صفحه 135 از 206 نخستنخست ... 35 85 125 131 132 133 134 135 136 137 138 139 145 185 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,341 تا 1,350 , از مجموع 2059
Like Tree2546تشکر

موضوع: کیف های تجهیزات عکاسی

كاربر همراه mohammad bagher آواتار ها
    تشکر کرده
    164

سلام خدمت دوستان عزیز
    من یک کیف کوله پشتی Lowepro Fastpack 250 دارم ، اما برای کوهنوردی و مسافرت مشکل دارم چون یک کوله دیگه هم دارم ( البته ازش کاملا راضی هستم ) حالا قصد خرید یک کیف کمری رو دارم ، ویژگی ک میخوام داشته باشه اینه ک دست رسی ب لنز ها و تعوض لنز توی اون راحت باشه مخصوصا چون من کار عکاسی نجومی میکنم این همیشه برام مشکل بوده ، و بتونه 2-3 تا لنز رو ساپرت کنه + یک فلش ، من جست و جویی ک کردم به 2 کیف برخوردم ک ممنون میگم نظرتونو بگین ،
    1. Lowepro Inverse 200 AW

lowepro-inverse-200-aw.jpg

2. Lowepro Outback 200 یا 100 که مدل کوچکتر اون هست

lowepro-outback-200.jpg

كاربر همراه Moeen Salehi آواتار ها
    تشکر کرده
    378

دوستان کسی مثل این کیف Lowepro Lens Case 11 x 11cm تو برند های دیگه سراغ داره که تو بازار باشه و قیمتش هم خوب باشه؟

البته ۹ یا ۱۰ سانت باشه بهتر هست.

كاربر فعال M.Meghdari آواتار ها
    تشکر کرده
    8725

به نظرم برای کسانی که دسترسی سریع به دوربین و لنز براشون مهمه و به خصوص در طبیعت، کوه و .. کوله های تک بند انتخاب مناسبی باشه.
    من خودم در ابتدا با شک، خرید کردم اما الان کیف شانه آویز و کوله پشتی رو اصلا در سفرهایی که پیاده روی داره انتخاب نمی کنم.
    در کنار انتخاب هاتون نگاهی هم به این مدل کوله ها داشته باشید، بد نیست.
    mreza1001، Moeen Salehi و mohammad bagher تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    378

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad bagher نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز
    من یک کیف کوله پشتی Lowepro Fastpack 250 دارم ، اما برای کوهنوردی و مسافرت مشکل دارم چون یک کوله دیگه هم دارم ( البته ازش کاملا راضی هستم ) حالا قصد خرید یک کیف کمری رو دارم ، ویژگی ک میخوام داشته باشه اینه ک دست رسی ب لنز ها و تعوض لنز توی اون راحت باشه مخصوصا چون من کار عکاسی نجومی میکنم این همیشه برام مشکل بوده ، و بتونه 2-3 تا لنز رو ساپرت کنه + یک فلش ، من جست و جویی ک کردم به 2 کیف برخوردم ک ممنون میگم نظرتونو بگین ،
    1. Lowepro Inverse 200 AW

lowepro-inverse-200-aw.jpg

2. Lowepro Outback 200 یا 100 که مدل کوچکتر اون هست

lowepro-outback-200.jpg

من با Inverse کار کردم ، به نظر من خیلی راحت نیست دسترسی ، کلا کیف های پوزه ای خیلی راحت تر هست ، البته خیلی بستگی به عادت شما و سلیقتون هم داره . ولی معمولا جای ۲-۳ لنز رو نداره، مگر اینکه مثل همین که خودتون دارید که خیلی حملش رو سخت می کنه ، من خودم outlawz 17z ونگارد رو دارم.
    mohammad bagher تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    917

سلام
    دوستان و بویژه آقای میلانی عزیز برای پنتکس k5 ii چه کیفی رو پیشنهاد میکنید. ممنون میشن اگه قیمت و محل تهیه رو قید کنید.

كاربر همراه mohammad bagher آواتار ها
    تشکر کرده
    164

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Meghdari نمایش پست ها
    به نظرم برای کسانی که دسترسی سریع به دوربین و لنز براشون مهمه و به خصوص در طبیعت، کوه و .. کوله های تک بند انتخاب مناسبی باشه.
    من خودم در ابتدا با شک، خرید کردم اما الان کیف شانه آویز و کوله پشتی رو اصلا در سفرهایی که پیاده روی داره انتخاب نمی کنم.
    در کنار انتخاب هاتون نگاهی هم به این مدل کوله ها داشته باشید، بد نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط zerolight نمایش پست ها
    من با Inverse کار کردم ، به نظر من خیلی راحت نیست دسترسی ، کلا کیف های پوزه ای خیلی راحت تر هست ، البته خیلی بستگی به عادت شما و سلیقتون هم داره . ولی معمولا جای ۲-۳ لنز رو نداره، مگر اینکه مثل همین که خودتون دارید که خیلی حملش رو سخت می کنه ، من خودم outlawz 17z ونگارد رو دارم.
    آقای مقداری ممنونمم از راهنماییتون ، راستش چون من کوله دارم برای مسافرت استفاده از کیفی ک روی شونه بیوفته یا روی دوش برام مشکله .

آقای zerolight ممنومم از شما ، کیف خوبی دارید اما مشکلش همون تک لنزی بودن اونه ، تقریبا شبیه همین مدل Outback 200 هست اما بدون کیف لنز ، ممنونم ازتون
    با این توضیحات شما پس انتخاب من به Outback 200 محدود میشه ، دوستان کسی هست ک بااین کیف کار کرده باشه یا مدل مشابه اون رو با قیمت کمتر داشته باشه ؟
    Moeen Salehi تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    378

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad bagher نمایش پست ها
    آقای مقداری ممنونمم از راهنماییتون ، راستش چون من کوله دارم برای مسافرت استفاده از کیفی ک روی شونه بیوفته یا روی دوش برام مشکله .

آقای zerolight ممنومم از شما ، کیف خوبی دارید اما مشکلش همون تک لنزی بودن اونه ، تقریبا شبیه همین مدل Outback 200 هست اما بدون کیف لنز ، ممنونم ازتون
    با این توضیحات شما پس انتخاب من به Outback 200 محدود میشه ، دوستان کسی هست ک بااین کیف کار کرده باشه یا مدل مشابه اون رو با قیمت کمتر داشته باشه ؟
    من تو سایت ونگارد دیده بودم قبلا ، متاسفانه الان سرعت نتم خوب نیستش اصلا ، تا جایی که یام هست ۲لنز و بادی و فلاش توش جا میشد.
    راستی برای اون outlawz می تونید ازین کیف های کناریش بگیرید ، من خودم هم الان می خوام همین کارو کنم.
    mohammad bagher تشکر می‌کند.

كاربر فعال iman mehr آواتار ها
    تشکر کرده
    2893

نقل قول نوشته اصلی توسط zerolight نمایش پست ها
    دوستان کسی مثل این کیف Lowepro Lens Case 11 x 11cm تو برند های دیگه سراغ داره که تو بازار باشه و قیمتش هم خوب باشه؟

البته ۹ یا ۱۰ سانت باشه بهتر هست.
    اگه اشتباه نكنم كيس لاجيك هم نمونه هاي مشابهي با قيمت پايينتر داشت !
    اگه از كيفهاي پوزه اي استفاده ميكنيد هم برند با كيفتون تهيه كنيد چون معمولا برند هاي خوب امكاناتي براي اتصال اين قبيل وسايل را به كيفهايشان به صورت فابريك دارند در نتيجه در بسياري از مواقع ميتواند مفيد واقع شود .
    If you want to find your prince , you will have to kiss a lot of frogs

تشکر کرده
    378

نقل قول نوشته اصلی توسط iman mehr نمایش پست ها
    اگه اشتباه نكنم كيس لاجيك هم نمونه هاي مشابهي با قيمت پايينتر داشت !
    اگه از كيفهاي پوزه اي استفاده ميكنيد هم برند با كيفتون تهيه كنيد چون معمولا برند هاي خوب امكاناتي براي اتصال اين قبيل وسايل را به كيفهايشان به صورت فابريك دارند در نتيجه در بسياري از مواقع ميتواند مفيد واقع شود .
    سپاس ، من ونگارد outlawz رو دارم ، متاسفانه تا جایی که من گشتم نتونستم جایی پیدا کنم که مال ه خوده ونگارد رو داشته باشه

كاربر همراه Silence آواتار ها
    تشکر کرده
    1196

فروشگاهی می شناسید که این مدل ( Velocity 7 - Photo Sling Pack) از Tamracرو داشته باشه؟...
    5747m.jpg

و یا این مدل Photo Sport Shoulder 18L از Lowepro؟...
    PhotoSportShoulder_12L_left_1.j.jpg
    نيست نقطه اي براي آغاز...
    ...