صفحه 720 از 1201 نخستنخست ... 220 620 670 710 716 717 718 719 720 721 722 723 724 730 770 820 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 7,191 تا 7,200 , از مجموع 12004
Like Tree17678تشکر

موضوع: راهنمايي براي خريد دوربين هاي DSLR

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط Shoterisland نمایش پست ها
    بسیار ممنونم از تمامی دوستان که وقت گذاشتن منو راهنمایی کردن
    دوستان من فکر میکنم با توجه به نیازهام D7000 بیشتر بدردم میخوره . فقط اون عزیزانی که میگن یکم قدیمیه مگه چه تاثیر منفی میتونه بزاره ؟
    در مورد environmentally sealed چقدر تاثیر داره یعنی تا چه اندازه ! چون این موردش خیلی واسم مهمه
    درود
    قدیمی بودن یک بدنه ممکنه از نظر روانی برای برخی آزاردهنده باشه ولی بنده شخصا با این مسئله هیچ مشکلی ندارم و الان هم هنوز از بدنه 30D (مربوط به دوران پارینه سنگی) استفاده می کنم و بسیار هم راضی هستم!
    فقط به این نکته توجه داشته باشید که لنز مناسب فراموش نشود وگرنه ارزش خروجی دوربینتون هم پایین خواهد امد
    اراتمند
    SHOK53، ata_m3، kiyan و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر همراه
    تشکر کرده
    72

دوستان من در تعجبم کسانی که 5200 اسباب بازی را میخان با نیکون7000 برتری دهند خیالتون راحت باشه نیکون 5500 آینده هم نمیتونه مثل 7000 باشه از هر لحاظ کسانیکه که بخاطر پیکسل این حرفو میزنن جز عکاسانی هستن که فقط با پیکسل سرکار دارن پایین تر از مبتدی میباشند و فقط چشمشون به مگاپیکسل بالاست تو گروه DX هیچ دوربین نیست که از لحاظ نویز بتونه با این سنسور عزیز 16 پیکسلی رقابت کنه دوست عزیزی که میخایی خرید کنی تحت تاثیر بعضی حرفا قرار نگیر خرید خودتو بکن ما ایرانیها بزرگترین مشکلمون اینه که حاضریم به خاصر آپدیت و به روز بودن به خودمون ضرر بزنیم و بدون اینکه بدونیم نیازمون چیه عکاسی در سال چندها بار بادی عوض میکنیم
    msh2200، SHOK53، ata_m3 و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    294

بسیار ممنونم از تمامی دوستان که وقت گذاشتن منو راهنمایی کردن
    دوستان من فکر میکنم با توجه به نیازهام D7000 بیشتر بدردم میخوره . فقط اون عزیزانی که میگن یکم قدیمیه مگه چه تاثیر منفی میتونه بزاره ؟
    در مورد environmentally sealed چقدر تاثیر داره یعنی تا چه اندازه ! چون این موردش خیلی واسم مهمه

اگه قدیمی بودن براتون ازار دهنده نیست دوربین دی 7000 واقعا دوربین خوبیه.
    به نسبت به دی 5200 حرفه ای تر هم هست.

یکی دو مساله هست که نسبت به 5200 پایین تره اما زیاد مهم نیست. اصلا ارزش پرداختن بهشون رو نداره.

اما پیش از خرید من پیشنهاد میکنم با اقای ata_m3 که خودش این بادی رو داره هم مشورت بکنید. حتما نکاتی هست که این دوست عزیز بعد از سه سال کار کردن با این دوربین از من و دیگری که با این دوربین کار نکرده یا زیاد کار نکرده بهتر میدونه.
    ata_m3 و Shoterisland تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    220

نقل قول نوشته اصلی توسط saman-r نمایش پست ها
    اگه قدیمی بودن براتون ازار دهنده نیست دوربین دی 7000 واقعا دوربین خوبیه.
    به نسبت به دی 5200 حرفه ای تر هم هست.

یکی دو مساله هست که نسبت به 5200 پایین تره اما زیاد مهم نیست. اصلا ارزش پرداختن بهشون رو نداره.

اما پیش از خرید من پیشنهاد میکنم با اقای ata_m3 که خودش این بادی رو داره هم مشورت بکنید. حتما نکاتی هست که این دوست عزیز بعد از سه سال کار کردن با این دوربین از من و دیگری که با این دوربین کار نکرده یا زیاد کار نکرده بهتر میدونه.
    ازار دهنده که نه ولی یکم رو مخه در حالی که نمیتونم از امکان weather resistance بگذرم فکر میکنم بهترین Option باشه . اگر قصد خرید این بادی 100 % شد حتما با لنز 18-105 vr خریداری میکنم چون اون لنزی که دوستمون فرمودن حدود 2.5 قیمتشه و فعلا امکان پذیر نیست

در اوایل بیشتر شک من روی 5300 بود ولی الان 90 % تصمیم خرید همین 7000 را دارم باز هم از شنیدن نظرات جناب ata_m3 خوشحال میشویم
    ata_m3 و saman-r تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا mohammad-q آواتار ها
    تشکر کرده
    39

نقل قول نوشته اصلی توسط kiyan نمایش پست ها
    دوستان من در تعجبم کسانی که 5200 اسباب بازی را میخان با نیکون7000 برتری دهند خیالتون راحت باشه نیکون 5500 آینده هم نمیتونه مثل 7000 باشه از هر لحاظ کسانیکه که بخاطر پیکسل این حرفو میزنن جز عکاسانی هستن که فقط با پیکسل سرکار دارن پایین تر از مبتدی میباشند و فقط چشمشون به مگاپیکسل بالاست تو گروه DX هیچ دوربین نیست که از لحاظ نویز بتونه با این سنسور عزیز 16 پیکسلی رقابت کنه دوست عزیزی که میخایی خرید کنی تحت تاثیر بعضی حرفا قرار نگیر خرید خودتو بکن ما ایرانیها بزرگترین مشکلمون اینه که حاضریم به خاصر آپدیت و به روز بودن به خودمون ضرر بزنیم و بدون اینکه بدونیم نیازمون چیه عکاسی در سال چندها بار بادی عوض میکنیم
    دوست عزیز اگر اسباب بازی باشن هر دو همینطور هستن !! هرکدام برتری ها و معایب خودشون رو دارن و هر کدوم هم برای استفاده خاص خود و همچنین کلاس خود طراحی شدن و ما ایرانی ها خیلی علاقه داریم که بیخود در مورد هر چیزی که چیزی در موردش نمیدونیم نظر بدیم
    اگر قرار بر کارشناسی باشه این دو اصلا تو یه کلاس نیستن و کسی هم نمیتونه بگه کدوم بهتره کدوم بدتر .هر دو تو سطح خودشون جزو بهترین ها هستن حتی در مقایسه با مدل های کنونی میشه گفت برتری های خوبی دارند
    ولی از لحاظ عکاسی اتفاقا من دیدم با همین D5200 (به قول شما اسباب بازی) کسایی عکس هایی گرفتن که خیلی ها با دوربین های چند ده میلیونی نتونستن بگیرن .
    در واقع دوربین امکاناتی رو به شما میده و بیشتر هنر عکاس هست که چطور با این امکانات کار کنه
    در اخر من فکر میکنم d5200 در سطح خودش دوربین بسیار خوبی هست و تونسته اکثر نیاز های منو جواب بده
    m.daneshpayeh، 47amir و saman-r تشکر می‌کنند.
    Nikon D5200 - 18-105 VR - 50mm f1.8

كاربر همراه Hamed Ziyaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1887

با سلام...

عزیزانی که دوربین 70 دی کانن رو در اختیار دارن یا باهاش کار کردن لطفا ما رو راهنمایی بفرمایند که آیا ارزش داره 60دی رو بفروشیم و بریم سراغ 70 دی؟؟؟ البته برای من بیشتر کیفیت سنسور و و رفتار نویزی مهمه... بنابراین آیا بهینه سازیهایی که در این زمینه توسط کانن صورت گرفته در حدی هست که آدم رو مجاب کنه به تعویض بدنه 60 دی با 70 دی؟؟؟؟
    راستش قرار بود که کوچ کنیم به سمت فول فریم ولیکن فعلا این کوچ به تعویق افتاده بخاطر شرایط جوی نامساعد جیب مبارک !
    مبر ز موی سپیدم گمان به عمر دراز
    جوان ز حادثه ای پیر میشود گاهی ...
    "حامد "

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط papyruus نمایش پست ها
    با سلام...

عزیزانی که دوربین 70 دی کانن رو در اختیار دارن یا باهاش کار کردن لطفا ما رو راهنمایی بفرمایند که آیا ارزش داره 60دی رو بفروشیم و بریم سراغ 70 دی؟؟؟ البته برای من بیشتر کیفیت سنسور و و رفتار نویزی مهمه... بنابراین آیا بهینه سازیهایی که در این زمینه توسط کانن صورت گرفته در حدی هست که آدم رو مجاب کنه به تعویض بدنه 60 دی با 70 دی؟؟؟؟
    راستش قرار بود که کوچ کنیم به سمت فول فریم ولیکن فعلا این کوچ به تعویق افتاده بخاطر شرایط جوی نامساعد جیب مبارک !
    خیر منتظر سری جدید بمانید

كاربر همراه
    تشکر کرده
    72

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad-q نمایش پست ها
    دوست عزیز اگر اسباب بازی باشن هر دو همینطور هستن !! هرکدام برتری ها و معایب خودشون رو دارن و هر کدوم هم برای استفاده خاص خود و همچنین کلاس خود طراحی شدن و ما ایرانی ها خیلی علاقه داریم که بیخود در مورد هر چیزی که چیزی در موردش نمیدونیم نظر بدیم
    اگر قرار بر کارشناسی باشه این دو اصلا تو یه کلاس نیستن و کسی هم نمیتونه بگه کدوم بهتره کدوم بدتر .هر دو تو سطح خودشون جزو بهترین ها هستن حتی در مقایسه با مدل های کنونی میشه گفت برتری های خوبی دارند
    ولی از لحاظ عکاسی اتفاقا من دیدم با همین D5200 (به قول شما اسباب بازی) کسایی عکس هایی گرفتن که خیلی ها با دوربین های چند ده میلیونی نتونستن بگیرن .
    در واقع دوربین امکاناتی رو به شما میده و بیشتر هنر عکاس هست که چطور با این امکانات کار کنه
    در اخر من فکر میکنم d5200 در سطح خودش دوربین بسیار خوبی هست و تونسته اکثر نیاز های منو جواب بده
    دوست عزیز شما خودتون 5200 دارید طبیعیه که به هر شکل ممکن ازش دفاع کنید نیکون 5200 کسی نگفته دوربین خرابیه ولی اگر سال ساختشو با نیکون 7000 مقایسه کنید هنوز هم نتوانسته بعضی تکنولوژی که در 7000 در نیکون 5200 پیدا کنید 1. کیفیت بدنه 2. بدنه ای با موتور فوکوس که 5600 آینده هم محاله روش نصب بشه3. جاگیری در دست خیلی راحت میتوان در دست گرفت 4.پوشش 100 درصد5. سرعت عکاسی پیاپی 6.هندلینگ بهتر . نقاط مشترک فقط 39 نقطه فوکوس اونم از همین 7000 به ارث برده و دیگر هیچ ..
    در آخر نمیتوان 7000 با 5200 مقایسه کرد چون 7000 رده بالاتری قرار دارد

كاربر همراه
    تشکر کرده
    294

ازار دهنده که نه ولی یکم رو مخه در حالی که نمیتونم از امکان weather resistance بگذرم فکر میکنم بهترین Option باشه . اگر قصد خرید این بادی 100 % شد حتما با لنز 18-105 vr خریداری میکنم چون اون لنزی که دوستمون فرمودن حدود 2.5 قیمتشه و فعلا امکان پذیر نیست

در اوایل بیشتر شک من روی 5300 بود ولی الان 90 % تصمیم خرید همین 7000 را دارم باز هم از شنیدن نظرات جناب ata_m3 خوشحال میشویم
    جناب عطا معلوم نیست گفتگو مارو دنبال میکنن یا نه

شما اگه میخوای با کسی که سه سال استفاده عملی در این مورد کرده رو بدونی بهتره پیام خصوصی بدی.
    گفگویی داشتم چند وقت پیش با دوست نازنینم اقای عطا. ایشون نظرشون این بود که دوربین های جدید نسبت به بادی دی 7000 برتری هایی دارند. حتی دوربین های سری مبتدی.

به خاطر همین هست که میگم باهاشون یک صحبتی کنید.

كاربر آشنا mohammad-q آواتار ها
    تشکر کرده
    39

نقل قول نوشته اصلی توسط kiyan نمایش پست ها
    دوست عزیز شما خودتون 5200 دارید طبیعیه که به هر شکل ممکن ازش دفاع کنید نیکون 5200 کسی نگفته دوربین خرابیه ولی اگر سال ساختشو با نیکون 7000 مقایسه کنید هنوز هم نتوانسته بعضی تکنولوژی که در 7000 در نیکون 5200 پیدا کنید 1. کیفیت بدنه 2. بدنه ای با موتور فوکوس که 5600 آینده هم محاله روش نصب بشه3. جاگیری در دست خیلی راحت میتوان در دست گرفت 4.پوشش 100 درصد5. سرعت عکاسی پیاپی 6.هندلینگ بهتر . نقاط مشترک فقط 39 نقطه فوکوس اونم از همین 7000 به ارث برده و دیگر هیچ ..
    در آخر نمیتوان 7000 با 5200 مقایسه کرد چون 7000 رده بالاتری قرار دارد
    در واقع شما خودتون جواب خودتون رو دادید این امکاناتی که شما گفتید اصلا قرار نیست روی این مدل باشه حالا هر چند سال دیگه .همونطور که گفتم هر مدل و سطحی کاربرای خاص خودش و استفاده خاص خودش رو داره ولی اسباب بازی نیست !!! و عکس های خوبی میتونه ثبت کنه و عکس خوب حاصل هنر عکاس هست نه دوربینش فقط !
    و خودم من هم اوایل امکانات d5200 برام کافی بود ولی حالا به چیزای بیشتری نیاز دارم و میخوام اپدیت کنم به d7100
    Nikon D5200 - 18-105 VR - 50mm f1.8