صفحه 26 از 206 نخستنخست ... 16 22 23 24 25 26 27 28 29 30 36 76 126 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 251 تا 260 , از مجموع 2059
Like Tree2546تشکر

موضوع: کیف های تجهیزات عکاسی

كاربر جديد farzad13 آواتار ها
    تشکر کرده
    32

پیش فرض پاسخ: کیف های تجهیزات عکاسی

نقل قول نوشته اصلی توسط Shafy نمایش پست ها
    سلام دوستان

گفته بودم چند تا عکس از کوله عکاسی که خودم یه طورایی درستش کردم بهتون نشون میدم ، خدا رو شکر تا حالا ازش راضی بودم
    در مورد جنسش قبلا توضیح داده بودم.
    1- پارچه سیاه ( یه جنسی که کرک پس نده) واسه من جنسش کرپ
    2- ورقه های پلاستیکی که برای عایق کاری استفاده میشه، البته اینطور که من دیدم در ساخت کوله های گرون قیمت عکاسی هم از همین ورشه ها استفاده میشه.
    3- چرخ خیاطی و نخ و سوزن به مقدار لازم :::big grin:::
    4- یه نفر که تنش بخاره واسه این کارا :::big grin:::
    قطعاتی که همراه کوله حمل می کنم (البته با کیف های کوچیکی خودم درستش کردم و تقریبا می شه گفت مقاوم در برابر ضربات احتمالی)
    1- پایه دوربین 35 cm
    2- لنز 75-300
    3- جای هود و فیلتر
    4- کیف شارژر و کابل
    5- بدنه دوربین به همراه لنز 18-70
    6- و غیره ...

کوله رو به قیمت 20 هزار تومان گرفتم و بقیه تجهیزاتش رو خودم درست کردم

البته داخل عکس دو قطعه نیست (پایه و جای هود) در حال حاضر همرام نبود !

[IMG]http://www.*******.info/files/dqnc518odupd0a92a6jw.jpg[/IMG]

در تصویر پایین یه قطعه U شکل می بینید قبل از قرار گرفتن قطعات دیگه وارد کوله میشه و از کف و قسمت های چپ و راست جلوی ضربه رو می گیره
    و یه قطعه سینی مانند سمت راست تصویر هست که در قسمت جلوی کوله قرار می گیره، توی عکس پایین تر نشون دادم(کوله یه زیپ جلویی هم داره)

[IMG]http://www.*******.info/files/mauhf60nmfmvdbf5pgdq.jpg[/IMG]

در ضمن، برای محافظت خود بدنه دوربین اول می خواستم یه محافظ ضربه گیر درست کنم ولی بعدش دیدم کیف حمل خود بده هم محکمه و در ساختش برای جلوگیری از ضربه هم فکرشو کردن، گفتم خوب چه بهتر خود کیف رو میذارم داخل کوله، هر وقت هم نیاز داشتم می تونم بدنه دوربین رو جدا حمل کنم (اولین عکس)
    (کیف مخصوص R1 ولی من توش Alpha 100 میذارم، خوب ارزونتر بود )
    [IMG]http://www.*******.info/files/l5g5t4fmrsf6bkh74pob.jpg[/IMG]
    سلام ممنون لطف کردید اگر بفرمایید از کجا میشه این عایق ها رو تهیه کرد ممنون میشم

كاربر همراه Shafy آواتار ها
    تشکر کرده
    414

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad13 نمایش پست ها
    سلام ممنون لطف کردید اگر بفرمایید از کجا میشه این عایق ها رو تهیه کرد ممنون میشم
    دوست من !

این ورقه های پلاستیکی نرم (عایق) رو می تونین از لوازم ساختنامی ها تهیه کنید
    موفق باشید !

--------------------------------------------------------------------------------------------

SONY ALPHA 100
    3.5-5.6/18-70
    75-300
    --------------------------
    09112921535
    farzad13 تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط Arman-UV نمایش پست ها
    سلام
    دوستانی که هم از کیف های شانه آویز و هم کیف های کمری استفاده کرده اند به نظرشون کدوم بهتر و راحتتر هست؟
    یه سوال دیگه : این کیف های lowepro, TOP LOAD مثل rezo TLZ 120 فقط بند شانه ای دارند یا بند کمری هم دارند؟(مثل off trail که یک بند کمری و یک بند شانه ای دارد)
    مرسی
    دوستان لطفا این سوال رو زودتر جواب بدید.
    چون من می خواهم به یکی از دوستان که از خارج داره می آید سفارش کنم برام بیاره.
    آرمان صمیمی

FujiFilm FinePix S6500fd | Yashica RangeFinder | national PE201a Flash | Slik Goodman Handy

كاربر جديد farzad13 آواتار ها
    تشکر کرده
    32

نقل قول نوشته اصلی توسط Arman-UV نمایش پست ها
    دوستان لطفا این سوال رو زودتر جواب بدید.
    چون من می خواهم به یکی از دوستان که از خارج داره می آید سفارش کنم برام بیاره.
    سلام
    دوست عزیز من با توجه به مطالبی که در فروم خوندم عرض میکنم تصمیم با خودتونه
    برای خرید کیف شما باید اول مشخص کنید برای چه کاری لازم دارید وبا توجه به اون خرید کنید در همین تاپیک هم عکس هست هم اساتید راهنمایی کاملی در مورد انواع کیف ها کردن بخوانید انشالله به نتیجه مطلوب میرسید
    نکته دیگه اینه که اگر کیف رو از نزدیک ببینید و اون رو دست بگیرید خیلی بیشتر کمک میکنه تا اینکه چیزی رو که ندیدید خریداری کنید به فروشگاههای مختلف برید و کیف ها رو ببینید که انتخاب درستی داشته باشید چون قیمت این کیف ها کمی بالاست و کاملا بستگی به نوع عکاسی و کاربرد داره مثلا همین top load و offtrail که گفتی با توجه به نیاز کاربر تهیه شده و ممکنه برای کسی خوب و یا بد باشه استفادش تعیین کننده است
    با تجربه ای که خودم داشتم تصاویری که در سایت میبینید با خود جنس کمی فرق داره و من زیاد خرید که از خارج باشه چون جنس رو ندیدید توصیه نمیکنم
    در حالت کلی کیف های کمری راحت تر هستند دست و پا گیر نیست شما میتونین همه جا همراهتون باشه خارج کردن دوربین سریع تر هستش و سوژه رو از دست نمیدید برای استفاده طولانی مدت راحت هستید off trail هم بند کمری داره هم رو شانه ای off trail2 که دوستان داشتن همه راضی بودن و کیف خیلی خوبی هست بازم میتونید در همین تاپیک از کسانی که داشتن بپرسید
    کیف های رو شانه ای برای استفاده طولانی خوب نیست زود شانه خسته میشه و مجبورید بندازین رو اونیکی شونتون و در جاهای شلوغ ممکنه کمی دست و پا گیر باشه ولی مزایای خودش رو هم داره
    توصیه دوستانه بود امیدوارم مفید بوده باشه
    ویرایش توسط farzad13 : Thursday 17 April 2008 در ساعت 20:16
    Pouyashariat61 تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    6

سلام
    دوست عزیز من با توجه به مطالبی که در فروم خوندم عرض میکنم تصمیم با خودتونه
    برای خرید کیف شما باید اول مشخص کنید برای چه کاری لازم دارید وبا توجه به اون خرید کنید در همین تاپیک هم عکس هست هم اساتید راهنمایی کاملی در مورد انواع کیف ها کردن بخوانید انشالله به نتیجه مطلوب میرسید
    نکته دیگه اینه که اگر کیف رو از نزدیک ببینید و اون رو دست بگیرید خیلی بیشتر کمک میکنه تا اینکه چیزی رو که ندیدید خریداری کنید به فروشگاههای مختلف برید و کیف ها رو ببینید که انتخاب درستی داشته باشید چون قیمت این کیف ها کمی بالاست و کاملا بستگی به نوع عکاسی و کاربرد داره مثلا همین top load و offtrail که گفتی با توجه به نیاز کاربر تهیه شده و ممکنه برای کسی خوب و یا بد باشه استفادش تعیین کننده است
    با تجربه ای که خودم داشتم تصاویری که در سایت میبینید با خود جنس کمی فرق داره و من زیاد خرید که از خارج باشه چون جنس رو ندیدید توصیه نمیکنم
    در حالت کلی کیف های کمری راحت تر هستند دست و پا گیر نیست شما میتونین همه جا همراهتون باشه خارج کردن دوربین سریع تر هستش و سوژه رو از دست نمیدید برای استفاده طولانی مدت راحت هستید off trail هم بند کمری داره هم رو شانه ای off trail2 که دوستان داشتن همه راضی بودن و کیف خیلی خوبی هست بازم میتونید در همین تاپیک از کسانی که داشتن بپرسید
    کیف های رو شانه ای برای استفاده طولانی خوب نیست زود شانه خسته میشه و مجبورید بندازین رو اونیکی شونتون و در جاهای شلوغ ممکنه کمی دست و پا گیر باشه ولی مزایای خودش رو هم داره
    توصیه دوستانه بود امیدوارم مفید بوده باشه
    سلام
    مرسی از جوابتون
    مشکل من این هست که شهرستانم و اینجا اصلا کیف لوپرو نمی آورند.
    برای همین اگه بخوام کیف رو دست بگیرم باید برم تهران...
    که فعلا برایم مقدور نیست.
    فعلا من به خاطر اینکه در شرف خرید یک entry level dslr هستم off trail 1 رو انتخاب کردم.چون می تونم اون 2 تا جا لنزی رو بردارم (تا اطلاع ثانوی که پول و پله جور شه ...) و بکنمش هم اندازه rezo tlz 20
    به هر حال ممنون
    آرمان صمیمی

FujiFilm FinePix S6500fd | Yashica RangeFinder | national PE201a Flash | Slik Goodman Handy

كاربر آشنا faezeh آواتار ها
    تشکر کرده
    5

امشب ديدم تو سايت نورنگار قيمت كيف هاي نانيوپرو را گذاشته بود
    نظر دوستان در مورد اين كيف ها چيست
    مخصوصا كوله هاش
    به نظرم قيمت هاي مناسبي دارد

http://www.digihouse.ir/Farsi/Produc...&Man=166&Dev=0
    ویرایش توسط farhad44 : Friday 25 April 2008 در ساعت 10:35
    CANON EOS 40 D + Sigma 18-200 3.5-6.3 dc os +Canon 18-55 is
    CANON EOS 300X + 18-70

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

در صفحات قبلي همين تاپيك راجع بهشون صحبت شده. به نظر من مهمترين مشكلشون وزن زيادشونه.
    Pouyashariat61 و Super Oli تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر آشنا فرهاد آواتار ها
    تشکر کرده
    73

پیش فرض چه کیفی برای 400d بالنز 100-400 L خوبه

سلا جدیدا لنز 100-400 L گرفتم لطفا راهنمایی کنید با بدنه 400 دی ولنز 17-85 efs چه کیفی مناسبه ؟

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

شديدا دنبال يك كيف پوزه دار براي 40D به همراه 55-17 هستم كه در سفرهاي كوتاه عكاسي و ساير جاهايي كه لازم نيست فلاش و لنزهاي اضافي و ... رو با خودم ببرم ازش استفاده كنم ولي هر كيفي در بازار مي بينم براي اين كار كوچكه.

يه چيزي مثل تاپ لودر هاي Lowepro مي خوام كه دوربين و لنزم توش جا بشه .
    فرهاد حسيني

كاربر همراه Super Oli آواتار ها
    تشکر کرده
    2664

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    سلام

شديدا دنبال يك كيف پوزه دار براي 40D به همراه 55-17 هستم كه در سفرهاي كوتاه عكاسي و ساير جاهايي كه لازم نيست فلاش و لنزهاي اضافي و ... رو با خودم ببرم ازش استفاده كنم ولي هر كيفي در بازار مي بينم براي اين كار كوچكه.

يه چيزي مثل تاپ لودر هاي Lowepro مي خوام كه دوربين و لنزم توش جا بشه .
    سلام.
    استاد off trial 2 چه اشکالی داره؟
    جاش که خوبه، D300 من با لنز 17-55 به راحتی توش جا میشه.
    دو تا جیب کناری داره که در صورت عدم نیاز میشه از جا کندشون.
    هم به کمر وصل میشه و هم رو دوش میفته. اونقدری هم بزرگ نیست.
    farhad44 و Pouyashariat61 تشکر می‌کنند.
    علی آذرنوش
    www.photochapter.com
    A good photograph is knowing where to stand. - Ansel Adams

صفحه 26 از 206 نخستنخست ... 16 22 23 24 25 26 27 28 29 30 36 76 126 ... آخرینآخرین