صفحه 113 از 206 نخستنخست ... 13 63 103 109 110 111 112 113 114 115 116 117 123 163 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,121 تا 1,130 , از مجموع 2059
Like Tree2546تشکر

موضوع: کیف های تجهیزات عکاسی

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1968

نقل قول نوشته اصلی توسط Javid نمایش پست ها
    كيفهاي كيس لاجيك با توجه به قيمت و داشتن لايه اسفنجي ضربه گير و همينطور جمع و جور بودن، براي سه پايه بسيار مناسب هستند ولي متاسفانه اين شركت به جاي اينكه مدل محصول را روي آن قيد كند يك نوار كشي به قول خودشان زيبا ولي بدرد نخور نارنجي به آن اضافه كرده اند.
    اگر شما نمي دانيد دقيقا چه مدلي گرفته ايد بلندترين آن SLRA-7 است .
    با جستجو در اينترنت و مقايسه ابعاد، اگر سايز كيف شما با اين يكي باشد مي توانيد 190و يكي از اين هدها را بااين كيف استفاده كنيد(البته مطمئنا هدهاي ديگري هم مي شود كه بنده امتحان نكرده ام):
    manfrotto 327RC2
    manfrotto 496rc2
    manfrotto 804rc2
    فقط براي جا دادن آخري در كيف يك فوت كوزه گري دارد، آنهم باز كردن 2 دسته بلند تر هنگام قرار دادن هد در كيف،‌كه بنده در مواردي كه قرار باشد جايي ببرم اين هد را به اين روش عمل ميكنم و وقتي به مقصد رسيدم سه پايه را از كيف خارج ميكنم و و دوباره دسته ها را پيچ ميكنم و بعد كيف را در صندوق عقب يا جايي مي گذارم و سه پايه را بابندي كه حتما شما هم اضافه كرده ايد دوش فنگ ميكنم و عازم عكاسي ميشوم.
    البته ناگفته نماند كيف 3 پايه خود مانفروتو كه قيمت به نسبت بالايي دارد به دليل فرم طراحي كه برخلاف كيس لاجيك لوله اي نيست انواع هدها را در خود جا مي دهد.
    متاسفانه مدل slra-6 هست

نقل قول نوشته اصلی توسط saber.pix نمایش پست ها
    کیف های کاتا هم خوبن واسه سه پایه من 2 سالی هست گرفتم بسیار جمع و جور و با کیفیت هستن. manfrotto 327RC2 + xb55pro
    لینک می دین ببینیم چه مدل رو شما دارین ؟

كاربر همراه qorashi آواتار ها
    تشکر کرده
    824

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezasabaghi نمایش پست ها
    سلام
    برای تجهیزات زیر چه کیفی را پیشنهاد می کنید
    D700*14-24-*24-70*70-200*50*SB900*100mm
    من برای تجهیزات مشابه از Lowepro مدل Pro Runner 450 AW استفاده می کنم که کوله مناسب و خوبی هست.
    alirezasabaghi تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

نقل قول نوشته اصلی توسط omid mohebbi نمایش پست ها
    دوستان گرامی
    کیفی برای نگهداری فیلترها سراغ دارید یا جائیکه داشته باشند ؟
    با تشکر.
    امید جان، Lowepro یه مدل داره، که ظاهراً در بازار پیدا نمیشه (شما که امکان خرید از جنوب خلیج فارس برایت آسانتر از ماست، شاید بتونی پیدا کنی) ... از واردکننده ی اصلیش هم (تجهیزات حرفه ای) که پرسیدم، موجود نداشتند. ولی عکسهائی که ازش دیدم، بنظر گزینه ی مناسبی میومد. Marumi هم قدیمتر ها مدلی داشته که ظاهراً دیگه تولید نمیکنه ...
    omid mohebbi تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    67

یه مدل Marrumi هست که قیمتش هم 15-20 بود من گرفتم البته پارسال گرفتم و چند وقت پیش تو همون مغازه دیدم ازش یه چندتایی داشت
    تو پاساژ ایران پگاه هستش امیدجان

نقل قول نوشته اصلی توسط omid mohebbi نمایش پست ها
    دوستان گرامی
    کیفی برای نگهداری فیلترها سراغ دارید یا جائیکه داشته باشند ؟
    با تشکر.
    Rouzbeh_Fakuri تشکر می‌کند.

كاربر همراه alirezasabaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    903

بعد از چند روز تحقیق بالاخره کیف Vanguad Skyborn49 به قیمت 235 تهیه شد - بسیار حادار و محکم -
    اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

كاربر همراه Mahdi Sadri آواتار ها
    تشکر کرده
    350

سلام دوستان
    با خرید لنز جدید (EF 70-200mm f/2.8L IS II USM) قصد تعویض کیف دوربینم را دارم البته تجهیزاتم :
    بدنه 7D و EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM و فلاش و اگر در آینده پولدار بشم EF 24-70mm f/2.8L USM
    از آنجایی که کیفهای شانه آویز (Shoulder Bag) را به طرحهای دیگه ترجیح میدم، بین دو برند Vanguard سریMessenger و از مارک lowepro سری Pro Messenger AW مد نظر دارم

Vanguard
    http://http://www.vanguardworld.com/...enger+Bag.html

Lowepro
    http://http://www.lowepro.com/promessenger

حالا از بین این دو مدل دوستان حرفه ای تر کدوم را پیشنهاد میکنن؟
    سهولت استفاده،جنس کیف و...البته کیفیت نسبت به قیمت
    ای روزگار
    با ما شدی ناسازگار!

كاربر همراه
    تشکر کرده
    117

دوستان واسه دوربین 60d با لنز 18-200 چه مدل کیفی پیشنهاد می دید که شانه آویز باشه؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

دوستان بهترین مدل کیف واسه دوربین SX230 چی هست؟ آیا کیف های سخت بهتره یا نرم؟ می خوام خیلی جمع و جور باشه و قابلیت این رو داشه باشه که بشه توی کمربند نصبش کرد و به کمر بست. توی اینترنت این مدل رو دیدم که چیزخوبیه نیست ولی توی بازار این مدل پیدا نکردم .ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرمایند .تو این مدل داخل نرم هست و همینطور به راحتی موقعی که به کمربند متصل هست میشه دوربین رو بیرون آورد .ممنون میشم دوستان مدلهای پیشنهادی خود را همراه با عکس وقیمت معرفی نمایند

Camera case bag for canon PowerShot SX230 SX210 SX220 HS Digital Cameras | eBay

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط jamshimi نمایش پست ها
    دوستان بهترین مدل کیف واسه دوربین SX230 چی هست؟ آیا کیف های سخت بهتره یا نرم؟ می خوام خیلی جمع و جور باشه و قابلیت این رو داشه باشه که بشه توی کمربند نصبش کرد و به کمر بست. توی اینترنت این مدل رو دیدم که چیزخوبیه نیست ولی توی بازار این مدل پیدا نکردم .ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرمایند .تو این مدل داخل نرم هست و همینطور به راحتی موقعی که به کمربند متصل هست میشه دوربین رو بیرون آورد .ممنون میشم دوستان مدلهای پیشنهادی خود را همراه با عکس وقیمت معرفی نمایند

Camera case bag for canon PowerShot SX230 SX210 SX220 HS Digital Cameras | eBay
    lمعمولا كيف هاي سخت جاي اضافي براي حمل خنز پنزرهاي لازم (مموري اضافي و شارژر و ...) ندارند و من به شخصه كيف هاي نرم البته از برند معتبر كه ضربه گيرهاي خوب و كافي داشته باشند را ترجيح مي دهم. توصيه مي كنم مدل هاي tamrac موجود در بازار را نگاهي بكنيد. من براي G11 استفاده مي كنم و راضي ام:

5691_07-opn-K_M.jpg
    jamshimi تشکر می‌کند.
    فرهاد حسيني

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    lمعمولا كيف هاي سخت جاي اضافي براي حمل خنز پنزرهاي لازم (مموري اضافي و شارژر و ...) ندارند و من به شخصه كيف هاي نرم البته از برند معتبر كه ضربه گيرهاي خوب و كافي داشته باشند را ترجيح مي دهم. توصيه مي كنم مدل هاي tamrac موجود در بازار را نگاهي بكنيد. من براي G11 استفاده مي كنم و راضي ام:

5691_07-opn-K_M.jpg
    سلام
    ممنون از شما
    تو ایران گیر میاد؟ میشه لینک خرید اینترنتی بهم معرفی کنید و حدود قیمتشون چطوره؟ راستی این مدل کیف یکی دوستان بهم هدیه داده نظرتون درباره ا

با سپاس از تمامی دوستان