صفحه 16 از 206 نخستنخست ... 6 12 13 14 15 16 17 18 19 20 26 66 116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 151 تا 160 , از مجموع 2059
Like Tree2546تشکر

موضوع: کیف های تجهیزات عکاسی

amirsooki
    Guest

پیش فرض پاسخ: کیف های تجهیزات عکاسی

سلام.

سلام. امیر جان پارسال دوست امسال آشنا
    اما همیشه مخلص شما ...
    ممنون آقا فرهاد .
    farhad44 تشکر می‌کند.

كاربر همراه Babak25 آواتار ها
    تشکر کرده
    871

كسي اطلاع دارد كيف و كوله هاي National Geography هم ضد آب هستند يا نه؟ ظاهر خيلي زيبايي دارند.

لطفاً كوله اي معرفي كنيد كه سه پايه و هد هم در آن جا بگيرد و قرارگيري سه پايه در آن كمر را اذيت نكند.

كيف آقا فرهاد هم خيلي جالب است. با اين امكانات قيمت بسيار مناسبي هم دارد. بنده كيفم را 85000 تومان خريدم. كاملاً ضد آب نيست و فقط جاي يك دوربين به همراه لنزش را دارد كه به صورت عمودي در آن قرار مي گيرد. اين حالت هم فكر كنم به مرور به دهانه نصب دوربين صدمه بزند. اين طور نيست؟
    بابك قبادي
    Nikon D80 | Nikon 18-200 f/3.5-5.6 VR | Tokina 12-24 f/4 | Speedlight SB-800 | Remote ML-L3
    Lowepro Toploader 70 AW | NG Medium Backpack | Manfrotto 190XPROB + 804RC2

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

به وزن كیف هایی كه می خرید هم خیلی دقت كنید.

من این كوله ی naneu pro روعصری در نورنگار دست گرفتم بسیار كوچك و جادار هم بود ولی به قدری سنگین بود كه متعجب شدم !

قیمتش هم دوروبر همین 65 تومن بود.

البته حسنی هم كه داشت این بود كه می تونستید توییش رو در بیارید و به عنوان كیف معمولی استفاده كنید كه همین باعث سنگین شدنش بود :

فرهاد حسيني

كاربر همراه Ahmad Reza آواتار ها
    تشکر کرده
    1099

فرهاد جان می شه بگی عمق جالنزی ها چند سانتیمتر هست؟ یعنی لنز حداکثر چند سانتیمتری رو می شه داخلش گذاشت؟
    راستی اون فروشگاه اسمش چی بود؟ آیا مدل سه لنز رو هم داشت؟
    کد:
    http://www.caselogic.com/slr_camera_case_3_lens/product_detail/index.cfm?modelid=57078
    ممنون.

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmad Reza نمایش پست ها
    فرهاد جان می شه بگی عمق جالنزی ها چند سانتیمتر هست؟ یعنی لنز حداکثر چند سانتیمتری رو می شه داخلش گذاشت؟
    راستی اون فروشگاه اسمش چی بود؟ آیا مدل سه لنز رو هم داشت؟
    کد:
    http://www.caselogic.com/slr_camera_case_3_lens/product_detail/index.cfm?modelid=57078
    ممنون.
    نه فقط این مدل و یك مدل تاپ لودر داشت كه برای دوربین من كوچك بود . اسم مغازه رو نمی دونم ولی مشخصاتشو برای اینكه مغایر قوانین نباشه توی PM براتون می گم.

برای لنز هم حدود 20 سانت جا داره ولی بعیده بشه دو تا لنز 20 سانتی رو كنار هم جاداد !
    Amir Mohebi و Ahmad Reza تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر همراه
    تشکر کرده
    599

Question پاسخ: کیف های تجهیزات عکاسی

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    سلام

3 روزه دارم در به در دنبال كیف می گردم.

توی این مملكت خرید هر چیز ظاهرن بی اهمیتی خودش یك پروژه ی تمام قده :confused:

تمام مدل های Lowepro تمام مدل های Samsonite تمام مدل های Naneupro و كلی برند متفرقه ی دیگه رو امتحان كردم ( چون همه رو یك جا ندارند باید اقصی نقاط این شهر شلوغ رو درنوردید تا بتونید انتخاب كنید) فقط National Geographic رو چون مغازه ای كه سی گل معرفی كرده بود تلفنشو جواب نمی داد ترسیدم بسته باشه و نرفتم.

دنبال كیفی می گشتم كه هم كوچك و سبك باشه، هم جنس مقاوم و ضد ضربه ای داشته باشه و هم حداقل به غیر از بدنه فلاش و یكی دوتا لنز سبك رو بتونه در خودش جا بده و بالاخره همه رو در CASE LOGIC SLRC3 یافتم و خریدمش . خیلی شكیل و در عین حال ضد آب یا به عبارتی All Weather است.

کد:
    http://www.caselogic.com/search/index.cfm?N=4011+20026019
    کد:
    http://www.caselogic.com/large_slr_camera_case_5_lens/product_detail/index.cfm?modelid=54527

سلام

منم يه مدتيه كه تو اينترنت دارم دنبال يه كوله مناسب ميكردم كه علاوه بر كيفيت خوب و ضد آب بودنش ، جادار و سبك باشه و جا براي باديه 400 دي و يه لنز 70- 200 و 2-3 لنز ديگه مثل 17-85 و 10-20 سيگما و باقي وسايل داشته باشه . ميخوام همه وسايل عكاسيم رو چه اونايي كه الان دارم چه چيزايي كه بعدا ميخرم تو اين كيف يكجا جمو جور كنم .

بيشتر Lowepro مد نظرمه كه سه تا از مدلهاش رو بيشتر ميپسندم :

SlingShot 100 AW

Capacity: SLR with attached compact zoom lens; 1-2 extra lenses or flash unit

Size (Interior): 7.5W x 5.1D x 9.8H in. / 19 x 13 x 25 cm

Outer fabric: water-resistant micro fiber, ripstop nylon and 600D TXP

************************************************** *
    SlingShot 200 AW:

Capacity: SLR with attached compact zoom lens; 3-4 extra lenses or flash unit

Size (Interior): 8.7W x 5.9D x 11.8H in. / 22 x 15 x 30 cm

************************************************** *
    SlingShot 300 AW

Capacity: Pro SLR with attached 70-200 mm f/2.8 lens; 5-6 extra lenses or flash unit

Size (Interior): 11.8W x 6.5D x 11.8H in. / 30 x 16.5 x 30 cm

اين سه تا رو از نزديك نديدم ولي با عكسايي كه تو اينترنت ازشون ديدم و توضيحات بالا فرقشون فقط در تعداد جاي تعبيه شده واسه لنز و به تبع آن size كيفه .

ولي با اين مسئله كه شما مطرح كردين در مورد وزن كيف موندم چيكار كنم ؟
    تو اينترنتم يكم گشتم ولي وزن كيف خالي رو نتونستم پيدا كنم .

تو تبريزم كه فعلا جايي سراغ ندارم كه كيفهاي lowepro داشته باشه تا از نزديك امتحانشون كنم ؟ اگه كسي تو تبريز جايي رو سراغ داره ممنون ميشم راهنمايي كنه.

و اما سوال مهم:
    ميخواستم ببينم با تحقيقي كه شما داشتين و وقتي كه براي پيدا كردن كيف مناسب صرف كردين ( پروژه خريد:biggrin: ) كوله مناسب تري سراغ دارين براي موردي كه من ميخوام؟ كه قيمتش حدود 100 تومن يا يكم بيشتر از 100 تومن باشه ، مهم نيست ( ارزونتر هم باشه خب خيلي بهتره). كيفيت خوبي داشته باشه ( مثل كيفاي بالا ) و خود كيف سبك باشه؟ ماركشم واسم مهم نيست.
    سينااكبرنيا

amirsooki
    Guest

سلام.
    به نظرم اگر دنبال کوله هستید ، حتما کوله های نشنال جئوگرافی رو ببینید .
    وزن سبکتر ، طراحی بهتر ، رنگ زیباتر و راحتی بیشتر . البته به نظر من .
    قیمت هایی هم در همین حدود 100 تومان دارند .
    تمام وسایلتون هم جا میشه .
    توی همین تاپیک هم صحبتش شده بود .
    موفق باشید .
    Pouyashariat61 تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    599

نقل قول نوشته اصلی توسط amirsooki نمایش پست ها
    سلام.
    به نظرم اگر دنبال کوله هستید ، حتما کوله های نشنال جئوگرافی رو ببینید .
    وزن سبکتر ، طراحی بهتر ، رنگ زیباتر و راحتی بیشتر . البته به نظر من .
    قیمت هایی هم در همین حدود 100 تومان دارند .
    تمام وسایلتون هم جا میشه .
    توی همین تاپیک هم صحبتش شده بود .
    موفق باشید .
    سلام امير جان

آره بد نيست يه نگاهي به كوله هاي نشنال جئوگرافي هم بندازم .
    ميگم يه خبر بد ( البته واسه خودم ) اونم اينكه چند ساعتيه كه تو تحقيقم يه پله برگشتم عقب اونم اينكه وقتي بيشتر فكر كردم ديدم من معمولا وقتي خارج از شهر ميرم يا تو مسافرت هاي بين ترم يه كوله ديگه هم همرامه كه وسايل شخصيم توشه :( اين فكرمو خيلي مشغول كرده آخه دو تا كوله رو با هم نميشه حمل كرد )
    بخاطر همين بايد در مورد كيفهاي كمري هم تحقيق كنم البته نميدونم كيف كمري با اون همه وسيله توش راحت تره يا كوله . اصلا يه كيف كمري با اون همه تجهيزات كه من ميخوام همرام باشه حمل كردنش اذيت كننده نيست؟
    شايدم من مجبور شم تيپ مسافرتيمو عوض كنم :confused:

خلاصه اگه در مورد كوله يا كيف كمري مناسب با شرايطي كه من گفتم ايده بهتري داري ممنون ميشم راهنماييم كني.
    سينااكبرنيا

amirsooki
    Guest

سلام.
    سینا جان .
    یه کیف تو مجموعه کیفهای نشنال من دیدم که رو دوشی بود اما دقیقا به اندازه ی یک خورجین بزرگ .
    من تمام وسایلم رو ریختم توش ، لپ تاپ رو هم انداختم توش ، باز هم احساس سنگینی نمیکردم و همچنان جا هم داشت . روی دوش خوب وایمیسه . ولی چند تا مشکل داره .
    یکیش اینه که رو دوشیه و برای پیاده روی های طولانی خوب نیست .
    دومیشه اینه که پارتیشن بندی نداره . یعنی اینکه یا باید خودت پارتیشن بخری و این کار رو انجام بدی ، یا اینکه وسایل رو مثل ساک استخر بریزی توش ! البته پارتیشن و جای دوربین داره ، ولی به نظرم مناسب نبود .
    سومیش هم اینه که کمری نیست .
    اما کوله ی نشنال رو که من میگم ، دقیقا به اندازه یک دوربین و دو سه تا لنز جا داشت . در قسمت بالا هم جای یک دوربین دیگر بود که شما میتونید این قسمت رو با لباس پر کنیید .
    به هر حال به نظرم بیشتر تحقیق کنید .
    مثلا میتونید یک فتو رانر بگیری و به کمر ببندید و یک دوربین و لنز رو توش بزارید . و یک کوله هم برای پشت بخرید .
    آخ که چقدر خرید کیف سخته ! من خودم یک ماهه که دوربین رو توی پلاستیک و مشما میندازم !!!
    ممنون.
    Kaveh Ghobadi، EHSAN2 و Pouyashariat61 تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    599

نقل قول نوشته اصلی توسط amirsooki نمایش پست ها
    آخ که چقدر خرید کیف سخته ! من خودم یک ماهه که دوربین رو توی پلاستیک و مشما میندازم !!!
    ممنون.
    آي گفتي :::big grin:::
    پس همدرديم :biggrin:.............. اون مشما رو خوب اومدي .

بابت راهنمايي ممنون.
    سينااكبرنيا

صفحه 16 از 206 نخستنخست ... 6 12 13 14 15 16 17 18 19 20 26 66 116 ... آخرینآخرین