صفحه 19 از 28 نخستنخست ... 9 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 181 تا 190 , از مجموع 279
Like Tree244تشکر

موضوع: ریموت کنترل برای دوربینهای کانن

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط dayani نمایش پست ها
    باسلام
    درخصوص استفاده از دو گوشی اندرویدی به جای TP MR 3040 عرض کنم که بنده این روش را امتحان کرده ام و امکان پذیر است.
    برای اینکار کافیست که دو گوشی یا یک گوشی و یک تبلت اندرویدی که اپلیکیشن DSLR Controller روی آنها نصب شده باشد در اختیار داشته باشید.
    یکی را به USB دوربین وصل کنید و پس از تنظیم قسمت Wire less Remote امکان کنترل دوربین بصورت بی سیم بر روی اپلیکیشن DSLR Controller که روی گوشی یا تبلت دوم نصب کرده اید را در اختیار خواهید داشت.
    نکته قابل توجه اینست که گوشی یا تبلت اولی که به دوربین وصل میکنید باید قابلیت OTG داشته باشد.
    درود
    خدا خیرتون بده
    جناب معانی این هم جواب کامل که دوستمون هم تایید کردند!
    پس بنابراین دوستانی که دارای گوشی و تبلت و یا دو گوشی آندرویدی هستند می توانند بدون هزینه جانبی از DSLR Controller بصورت بی سیم استفاده نمایند
    ارادتمند
    davoud maani و Dariush Chegini تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر فعال
    تشکر کرده
    6396

بسیار ممنونم از دوستان و آقا مصطفی عزیز
    خودم که یک گوشی دارم باید دنبال یک گوشی دیگر آندروییدی باشم با امکان otg
    گوشی های ایرانی glx بسیار بادوام و نیز ارزان هستند ولی فقط مدل اسپایدر با قیمت 600 تومان از otg پشتیبانی میکنه
    یک مدل تبلت glx هست قیمتش 300 تومنه و امکان otg داره تبلت تی 2 / GLX T2 TABLET

آیا دوستان گوشی رو سراغ دارن که با قیمت بسیار کم امکان اتصال otg داشته باشه؟
    ویرایش توسط davoud maani : Saturday 20 September 2014 در ساعت 12:45
    msh2200 و Dariush Chegini تشکر می‌کنند.
    داود معانی

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط davoud maani نمایش پست ها
    بسیار ممنونم از دوستان و آقا مصطفی عزیز
    خودم که یک گوشی دارم باید دنبال یک گوشی دیگر آندروییدی باشم با امکان otg
    گوشی های ایرانی glx بسیار بادوام و نیز ارزان هستند ولی فقط مدل اسپایدر با قیمت 600 تومان از otg پشتیبانی میکنه
    یک مدل تبلت glx هست قیمتش 300 تومنه و امکان otg داره تبلت جی ال ایکس تی 2 / GLX T2 TABLET

آیا دوستان گوشی رو سراغ دارن که با قیمت بسیار کم امکان اتصال otg داشته باشه؟
    درود
    جناب معانی لینک تجاری را لطفا حذف کنید که مجددا مشکلی پیش نیاد!
    در خصوص گوشی هم سامسونگ گوشی ارزان قیمت زیاد داره ولی برای چک OTG باید چک کنم
    ارادتمند
    davoud maani تشکر می‌کند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر فعال
    تشکر کرده
    6396

ممنونم
    مشکلی که هست وقتی نام رو کی میکنی تبدیل به لینک میشه که من اصلا متوجه نشدم
    تشکر از اینکه اطلاع نمودید
    اگر امکان سخت افزاری باشه تو برخی گوشیها میتوان با نصب نرم افزاری امکان otg به وجود آورد
    اگر قیمت پایینی پیدا نکنم گزینه اولم همون مودم هستش
    گوشیهای ارزون قیمت چینی این امکان رو دارند اما اعتباری به باتریشون نیست
    msh2200 تشکر می‌کند.
    داود معانی

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط davoud maani نمایش پست ها
    ممنونم
    مشکلی که هست وقتی نام رو کی میکنی تبدیل به لینک میشه که من اصلا متوجه نشدم
    تشکر از اینکه اطلاع نمودید
    اگر امکان سخت افزاری باشه تو برخی گوشیها میتوان با نصب نرم افزاری امکان otg به وجود آورد
    اگر قیمت پایینی پیدا نکنم گزینه اولم همون مودم هستش
    گوشیهای ارزون قیمت چینی این امکان رو دارند اما اعتباری به باتریشون نیست
    البته امکان Otg را باید در کرنل سیستم عامل و فایلهای API فعال باشه!
    با این حال روشهایی هست که در صورت تامین برق می توان Otg را برای دستگاههایی که خودکار برق سیستم را تامین نمی کنند فعال کرد!
    davoud maani و MA.KA تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

سلام دوستان . ممنون از وقتی که می گذارید

ببینید من دوربینم کانن G16 هست که WIFI داره اما مطمئنم نیستم با وای فای بشه شات زد باهاش و فکر هم نکنم IR داشته باشه
    گوشیم هم سامسونگ S4 هست که IR و OTG داره و طبیعتا WIFI

حداقل انتظارم از ریموتی که می خوام ، زدن شات هست ( یعنی شاتر بدون سیم باشه ) و حداکثر انتظارم اینکه که بتونم تصویر LCD دوربین رو قبل از شات روی گوشیم ببینم ( که این دومی رو اصلا نمی دونم شدنی هست یا نیست ) خلاصه با توجه به کاربردی که دارم دنبال تایمر و این چیزا نیستم و فقط این دو خواسته رو دارم که تازه دومیشو نمی دونم شدنیه یا تخیل منه :))

بنظرتون "یوزرفرندلی ترین " ریموت یا نرم افزاری که باید تهیه کنم چی و چه مدلیه ؟ البته زیادم محدودیت قیمت ندارم اما با توجه به کاربرد خونگی که دارم دنبال یکسری امکانات تخصیصی نیستم اصلا

ممنونم از همگی تون
    ویرایش توسط HAGHII : Thursday 9 October 2014 در ساعت 20:27
    MA.KA تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

تا دوستان جواب ندادن اینو اضافه کنم که

اولا نتیجه تحقیقات خودم میگه که شدنی نیست که تصویر منظره یاب g16 رو قبل از شات بتونم روی گوشیم ببینم . همونطور که گفتم گوشیم S4 هست . اگر شدنیه لطفا بگید چطور و اینا ؟ مرسی
    ( بعد از اینکه شات زدم می تونم از طریق وای فای روی گوشیم عکسو ببینم اما اینکه اول روی گوشی ببینم و صحنه رو کنترل کنم و بعد شات بزنم مد نظرمه که فک کنم توهم زدم و شدنی نیست )

دوما اگر اولا درست باشه و نشه تصویر رو روی گوشی دید لااقل میشه با گوشی شات زد ؟ ( از طریق کابلی و مبدل اینفراردی چیزی ؟ ) اگر بله اون مبدل رو بهم معرفی کنید

سوما اگر دوما هم نشد که بشه و کلا گوشی از دور خارج شد بنظرتون با توجه به تنها انتظار باقی مانده ام که همانا شات زدن بصورت ریموتی هست بنظرتون این کنترل فوتکس بدرد می خوره برای g16 ؟ نوشته سری G رو هم ساپورت می کنه اما من غیر از کنترل هیچ مدل و گیرنده ای نمی بینم همراهش باشه . کار می کنه بنظرتون ؟
    http://www.phottix.com/en/wireless-remotes/phottix.html

ببخشید زیاد سوال کردم . ممنون از پاسختون

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط HAGHII نمایش پست ها

اولا نتیجه تحقیقات خودم میگه که شدنی نیست که تصویر منظره یاب g16 رو قبل از شات بتونم روی گوشیم ببینم . همونطور که گفتم گوشیم S4 هست . اگر شدنیه لطفا بگید چطور و اینا ؟ مرسی
    ( بعد از اینکه شات زدم می تونم از طریق وای فای روی گوشیم عکسو ببینم اما اینکه اول روی گوشی ببینم و صحنه رو کنترل کنم و بعد شات بزنم مد نظرمه که فک کنم توهم زدم و شدنی نیست )

دوما اگر اولا درست باشه و نشه تصویر رو روی گوشی دید لااقل میشه با گوشی شات زد ؟ ( از طریق کابلی و مبدل اینفراردی چیزی ؟ ) اگر بله اون مبدل رو بهم معرفی کنید

سوما اگر دوما هم نشد که بشه و کلا گوشی از دور خارج شد بنظرتون با توجه به تنها انتظار باقی مانده ام که همانا شات زدن بصورت ریموتی هست بنظرتون این کنترل فوتکس بدرد می خوره برای g16 ؟ نوشته سری G رو هم ساپورت می کنه اما من غیر از کنترل هیچ مدل و گیرنده ای نمی بینم همراهش باشه . کار می کنه بنظرتون ؟
    Phottix 6-in-1 IR Remote (New)

درود
    با توجه به تفاوت بین SDK های سری EOS، بعید بنظر می رسه این دوربین با این نرم افزار کار کنه!
    با این حال باید خودتون چک کنید ببینید اصلا دوربین توسط نرم افزار در حالت وایرلس یا حتی کابل otg شناخه می شه یا نه؟
    این اولا و دومانتون!)
    اما سوما!
    اگر براتون دیدن تصویر مهمه، شرکت هنل یک ریموت داره که این قابلیت را داره ولی قیمتش باید حدود 500 هزار تومان باشه که شاید براتون به صرفه نباشه!
    بنابراین بنظر من اگر کار خاصی جز شات زدن با دوربین ندارید یکی از دو کار زیر را انجام دهید
    1- تهیه یک ریموت ساده که فقط دکمه شات داشته باشه و بتوان شاتر را با آن قفل کرد (نهایتا 70 هزار تومان)
    2- ساخت یک ریموت بصورت دست ساز که در نت زیاد هست!
    ارادتمند
    amir.komeily و HAGHII تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر همراه
    تشکر کرده
    128

نقل قول نوشته اصلی توسط HAGHII نمایش پست ها

Phottix 6-in-1 IR Remote (New)

سلام
    دوست عزیز این کارهایی که شما میخواهید انجام بدین با اپلیکیشن Canon camera windows شدنی است.(طبق تعریف مشخصات نرم افزار) شما میتونید این برنامه را از گوگل پلی روی گوشیتون نصب کنید و از امکانتش لذت ببرید.
    Dariush Chegini و HAGHII تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط dayani نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز این کارهایی که شما میخواهید انجام بدین با اپلیکیشن Canon camera windows شدنی است.(طبق تعریف مشخصات نرم افزار) شما میتونید این برنامه را از گوگل پلی روی گوشیتون نصب کنید و از امکانتش لذت ببرید.
    دوست من ، با اپ کمرا ویندو ، من فقط می تونم عکسای داخل دوربین رو با گوشیم ببینم و عکس و فیلمو بین دوربین و گوشی ترنسفر کنم . کاری که همن الان دارم انجام می دم . دکمه ی شاتر دردسترس نیست و توی رویوها خوندم که با g16 از طریق اپ کانن تنها میشه فایل ترنسفر کرد . خلاصه نه بصورت لایوویو می تونم تصویر رو پیش از شات روی گوشیم ببینم و نه قابلیت شات کردن از روی گوشی دارم
    اگر ستینگ خاصی داره یا کار خاصی باید انجام بدم ممنون میشم راهنماییم کنید
    مرسی
    msh2200 تشکر می‌کند.

صفحه 19 از 28 نخستنخست ... 9 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... آخرینآخرین