صفحه 5 از 366 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 55 105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 41 تا 50 , از مجموع 3660
Like Tree4987تشکر

موضوع: سه پايه ها و هدهاي آنها...

كاربر همراه
    تشکر کرده
    16

پیش فرض پاسخ: سه پايه ها و هدهاي آنها...

خرین باری که سایت گیتسو رو دیده بودم دو سه سال پیش بود و حالا کلی ذوق کردم از دیدار مجدد! راست می گی شما... خیلی متنوع ست. اما یه جورایی هم کمک می کنه، چه جوریش رو دقیقن نمی دونم!

در مورد خرید اگر فکر می کنید قیمتهای ایران پائین تر از اونجاست می تونید مدل رو انتخاب کنید تا من قیمتش رو بگیرم.

تجهیزات سام جوانروح! یه مدت فکر خرید یه همچین سه پایه ای افتاده بود تو سرم، اما پیدا نکردم. دیدنش ضرر نداره. ++++://wvs.topleftpixel.com/archives/misc_entries/050813_1281.shtml
    M.Behtash

كاربر همراه
    تشکر کرده
    842

من میخوام یک سه پایه بخرم که سبک باشه و جمع و جور و گرون هم نباشه یعنی حداکثر 70-80 تومن. البته فکر کنم اینها جمع اضداد باشه. اگر دوستان بتونند مدل مناسبی رو ذکر کنند یا منو راهنمایی کنند خیلی ممنون میشم.
    دو تا سوال هم دارم:
    یکی اینکه از این سه پایه ها برای دوربینهای فیلمبرداری هندی کم هم میشه استفاده کرد؟ که از یک سه پایه برای هر دو تا دوربین استفاده شود؟
    دوم اینکه بدون هد میشه عکس پانوراما گرفت؟

و دیگه انیکه از کجا بخرم؟

كاربر فعال
    تشکر کرده
    285

نقل قول نوشته اصلی توسط darya_s نمایش پست ها
    من میخوام یک سه پایه بخرم که سبک باشه و جمع و جور و گرون هم نباشه یعنی حداکثر 70-80 تومن. البته فکر کنم اینها جمع اضداد باشه. اگر دوستان بتونند مدل مناسبی رو ذکر کنند یا منو راهنمایی کنند خیلی ممنون میشم.
    دو تا سوال هم دارم:
    یکی اینکه از این سه پایه ها برای دوربینهای فیلمبرداری هندی کم هم میشه استفاده کرد؟ که از یک سه پایه برای هر دو تا دوربین استفاده شود؟
    دوم اینکه بدون هد میشه عکس پانوراما گرفت؟

و دیگه انیکه از کجا بخرم؟
    سلام!

خب، یه Manfrotto یه سه پایه داره به اسم 715 که تا 1.6 متر ارتفاع باز می*شه، جمع شده*اش 45 سانت هست، با یک کیف و یک سر سه پایه سرخود میاد، Plate جداگانه داره برای سریع*تر شدن کار و وزنش هم خیلی کمه! چهار تیکه*ای هم هست پایه*هاش و با این قفل*های سریع باز و بسته می*شه و به عنوان یه چیز سبک و سریع بی*نهایت عالیه (برای دوربینهای سبک)... قیمتش هم حدود 80 تا 90 هزار تومن باید باشه و می*تونید از شرکت نورنگار -آقای قدیری- به آدرس www.digihouse.ir بخرید :)

در مورد فیلم*برداری، شدن که می*شه! اما مساله اینه که آیا واقعاً همچین کاری می*خواهید بکنید یا نه؟ تفاوت اصلی توی سرسه*پایه هست، سرهای فیلم*برداری قابلیت Pan کردن رو دارن که بدرد تعقیب سوژه می*خوره (البته برای فیلم*های آب دوغ خیاری که فیلم*بردار نمی*دونه پرسپکتیو چیه!) و این جور امکانات اما با سرسه*پایه*های عکاسی نمی*تونید (نباید بتونید) دوربین رو موقع فیلم*برداری حرکت بدید و اگه هم بتونید معمولاً این جرکت Smooth نیست و اگه هم باشه معمولاً وقتی سیستم آزاد هست بیشتر از یک جهت رو حرکت دارید! این سه*پایه*ای که خدمتتون عرض کردم البته بخاطر طراحی خاصی که داره می*تونید باهاش یه جورایی Pan هم بکنید و با سه*پایه*های ارزون فیلم*برداری در این زمینه رقابت می*کنه :)

بله، بدون هد هم می*شه عکس پانوراما گرفت، مهم اینه که اگه پرسپکتیو صحیح رو می*خواهید باید دوربین رو بجای اینکه حول محور صفحه فیلم بچرخونید حول مرکز نوری لنز بچرخونید، شک ندارم اگه تو انجمنها بگردید کلی مطلب راجع به این موضوع پیدا می*کنید.

ممنونم.
    Afshin.Prt و hosseinf722 تشکر می‌کنند.
    کاوه!
    [EYES] [576 Megapixel Retina] [2 x Natural 22.3mm F3.2] [ISO 1 -800]

كاربر همراه
    تشکر کرده
    842

خیلی ممنون از راهنماییتون.

این 3پایه ای که گفتید اگر سبک باشد، با این قیمت خوب است . توی سایت digihouse که پیداش نکردم، مشخصاتش رو نگاه کنم.
    برای فیلمبرداری هم برای ثابت نگه داشتن میخوام استفاده کنم.

راستی جریان این 3پایه های زیر 20 تومن چیه؟ بدرد میخورند؟

باز هم ممنون

كاربر فعال
    تشکر کرده
    285

سلام.

سایت digihouse رو برای آدرس و تلفن نورنگار گفتم وگرنه فکر نکنم خود محصول رو سایت باشه. برای اطلاعات بیشتر توی http://www.manfrotto.com/Jahia/site/manfrotto/pid/3934 روی Technical Specification کلیک کنید، دل و روده*ی سه*پایه رو هم اگه می*خواهید ببینید http://www.manfrotto.com/webdav/site...B_20060102.pdf رو نگاه کنید.

درباره سه*پایه*های ارزون چیزی نمی*دونم ولی دوربین شما هرچی باشه ارزشش رو داره که کمی بیشتر برای تهیه یک سه پایه بدرد بخور هزینه کنید و مدتها راضی باشید. کیف همراه این سه پایه هم با ارزش هستش :)
    کاوه!
    [EYES] [576 Megapixel Retina] [2 x Natural 22.3mm F3.2] [ISO 1 -800]

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

سلام...

دوست عزیز سه پایه ی خوب و تقریبا ارزان قیمت و در حدود 80 تومان فقط مدل های Silk را میتوان پیشنهاد داد.که هد های ثابت دارند و برای رفع نیاز خوب هستند اما سه پایه ها و هد های حرفه ای بسیار گران قیمت هستند.برای خرید در تهران به مرکز تجهیزات حرفه ای و یا عکسباران مراجعه کنید.
    Afshin.Prt تشکر می‌کند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر همراه
    تشکر کرده
    842

نقل قول نوشته اصلی توسط kakooch نمایش پست ها
    سلام.

سایت digihouse رو برای آدرس و تلفن نورنگار گفتم وگرنه فکر نکنم خود محصول رو سایت باشه. برای اطلاعات بیشتر توی http://www.manfrotto.com/Jahia/site/manfrotto/pid/3934 روی Technical Specification کلیک کنید، دل و روده*ی سه*پایه رو هم اگه می*خواهید ببینید http://www.manfrotto.com/webdav/site...B_20060102.pdf رو نگاه کنید.

ممنون از لینکتون.

درباره سه*پایه*های ارزون چیزی نمی*دونم ولی دوربین شما هرچی باشه ارزشش رو داره که کمی بیشتر برای تهیه یک سه پایه بدرد بخور هزینه کنید و مدتها راضی باشید. کیف همراه این سه پایه هم با ارزش هستش :)
    من در مورد این سه پایه های ارزون هم فقط شنیدم و از نزدیک ندیدم. فکر کنم توی همین تاپیک هم خونده بودم که یکسری یه پایه ارزون قیمت چینی هست. خودم هم نظر جالبی ندارم ولی نمیدونم فرقشون واقعا چیه، واقعا تا چه حد کارایی دارند.

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh_ghobadi نمایش پست ها
    سلام...

دوست عزیز سه پایه ی خوب و تقریبا ارزان قیمت و در حدود 80 تومان فقط مدل های Silk را میتوان پیشنهاد داد.که هد های ثابت دارند و برای رفع نیاز خوب هستند اما سه پایه ها و هد های حرفه ای بسیار گران قیمت هستند.برای خرید در تهران به مرکز تجهیزات حرفه ای و یا عکسباران مراجعه کنید.
    از راهنماییتون ممنون دوست عزیز. این مدل slik رو در تهران کجا میتوان پیدا کرد؟ من هم مدل حرفه ای نمیخوام. یک چیزی میخوام که کار راه انداز باشد، سبک باشد و جمع و جور و دیگه خیلی زپرتی نباشد!! قیمت هم که خوب معلومه هر چی کمتر بهتر.

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

سلام...

برای خرید سه پایه هایSilk میتوانید به پاساژ حافظ تقاطع جمهوری و حافظ مراجعه کنید یا ناصرخسرو .مدل پیشنهادی بنده Silk 400X با قیمتی در حدود 70 هزار تومان.مدل خوب و سبک و جمع و جوری است
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

Moderator nmroshan آواتار ها
    تشکر کرده
    11580

جايي مي شناسيد كه كيف مجزا براي سه پايه داشته باشد؟ كيف آنچناني نميخواهم، فقط چيزي كه بشود سه پايه را داخلش گذاشت و حمل كرد.
    نعما م. روشن
    مقالات سایت عکاسی |وبلاگ (از عکاسی) | اینستاگرام : Nemaroshan

كاربر همراه
    تشکر کرده
    547

تجهيزات حرفه اي عكاسي كيفهاي سه پايه مانفروتو داره در اندازه هاي مختلف و جنس بسيار عالي من مدل 80

سانتي متريشو خريدم 41000 تومان نسبت به قيمتهاي كيفهاي دوربين واقعا ارزندست
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    Afshin.Prt تشکر می‌کند.

صفحه 5 از 366 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 55 105 ... آخرینآخرین