صفحه 618 از 1201 نخستنخست ... 118 518 568 608 614 615 616 617 618 619 620 621 622 628 668 718 1118 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 6,171 تا 6,180 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر فعال Moty آواتار ها
    تشکر کرده
    3738

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.baroji نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    شما بزرگواری
    با بودجه ای که ایشون دارن امکان خرید این لنز وجود داره؟
    خودشون خیلی راغب هستن که این لنز رو بخرن اما فکر کنم با بودجشون جور نباشه
    راجب موتور فوکوس هم کاملا در جریان هستم
    دوستان دیگر هم اگر نظری دارن ممنون میشم ارائه بدن

موفق و پایدار باشید
    درود
    اگر قصد خرید لنز و تجهیزات در اینده رو دارن بهتر است دی 60 کنون رو انتخاب کنن ، البته با افزایش بودجه ترکیب 60 دی با 135 18 خوب هست البته 5200 با 18 105 رو هم می تونن فکر کنن
    ولی اگر دوربینی برای امور عمومی و مصارف خانوادگی می خواهند از هرکدام بیشتر خوششان امد تهیه کنند و بدون افزایش بودجه به 3200 با 18 105 نیز می تونن فکر کنن
    SHOK53 و mohammad.baruji تشکر می‌کنند.
    با احترام فراوان مرتضی صادقیان
    http://instagram.com/Morteza__sadeghian
    http://instagram.com/man.sa_photography

كاربر فعال mohammad.baruji آواتار ها
    تشکر کرده
    2206

با تشکر از همه ی دوستان که محبت میکنن و پاسخ میدن
    این دوستمون یکمی دستاش بزرگه و میخواد دوربین یه جورایی بزرگ باشه تا راحت تر باشه(البته دوربین رو بخاطر بزرگ بودنش نمیخوادا )
    پس گزینه دی 3200 حذف میشه
    بین اینها دی 5200 با کیت و دی 7000 با 18-55 و 60 دی با لنز 18-55 باقی میمونه
    از دید من تو برتری خروجی نیکون هامون تو ایزوهای بالا شکی نیستش(به اون حد زیاد نیستش اما بازم طبق ریویو هایی که منتشر شده و سایت معروف DPخروجی دی 5200ظاهرا از همه اینها بهتره)
    حالا از نظر شما دوستان اهل فن برای این دوستمون که میخواد اولین دی اس ال آر خودشو تهیه کنه کدوم خوبه؟
    برای کیف و رم 200 تا 250 در نظر گرفته....کلا هم به خودش فشار بیاره بتونه 2450 ردیف کنه(این دیگه آخرین حدش هستش)
    باز مونده نظر شما که کدومو ترجیح میدین.
    ضمنا کیفیت لنز های کنون چطوره؟(برای خرید لنز های آیندش که احتمالا اینهارو میخواد)
    مثلا برای کار پرتره لنزی برای کنون هستش که مثل F1.G 50باشه و حدود همین قیمت داشته باشه؟
    برای تله هم تا 200میلی متر در آینده میخواد یه لنز تهبه کنه.
    بازم ممنون از شما دوستان عزیز

موفق و پایدار باشید

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

سلام دوست عزیز
    شما بزرگواری
    با بودجه ای که ایشون دارن امکان خرید این لنز وجود داره؟
    خودشون خیلی راغب هستن که این لنز رو بخرن اما فکر کنم با بودجشون جور نباشه
    راجب موتور فوکوس هم کاملا در جریان هستم
    دوستان دیگر هم اگر نظری دارن ممنون میشم ارائه بدن

موفق و پایدار باشید
    عرضم به حضورتون که این لنز قیمتش بین 800 تا 900 تومن هست. فکر کنم تو بازار مغازه هایی هم باشند که با قیمت کمتری بفروشند.
    mohammad.baruji تشکر می‌کند.

كاربر همراه sajjjad آواتار ها
    تشکر کرده
    1625

با تشکر از همه ی دوستان که محبت میکنن و پاسخ میدن
    این دوستمون یکمی دستاش بزرگه و میخواد دوربین یه جورایی بزرگ باشه تا راحت تر باشه(البته دوربین رو بخاطر بزرگ بودنش نمیخوادا )
    پس گزینه دی 3200 حذف میشه
    بین اینها دی 5200 با کیت و دی 7000 با 18-55 و 60 دی با لنز 18-55 باقی میمونه
    از دید من تو برتری خروجی نیکون هامون تو ایزوهای بالا شکی نیستش(به اون حد زیاد نیستش اما بازم طبق ریویو هایی که منتشر شده و سایت معروف DPخروجی دی 5200ظاهرا از همه اینها بهتره)
    حالا از نظر شما دوستان اهل فن برای این دوستمون که میخواد اولین دی اس ال آر خودشو تهیه کنه کدوم خوبه؟
    برای کیف و رم 200 تا 250 در نظر گرفته....کلا هم به خودش فشار بیاره بتونه 2450 ردیف کنه(این دیگه آخرین حدش هستش)
    باز مونده نظر شما که کدومو ترجیح میدین.
    ضمنا کیفیت لنز های کنون چطوره؟(برای خرید لنز های آیندش که احتمالا اینهارو میخواد)
    مثلا برای کار پرتره لنزی برای کنون هستش که مثل F1.G 50باشه و حدود همین قیمت داشته باشه؟
    برای تله هم تا 200میلی متر در آینده میخواد یه لنز تهبه کنه.
    بازم ممنون از شما دوستان عزیز

موفق و پایدار باشید
    اندازه 3200 و 5200 تقریبا یکیست بنابر این هندلینگ جفتشون یکیه.کانن هم لنزهای بسیار با کیفیتی داره.50 f1/8 کانون هم 300 اینا قیمتشه.برای تله 200 هم فکر کنم 200-18 لنز خوبی است قیمتم 1 و خورده ای است.در نهایت خودتون باید انتخاب کنید ولی نظر بنده بین 7000 و 60d است
    موفق باشید
    SHOK53 و mohammad.baruji تشکر می‌کنند.

كاربر جديد nightwish آواتار ها
    تشکر کرده
    15

با سلام به شما دوستان. بنده حدود 50 صفحه اخیر تایپیک رو خوندم ولی نتونستم به نتیجه نهایی برای انتخاب بین 3200 و 5100 برسم.انتظاراتمو کاملا دقیق میگم امیدوارم بتونید منو راهنمایی کنید
    1-در عکاسی مبتدی هستم و فعلا وقت یادگیریشو ندارم به این معنی که دوربین شاید تا یک سال آینده یا بیشتر روی مود اتو باشد !
    2-به دلایلی که اینجا جای بازگوکردنش نیست اصرار دارم که حتما صاحب یک dslr باشم !
    3-استفاده من فقط کاربرد روزمره و خانگی و مسافرت میباشد و قصد عکاسی ماکرو و حیات وحش و پرنده و....به هیچ عنوان ندارم
    4-اول عکاسی ولی فیلم برداری هم برام مهمه یعنی میخوام با خرید دوربین بی نیاز از خرید هندی کم بشم
    یک چیز هست که منو متمایل به 3200 میکنه . اینکه سری 3xx نیکون برای مبتدی ها و آماتورها ساخته شده و سری 5xx برای حرفه ای ترها .آیا این معنیش اینه که کار کردن با 3200 راحت تره؟
    در ضمن دوربین 3200 دارای مودی به نام guide یا مد راهنما برای مبتدی ها هست که میتونه کاررو راحت کنه .عینا جملات سایت دیجی کالا که اونها هم حتما از جای دیگه گرفتن رو در این مورد براتون نقل قول میکنم:
    مد راهنما برای مبتدی ها میتواند کاملا کارآمد باشد.از طریق این مد اثر هرگونه تغیر در هر یک از پارامترهای نوردهی را به شما نشان میدهد. این مد دقیقا برای مبتدی ها ساخته شده تا به آنها آموزش لازم را بدهد.این خیلی خوب است چون یک مد راهنما برای مبتدیان میتواند خیلی بهتر از مد سبز اتو باشد.البته این دوربین مد اتو هم دارد

توی کلیپ تبلیغاتی خود سایت نیکون هم روی مد guide تاکید میشه و یکی دوبار هم تاکید میشه که کار کردن با این دوربین برای همه راحته
    ویرایش توسط M.Mobin : Sunday 23 February 2014 در ساعت 11:01 دلیل: حذف لينك تجاري!لطفا قوانين را مطالعه و رعايت كننيد
    SHOK53 تشکر می‌کند.

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

پيشنهاد مي كنم D3200 را بخريد.
    ویرایش توسط M.Mobin : Sunday 23 February 2014 در ساعت 11:02
    nightwish تشکر می‌کند.

كاربر فعال bahri-d آواتار ها
    تشکر کرده
    263

نقل قول نوشته اصلی توسط nightwish نمایش پست ها
    با سلام به شما دوستان. بنده حدود 50 صفحه اخیر تایپیک رو خوندم ولی نتونستم به نتیجه نهایی برای انتخاب بین 3200 و 5100 برسم.انتظاراتمو کاملا دقیق میگم امیدوارم بتونید منو راهنمایی کنید
    1-در عکاسی مبتدی هستم و فعلا وقت یادگیریشو ندارم به این معنی که دوربین شاید تا یک سال آینده یا بیشتر روی مود اتو باشد !
    3-استفاده من فقط کاربرد روزمره و خانگی و مسافرت میباشد و قصد عکاسی ماکرو و حیات وحش و پرنده و....به هیچ عنوان ندارم
    4-اول عکاسی ولی فیلم برداری هم برام مهمه یعنی میخوام با خرید دوربین بی نیاز از خرید هندی کم بشم
    یک چیز هست که منو متمایل به 3200 میکنه . اینکه سری 3xx نیکون برای مبتدی ها و آماتورها ساخته شده و سری 5xx برای حرفه ای ترها .آیا این معنیش اینه که کار کردن با 3200 راحت تره؟
    در ضمن دوربین 3200 دارای مودی به نام guide یا مد راهنما برای مبتدی ها هست که میتونه کاررو راحت کنه .عینا جملات سایت دیجی کالا که اونها هم حتما از جای دیگه گرفتن رو در این مورد براتون نقل قول میکنم:
    مد راهنما برای مبتدی ها میتواند کاملا کارآمد باشد.از طریق این مد اثر هرگونه تغیر در هر یک از پارامترهای نوردهی را به شما نشان میدهد. این مد دقیقا برای مبتدی ها ساخته شده تا به آنها آموزش لازم را بدهد.این خیلی خوب است چون یک مد راهنما برای مبتدیان میتواند خیلی بهتر از مد سبز اتو باشد.البته این دوربین مد اتو هم دارد

توی کلیپ تبلیغاتی خود سایت نیکون هم روی مد guide تاکید میشه و یکی دوبار هم تاکید میشه که کار کردن با این دوربین برای همه راحته
    اینکه سری 3 برای مبتدیهاس و سری 5 برای حرفه ایها به خاطر اینه که تو کیفیت تصویر تقریبا یکسان هستند ولی تو آیتمهایی که ممکنه هیچوقت یه آماتور به کارش نیاد فرق دارن مثل سایز دوربین یا آرگونومی و یا ال سی دی کوچکی که برای تنظیم روش هست و یا تعداد نقاط فوکوس و یا ... . البته یه نمایشگر چرخان هست که برای همه چه آماتور چه حرفه ای مفیده . در کل سری 3 نیکون برای آماتور پیشنهاد میشه .
    nightwish و SHOK53 تشکر می‌کنند.

كاربر همراه SHOK53 آواتار ها
    تشکر کرده
    2267

با سلام دوستان گرامی!
    امروز خلاصه کنون 600D گرفتم با لنز کیتش II IS 18-55

* فروشنده گفته تا چراغ باطریش سبز بشه بزار تو شارژ بمونه, آیا درسته یا بار اول باید بیشتر تو شارژ بمونه؟
    ضمنا قراره چند روز دیگه لنز 50mm/1.8 هم بگیرم همراه با یه فیلتر(در حال حاضر نداشت)!

* UV بگیرم یا پلاریزه؟

"ممنون بابت راهنمایی"
    usef تشکر می‌کند.
    6DII / Canon 24-70 F2.8 II L /16-35 F4 L / 100mm Macro F2.8 L IS / 190xpro4 + 498 RC2 / 270 EX

شکری

كاربر فعال MahBaz آواتار ها
    تشکر کرده
    2159

نقل قول نوشته اصلی توسط nightwish نمایش پست ها

d3200 برای شما بهتره چون یکی از ملاک های شما فیلم برداری مناسب هست که D3200 قابلیت تنظیم سرعت شاتر و ایزو در فیلم برداری رو داره ولی D5100 نداره .....
    مهدی

كاربر آشنا sonsun آواتار ها
    تشکر کرده
    427

به هر حال هم 3200 و هم 5100 در یک رده (entry-level) قرار می گیرن و خروجی تصویر تقریبا یکسانی دارن. کارکردن با دی 5100 هم وقتی روی مد اتومات عکس بندازید سخت نیست البته. و خب عکاسی روی مد منوآل هم کار سخت و ترسناکی نیست.

هرچند در کل 3200 انتخاب بهتری به نظر میاد به خاطر قیمت کمتر (در حد پنجاه تا صد هزار تومن مثلاً!)، رزولوشن بیشتر تصویر خروجی و بدنه‌ی سبکتر و کوچکتر.