صفحه 9 از 15 نخستنخست ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 81 تا 90 , از مجموع 143
Like Tree162تشکر

موضوع: Battery Grip & Vertical Grip

كاربر فعال Sama01 آواتار ها
    تشکر کرده
    1844

پیش فرض پاسخ : پاسخ: Battery Grip & Vertical Grip

نقل قول نوشته اصلی توسط aminelec نمایش پست ها
    خوب دوست من شما که پاسخ دادی ای کاش کامل پاسخ میدادی و بخش های دیگر سوالم را نیز پاسخ میگفتی ... اینکه تاسف میخورم دلیلش این است که باتری برای 20 دی تا 40 دی واقعا خوب جواب میداد اما واسه 50 دی تنها در نهایت فول بودن باتری و شرایط ایده ال (استفاده نکردن از لایو ویو) فقط 370-400 شات میشه زد ! در حالی که باتری 7 دی 1200 تا میشه زد(تنها با یک باتری!!!) و برای 40 دی با همین باتری عدد به 500 میرسد و برای مدلهای پایین تر سیر صعودی دارد و کمترینش در 50 دی !
    مبنای این ادعا چیست؟
    من 9 ماهه 50D دارم. از وضعیت باطری واقعا راضی هستم.
    زمانی که عکاسی خبری می کردم، سابقه پر کردن رم 4gig رو داشته ام. ولی با باطری هرگز مشکلی نداشته ام.
    ادعای سقف 400 شات برای دوربین 50D کمی غیرقابل قبوله.
    ممنون می شم دلیل را ذکر کنید. از review ها چنین برداشتی داشته اید یا تجربه شخصی بوده؟
    سید مصطفی آهنگرها
    S a m a P i x . i r
    Canon 50D + 16-35 f2.8 L II +70-200 f2.8 L IS

كاربر بسیار فعال Pooyan آواتار ها
    تشکر کرده
    7620

سلام مجدد؛
    البته يك چيز را يادم رفت اضافه كنم.
    من اكثر شاتهايم را با 150-500 در مد Continuous مي زنم كه فكر مي كنم لرزشگير آن هم خيلي باتري مصرف مي كند
    Who knows, Who knows
    Who knows, which way the whirlwind blows
    Or where the trail of tomorrow goes
    For a man without a star

كاربر جديد
    تشکر کرده
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط Pooyan نمایش پست ها
    سلام؛
    من نمي دانم براي بقيه دوستان چگونه بوده، ولي من با باتري شارژ كامل 7D، در بهترين حالت بيشتر از 500-600 شات نتوانسته ام بگيرم. نمي دانم آن عدد 1200 از كجا آمده

به نقل از Dpreview:

دوست خوبم اگر توجه بفرمایید میبینید که نوشته در صورت 50 درصد استفاده از فلاش یعنی اگر فلاش استفاده نکنید حداقل به 1000 تا میرسه این حرفمو دارم از 3 تا از دوستان خوبم نقل میکنم که جز اولین خریداران 7 دی بودند و کار اسمان شب میکنند !!!!
    اما جالبه که همه دوستان عزیز حالا که زحمت میکشید و میخواید از بادی 50 دی که خودمم هم خیلی دوستش دارم طرفداری کنید ! بقیه سوالاتم را هم جواب بدهید
    ممنون و سپاس گذار بابت تاملتان

كاربر جديد
    تشکر کرده
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط Sama01 نمایش پست ها
    مبنای این ادعا چیست؟
    من 9 ماهه 50D دارم. از وضعیت باطری واقعا راضی هستم.
    زمانی که عکاسی خبری می کردم، سابقه پر کردن رم 4gig رو داشته ام. ولی با باطری هرگز مشکلی نداشته ام.
    ادعای سقف 400 شات برای دوربین 50D کمی غیرقابل قبوله.
    ممنون می شم دلیل را ذکر کنید. از review ها چنین برداشتی داشته اید یا تجربه شخصی بوده؟
    سلام به سید مصطفی عزیز
    از این باب خدمتتان عرض میکنم که چندین بار شده امتحان کردم به تعداد شاتهام حالا دقیقا 400 تا نه اما کمی بیشتر و کمتر
    خوب یادمه موقعی که میخواستم 50 دی بخرم از دوستان خود فروم هم میگفتند که مصرف باتریش زیاده چون سی پی یو سریعتر داره و در نتیجه برق بیشتری میکشه
    حالا این چیزا اصلا مهم نیست چون من 50 دی خیلی قبول دارم و واقعا با عکسهای raw خروجی 50 دی دارم زندگی میکنم ...فقط میخواستم راجب به گریپ بدونم که اگر به پستهای پایینی مراجعه کنی سوالاتم هست
    ممنون میشم جوابشو بدونم
    سپاس

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

خوب دوست من شما که پاسخ دادی ای کاش کامل پاسخ میدادی و بخش های دیگر سوالم را نیز پاسخ میگفتی ... اینکه تاسف میخورم دلیلش این است که باتری برای 20 دی تا 40 دی واقعا خوب جواب میداد اما واسه 50 دی تنها در نهایت فول بودن باتری و شرایط ایده ال (استفاده نکردن از لایو ویو) فقط 370-400 شات میشه زد ! در حالی که باتری 7 دی 1200 تا میشه زد(تنها با یک باتری!!!) و برای 40 دی با همین باتری عدد به 500 میرسد و برای مدلهای پایین تر سیر صعودی دارد و کمترینش در 50 دی !
    پس خودتان به طور ضمنی قبول دارید که مشکل از باتری نیست , مشکل از " مصرف بیشتر باتری در دوربینتان " است .

در مورد تعداد شات هم بستگی خیلی خیلی زیادی به نحوه استفاده شما دارد , همه این آمار و ارقام ها با توجه به استانداردهای CIPA بیان میشود

نقل قول نوشته اصلی توسط Mashhadi Vahid نمایش پست ها
    سلام
    يکي از مسايلي که باعث ميشه اکثر دوستان احساس کنند مصرف باتري دوربينشان زياد است و يا اعداد ارائه شده از سوي کمپاني سازنده نادرست است, اين است که اندازه گيري مصرف باتري از سوي سازندگان طبق استاندارد CIPA انجام ميشود.
    استاندارد CIPA که مخفف(Camera Imaging Products Association) است , براي اندازه گيري مصرف باتري ,چند شرط بيان ميکند:
    1- دماي محيط 23 درجه سانتيگراد و رطوبت 50% باشد.
    2- LCD روشن و از کارت حافظه استاندارد استفاده شود.
    3- اولين عکس 30 ثانيه بعد از روشن شدن دوربين گرفته شود.
    4- دقيقا" در هر 30 ثانيه يک عکس گرفته شود که در آنها يک در ميان فلاش زده شود.
    5- براي هر عکس حلقه( يا دکمه زوم) از تله به وايد و برعکس حرکت کند.
    6- پس از گرفتن هر 10 عکس دوربين براي خنک شدن باتريها مدتي خاموش شود.
    کد:
    http://www.imaging-resource.com/NEWS/1073149795.html
    اما جالبه که همه دوستان عزیز حالا که زحمت میکشید و میخواید از بادی 50 دی که خودمم هم خیلی دوستش دارم طرفداری کنید ! بقیه سوالاتم را هم جواب بدهید
    حداقل من که قصد طرفداری از این بدنه را نداشتم :biggrin:

اما در مورد باقی سوالاتتان , با اولین جستجو به قسمت لوازم جانبی این دوربین در سایت کنن میرسیم که فقط یک مدل باتری و یک مدل باتری گریپ برای آن معرفی شده

کد:
    http://www.usa.canon.com/cusa/consumer/products/cameras/slr_cameras/eos_50d#SuppliesAndAccessories
    پس از برند خود کنن انتخاب دیگری وجود ندارد , برندهای متفرقه هم که بعید است نتیجه بهتری داشته باشند.
    Persian و aminelec تشکر می‌کنند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

سلام من يك 50D دارم كه قصد خريد باتري گريپ واسش دارم يك از دوستانم مدل BGE2N را پيشنهاد دادند كه البته ظاهرا در بازار اورجينال واسه 50D وجود ندارد. ميشه لطفاً راهنمايي فرمائيد ك آيا مدل مناسبي واسه اين دوربين هست يا خير؟ آيا خوشدست هست يا خير و كارآيي خوبي روي اين بدنه دارد يا خير؟ ممنون

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

در ضمن لطفاً راهنمايي كنيد كه فرق باتري گريپ مدل BG E2N با BG E7 چيست؟ سپاسگزارم

Forum Administrator Kholeno آواتار ها
    تشکر کرده
    4056

نقل قول نوشته اصلی توسط Farshid.Malek نمایش پست ها
    در ضمن لطفاً راهنمايي كنيد كه فرق باتري گريپ مدل BG E2N با BG E7 چيست؟ سپاسگزارم
    تا اونجایی که من می دونم گریپ برای دوربین شما همان BGE2N است. BG E7 برای دوربین 7D است.
    Mehdi Rojaie تشکر می‌کند.
    پيام حمزه‌ای
    PayamPix

كاربر همراه ARA-RF آواتار ها
    تشکر کرده
    496

سلام
    دوستان این grip در ایران وجود داره؟ اگر بله با چه قیمتی و در کجا می توان خرید؟
    http://www.dinodirect.com/battery-gr.../AFFID-15.html
    Canon 500D + 18-55 + 55-250

كاربر آشنا N.Salehoof آواتار ها
    تشکر کرده
    65

سلام دوستان
    قصد خرید یک گریپ برای دوربین Canon 7D دارم . فقط در این مورد چند سوال داشتم . یکی اینکه آیا همراه با گریپ باطری اضافه هم هست یا جداگانه بایستی خریداری بشه ؟ در صورتیکه بایستی بصورت جداگانه خریداری بشه قیمت باطریش چنده ؟ و ضمنا آیا برای نصب گریپ بایستی درپوش جای باطری دوربین برداشته بشه ؟ و سوال آخر اینکه آیا گریپ این دوربین هم اصلی و تقلبی داره یا همه گریپ های مارک کانن برای 7D یکجور هستند ؟
    متشکرم
    نادر صالح اوف
    نادر صالح اوف
    Canon S3IS+Canon 7D/Canon 24-105 f:4 L/Canon 70-200 f:4 L IS/Canon 100mm Macro f:2.8 L/Canon Flash Speedlite 580 EX II/Manfrotto 190XPROB

صفحه 9 از 15 نخستنخست ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... آخرینآخرین