صفحه 9 از 28 نخستنخست ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 19 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 81 تا 90 , از مجموع 279
Like Tree244تشکر

موضوع: ریموت کنترل برای دوربینهای کانن

كاربر همراه mh.noori آواتار ها
    تشکر کرده
    1422

سلام مجدد...

نرم افزار DSLR Remote Pro هم با 40d همچنین مشکلی را دارد ( وقتی قفل اینه فعال باشد نرم افزار پیغام می دهد که فقط با خود دوربین می توان از این حالت استفاده کرد )

راه حلی وجود داره ؟ ( نرم افزار خود کنون با سلف تایمر هم مشکل داره اما DSLR Remote Pro فقط به قفل اینه گیر میده !!!)

عجیبه وقتی ما از دکلانشور استفاده می کنیم ( به نوعی همین نرم افزار ها ) هدفمان این است که دوربین کمترین لرزش را داشته

باشد ... اما با این محدودیت عملا نرم افزار اجاره کار با قفل اینه را نمی دهد !!!
    ویرایش توسط mh.noori : Sunday 29 April 2012 در ساعت 18:07
    instagram
    محمدهادی نوری

كاربر همراه mh.noori آواتار ها
    تشکر کرده
    1422

انگار این موضوع جذابیت خاصی برای کسی نداره !

در ر هنگام ثبت تصویر به روشی که عرض خواهم کرد ، باز هم لرزش اینه موجب خرابی تصویر می شود ؟ ( با فرض غیر فعال بودن قفل

اینه )

1- روشن کردن لایو ویو در دوربین و دیدن تصویر در مانیتور کامپیوتر در نرم افزاری مانند
    DSLR Remote Pro
    2- گرفتن شات با زمان لازم و بستن شاتر .

با این روش چون قبل از باز شدن شاتر ، اینه بالا بوده است ، پس حرکتی ندارد که موجب خرابی خروجی شود !

صحیح است ؟ ! البته مصرف باتری دیگر سر به اسمان بر میدارد !
    citizen6000، mahta G و رضا طامهری تشکر می‌کنند.
    instagram
    محمدهادی نوری

كاربر آشنا citizen6000 آواتار ها
    تشکر کرده
    60

فکر می کنم باید یک ریموت سیمی ساده بخرید و برای چکاندن شاتر از اون استفاده کنید ...

نرم افزار DSRL Focus هم هست که بنظر میاد خیلی کامل باشه اما من جایی جهت دانلودش پیدا نکردم ! از دوستان اگر کسی مطلع هست با خبرمون کنید .
    mh.noori تشکر می‌کند.

كاربر جديد arani_ali آواتار ها
    تشکر کرده
    50

سلام
    من یک مدل ریموت کنترل تایمر دار و با امکان ثبت چندین فریم با تاخیر زمانی قابل تعریف برای خودم تهیه کردم و ازش راضی هستم .
    اگر دوستان کنجکاو بودن در پ خ در خدمتم
    Dariush Chegini و hossein137 تشکر می‌کنند.
    Canon 350D+Grip - 500D+Grip - Tamron 18-200 3.5-6.3 - Sigma 10-20 4-5.6 - Canon 50 F:1.8 - Closeup Filter 52mm - Speedlite 430EX

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط arani_ali نمایش پست ها
    سلام
    من یک مدل ریموت کنترل تایمر دار و با امکان ثبت چندین فریم با تاخیر زمانی قابل تعریف برای خودم تهیه کردم و ازش راضی هستم .
    اگر دوستان کنجکاو بودن در پ خ در خدمتم
    جناب ارانی عزیز
    اگر ممکن است لطفاً برای من پیام خصوصی کنید.
    ارادتمند

كاربر جديد
    تشکر کرده
    569

دوستان این ریموت RC-6 canon با 600d سازگار می باشد؟

Morteza Aghili
    Canon 600d + 18-55 IS II

كاربر همراه
    تشکر کرده
    108

سلام من دنبال یه ریموت ساده می گردم که فقط بتونه به دوربین فرمان عکس گرفتن (چکاندن شاتر) را بده دوربینم دی650 هست البته اگه بتونه به دی3200 هم فرمان بده خیلی خوبه .میشه لطف کنید یه مدل بهم با قیمت معرفی کنید.

كاربر همراه hkhaghani آواتار ها
    تشکر کرده
    3838

نقل قول نوشته اصلی توسط m0riiii نمایش پست ها
    دوستان این ریموت RC-6 canon با 600d سازگار می باشد؟
    سلام
    بله من استفاده می کنم و مشکلی تا حالا نداشتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرکرد نمایش پست ها
    سلام من دنبال یه ریموت ساده می گردم که فقط بتونه به دوربین فرمان عکس گرفتن (چکاندن شاتر) را بده دوربینم دی650 هست البته اگه بتونه به دی3200 هم فرمان بده خیلی خوبه .میشه لطف کنید یه مدل بهم با قیمت معرفی کنید.
    همین RC-6 برای 650D باید جواب بده ولی برای D3200 احتمالا باید ریموت مخصوص خودش را تهیه کنید.
    Dariush Chegini تشکر می‌کند.
    حمید رضا خاقانی

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    52

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرکرد نمایش پست ها
    من اینو گرفتم از پایتخت به ۴۵۰۰۰ تومان.یک ریموت یونیورسال هست که با اکثر مدلها کار می کند.با 650d که مشکلی نداشت و با دوربین کامپکت الیمپوس هم که دارم کار میکند.
    Phottix 6-in-1 IR Remote (New)
    (Nikon D750 + Nikkor (14-24 f2.8 + 50 1.8G) + Tamron G2 (24-70 + 70-200 + 150-600

Massoud1365
    Guest

سلام، دوستان تجربیات من در مورد عکاسی خیلی کمه ، من یه ریموت ساده و ارزان برای دوربین کانن 550 دی میخوام. اما در این زمینه سر رشته ای ندارم. یه مدل پیدا کردم اما سایتی که برای فروش گذاشته در موردش هیچ توضیحی نداده! الآن سؤالم اینه که کار این ریموت دقیقاً چیه ؟ فقط چکاندن شاتر یا اینکه اگر دوربین در حالت فوکوس اتومات باشه مثل زمانی که دکمه شاتر را نگه میداریم تا فوکوس اتومات انجام بشه و بعد دکمه رو می فشاریم تا عکس گرفته بشه با این ریموت هم میشه این کار رو کرد ؟ منظورم اینه که با نگه داشتن دکمه ریموت عمل فوکوس انجام میشه یا باید فوکوس رو ابتدا با خود دوربین انجام بدیم و بعد دکمه ریموت رو "فقط برای چکاندن شاتر" بزنیم ؟؟؟
    ضمناً قیمت این ریموت 39000 تومان است، مناسبه یا پایین تر باید باشه ؟ اینم لینکش، لطفاً بررسی کنید.

واقعاً سپاسگذارم
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    ویرایش توسط Kholeno : Tuesday 10 September 2013 در ساعت 17:14 دلیل: حذف لینک به سایت تجاری

صفحه 9 از 28 نخستنخست ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 19 ... آخرینآخرین