صفحه 181 از 206 نخستنخست ... 81 131 171 177 178 179 180 181 182 183 184 185 191 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,801 تا 1,810 , از مجموع 2059
Like Tree2546تشکر

موضوع: کیف های تجهیزات عکاسی

كاربر همراه Behzad43 آواتار ها
    تشکر کرده
    1203

سلام به دوستان
    آقا مصطفي عزيز
    قبلا گفته بوديد با توجه به كوهنوردي و طبيعت گردي كه جزو برنامه هاي شما ميباشد، از كوله كوهنوردي استفاده كرده و تجهيزات عكاسي مورد نيازتان را هم در آن جاسازي نموده ايد.
    حال از آنجائيكه بنده هم ميخواهم چنين روشي را بكار ببندم و كوله هاي مناسبي هم يافته ام ، لطفا بفرمائيد چگونه براي تجهيزات اعم از بادي و لنزها و مابقي لوازم ضروري، جاسازي و پارتيشن بندي تهيه كرده يا سفارش داده ايد.
    دليل اين سئوال برميگردد به راهنمائي يكي از فروشنده هاي تجهيزات كه ميگفت ميتوان چنين باكس هاي ضد ضربه را در خيابان منوچهري سفارش داد و با قيمت مناسب تهيه و در كوله كوه نوردي جاسازي كرد.
    اگر راهنمايي ديگري و يا پيشنهادي در اين زمينه داريد،لطفا بفرمائيد.
    ارادتمند
    ویرایش توسط Behzad43 : Monday 5 October 2015 در ساعت 13:17 دلیل: اصلاح املائي
    غلامرضا فرخ نسب

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط Behzad43 نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    آقا مصطفي عزيز
    قبلا گفته بوديد با توجه به كوهنوردي و طبيعت گردي كه جزو برنامه هاي شما ميباشد، از كوله كوهنوردي استفاده كرده و تجهيزات عكاسي مورد نيازتان را هم در آن جاسازي نموده ايد.
    حال از آنجائيكه بنده هم ميخواهم چنين روشي را بكار ببندم و كوله هاي مناسبي هم يافته ام ، لطفا بفرمائيد چگونه براي تجهيزات اعم از بادي و لنزها و مابقي لوازم ضروري، جاسازي و پارتيشن بندي تهيه كرده يا سفارش داده ايد.
    دليل اين سئوال برميگردد به راهنمائي يكي از فروشنده هاي تجهيزات كه ميگفت ميتوان چنين باكس هاي ضد ضربه را در خيابان منوچهري سفارش داد و با قيمت مناسب تهيه و در كوله كوه نوردي جاسازي كرد.
    اگر راهنمايي ديگري و يا پيشنهادي در اين زمينه داريد،لطفا بفرمائيد.
    ارادتمند
    درود
    مشابه این چنین پارتیشنی را در داخل کوله های سری Sport شرکت LowerPro می توانید ببینید!
    در مورد انجام پارتیشن بندی شخصی، از همه مهمتر نوع کوله و سطح دسترسی به ابزار هست.
    برخی کوله ها قابلیت دسترسی به ابزار از روی بدنه کوله دارند. این دسته کوله ها پارتیشن متفاوتی از کوله های دیگه را نیاز خواهند داشت.
    در کوله های تخصصی عکاسی شاهد امکان دسترسی کامل به تمام ابزار هستید! البته در سری های شهری و نه طبیعت گردی این مسئله کمی متفاوته.
    بنده شخصا نحوه چیدمان را تنظیم می کنم و از پارتیشن بندی سخت استفاده نمی کنم.
    نهایت پارتیشن بندی احتمالی به کیف ابزار خلاصه می شود که در داخل کوله قرار داده خواهد شد. البته دلیلش همانطور که قبلا هم عرض کردم و جنابعالی هم اشاره کردید وجود ابزار مورد نیاز این حرفه همراه با لوازم عکاسی هست.
    ولی ایجاد پارتیشن داخل این سری کوله ها هم ایده خیلی مناسبیه بخصوص برای زمانی که کوله قراره صرفا کار عکاسی انجام دهد.

بنظرم ابتدا باید ببینید چه کوله ای را قصد دارید تغییر کاربری دهید و بعد به فکر مراحل دیگر باشید.
    ارادتمند
    ata_m3 تشکر می‌کند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Kazemi نمایش پست ها
    مدتها قبل این مساله مطرح شده بود و پاسخ ها نیز همین پاسخ شما بود و البته منطق نیز حکم میکند که این ترکیب نباید مشکل ساز باشد وگر نه این همه شرکت های سازنده نسبت به تولید آن اقدام نمیکردند و واقعا هم در صورت ایستایی کیف بر روی زمین و یا حین حمل مشکلی ایجاد نمیشود اما در صورت وقوع حادثه ...

بگذارید یک خاطره را بازگو کنم:
    چند سال پیش کیف پوزه ای نانیو پرو را از بند شانه آویز بلند کردم که ناگهان از دسنم سر خورد و با محتویاتش (40D+17-85) از ارتفاع حدود 30-40 سانتیمتری روی فرش افتاد. من هم فکر میکردم جنس محکم و ضخیم فوم کف کیفم مانع از آسیب دیدن لنز میشود ولی تنها چیزی که مانع از آسیب دیدن المان بیرونی لنزم شده بود درپوش لنز و فیلتر یو وی ام بود که کاملا شکسته شده بودند و ضمنا فیلتر در دهانه لنز گیر کرده بود که به لطف یکی از دوستان تعمیر کار قدیمی موفق شدیم بدون هرز کردن جای رینگ فیلتر، آن را خارج کنیم. بعد از آن دیدم نسبت به کیف های پوزه ای کاملا عوض شد. چون در زمان بروز حادثه عملا هیچ محافظتی از لنز نمیکنند. به شخصه ترجیح میدهم کیف شانه آویزی داشته باشم که دوربین با کف توی آن قرار بگیرد و نه روی لنز (مثل کیف های پوزه ای)

البته که جنس و کیفیت ساخت کیفها با هم تفاوت دارند و این مساله در کیفهایی مثل لوپرو یا ونگارد و مانفروتو و سایر برندهای مشهور عمومیت ندارد.
    msh2200، Dariush Chegini و Ali1360 تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

بگذارید یک خاطره را بازگو کنم:
    چند سال پیش کیف پوزه ای نانیو پرو را از بند شانه آویز بلند کردم که ناگهان از دسنم سر خورد و با محتویاتش (40D+17-85) از ارتفاع حدود 30-40 سانتیمتری روی فرش افتاد. من هم فکر میکردم جنس محکم و ضخیم فوم کف کیفم مانع از آسیب دیدن لنز میشود ولی تنها چیزی که مانع از آسیب دیدن المان بیرونی لنزم شده بود درپوش لنز و فیلتر یو وی ام بود که کاملا شکسته شده بودند و ضمنا فیلتر در دهانه لنز گیر کرده بود که به لطف یکی از دوستان تعمیر کار قدیمی موفق شدیم بدون هرز کردن جای رینگ فیلتر، آن را خارج کنیم. بعد از آن دیدم نسبت به کیف های پوزه ای کاملا عوض شد. چون در زمان بروز حادثه عملا هیچ محافظتی از لنز نمیکنند. به شخصه ترجیح میدهم کیف شانه آویزی داشته باشم که دوربین با کف توی آن قرار بگیرد و نه روی لنز (مثل کیف های پوزه ای)
    درود
    مشابه این مسئله را با یک کیف 5000 هزار تومانی سال 86 چینی برای یکی از دوستانم داشتیم!
    فیلتر شکست و روی دهنه لنز جا خورد!
    با کمی فشار و خارج کردن فیلتر از حالت دنده به دنده تونستیم بازش کنیم.
    اما از این بحث که بگذریم، همانطور که عطاجان اشاره کردند کیفیت کیف نقش مهمی در محافظت از ابزار داره!
    بعنوان مثال کیف های نشنال ژوگرافی شاید خیلی گران باشند ولی از نظر کیفیت واقعا قابل مقایسه با خیلی از محصولات LowerPro نیستند!
    بنابراین همیشه هزینه و قیمت مهم نیست! برخی مواقع کیفیت یک کیف با 1/3 قیمت کیف دیگه از مدل گران تر به مراتب بالاتره
    ارادتمند
    M.Kazemi و ata_m3 تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    373

سلام. می خواستم برای دوربین D7200 یه کیف مناسب تهیه کنم که هم جا دار باشه برای متعلقات دوربین و هم از نظر کیفیت مناسب باشه.ممنون میشم راهنمایی کنید.
    هزینه 200 هزار تومن

كاربر همراه Hamed Ziyaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1887

درود...
    دنبال یه کوله هستم که بتونم کل تجهیزات رو توش جا بدم و البته حمل هم بکنم ! یعنی هم واسه تجمیع تجهیزات و هم در صورت نیاز حمل و نقل... قیمت هم تا 500 تومن...نهایت 600...
    از لوپرو مدلی رو دیدم بنام پرو رانر 350 w... همچین چیزی ..بسیار عالی و جادار و با کیفیت بود ولی 780 درهم قیمت داشت !
    چند مدل ونگارد هم دیدم که بد نبود ولیکن مثل لوپرو خوش ساخت نبودن...
    تجهیزات هم ایناست:
    بدنه 5 مارک 3
    تامرون 24-70
    تامرون 70-200
    کانن 16-35
    سیگما 105 ماکرو
    یکعدد فلاش ( شاید در آینده نزدیک بشه 2 تا )
    چنتا فیلتر و شارژر و کیت تنظیف و ...
    به جای لپتاپ و آی پد اینا هم اصلا احتیاجی ندارم..
    ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید و مدل مناسبی رو پیشنهاد بدید..
    استحکام برام مهمه و نمیخوام زیاد سافت باشه ...چون قراره از همه این تجهیزات در وهله اول نگهداری و حفاظت کنه...
    در ضمن یه کیف شانه آویز که همراه 5 دی( وارانتی دار) میاد رو بصورت جداگانه خریداری کردم و مواقعی که به همه تجهیزات نیازی نیست از اون استفاده میکنم.. برای یه بدنه و دوتا لنز و یه فلاش و چنتا فیلتر جا داره و کلا چیز خوبیه...
    مبر ز موی سپیدم گمان به عمر دراز
    جوان ز حادثه ای پیر میشود گاهی ...
    "حامد "

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

نقل قول نوشته اصلی توسط papyruus نمایش پست ها
    درود...
    دنبال یه کوله هستم که بتونم کل تجهیزات رو توش جا بدم و البته حمل هم بکنم ! یعنی هم واسه تجمیع تجهیزات و هم در صورت نیاز حمل و نقل... قیمت هم تا 500 تومن...نهایت 600...
    از لوپرو مدلی رو دیدم بنام پرو رانر 350 w... همچین چیزی ..بسیار عالی و جادار و با کیفیت بود ولی 780 درهم قیمت داشت !
    تجهیزات هم ایناست:
    بدنه 5 مارک 3
    تامرون 24-70
    تامرون 70-200
    کانن 16-35
    سیگما 105 ماکرو
    استحکام برام مهمه و نمیخوام زیاد سافت باشه ...چون قراره از همه این تجهیزات در وهله اول نگهداری و حفاظت کنه...
    در ضمن یه کیف شانه آویز که همراه 5 دی( وارانتی دار) میاد رو بصورت جداگانه خریداری کردم و مواقعی که به همه تجهیزات نیازی نیست از اون استفاده میکنم.. برای یه بدنه و دوتا لنز و یه فلاش و چنتا فیلتر جا داره و کلا چیز خوبیه...
    درود. جالبه پرو رانر 350 رو من در بندر 600 تومان قیمت داشتم.
    به FlipSide 400 AW هم نگاهی بیندازید. سری Whistler از لوپرو هم جدیده و خیلی عالی بنظرم به 350اش یه نگاهی داشته باشید.
    البته من خودم بتازگی مانفرتو mb pl 35 رو خریداری کردم. جای یک دوربین فول فریم بهمراه 3-4 لنز و فلاش و ... بهمراه جای لپتاپ 15.6 اینچ. جنسش هم خوب و خوش ساخته.
    Hamed Ziyaei تشکر می‌کند.
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

كاربر فعال mohammad.baruji آواتار ها
    تشکر کرده
    2206

سلام خدمت دوستان عزیز
    کوله پشتی برای تجهیزات عکاسی به این صورت که یه بادی هستش و حداکثر 3 تا لنز چه چیزی رو پیشنهاد میدین با قیمت مناسب؟
    سری ziin و biin ونگارد کوله های خوبی هستن با توجه به قیمت و امکاناتی که دارند؟

ارادتمند
    Canon 6D + 19-35 + 50 F/1.8 + 150 F/2.8 macro
    Instagram

كاربر فعال
    تشکر کرده
    2083

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad.baroji نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز
    کوله پشتی برای تجهیزات عکاسی به این صورت که یه بادی هستش و حداکثر 3 تا لنز چه چیزی رو پیشنهاد میدین با قیمت مناسب؟
    سری ziin و biin ونگارد کوله های خوبی هستن با توجه به قیمت و امکاناتی که دارند؟

ارادتمند
    هر دو خوب است البته سری آپ رایز کیفیت ساخت بالاتری دارد (محکم تر به نظر میرسد)
    یک مدل هم بنرو داره (فکر کنم سری رنجر مطمئن نیستم) یکی از دوستان برای 70 دی با 3 لنز استفاده میکرد از استحکامش راضی بود قیافشم بد نبود اما ونگارد ها کمی حرفه ای تر به نظر میرسند.
    mohammad.baruji تشکر می‌کند.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    2083

نقل قول نوشته اصلی توسط papyruus نمایش پست ها
    درود...
    تجهیزات هم ایناست:
    بدنه 5 مارک 3
    تامرون 24-70
    تامرون 70-200
    کانن 16-35
    سیگما 105 ماکرو
    سلام اگر هنوز خریداری نکردید به این مدل هم نگاهی بیندازید.
    طی این چند ماهی که تهیه کرده ام بسیار از کیفیتش راضی هستم. اونقدر هم جادار هستش که جا اضافه بیاورید: (نقل قول از 8 صفحه قبل)

سلام
    امروز یک کوله عکاسی مارک هاما از یکی از دوستان خریداری شد. ایشون از دوبی خریده بود ظاهرا توی ایران این مارک کمتر موجوده. کوله بسیار جادار و محکمی است و ساخت ویتنام است.
    دو بدنه 7D به همراه 5-6 لنز و یکی دو فلاش و سایر تجهیزات توش جا میشه روی کوله هم جا برای نگهداری سه پایه داره (سه پایم رو هنوز نبستم ببینم میتونه ونگارد 263 رو نگه داره یا خیر) کاور باران هم داره و یک نکته جالب اینکه دو قسمت دستری سریع در بالا و پایین کوله وجود دارد و اصولا این دو بخش از هم جدا هستند که میتوان دو بدنه با لنز های رویشان را در دو بخش قرار داد و البته میتوان با برداشتن پد جدا کننده دو بخش لنزهای تله زوم بزرگ رو هم در آن جا داد.

مدل این کوله hama daytour 230 است و هم اکنون با آفری 57 درصدی در سایت آمازون انگلستان به قیمت 60 پوند به فروش میرسد.
    اینم دو لینک راجع به این کوله زیبا:

Best photo backpacks: 6 top models tested and rated | Digital Camera World

https://uk.hama.com/00103744/hama-da...pack-230-black
    نکته اینکه سه پایه من (ونگارد 263 + پن هد) راحت روش بسته میشه و مشکلی نداره. ضمنا درب اصلی از داخا باز میشود و زمانی که روی پشت شما بسته باشد کسی نمیتواند شیطنت کرده و زیپ را باز کند و سرقتی انچام دهد. کیفیت پدها و دوخت و جنس کیف کاملا از نمونه های ونگارد و امثالهم بالاتر است اما در حد مدل های حرفه ای لوپرو نیست
    با توجه به اینکه توی ایران موجود نیست معمولا به دوستان مقیم ایران پیشنهاد نمیدهم اما برای شما کاملا قابل ابتیاع است. کیف خودم هم از دوبی خریداری شده است.
    موفق باشید
    Dariush Chegini و Hamed Ziyaei تشکر می‌کنند.