صفحه 55 از 225 نخستنخست ... 5 45 51 52 53 54 55 56 57 58 59 65 105 155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 541 تا 550 , از مجموع 2246
Like Tree1956تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي SLR Like

كاربر جديد Ali_Ahmadpour آواتار ها
    تشکر کرده
    55

پیش فرض پاسخ: Sony H50 يا Nikon P80 ؟

سلام
    ببین خیالتو راحت کنم برو به اینجا و کامل مقایسه ها رو بخون تا مطمئن بشی که نیکون p80 اصلا دوربین جالبی نیست نه در کیفیت عکس و چه در امکاناتی مثل لرزشگیر و ...
    کنون sx10 رو هم یه قیمتی بگیر.

كاربر آشنا parsa_photo آواتار ها
    تشکر کرده
    148

پیش فرض پاسخ: Sony H50 يا Nikon P80 ؟

سلام.در مورد P80 كه دوستان نظر دادند.
    در مورد H50 هم مي شه گفت عكسي رو كه به شما تحويل مي ده با تلغيظ رنگ فراواني همراه هست.يكي از دوست هاي من H50 دارد،نويز گيري آن هم اصلا جالب نيست و مثل نويز گيري معمولي با فيلترهاي عادي فتوشاپ است و قسمتي از جزئيات رو از بين مي بره.
    به نظر من هنوز انتخابات بهتري وجود دارد.روي Canon Sx10 is فكر كنيد.
    ویرایش توسط parsa_photo : Tuesday 7 April 2009 در ساعت 18:09 دلیل: تصحيح نام دوربين Canon

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض نظر شما چیه ؟! canon s5is یا canon sx10is ؟!!

سلام !
    با عرض خسته نباشید از دوستان عزیزم تقاضا میکنم بگن که بین این 2 مدل دوربین ( canon s5is یا canon sx10is) کدوم رو میپسندن و چرا ؟!! لطفا پای مدل دوربینی دیگه رو وسط نکشید !
    ممنون .

كاربر آشنا hamid_kh آواتار ها
    تشکر کرده
    1590

پیش فرض پاسخ: نظر شما چیه ؟! canon s5is یا canon sx10is ؟!!

سلام
    راجع به هر دوی این دوربینها در قسمت دوربین دیجیتال به تفصیل صحبت شده و اطلاعات کاملی موجوده که میتونید به اونجا مراجعه کنید !

sx10 مدل جدید دوربینهای کانن تو همون سریی است که s5 تولید میشد و آپگرید اون محسوب میشه و تا جایی که من میدونم در اکثر موارد نسبت به اون برتری محسوسی داره !
    و این دو قابل رقابت با هم نیستن و قیمت کاملا متفاوتی هم دارند !

اگر اشتباه میکنم دوستان تصحیح بفرمایند
    حمید خرمی
    www.photonarenji.com

كاربر جديد rockwusho آواتار ها
    تشکر کرده
    58

پیش فرض پاسخ: Canon SX 10IS يا Sony DSC-H50 كداميك بهتر است

نقل قول نوشته اصلی توسط golpesarr نمایش پست ها
    با سلام
    من هم تو انتخاب SX10 و G10 کانن مردد هستم
    کسی میتونه راهنمایی بده
    سلام دوست عزيز. من DSC-H50 دارم و بدليل اينكه كوهنورد هستم زياد عكاسي ميكنم اما خوب دوربين canon ندارم نميتونم مقايسه كنم اما نواقص و محاسن دوربين H50 رو ميگم مقايسه با شما:
    - معايب:
    -- اين دوربين طوري طراحي شده كه تمام عملكردها بوسيله نيروي برق انجام ميشه و اين بزرگترين محدوديت اين دوربينه كه گذشته از استهلاكي كه براي قطعات برقي دستگاه ايجاد ميكنه مصرف باتري رو هم افزايش داده البته بايد بگم كه عليرغم اين بهينه نبودن مصرف برق ، طول عمر باثري قابل قبوله و براي خود من يك روز كامل و پر از عكاسي رو جواب داده ( البته با استفاده بهينه و استفاده كمتر از وسايل برقي) . . قطعاتي كه سوني ميتونسبه دستي طراحي كنه و نيازي به برقي بودن اون نيست شامل: 1- لنز دوربين كه بيشترين مصرفكننده است و حتي تو كاتالوگ هم توصيه شده براي مصرف بهينه از لنر زياد استفاده نشه!! 2- اين دوربين از دو سيستم نمايش تشكيل شده كه شامل ويزور و صفحه LCD ميشه كه نقصي كه در اينجا مشاهده ميشه Screen بودن ويزور است سوني ميتونسته بجاي Screen برقي از سيستم تابش آينه استفاده كنه كه مصرف برق كمتر بشه (مثل همه دوربينهاي حرفه اي)
    -- از معايب ديگه اين دوربين ديجيتال بودن سيستم فوكوسه كه اولا خوشدستي دوربين و سرعت عمل رو پايين آورده و ثانيا براي بعضي عسكهاي ماكرو محدوديت زوم و فكوس داره
    -- تو محيطهاي كمنور كمي نويز داره كه البته ميشه با پايين آوردن سرعت شاتر نويز اون رو به حداقل رسوند (البته تمام دوربينها حتي دوربينهاي گرون قيمت هم تو محيطهاي تاريكتر كمي نويز دارند كه هرچقدر سطح كيفي و قيمتي دوربين پايينتر بياد نويز بيشتر) اما خوب كلا مورد خيلي حادي نيست
    -- البته اين مورد كه ميخوام بگم رو مطمئن نيستم كه ايراد از دوربين باشه يا از دوربينه و يا از كامپيوتر من و اون اينكه يكي از نرم افزارهاي Transfer با اين مودل كار نميكنه و اصولا دوربين رو نميشناسه كه تو كاتالوگ هم توضيح ميده كه ممكنه بعضي نرم افزارها با بعضي مدلها خوب كار نكنه (هنوز مطمئن نيستم كه مشكل از كجاست اما تمام راههايي كه به ذهنم رسيده رو امتحان كردم امام به نتيجه اي نرسيده)

- و اما محاسن:
    -- در مجموع خوشدست براي تازه كارها
    -- عكسهاي قابل قبول و با رنگبندي زنده مخصوصا در روز و طبيعت و عكسهاي ماكرو
    -- قدرت فوكوس خوب تا يك سانتيمتر (كه البته همونطور كه تو معايب گفتم لنز اين دوربين با بعضي زومها موقع فوكوس مشكل داره)
    -- قدرت قابل تنظيم و نفوذ خيلي خوب نور فلاش در محيطهاي صد در صد تاريك (تو يك برنامه غارنوردي تو محيط صددرصد تاريك عكسهاي واضح و قابل قبولي گرفتم)
    -- كيفيت قابل قبول 9mpixel
    -- طول عمر باتري در مجموع قابل قبوله اما اگه كمپاني سوني در طراحي اين دوربين مواردي كه بالا توضيح دادم رو در نظر ميگرفت مصرف بهينه تر مي شد)
    -- استفاده از پرده شاتر كه همين مورد اين دوربين رو از دوربينهاي آماتور جدا كرده.
    -- قدرت زوم اپتيكال 15x و 15x ديجيتال مجموعا 30x كه در مجموع قابل قبوله
    -- قابليت Live View كه بسيار كاراست
    -- قابليت اتصال مستقيم به پرينتر و تلويزيون و قابليت Slide Show كه براي كارهاي خانگي پيشرفته بسيار مفيده
    -- قابليت Night Shot

* با توجه به هزينه اي كه من براي H50 تخصيص دادم (360000تومان با گارنتي تعويض در زمستان 87 بازار تهران) در مجموع من از اين دوربين راضي هستم
    اگر سوالي داريد با ايميلم تماس بگيريد: s_abbaspour@hotmail.com

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض پاسخ: Canon SX 10IS يا Sony DSC-H50 كداميك بهتر است

من این عکسها را با H50 گرفتم :
    http://www.akkasee.com/forum/showpos...&postcount=369

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض اف اس100 فوجی؟یا اس ایكس10كانن؟

سلام بر دوستان
    می خواستم بپرسم تفاوت میان fs100 فوجی با sx10 کانن چیه؟
    و به نظرتون کدوم را بخرم؟

كاربر فعال artara74 آواتار ها
    تشکر کرده
    1113

پیش فرض پاسخ: اف اس100 فوجی؟یا اس ایكس10كانن؟

sx10 خيلي بهتره. زوم بيشتر. نويز كمتر. وزن كمتر.
    در حالي كه بايد بگم فوجي وزنش براي يك slrlike خيلي بالاست. فكر كنم طرف هاي 900 گرم بود.
    عليرضا تارا

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    91

نقل قول نوشته اصلی توسط artara74 نمایش پست ها
    sx10 خيلي بهتره. زوم بيشتر. نويز كمتر. وزن كمتر.
    در حالي كه بايد بگم فوجي وزنش براي يك slrlike خيلي بالاست. فكر كنم طرف هاي 900 گرم بود.
    شک دارم نويز SX10 کمتر از S100 فوجي باشه! :cool:

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط asemanegah نمایش پست ها
    سلام بر دوستان
    می خواستم بپرسم تفاوت میان fs100 فوجی با sx10 کانن چیه؟
    و به نظرتون کدوم را بخرم؟
    اگر منظورتون Fuji S100fs است بايد بگم سنسور اين دوربين دقيقا دوبرابر سنسور Sx10 و تجمع پيكسل هاي اون نصف است و در نتيجه بايد نويز كمتر و كيفيت تصاوير بهتري ارائه بده ولي عملا ريويو هاي خيلي خوبي نگرفته و كفشك فلاشش هم تك كنتاكته است و TTL نيست. از ديگر ايراد هايي كه به اين دوربين گرفته شده مشكل باتريشه كه خيلي زود خالي مي شه البته اين دوربين گرونتر و سنگين تر هم هست .
    R.Asgari تشکر می‌کند.
    فرهاد حسيني

صفحه 55 از 225 نخستنخست ... 5 45 51 52 53 54 55 56 57 58 59 65 105 155 ... آخرینآخرین