صفحه 21 از 28 نخستنخست ... 11 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 201 تا 210 , از مجموع 279
Like Tree244تشکر

موضوع: ریموت کنترل برای دوربینهای کانن

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط HAGHII نمایش پست ها
    آقا مصطفی من این مدلو فوتیکس رو برای جی 15 م خریدم
    PHOTTIX® CLEON II - Remotes
    و برای حل مشکل لایو ویو یه sx700 برداشتم ! میدونم روانی بازی دراوردم ولی خودم خیلی خوشحالم الان

منتها یه مشکلی هست که در مورد g15 که فکر کنم راه حلی داشته باشه . اگر ممکنه در این رابطه کمکم کنید
    ریموت خب خیلی خوب کار می کنه و سریع کانکت میشه و ... بردش عالیه و ...
    منتها اگر روی کفشک فلاش نصبش کنی ( لزومی نداره حتما اینکار رو بکنی منتها برای ایستایی بهتر ، روی کفشک نصب بشه بهتره ) خلاصه وقتی روی کفشک فلاش اکسترنال نصبش می کنم با اینکه هیچ اتصال الکتریکی نداره اما دوربین بعنوان فلاش می شناسدش و اینجور فلاش اینترنال رو حتی درصورت باز بودن از رده خارج می کنه و موقع عکس گرفتن فلاش داخلی زده نمیشه . من برای حل این موضوع یا گیرنده رو کامل سوار کفشک نمی کنم ( فقط یکم اتصالش میدم که گیر کنه اون بالا ) یا اصلا روی کفشک نمی بندمش و دور دوربین تابش میدم !!! که در اینصورت فلاش داخلی درست عمل می کنه
    راهی هست که که گیرنده روی کفشک فلاش اکسترنال سوار بشه اما فلاش داخلی هم کار کنه ؟

مرسی
    درود
    اول از همه مبارکتون باشه!
    دوم اینکه مگر گیرنده این ریموت اتصال فلزی با کفشک فلش برقرار می کنه که دوریبن دچار خطا شود؟
    اگر جواب منفیه کابل اتصال را قطع کنید ببینید درست نمی شود؟
    اگر باز هم جواب منفی بود احتمالا در داخل منوی دوربین جایی باید باشه که شما بتوانید به دوربین بفهمونید صرفا از فلاش داخلی استفاده کند!

این مسئله که فرمودید کنی عجیبه!
    ata_m3 و HAGHII تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    درود
    اول از همه مبارکتون باشه!
    دوم اینکه مگر گیرنده این ریموت اتصال فلزی با کفشک فلش برقرار می کنه که دوریبن دچار خطا شود؟
    اگر جواب منفیه کابل اتصال را قطع کنید ببینید درست نمی شود؟
    اگر باز هم جواب منفی بود احتمالا در داخل منوی دوربین جایی باید باشه که شما بتوانید به دوربین بفهمونید صرفا از فلاش داخلی استفاده کند!

این مسئله که فرمودید کنی عجیبه!
    با سلام
    اولا یه اصلاحیه بدم که نرم افزار canon camrea window بصورت ریموت برای دوربین sx700 کنترل فلاش رو هم امکانپذیر می کنه ( که مثلا بذارید روی اتو یا روشن یا خاموشش کنید ) قبلا گفته بودم فقط زوم و شات رو در اختیارمون میذاره

اما در مورد g16 . فرمایش شما رو هم امتحان کردم . حتی گیرنده رو بصورت خاموش و بدون سیم سوار کردم روی دوربین اما به محض نصب ، فلاش داخلی از کار می افته . با توجه به اینکه هیچ اتصال فلزی روی پایه ریموت نیست یا لااقل من نمی بینم . بنظرم براساس یکجور سنسور وزنی یا حرکتی با نصب شدن گیرنده روی کفشک دوربین گیرنده رو بعنوان فلاش اکسترنال میشناسه
    توی منو ها هم گشتم تنظیمات روشنایی فلاش داخلی وجود داره اما گزینه ای برای استفاده صرفا از فلاش داخلی نداره یا من ندیدم

خودم همچنان از همون دو روش تابوندن دور دوربین ! یا نصب خیلی ناقص ( و نامتعادل ) روی کفشک استفاده می کنم
    بازم اگر راهی به ذهنتون میرسه بفرمایید امتحان کنم
    مرسی

كاربر همراه
    تشکر کرده
    132

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    Dslrcontroller
    مرسی از هر دو دوست عزیز.من نصب کردم هر دو تا رو.کمکن 700 d با اینفرارد وصل میشه و wifi داخلی نداره.من میخوام قابلیت نوردهی طولانی و تایمر داشته باشه و بشه برنامه داد به دوربین.dslrcontroller کار نمیکنه.مشکل از گوشیه یا دوربین؟!حیفه 200تومن بدم ریموت بخرم وقتی میشه با گوشی این کارو کرد!!چیزه دیگه ای هست؟wifi هست بخری برا دوربین؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط HAGHII نمایش پست ها
    سلام . من دیروز اینکارو با یک دوربین sx700 کردم . کار هیجان انگیز و فوق العاده راحتی بود . منتها در حد دوربین های کامپکتی مث اس ایکس هفتصد برنامه رابط که همون canon camera window باشه جز شاتر و زوم گزینه ی خاصی در اختیارتون نمیذاره که همینم کافیه . صحنه رو روی گوشیتون می بینید و زوم می کنید و شات میزنید و البته می تونید فایل ترنسفر کنید . در تمام لحظاتی که مشغول شات زدن از روی گوشی هستید صفحه نمایش گوشی خاموش میشه
    اما برای دوربین های حرفه ای برنامه بهتری نسبت به کمراویندو وجود داره که گزینه های.بیشتری حتی در حد تغییر مود دراختیارتون میذاره ازجمله dslr remote و ازون بهتر eos remote
    اما سبک کانکت شدن به گوشی تقریبا یک مدل و خیلی ساده س . از نظر من بعنوان کاربر غیرحرفه ای خیلی تکنولوژی هیجان انگیز و بدرد بخوریه منتها دیدم دوستان حرفه ای بخاطر کالیبره نبودن صفحه نمایش گوشی و انحراف رنگها و نوردرنمایشگر گوشی میگن که خیلی روش نمیشه حساب کرد
    این بود انشای من

كاربر همراه
    تشکر کرده
    128

نقل قول نوشته اصلی توسط iardavan نمایش پست ها
    مرسی از هر دو دوست عزیز.من نصب کردم هر دو تا رو.کمکن 700 d با اینفرارد وصل میشه و wifi داخلی نداره.من میخوام قابلیت نوردهی طولانی و تایمر داشته باشه و بشه برنامه داد به دوربین.dslrcontroller کار نمیکنه.مشکل از گوشیه یا دوربین؟!حیفه 200تومن بدم ریموت بخرم وقتی میشه با گوشی این کارو کرد!!چیزه دیگه ای هست؟wifi هست بخری برا دوربین؟
    سلام
    برنامه DSLRDashboard را هم یه امتحانی بکننین.
    iardavan تشکر می‌کند.

كاربر همراه ehssanehs آواتار ها
    تشکر کرده
    433

با سلام
    من برنامه smart remote رو روی 5s نصب کردم و هم قابلیت ریموت برای دوربین رو داره و هم برای بقیه وسایل.
    sina_el تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    252

نقل قول نوشته اصلی توسط ehssanehs نمایش پست ها
    با سلام
    من برنامه smart remote رو روی 5s نصب کردم و هم قابلیت ریموت برای دوربین رو داره و هم برای بقیه وسایل.
    دوست عزیز این اپلیکیشن قابلیت بالب رو هم داره؟ تایمر داره؟ یا فقط واسه شاتر زدنه

كاربر همراه ehssanehs آواتار ها
    تشکر کرده
    433

فقط شاتر رو داره دوست عزیز
    sina_el تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    252

فقط شاتر رو داره دوست عزیز
    دقیقا منم استفاده کردم فقط زوم و شاتر داره و تغییر مثلث نوردهی... پی با این حساب برای تنظیمات و برنامه ریزی راهی جز تهیه ریمون کنترل ندارم

كاربر فعال Ali M.Rezaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1254

با سلام
    سلام
    دوربین و گوشی رو از چه طریق به هم متصل کردید؟ با سیم یا بی سیم؟ مدل دوربینتون چیه؟

كاربر فعال Ali M.Rezaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1254

سلام دوستان
    بهترین ریموت برای کانن 60D چیست؟ (صرفنظر از قیمت)
    امکان استفاده از ریموت وایرلس هم با این دوربین هست؟
    ممنون میشم برای خرید ریموت بنده رو راهنمایی کنید.
    sina_el تشکر می‌کند.

صفحه 21 از 28 نخستنخست ... 11 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... آخرینآخرین