صفحه 139 از 206 نخستنخست ... 39 89 129 135 136 137 138 139 140 141 142 143 149 189 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,381 تا 1,390 , از مجموع 2059
Like Tree2546تشکر

موضوع: کیف های تجهیزات عکاسی

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط bidari نمایش پست ها
    سلام

دوستانی که کیفی از مارک Lowepro دارند کیفشون ساخت کجا هست ؟

کیف جدیدی که خریدم ساخت چین هست می خواستم بدونم که مال شما هم زده Made in China ؟
    من هم دو مدل Lowepro Nova 190 AW و Lowepro Nova 200 AW داشتم و دارم و هر دو آنها ساخت چین هست!

دوست عزیز کلا بدلیل هزینه ترانزیت پایین از چین به تمام دنیا و همچنین ارزان بودن کارگر در کشور چین کلیه شرکت های مطرح به منظور کاهش هزینه های تولید و توزیع محصولات، خط تولید برای سایر کشور ها را در چین و کشورهایی مثل و تایلند و ... تاسیس می کنند و این کارخانجات تحت نظارت نیروهای کنترل و کیفیت شرکت اصلی فعالیت می کنند.
    حتی اپل هم خط تولید در چین داره چه برسه به LowerPro !!!!

معمولا این شرکت ها فقط برای توزیع محصولاتشان در داخل کشوری که قرار دارند اقدام به تولید محدود می کنند و اکثرا شرکت اصلی درگیر پروژه های تحقیقاتی می شود!
    اما در مورد LowerPro یکسری مطالب را باید خدمتتون عرض کنم!

شرکت LowerPro برند اختصاصی کیف های لوازم عکاسی شرکت LoweAlpine هست که کار اصلیش تولید محصولات فنی کوهنوردی (بخصوص پوشاک و کوله پشتی) می باشد.
    کلا برند LoweApline از برند های گران لوازم کوهنوردی می باشد و بر خلاف ایران که کوله پشتی های LoweApline خیلی طرفدار ندارده، در دنیا این کوله ها جزو برندهای معروفتند و البته تولید شده در چین!!! (اگر دقت داشته باشید کوله پشتی های فنی شرکت LowerPro هم دارای قیمت و مشخصات فنی بالایی هستند) این قیمت بالا هم بخاطر تکنولوژی و فناوری استفاده شده توسط این شرکت می باشد!

حالا شما در نظر بگیرید یک شرکت ایتالیایی با این گستردگی حاضره بدون نظارت کامل روی محصولاتش اجازه فروش کالا را بدهد؟ پس چینی یا غیر چینی بودن محصول وسیله ای شده صرفاً برای افراد سودجو در کشور ما!!!!!
    و البته این نکته را در نظر داشته باشید که برخی از دوستان واردکننده محصولات هم ممکنه به منظور سود بیشتر اقدام به جعل برخی مدل های مطرح و گران برند های معروف کنند که برای رفع مشکل احتمالی پیشنهاد می شود از فروشندگان و نمایندگی های رسمی خرید بفرمایید!
    masoudfk و amir.komeily تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط AliHamze نمایش پست ها
    برای کارت حافظه این کیفو پیدا کردم اما هنوز نگرفتم.قیمتشم 15 تومنه تو سایت
    فایل پیوست 57056فایل پیوست 57057فایل پیوست 57058
    من این کیف رو دارم واقعا خوش ساخت و عالیه!
    در ضمن قیمتش هم نسبت به دو سال پیش که من گرفتم فقط 5000 تومان گران شده است!!!
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط AliHamze نمایش پست ها
    درود بر همه رفقا،
    برای کارهای حافظه و فیلترلنزها کیف یا محافظی سراغ دارید معرفی کنید؟
    برای کارت حافظه خودتون فرمودید و من هم توضیحاتی دادم!
    برای فیلتر هم یکسری کیف هست مثل تصویر زیر که من خودم از ناصر خسرو به قیمت 15000 تومان خریدم
    lowepro_lens_filter_case_pouch_wallet_inside_photo.jpg
    ویرایش توسط msh2200 : Friday 2 May 2014 در ساعت 13:54
    nicebluesky، kiavash، کوروش و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

تشکر کرده
    4653

با توجه به درخواست دوستان برای معرفی کیف با قابلیت سفارشی (تجهیزاتی که ذکر می کنند) دو برند LowerPro و CaseLogic بخشی تحت عنوان BagFinder دارند که شما می توانید با انتخاب موارد مورد نیاز بصورت مرحله به مرحله به کیف مورد نظرتون که پیشنهاد خود شرکت هست برسید!
    1- LowerPro BagFinder
    در مورد LowerPro دستتون برای انتخاب تجهیزات بازه!!!
    2- اگر اشتباه نکنم نمایندگی ایران شرکت caselogic هم این قابلیت رو برای دوربین های کامپکت داره!
    ویرایش توسط msh2200 : Friday 2 May 2014 در ساعت 13:59
    kiavash، obsidiyan و Dariush Chegini تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط phoenix666 نمایش پست ها
    سلام,
    دوستان برای 700d + لنز 18-200 + یک لنز دیگر + لپ تاپ چی پیشنهاد میدید ؟ (کوله پشتی)
    اگر امکان استفاده تکی برای لپ تاپ هم داشته باشه که عالی میشه
    در خرید کوله پشتی علاوه بر جادار بودن کوله بحث بسیار مهمتری وجود داره و آن هم راحتی سیستم پشت کوله می باشد!
    به این مسئله خیلی دقت کنید چون اگر کوله پشتی از نظر راحتی سیستم پشت (حمایل) دارای راحتی لازم نباشد، بعد از مدتی هم باعث خستگی شدید می شود و هم ممکن است در درازمدت به کمر و زانوهای شما لطمه وارد کند!!!!
    kiavash، ata_m3، Dariush Chegini و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

دوستان یک موضوعی که در خرید کیف در نظر گرفته نمی شه یا کمتر به اون پرداخت میشه مساله حمل کوله پشتی به داخل کابین هواپیماست. دوستانی که قصد دارند تا تجهیزاتشون رو به داخل هواپیما ببرند خصوصا پروازهای خارجی حتما به این مساله توجه ویژه ای کنند. بسیاری از شرکتهای تولید کننده کیف و مخصوصا کیفهای کوله پشتی عکاسی، برچسب Airline Approved رو بر روی محصول می چسبونند و مشتری هم به هوای اینکه می تونه این کوله پشتی رو همه جا و مخصوصا به داخل هواپیما ببره، اقدام به خریداری اون کیف میکنه. غافل از اینکه وقتی توی فرودگاه مسوول check in از طرف می خواد که کوله پشتیش رو هم به همراه چمدانها به دلیل ابعاد بزرگ و خارج از استاندارهای اون هواپیمایی، تحویل بار بده متعجب و ناراحت و حتی عصبانی خواهد شد.

و اونجاست که باید به احتمال 90% از لوازم باارزش عکاسیتون خداحافظی بکنید چرا که و قتی کوله پشتی همراه با چمدانها به داخل قسمت بار هواپیما هدایت می شوند، اون کسی که مسوول برداشتن و انداختن چمدانهاست دیگه به این فکر نمی کنه که توی کوله پشتی چی هست و اونها رو بدون هیچ احتیاطی پرتاب می کنه. اینه که به هیچ وجه و تحت هیچ گونه شرایطی کوله رو تحویل بار ندید حتی به قیمت جا ماندن از پرواز و نرفتن. البته حمل سه پایه به داخل هواپیما ممنوع هست و می تونید اون رو داخل چمدان قرار بدید و مشکلی از این بابت وجود نخواهد داشت.

پس برای خرید کوله پشتی حتما اول نیازهاتون رو بشناسید اینکه چند تا لنز دارید، چند تا body دارید، وسایل دیگه مثل شارژر ها، لوازم تنظیف، موبایل و .... و حتی بعضی از کوله ها جا برای یک ژاکت کوچک و مواد غذایی کم نیز دارند و می تونید از اونها هم استفاده کنید.

مساله بعدی به هیچ وجه به بر چسب Airline Approved توجه نکنید و این واژه گولتون نزنه. بهترین راه مراجعه به وب سایت شرکت هواپیمایی هست که می خوایید با اون پرواز کنید و مشاهده تعداد و وزن و همچنین ابعاد باری هست که قراره به داخل هواپیما برده بشه. به عنوان مثال، هواپیمایی امارات که از سخت گیر ترین شرکت های هواپیمایی هست می گه که فقط یک ساک یا کوله پشتی یا چمدان کوچک که ابعاد اون از 55x38x20 سانتی متر تجاوز نکنه و وزنش هم از 7 کیلو بیشتر نباشه مجاز هستند. دیگه اگه 7 کیلو بشه 7.1، قبول نمی کنند. البته شرکتهای هواپیمایی هم هستند که محدودیت ندارند مثل British Airways یا محدودیتشون کمتره و مثلا می تونید 20 کیلو به داخل هواپیما ببرید اما به نظر من اینجا بدترین حالت رو در نظر بگیرید که اگه روزی با هواپیمایی که مقرراتش سختگیرانه هست پرواز کنید مشکلی نداشته باشید.

این موضوع بسیار مهم ولی به ظاهر پنهان رو خواستم خدمت دوستان عزیز عرض کنم که انشاالله در آینده با هیچ شرکت هواپیمایی مشکلی نداشته باشند و آسوده خاطر سفر کنند.
    msh2200، ehssanehs، Nima Sadigh و 18 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه armin1374 آواتار ها
    تشکر کرده
    570

کسی از کیف uprise 46 استفاده کرده ؟ اینکه میگن راحت نیست و خیلی سنگینه درسته ؟
    abehrooz و MEHRDAD.D تشکر می‌کنند.
    هنرها تنها تقلید محض واقعیت خارجی نیستند و اگر برخی آثار هنری چنین بودند در حقیقت در برابر رسالت عالی خود کاذب می نمودند .

كاربر همراه MEHRDAD.D آواتار ها
    تشکر کرده
    3379

نقل قول نوشته اصلی توسط armin1374 نمایش پست ها
    کسی از کیف uprise 46 استفاده کرده ؟ اینکه میگن راحت نیست و خیلی سنگینه درسته ؟
    نسبت به up raise 45 کمی سنگین تره. البته محفظه حمل لپ تاپ داره که مدلهای پائین تر نداره.ولی من تست کردم راحت بود و امکانات زیادی هم داره.
    msh2200 و armin1374 تشکر می‌کنند.
    Mehrdad Dehkordi
    Nikon D750+Sigma Art 85mm , Nikkor 24-120G ED

كاربر همراه obsidiyan آواتار ها
    تشکر کرده
    6350

سلام به همه
    با بودجه 400 تومن چه کیفی رو پیشنهاد میدین ؟ تجهیزات Canon 7D + speedlite 600 ex-rt+ Efs15-85 mm
    ممنونم میشم راهنمایی بفرمایید . البته خودم Lowepro -toploader-pro -75 AW رو تو نت دیدم و به نظر خوب اومد ولی نمیدونم برای تجهیزات من به اندازه کافی جا داره یا نه ؟

كاربر همراه obsidiyan آواتار ها
    تشکر کرده
    6350

سلام به همه
    با بودجه 400 تومن چه کیفی رو پیشنهاد میدین ؟ تجهیزات Canon 7D + speedlite 600 ex-rt+ Efs15-85 mm
    ممنونم میشم راهنمایی بفرمایید . البته خودم Lowepro -toploader-pro -75 AW رو تو نت دیدم و به نظر خوب اومد ولی نمیدونم برای تجهیزات من به اندازه کافی جا داره یا نه ؟