صفحه 8 از 30 نخستنخست ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 18 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 71 تا 80 , از مجموع 294
Like Tree740تشکر

موضوع: تجهيزات جانبي عكاسي (Photography Gadgets)

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

اینم یک نوع پیراهن دیگه برای دوربین که علاوه بر محافظت از گرد و خاک و باران تا 10 متر زیر آب هم جواب میده
    قیمتش چنده؟ برای دوربین های مختلف فرق داره؟

دسترسی به دوربین چطوریه؟
    محمد رضا میلانی

كاربر همراه
    تشکر کرده
    5034

جناب میلانی خیلی اتفاقی امروز با این جلد غواصی ملاقات نمودم :) از قرار هم یونیورسال دارد هم برای بدنه خاص که در مغازه صحبت 5dMII و فلاش 580 شد. درونش هوا پر می کنند و با این طناب ها به بدن بدسته می شود و شیرجه!! قیمت هم ناقابل 800 هزار تومان این طور ها صحبت می شد. مارکش ewa marine یود و یکی از این مدل ها. + [توضیحات کامل رو تو سایتش داده ] و فروشنده ادعا می کرد بهترین مارک در این جور وسایل است. بعد شنیدن قیمتش پیگیر چگونگی دسترسی به تنظیماتش نشدم;)
    ویرایش توسط SinaVT : Tuesday 19 October 2010 در ساعت 23:35 دلیل: اضافه کردن لینک آن مدل خاص و توضیحات اضافه
    Maysam.P، mreza1001، Farhad71 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    آن کس که نداند و بداند که نداند/لنگان خرک خویش به منزل برساند
    آن کس که نداند و نداند که نداند/در جهل مرکب ابدالدهر بماند

كاربر همراه Arash Sh آواتار ها
    تشکر کرده
    1953

سلام...

چرا در مورد این گونه لوازم اینقدر بی انصافی می شود!؟ قیمت این مدل ewa marine فقط 390 دلار هست که با ههر جور سود هم حساب کنیم بیشتر از 500 تومان نباید اینجا باشد... یا مدتی پیش که در پایتخت بودم فروشنده ای ، مدل دیگری با امکانات بسار محدود که قبلا به قیمت 95 دلار دیده بودم به مبلغ ناچیز 400 هزار تومان می فروخت و میگفت مسافر آورده است برای فروش.... که البته به 7D هم نمیخورد!!!

گناه ما چیست ....!
    mreza1001 تشکر می‌کند.

كاربر همراه Kamal آواتار ها
    تشکر کرده
    2002

سلام
    کسی از دوستان این دستگاه رو تا حالا استفاده کرده .

دی وی دی رایتر دوربین قیمت 299هزار تومان
    - باقابلیت انتقال فیلم و عکس های دوربین های سونی بدون نیاز بدون نیاز به PC
    - دارای درگاه Memory Stick PRO, Memory Stick Pro Duo, Secure Digital (SD/SDHC) and xD cards.
    - دارای نمایشگر 2.7 اینچ جهت مشاهده فیلم ها و عکسها
    DVDirect® DVD Recorder

کد HTML:
    www.sony.co.ir/product/vrd-mc6
    A_Maddah، mreza1001 و ssobhdel تشکر می‌کنند.

Forum Administrator Kholeno آواتار ها
    تشکر کرده
    4056

نقل قول نوشته اصلی توسط mreza1001 نمایش پست ها
    قیمتش چنده؟ برای دوربین های مختلف فرق داره؟

دسترسی به دوربین چطوریه؟
    سلام
    سه تا جای انگشتی داره برای کنترل دوربین. یکی برای شاتر و دوتا هم برای لنز. ولی عملا وقتی دوربین داخلش قرار می گیره خیلی سخت مشه زوم کرد. به نظرم باید یک لنز واید داخلش گذاشت و عکاسی کرد. اما شاتر و ویزور کاملا در دسترس هست. حالا امشب یک برگ کاغذ می گذارم توش ببینم نم پس میده یا نه!
    A_Maddah و mreza1001 تشکر می‌کنند.
    پيام حمزه‌ای
    PayamPix

كاربر همراه Farhad71 آواتار ها
    تشکر کرده
    1850

پیش فرض میکروفن یقه ای استریو برای 7D

سلام

آیا از دوستان تجربه استفاده از میکروفنی غیر از میکروفن داخلی 7D دارند ؟ بنظر شما هر میکروفنی میشه بهش وصل کرد ؟ میکروفن داخلیش بصورت گین ( gain ) خودکار عمل میکنه و با کاهش صدای منبع مورد نظر ( مثل کسی که داریم باهاش مصاحبه میکنیم ) گینش بالا رفته و صدای اطراف رو ناخواسته تقویت میکنه و با صحبت دوباره طرف دوباره به حالت عادی برمیگرده . میخواستم یدونه یقه ای استریو براش تهیه کنم , بنظرتون بخاطر فاصله کم این گونه میکروفن ها با منبع صدا در تصحیح حالت گفته شده تاثیر خواهد گذاشت ؟ , اگه از محل فروش هم اطلاع دارید لطف کنید بصورت PM اطلاع بدین .

با سپاس فراوان
    Mehdi Rojaie تشکر می‌کند.
    فرهاد برنجی

Forum Moderator Mehdi Rojaie آواتار ها
    تشکر کرده
    12608

سلام
    بله، من یه میکروفن استریوی سونی داشتم و باهاش امتحان کردم. تاثیرش فقط این بود که با دست زدن به دوربین سرو صدای مزاحم نداشتم. ولی اون حالتی که شما میگین برقرار بود(البته با حساسیت کمتر)

نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad71 نمایش پست ها
    سلام

آیا از دوستان تجربه استفاده از میکروفنی غیر از میکروفن داخلی 7D دارند ؟ بنظر شما هر میکروفنی میشه بهش وصل کرد ؟ میکروفن داخلیش بصورت گین ( gain ) خودکار عمل میکنه و با کاهش صدای منبع مورد نظر ( مثل کسی که داریم باهاش مصاحبه میکنیم ) گینش بالا رفته و صدای اطراف رو ناخواسته تقویت میکنه و با صحبت دوباره طرف دوباره به حالت عادی برمیگرده . میخواستم یدونه یقه ای استریو براش تهیه کنم , بنظرتون بخاطر فاصله کم این گونه میکروفن ها با منبع صدا در تصحیح حالت گفته شده تاثیر خواهد گذاشت ؟ , اگه از محل فروش هم اطلاع دارید لطف کنید بصورت PM اطلاع بدین .

با سپاس فراوان
    البته اگر بگین برای چحور کاری میخواین میتونم تست کنم بهتون اطلاع بدم.
    نمایندگیهای سونی هم فکر کنم داشته باشند.

جناب میر; چنین گزینه ایی رو پیدا نکردم!
    ویرایش توسط Mehdi Rojaie : Monday 22 November 2010 در ساعت 13:40 دلیل: پاسخ به پست 78
    M.R.Mir و Farhad71 تشکر می‌کنند.
    مهدی روجایی

كاربر همراه
    تشکر کرده
    2901

سلام

آیا از دوستان تجربه استفاده از میکروفنی غیر از میکروفن داخلی 7D دارند ؟ بنظر شما هر میکروفنی میشه بهش وصل کرد ؟ میکروفن داخلیش بصورت گین ( gain ) خودکار عمل میکنه و با کاهش صدای منبع مورد نظر ( مثل کسی که داریم باهاش مصاحبه میکنیم ) گینش بالا رفته و صدای اطراف رو ناخواسته تقویت میکنه و با صحبت دوباره طرف دوباره به حالت عادی برمیگرده .

با سپاس فراوان

درود

این وضعیت در دو حالت ایجاد میشه که هردوش به تنظیمات برمیگرده:

یکی وقتی شما فشرده سازی بالایی روی فایلتون اعمال میکنید

یکی هم مربوط به سیستم Auoto Volume هست که روی برخی دستگاه ها هست که معمولا گزینه ای واسه ی غیر فعال کردنش وجود داره

وقتی هم که فعاله براش فرقی نمیکنه که چه میکروفونی بهش وصله، موضوع در اصل نرم افزاریه و ارتباطی با میکروفن نداره.

حالا من نمیدونم که 7D این امکان رو داره که غیر فعالش کنید یانه، اما دلیلش غیر از مواردی که گفتم نیست.
    mreza1001، Mehdi Rojaie و Farhad71 تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Farhad71 آواتار ها
    تشکر کرده
    1850

پیش فرض میکروفن یقه ای استریو برای 7D

سلام
    البته اگر بگین برای چحور کاری میخواین میتونم تست کنم بهتون اطلاع بدم.
    نمایندگیهای سونی هم فکر کنم داشته باشند.
    راستش یه برنامه ای هست توی شبکه 4 سیما بنام " دو قدم مانده به صبح " که شاید بشناسیدش . یکی از دوستان (یکی از کارگردانان همان برنامه در آستارا ) پیشنهاد تصویر برداری آنرا به من دادند و ما هم شروع کردیم .در اصل صدای مورد نظر برای ضبط , همان صدای شخص راوی در هر قسمت خواهد بود ( که برای فرار از حالت سالنی صدا ترجیحا با میکروفن یقه ای ضبط خواهد شد ) . در دو قسمت گذشته که ضبط داشتیم با استفاده از یک کم کوردر خوب ( Canon XL2 ) که روی کاست های DV رکورد میکند مجبور به ضبط مستقل صدا شدیم .XL2 دارای دو ورودی مجزا ( و هرکدام استریو ) برای کانال صدا میباشد .بخاطر شرایط تصویر برداری که توسط این دوربین فیلمبرداری دارای نویز میگردد , از تصویر این دوربین استفاده نمیکنیم و تصویر گرفته شده توسط 7D با کانالهای صوتی XL2 ترکیب شده و نتیجه نهایی را بدست میدهد .( سیستم هم کلی سینمایی میشه ! کارگردان اول میگه : صدا ! صدا بردار تایید میکنه و میگه صدا رفت .بعد میگن : دوربین و تصویر بردار هم تایید و . . . بعد اکشن ! و از این حرفا )
    از آنجاییکه این پروسه هم زحمت زیادی حین ضبط و همینطور حین تدوین اولیه دارد به این فکر افتادم تا با یه میکروفن با کیفیت مناسب شاید بتونم دردسر قضیه رو کمتر کنم و همه چی بیفته گردن 7D .
    منتها این قضیه اتو ولوم 7D هم شده یه جریان دیگه .با توجه به فرمایشات آقای میر , بنده هم مثل آقای روجایی چیزی توی منوها برای خارج کردن صدا از حالت اتو ولوم پیدا نکردم و تا این موضوع حل نشده نمیتونیم ریسک بکنیم .اگه دوستان پیشنهاد دیگه ای دارند دریغ نفرمایند .
    راستی این 7D ( یا بقیه ... ) با این همه تبلیغات برای ضبط HD و FullHD نباید یه فکری بحال ضبط صدای استانداردش هم میکردند ؟ یا لااقل راه حلشو اعلام میکردن ؟ شاید هم اعلام کردند و من نمیدونم .
    خلاصه بی صبرانه منتظر نظرات دوستان هستم

متشکرم
    M.R.Mir و Mehdi Rojaie تشکر می‌کنند.
    فرهاد برنجی

Forum Moderator Mehdi Rojaie آواتار ها
    تشکر کرده
    12608

دوباره منو ها رو زیر و رو کردم نداشت
    یه فیلم آموزشی هم در مورد فیلمبرداری با 7دی داشتم اونو که دوباره نگاه کردم، میگه چون میکروفون مد منوال نداره پس بهتره از یه ریکوردر صدای جدا استفاده بشه. متاسفانه
    انشاءا... که من اشتباه دیده باشم
    سلام
    راستی این 7D ( یا بقیه ... ) با این همه تبلیغات برای ضبط HD و FullHD نباید یه فکری بحال ضبط صدای استانداردش هم میکردند ؟ یا لااقل راه حلشو اعلام میکردن ؟ شاید هم اعلام کردند و من نمیدونم .
    خلاصه بی صبرانه منتظر نظرات دوستان هستم

متشکرم
    M.R.Mir و Farhad71 تشکر می‌کنند.
    مهدی روجایی

صفحه 8 از 30 نخستنخست ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 18 ... آخرینآخرین