صفحه 134 از 225 نخستنخست ... 34 84 124 130 131 132 133 134 135 136 137 138 144 184 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,331 تا 1,340 , از مجموع 2246
Like Tree1956تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like

كاربر همراه rostamiani آواتار ها
    تشکر کرده
    380

نقل قول نوشته اصلی توسط pariz.boys نمایش پست ها
    سلام
    من میخواستم یک دوربین بخرم
    قیمتش تا ۶۰۰ برند هم زیاد واسم مهم نیست g12 مده نظرمه میخواستم ببینم دوربینی در حده g12 یا بالاتر از اون هست که بخرم
    اگه چیزی شبیه G12 بخواید خوبه یک نگاهی هم به Panasonic LX5 بندازید ... :)
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر همراه Ali Saeedi آواتار ها
    تشکر کرده
    1566

سلام به دوستان
    عزیزان من می خواستم sx30 بگیرم که بچه های همین فروم من رو راهنمایی کردن و گفتن g 12 خیلی بهتره البته زوم برای من خیلی مهم بود و هست ولی مزیت های g12 باعث شد که sx 30 رو فراموش کنم
    اما حالا که برای خرید اقدام کردم میبینم که قیمت g12 شده 705000 تومان و این یکی خدایی زور داره
    اگه بخوام g12 رو با این قیمت بگیرم ترجیح می دم که یه SLR معمولی حدود 900 خرید کنم ( توی عکاسی خیلی تازه کارم )
    حالا می خواستم بدونم دوستان نظرشون چیه
    صبر کنم قیمت ها میاد پایین یا هرچه زودتر اقدام کنم ؟
    اگه بخوام SLR بگیرم با این قیمت چه مدلی برام بهتره؟ ( اگه بخوام SLR بگیرم تا حدود 1 تومن مشکلی نیست )

كاربر همراه hamid_rabbi آواتار ها
    تشکر کرده
    359

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Saeedi نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    عزیزان من می خواستم sx30 بگیرم که بچه های همین فروم من رو راهنمایی کردن و گفتن g 12 خیلی بهتره البته زوم برای من خیلی مهم بود و هست ولی مزیت های g12 باعث شد که sx 30 رو فراموش کنم
    اما حالا که برای خرید اقدام کردم میبینم که قیمت g12 شده 705000 تومان و این یکی خدایی زور داره
    اگه بخوام g12 رو با این قیمت بگیرم ترجیح می دم که یه SLR معمولی حدود 900 خرید کنم ( توی عکاسی خیلی تازه کارم )
    اگه بخوام SLR بگیرم با این قیمت چه مدلی برام بهتره؟ ( اگه بخوام SLR بگیرم تا حدود 1 تومن مشکلی نیست )
    دوست عزيز واقعا زور داره و باهاتون موافقم، خريد SLR بسيار معقول تره (البته بايد از نياز خودتون شناخت كافي رو داشته باشيد)

من گزينه هاي زير رو براي شما مناسب ميدونم

1-Nikon D3100 به قيمت حدود 840

2- Canon 550 d به قيمت حدود 1050

3- Canon 500d به قيمت بين 900 تا 1000

4- Canon 1100d با قيمتي بين 850 تا 880

اگه امكاتنات SLR Like براي شما كافيست ميتونيد به Fujifilm HS20 هم به عنوان يه گزينه جدي فكر كنيد و حرفاي زيادي براي گفتن داره
    Ali Saeedi تشکر می‌کند.

درد من تنهايي نيست بلكه مرگ ملتي است كه گدايي را قناعت و بي عرضه گي را صبر و با تبسمي بر لب اين حماقت را حكمت خدا ميدانند

كاربر همراه Ali Saeedi آواتار ها
    تشکر کرده
    1566

نقل قول نوشته اصلی توسط mahanlive نمایش پست ها
    دوست عزيز واقعا زور داره و باهاتون موافقم، خريد SLR بسيار معقول تره (البته بايد از نياز خودتون شناخت كافي رو داشته باشيد)

من گزينه هاي زير رو براي شما مناسب ميدونم

1-Nikon D3100 به قيمت حدود 840

2- Canon 550 d به قيمت حدود 1050

3- Canon 500d به قيمت بين 900 تا 1000

4- Canon 1100d با قيمتي بين 850 تا 880

اگه امكاتنات SLR Like براي شما كافيست ميتونيد به Fujifilm HS20 هم به عنوان يه گزينه جدي فكر كنيد و حرفاي زيادي براي گفتن داره
    ممنون از راهنماییت دوست عزیز
    توی slr like ها hs 20 رو مناسب تر می دونی یا sx30 رو ؟

كاربر همراه hamid_rabbi آواتار ها
    تشکر کرده
    359

ممنون از راهنماییت دوست عزیز
    توی slr like ها hs 20 رو مناسب تر می دونی یا sx30 رو ؟
    من تجربه كار با HS20 رو تدارم، هنوز دستم نيومده و با توجه به ريويوها و نظر دوستاني كه خريدن و استفاده كردم پيشنهاد كردم در موردش بيشتر تحقيق كنيد

به اطمينان نميتونم بگم، شما خودتون بايد امكانات و قيمت اين دو رو كنار هم بذاريد و باتوجه به نيازهاتون يكي رو انتخاب كنيد، اما اگه بخوايد نظر شخصيم رو بگم من به شخصه HS20 رو ترجيح ميدم (باز هم تاكيد ميكنم اين نظر شخصي است اميدوارم حساسيت ايجاد نكنه)

در مورد فوجي بايد عرض كنم من اولين دوربين ديجيتالم فوجي بود (مدل FinePix E510) و زمان دانشجويي از دوبي خريدم (سال 82)، اون زمان يكي از بهترين كامپكت‌ها بود و به حرات عرض ميكنم تو عكاسي از شب بي نظير بود، هنوزم تو لول كامپكت رو دستش كم ديدم، در انجمن مناسب اگه لازم باشه نمونه عكسهاش رو قرار ميدم، كلا دوربينهاي فوجي تو شب عكسهاي خوبي ميگيرن و چون خودم از اين ژانر خيلي لذت ميبرم؛ دوربينهاي كامپكت و لايك فوجي رو با ديد مثبت نگاه ميكنم.
    ویرایش توسط hamid_rabbi : Sunday 15 May 2011 در ساعت 23:16
    Ali Saeedi تشکر می‌کند.

درد من تنهايي نيست بلكه مرگ ملتي است كه گدايي را قناعت و بي عرضه گي را صبر و با تبسمي بر لب اين حماقت را حكمت خدا ميدانند

كاربر بسیار فعال Walkman آواتار ها
    تشکر کرده
    6463

سلام به دوستان
    با سلام

در تاپیک نگاهی به وضعیت بازار و محصولات عکاسی یکی از مدیران (جناب عاشوری نیا) گفته بودن که:

توصیه دوستانه اینه که اگر کار خاصی ندارید، یعنی پروژه کاری خاصی و یا پروژه شخصی برنامه‌ریزی شده‌ای! دست نگاه دارید.
    اما اگر پروژه‌ای در دست دارید! چه شخصی و چه تجاری! من یک روز هم برای گرانی و یا ارزانی کالایی صبر نمی‌کنم. چون گمان می‌کنم ارزش کاری که انجام مي‌دم بیش از ۳۰ ۴۰ درصد افزایش تجهیزاتی که قرار باشه بخرم هست.(چه تجاری و چه تجربی)
    موفق باشید......
    rostamiani، Miri و Ali Saeedi تشکر می‌کنند.
    رضا اقبالی www.instagram.com/reza.eqbali

كاربر فعال bahri-d آواتار ها
    تشکر کرده
    263

پیش فرض سلام

یه پیشنهاد جدید!!!!
    دیروز یکی از بچه های فروم تو یکی از تایپک ها زده بود دوربین panasonic GF2 رو به قیمت 560 تومن خریده . خودم نرفتم بازار قیمتشو بپرسم ولی اگر اینطور باشه اصلا بهتره اگه قصد خرید دوربین داری بدون فوت وقت سوار ماشین بشی بری و بخریش . دوربین G12 دوربین پادشاهیه برای خودش ولی تو کامپکتها و ضعیفتر از اونه که بخوای با یه همچین دوربینی قیاس کنی .
    اما یه مثلی هم هست که میگه < هیچ ارزونی بی حکمت نیست > و مطمئنا یا اشتباه تایپی تو قیمت بوده یا ... و یه تحقیق میخواد که امیدوارم زودتر ته و توش در بیاد .
    radioheadz، Rouzbeh Ehsani و Ali Saeedi تشکر می‌کنند.

كاربر همراه radioheadz آواتار ها
    تشکر کرده
    719

نقل قول نوشته اصلی توسط bahri-d نمایش پست ها
    یه پیشنهاد جدید!!!!
    دیروز یکی از بچه های فروم تو یکی از تایپک ها زده بود دوربین panasonic GF2 رو به قیمت 560 تومن خریده .
    کی کِی کجا؟؟؟؟؟؟؟
    bahri-d تشکر می‌کند.
    خراب رفاقت آنم که جان دهد در بهر دوست ... خط و خال لغو بر در نهاده و بی آرزوست

كاربر فعال bahri-d آواتار ها
    تشکر کرده
    263
    radioheadz تشکر می‌کند.

كاربر همراه data آواتار ها
    تشکر کرده
    2172

نقل قول نوشته اصلی توسط bahri-d نمایش پست ها
    یه پیشنهاد جدید!!!!
    دیروز یکی از بچه های فروم تو یکی از تایپک ها زده بود دوربین panasonic GF2 رو به قیمت 560 تومن خریده . خودم نرفتم بازار قیمتشو بپرسم ولی اگر اینطور باشه اصلا بهتره اگه قصد خرید دوربین داری بدون فوت وقت سوار ماشین بشی بری و بخریش . دوربین G12 دوربین پادشاهیه برای خودش ولی تو کامپکتها و ضعیفتر از اونه که بخوای با یه همچین دوربینی قیاس کنی .
    اما یه مثلی هم هست که میگه < هیچ ارزونی بی حکمت نیست > و مطمئنا یا اشتباه تایپی تو قیمت بوده یا ... و یه تحقیق میخواد که امیدوارم زودتر ته و توش در بیاد .
    من با پیام خصوصی پرسیدم. از ایران نخریدن
    bahri-d و Rouzbeh Ehsani تشکر می‌کنند.