صفحه 5 از 15 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 41 تا 50 , از مجموع 143
Like Tree162تشکر

موضوع: Battery Grip & Vertical Grip

كاربر آشنا mohammad1973 آواتار ها
    تشکر کرده
    26

پیش فرض پاسخ: power grip - vertical grip

سلا بر دوستان عزیز.
    دوربین من 40 دی هست و بنظر خودم خوش دست و خوبه و نیازی به گریپ از لحاظ خوشدست یا شکیل شدن ندارم فقط مشکل اینجاست که باتری کم میارم در کارهای طولانی. میخواسنم بدونم تهیه یه باطری اضافه فابریک که گمونم 60 تایی آب بخوره از گریپ مناسبتر نیست؟ ضمن اینکه کارم هم طوریه که که زمان تعویض باتری مشکل ساز نخواهد بود. ضمنا کیفم هم قابل استفاده باقی میمونه :cool:
    البته باتری هنل رو هم از نورنگار پرسیدم 30000 تومان قیمیت داشت ولی فكر نمیكنم باندازه فابركش كار كنه حداقل 30% كمتره، بنظره شما ارزش داره برای جبران این 30% بمقدار 30000 تا اضافه هزینه كنم؟؟؟؟؟؟
    یه سوال دیگه هم داشتم و اون اینه که کسی تا حالا از گریپ هنل برای 40 دی استفاده کرده و تجربه ای داره یا نه ؟؟؟ و قیمت این گریپ مارک هنل تقریبا 3/1 قیمت فابریکه، این اختلاف قیمت آدم رو وسوسه میکنه. میخواستم نظر دوستان رو بدونم؟
    ویرایش توسط mohammad1973 : Saturday 8 March 2008 در ساعت 18:06
    Canon 40d, EF70-200 f4 IS, EFS 17-85 f4.0-5.6 IS, EF 100 f2.8, tripod Manfrotto 055XPROB, Head 804RC2, Mbag80, Battery Grip BG-E2N, Lowepro Backpack Vertex200AW, Nanupro c200
    فلیکر

كاربر ويژه rezakh آواتار ها
    تشکر کرده
    2259

گریپ d300
    MB-D10

موقعی که d300 رو گرفتم به این فکر بودم که یک grip براش بگیرم .به یکی از دوستان سپردم .در آن واحد گفت بیا پیدا کردم ....خلاصه دیدم میخاد گریپ d200 رو به من بفروشه .فقط کافی بود چند میلیمتر گریپ بزرگتر میبود تا الان میفهمیدم که کلاهی به سرم رفته
    دیروز همان دوست تلفن زد که گریپ اومده به قیمت ۲۴۵ هزار تومن .که در B&H قیمتش ۲۷۴ دلار بوده .
    امکانات گریپ :
    همانطور که میبینید فضای جای باطری بدنه رو اشغال نکرده و فقط یک باطری درون گریپ جای میگیرد
    یک کیت اضافه هم دارد که با ۸ عدد باطری قلمی به راه میوفتد
    دارای محفظه نگهدارنده درپوش کانکتور های بدنه
    امکان تغییر نقطه فکاس
    امکان تنظیم شاتر و دیافراگم و ایزو
    امکان انتخاب تقدم استفاده از باطری گریپ یا بدنه
    AF-ON
    وزن ۳۰۰ گرم بدون باطری

nmroshan، reza_Bahman، Kaveh Ghobadi و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    26

سلام بر دوستان عزیز
    من یه مشکلی با گریپ و باتریش دارم قضیه از این قراره که وقتی گریپ به دوربین وصله بعد از اینکه شارژ باتری تموم میشه و دوربین به دنبالش از کا میوفته و دیگه روشن نمیشه. زمانیکه گریپ رو جدا میکنم و باتری رو تو بدنه دوربین میذارم هر کدوم از باتری ها بین 30 تا 45 دقیقه بدون مشکل کار میکنن. دوربینم 40 دی و باتری دومم هم مارک هنل هست البته وقتی تو گریپ با 1 باتری اونم باتری فابریک کار میکنم بازم این مشکل هست. کسی به این موضوع بر خورد کرده تا الان؟؟

ممنون
    Canon 40d, EF70-200 f4 IS, EFS 17-85 f4.0-5.6 IS, EF 100 f2.8, tripod Manfrotto 055XPROB, Head 804RC2, Mbag80, Battery Grip BG-E2N, Lowepro Backpack Vertex200AW, Nanupro c200
    فلیکر

كاربر همراه msk888 آواتار ها
    تشکر کرده
    37

سلام به همه
    سوالی در مورد باطری گریپ 350دی با مارک hahnel دارم:
    اینکه این برند بر روی گریپ هاش دکمه شاتر پرتره قرار داده یا صرفا یک منبع تغذیه است. اینکه با باتری قلمی هم کار میکنه؛گریپ کنون هم این قابلیت رو داره؟
    در کل کدوم رو ترجیح میدید؟hahnel یا Canon
    ممنون
    ویرایش توسط msk888 : Tuesday 20 May 2008 در ساعت 18:17
    Canon EOS 30D

تشکر کرده
    26

در کل کدوم رو ترجیح میدید؟hahnel یا Canon

دوست عزیز من برای دوربینم گریپ هنل گرفتم ولی الان داره خاک میخوره و فقط باتری این برند مورد استفاده من بوده پیشنهاد میکنم قبل از خرید هر دو برند رو به دوربین وصل کنید اونوقت تفاوت رو حس میکنید حتی در محفظه باتری هم این قضیه مشهوده. علاوه بر این مشکل پست قبل رو هم داشتم.
    Kavan و msk888 تشکر می‌کنند.
    فلیکر

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

پیش فرض پاسخ: Nikon D90

Review: MB-D80 Battery Grip For Nikon D90/D80

کد HTML:
    http://stephenzeller.wordpress.com/2008/11/18/review-mb-d80-battery-grip-for-nikon-d90d80/
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    Review: MB-D80 Battery Grip For Nikon D90/D80

کد HTML:
    http://stephenzeller.wordpress.com/2008/11/18/review-mb-d80-battery-grip-for-nikon-d90d80/
    يك چيزي كه متوجه نشدم اين قسمتش بود:

One of the things I really like about the MB-D80 is the fact that both batteries go into the grip. There is a probe on the grip that slides into the battery compartment in the camera body. What makes this feature great is that you can remove/insert both batteries with the grip still attached to the camera body. With the MB-D10 battery grip for the D300/D700 that is not so. The battery still goes into the battery compartment in the camera too. That means that you have to remove the grip to remove both batteries. Too clunky for me!

نويسنده وجود داشتن آن قسمت عمودي در گريپ MB-D80 را كه در محل باتري اصلي دوربين وارد ميشود و سپس باتري خود دوربين را به درون گريپ منتقل ميكند يك حسن دانسته!! و وجود نداشتن اين قسمت را در گريپ MB-D10 (مخصوص D300 و D700 ) يك ايراد بيان كرده!

gripbatteries.jpg battgrip01.jpg
    اگر يك نفر براي من توضيح بدهد و روشنم كند، ممنونش ميشوم.

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر بسیار فعال babakdin543 آواتار ها
    تشکر کرده
    1522

نقل قول نوشته اصلی توسط Mashhadi Vahid نمایش پست ها
    يك چيزي كه متوجه نشدم اين قسمتش بود:

نويسنده وجود داشتن آن قسمت عمودي در گريپ MB-D80 را كه در محل باتري اصلي دوربين وارد ميشود و سپس باتري خود دوربين را به درون گريپ منتقل ميكند يك حسن دانسته!! و وجود نداشتن اين قسمت را در گريپ MB-D10 (مخصوص D300 و D700 ) يك ايراد بيان كرده!

gripbatteries.jpg battgrip01.jpg
    اگر يك نفر براي من توضيح بدهد و روشنم كند، ممنونش ميشوم.
    تا اين گريپ رو نداشته باشي منظورش رو نميفهمي و اون اينه براي هر بار شارژ کردن باتري داخلي مجبوري گريپ رو باز کني و اين يعني دردسر براي برخي افراد اصولا يه عده گريپ رو که رو دو.ربين ميبندن ديگه تا اخر عمر بازش نميکنن
    yasin-m، Kaveh Ghobadi، Mashhadi Vahid و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    بابک دیناروند
    BabakPhoto
    Puppy

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

پیش فرض پاسخ: Battery Grip & Vertical Grip

سلام

یک سری جزییات در مورد باتری گریپها هست که تا حالا به چشمم نخورده جایی ازش صحبت بشه, مثلا ً این نکاتی که دوستمون commodore در جایی اشاره کردند (وارد بحث نیکون-کنن نشیم!) :

نقل قول نوشته اصلی توسط commodore
    در دوربینهای کانن اگر شما یک باطری ۱۰۰٪ و ۳۰٪ رو در گریپ قرار بدید اول ۱۰۰٪ رو مصرف میکنه تا هردو بشن ۳۰٪ بعدش با هم تمومشون میکنه که مجبور بشین
    ۱-۲ ساعت منتظر شارژ بمونین ولی نیکون ها باطری کمتر رو تموم میکنن که بتونین در زمان عکاسی با
    باطری دوم باطری تخلیه شده را شارژ کنید.
    حالا نمیدانم دوستان دیگر هم این گفته را تایید میکنند یا نه, و اینکه در رویو یا دفترچه راهنمای گریپها صحبتی از این قضیه شده ؟

یا اینکه من در منوی پنتاکس K200D قسمتی را دیدم که میشد تعیین کرد بعد از اتصال باتری گریپ به دوربین, ابتدا از باتری گریپ استفاده شود , یا از باتری دوربین , یا هر دو همزمان استفاده شوند.

در همان K200D اگر گریپ بدون باتری را به دوربین ببندید, باز هم شاتر پرتره (شاتر عمودی روی گریپ) کارش را انجام میدهد که برایم جالب بود.

خواستم دوستان اگر به چنین نکاتی در مورد گریپ برخوردند, برای استفاده سایرین بیان کنند.

ممنون :)
    tanhatanha، 6319 و محمد رنجبر تشکر می‌کنند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر همراه Kamal آواتار ها
    تشکر کرده
    2002

پیش فرض پاسخ: Battery Grip & Vertical Grip

يك سوال داشتم از خدمت دوستان
    من ميخوام براي 40 d باتري گريپ بگيرم و مدل مورد نظرمم Canon BG-E2N Battery Grip است مي خواهم بدونم كه موقعي كه گريپ رو مي خريم باتري رو خود گريپ هست با بايد باتري رو جدا بخرم.

صفحه 5 از 15 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... آخرینآخرین