معمولا سوژه های زیادی برای عکاسی یافت نمی شود. در این حدود بنده به دلیل اینکه G12 را دارم فکر می کنم چیز بدی نباشد با این حال چون دوربینهای دیگر در این رده را تست نکرده ام پیشنهاد می کنم به یک SLR دست دوم تمیز هم می توانید فکر کنید.
    راستش من فکر نمی کنم عکاسی در شب فقط "عکاسی نجومی" باشه . ولیکن اگه منظور سوال کننده همون عکاسی نجومیه ، خب طبعا باید بسیار بسیار بیش از این حرف ها هزینه کنن .
    بعدش در پست اولی که ایشون فرستادن ، گفتن حاضرا تا 900 تومن خرج کنن (اگه اشتباه نکنم) . لذا ایشون می تونن همون d3100 رو بخرن و نیازی نیست سمت بدنه ی دست دوم برن .
    در ضمن یه توصیه به جناب سعیدی دارم ؛ چیزی که باعث میشه از مجرای لنز و سنسور دوربین ، عکسی زیبا به شما تحویل داده بشه ، توانایی عکاسه . چند وقت پیش داشتم در سایت deviant art ، عکس های کاربر ها رو چک می کردم که به صورت اتفاقی رسیدم به اکانت شخصی به نام quemas . برای من خیلی جالب بود که ایشون با canon 30d عکس هایی رو گرفته بودن که خیلیا با فول فریم هم نمی تونن بگیرن .

با آرزوی بهترین ها
    پسر پارسی
    Javid، rostamiani، M.Rasouli و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    1566

دوستان عزیز ممنون از راهنمایی هاتون
    واقعا کمکم کرد برای انتخاب
    راستش من منظورم اصلا عکاسی نجومی نبود بلکه عکاسی از سوژه ها توی نور کم یا نور لایت خیلی به نظرم زیباست
    در مورد اینکه جناب mahanlive عزیز فرمودن من آشنایی کامل ندارم باید عرض کنم که درسته من اصلا آشنایی ندارم و خیلی نو پا هستم تازه به عکاسی علاقه مند شدم
    در هر صورت با افزایش بودجه تصمیم به خرید SLR گرفتم و کلا Lslr رو بیخیال ( d3100 یا 550D )
    بازم دم بچه های گل این فروم گرم بابت راهنماییاشون
    پیروز باشید
    Javid، persian.boy و data تشکر می‌کنند.

كاربر همراه radioheadz آواتار ها
    تشکر کرده
    719

نقل قول نوشته اصلی توسط bahri-d نمایش پست ها
    بنده بلافاصله با ایشان مکاتبه کردم و در همین حین شال و کلاه کردم که از محل کار عازم بشم به سوی فروشگاه که.....................جواب آمد از خارج تهیه کردند

دوستان عزیز ممنون از راهنمایی هاتون
    واقعا کمکم کرد برای انتخاب
    راستش من منظورم اصلا عکاسی نجومی نبود بلکه عکاسی از سوژه ها توی نور کم یا نور لایت خیلی به نظرم زیباست
    در مورد اینکه جناب mahanlive عزیز فرمودن من آشنایی کامل ندارم باید عرض کنم که درسته من اصلا آشنایی ندارم و خیلی نو پا هستم تازه به عکاسی علاقه مند شدم
    در هر صورت با افزایش بودجه تصمیم به خرید SLR گرفتم و کلا Lslr رو بیخیال ( d3100 یا 550D )
    بازم دم بچه های گل این فروم گرم بابت راهنماییاشون
    پیروز باشید
    فقط یک نکته ای هست که باید توجه داشته باشید که بدنه تنهایی عکس خوب رو ثبت نمی کنه و به طور قطع در صورت علاقه به عکاس جدی شما نیاز به لنز های خوب خواهید داشت
    Walkman و persian.boy تشکر می‌کنند.
    خراب رفاقت آنم که جان دهد در بهر دوست ... خط و خال لغو بر در نهاده و بی آرزوست