صفحه 70 از 366 نخستنخست ... 20 60 66 67 68 69 70 71 72 73 74 80 120 170 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 691 تا 700 , از مجموع 3660
Like Tree4987تشکر

موضوع: سه پايه ها و هدهاي آنها...

كاربر جديد
    تشکر کرده
    539

پیش فرض پاسخ: سه پايه ها و هدهاي آنها...

با سلام،
    شرکت Vanguard بال هد جدیدی معرفی کرده است که علاوه بر کاربردی مشابه Joystick headهای مانفروتو، از مزیت سهولت بکارگیری در عکاسی پانوراما هم برخوردار است.
    کد:
    http://www.vanguardworld.com/index.php/pv/products/detail-1-4-181-558.html
    nmroshan، Amir Mohebi، Kaveh Ghobadi و 10 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13645

قمیت این هد در آمازون حدود 74 دلار هست که اگر با همین حدود قیمت وارد بشه انتخاب بسیار خوبی به نظر میرسه!
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر ويژه Saadat آواتار ها
    تشکر کرده
    5366

شرکت Vanguard بال هد جدیدی معرفی کرده است که علاوه بر کاربردی مشابه Joystick headهای مانفروتو، از مزیت سهولت بکارگیری در عکاسی پانوراما هم برخوردار است.
    فوق العاده است این هد بسیار مناسب برای کار پانوراما خصوصا مواقعی که پانوراما از سطح بالاتر (یا پایینتر) با زاویه گرفته میشه ,در نظر داشتم هد پانوراما خریداری کنم ولی با دین این هد
    یک سوال
    آیا این هد بر روی سه پایه منفروتو هم نصب میشه؟
    نمایندگی فروش محصولات Vanguard در ایران؟

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

نقل قول نوشته اصلی توسط am30 نمایش پست ها
    آیا این هد بر روی سه پایه منفروتو هم نصب میشه؟
    نمایندگی فروش محصولات Vanguard در ایران؟
    - بله

- بازرگانی مایل افشار
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    Amir Mohebi، Persian، Saadat و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    233

سلام به دوستان گرامی ،
    من پیش از این قصد خرید یک Monopod (نمونه سه پایه دار) داشتم تا بتوانم اونو همیشه همراه داشته باشم(حمل دائم سه پایه اسلیک 300 برای من حقیقتاً دشوار است ).بررسیهای بیشتر و راهنمائیهای عزیزان فروم منو به این نتیجه رسوند که Monopod پاسخگوی نیاز من نیست .به این نتیجه رسیدم از یک سه پایه بسیار سبک اما مستحکم استفاده کنم.روز گذشته یک مدل گیتزو دیدم که دید منو نسبت به سه پایه ها عوض کرد!(چون همیشه تصورم از سه پایه ابزاری بود بسیار مفید اما واقعا مزاحم به بیان دیگر شری بود لازم و ناگزیر!) مدل Gitzo GT0541
    ویژگی خاص این مدل حجم بسیار اندک،ظرافت و سبکی اون(780gr) ،قابلیت تحمل 5kg است (اطلاعات بیشتر :http://www.gitzo.com/cms/site/gitzo/...?code=GT0541#a ) بگونه ائیکه میتوان آنرا تقریباً پیوسته بهمراه داشت!حداکثر وزن تجهیزات من 3.5kg هست.
    میتوانم از علمای فروم سئوال کنم که برای عکاسی من (عکاسی برای من یک تفریح و طبعاً موضوع آن هر چیزی میتواند باشد) این سه پایه مناسب است؟(آنقدر سه پایه ظریف بود که حس کردم اگر باد بیاید چه اتفاقی خواهد افتاد!)
    دیگر آنکه Head پیشنهادی مناسب (در صورت امکان از همین برند مگر بشرط عدم تطابق با شرط قیمت ) برای من کدام مدل است؟(Head حتی الامکان سبک،کم حجم و با کاربری سریع و در مجموع ناقض هدف بنده از خرید این سه پایه نباشد)
    ضمناً کل قیمت از 650t فراتر نرود .قیمت سه پایه 480t است .
    یک توضیح اضافه : دلیل انتخاب برند Gitzo برای من آنستکه ظاهرا چیزی با مشخصات ذکر شده (سایز،وزن،استحکام) در دیگر برندها موجود نیست .

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    81

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed.fathi نمایش پست ها
    سلام به دوستان گرامی ،
    من پیش از این قصد خرید یک Monopod (نمونه سه پایه دار) داشتم تا بتوانم اونو همیشه همراه داشته باشم(حمل دائم سه پایه اسلیک 300 برای من حقیقتاً دشوار است ).بررسیهای بیشتر و راهنمائیهای عزیزان فروم منو به این نتیجه رسوند که Monopod پاسخگوی نیاز من نیست .به این نتیجه رسیدم از یک سه پایه بسیار سبک اما مستحکم استفاده کنم.روز گذشته یک مدل گیتزو دیدم که دید منو نسبت به سه پایه ها عوض کرد!(چون همیشه تصورم از سه پایه ابزاری بود بسیار مفید اما واقعا مزاحم به بیان دیگر شری بود لازم و ناگزیر!) مدل Gitzo GT0541
    ویژگی خاص این مدل حجم بسیار اندک،ظرافت و سبکی اون(780gr) ،قابلیت تحمل 5kg است (اطلاعات بیشتر :http://www.gitzo.com/cms/site/gitzo/...?code=GT0541#a ) بگونه ائیکه میتوان آنرا تقریباً پیوسته بهمراه داشت!حداکثر وزن تجهیزات من 3.5kg هست.
    میتوانم از علمای فروم سئوال کنم که برای عکاسی من (عکاسی برای من یک تفریح و طبعاً موضوع آن هر چیزی میتواند باشد) این سه پایه مناسب است؟(آنقدر سه پایه ظریف بود که حس کردم اگر باد بیاید چه اتفاقی خواهد افتاد!)
    دیگر آنکه Head پیشنهادی مناسب (در صورت امکان از همین برند مگر بشرط عدم تطابق با شرط قیمت ) برای من کدام مدل است؟(Head حتی الامکان سبک،کم حجم و با کاربری سریع و در مجموع ناقض هدف بنده از خرید این سه پایه نباشد)
    ضمناً کل قیمت از 650t فراتر نرود .قیمت سه پایه 480t است .
    یک توضیح اضافه : دلیل انتخاب برند Gitzo برای من آنستکه ظاهرا چیزی با مشخصات ذکر شده (سایز،وزن،استحکام) در دیگر برندها موجود نیست .

سلام
    سه پایه بسیار خوبیست جنسش هم از فیبر کربن هست و با توجه به وزن سبکی که داره بیشتر مناسب کوهنوردی و پیاده رویست . من خودم چندین سال است که از سه پایه gitzo استفاده میکنم و در تمامی سفرها همراهم است هیچ وقت مشکلی نداشتم, فکر میکنم با توجه به وزن تجهیزات عکاسیتون که 3.5 کیلو است برای شما مناسب باشه .

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    233

نقل قول نوشته اصلی توسط ARFPIX نمایش پست ها
    سلام
    سه پایه بسیار خوبیست جنسش هم از فیبر کربن هست و با توجه به وزن سبکی که داره بیشتر مناسب کوهنوردی و پیاده رویست . من خودم چندین سال است که از سه پایه gitzo استفاده میکنم و در تمامی سفرها همراهم است هیچ وقت مشکلی نداشتم, فکر میکنم با توجه به وزن تجهیزات عکاسیتون که 3.5 کیلو است برای شما مناسب باشه .
    ممنونم .. آیا در مورد هدها هم پیشنهادی دارید؟

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    81

ممنونم .. آیا در مورد هدها هم پیشنهادی دارید؟
    دوست عزیز سعی کنید هدی تهیه کنید که متناسب با اندازه و وزن تجهیزات و همچنین سه پایتون باشه خود Gitzo هد مدلG1077 را پیشنهاد کرده ولی تجربه به من ثابت کرده از هدهایی استفاده کنید که دارای سیستم قفل سریع یا Quick Release باشه تا ضمن سرعت عمل در باز و بسته کردن آسیب کمتری به مهره مخصوص زیر دوربین و لنز میرسه و استفاده از اون خیلی راحتتر است.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    233

نقل قول نوشته اصلی توسط ARFPIX نمایش پست ها
    دوست عزیز سعی کنید هدی تهیه کنید که متناسب با اندازه و وزن تجهیزات و همچنین سه پایتون باشه خود Gitzo هد مدلG1077 را پیشنهاد کرده ولی تجربه به من ثابت کرده از هدهایی استفاده کنید که دارای سیستم قفل سریع یا Quick Release باشه تا ضمن سرعت عمل در باز و بسته کردن آسیب کمتری به مهره مخصوص زیر دوربین و لنز میرسه و استفاده از اون خیلی راحتتر است.
    ممنونم .. البته ظاهراً درباره G1077 در سایت Gitzo چیزی دیده نمیشه!

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    81

ممنونم .. البته ظاهراً درباره G1077 در سایت Gitzo چیزی دیده نمیشه!
    http://www.gitzo.com/cms/home/produc...ll?code=G1077M
    پیشنهاد من
    http://www.gitzo.com/cms/home/produc...ll?code=G1178M
    Saeed.fathi تشکر می‌کند.

صفحه 70 از 366 نخستنخست ... 20 60 66 67 68 69 70 71 72 73 74 80 120 170 ... آخرینآخرین