صفحه 103 از 181 نخستنخست ... 3 53 93 99 100 101 102 103 104 105 106 107 113 153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,021 تا 1,030 , از مجموع 1801
Like Tree2221تشکر

موضوع: کارت حافظه (Memory Card)

كاربر جديد
    تشکر کرده
    25

درود بر دوستان .

می خواستم به دوستان اطلاع بدم که اگه کسی قصد خریدن مموری های patriot SD LX Series رو داره ، دست نگه داره ، چون من که چند وقت پیش یکی خریدم الان پشیمونم
    البته اوایل سرعت مموری خوب بود و توی فیلم برداری هم مشکلی نبود ولی یهو به مشکل بر خوردم و هی ارور می داد که سرعت مموری تون پایینه و ...

تازگی هم قاب مموری از هم دیگه پکید و دیگه قایل استفاده نیست و این با توجه به نگهداری خوب من نشون دهنده ی کیفیت بد ساخت رو می رسونه .

و اینم عرض کنم که این برند در مورد فلش های USB خوبه و از فلش 8 GB که قبلا خریدم کاملا راضیم.

كاربر همراه rostamiani آواتار ها
    تشکر کرده
    380

سلام
    من می خوام از سایت آمازون کارت حافظه بخرم.
    به نظر میاد این کارت قیمت خوبی داشته باشه. آیا کارت های سندیسک رو تایید می کنید ؟
    تفاوت سری HD Video با سری های معمولی چیه ؟ با توجه به اینکه ممکنه کارت HD Video سرعت نوشتن کم تری هم داشته باشه !

3113wgK8OWL._AA300_.jpg

Amazon.com: SanDisk Extreme 16GB SDHC Flash Memory Card SDSDX-016G-X46,Black: Electronics

متشکرم

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط rostamiani نمایش پست ها
    سلام
    من می خوام از سایت آمازون کارت حافظه بخرم.
    به نظر میاد این کارت قیمت خوبی داشته باشه. آیا کارت های سندیسک رو تایید می کنید ؟
    تفاوت سری HD Video با سری های معمولی چیه ؟ با توجه به اینکه ممکنه کارت HD Video سرعت نوشتن کم تری هم داشته باشه !

3113wgK8OWL._AA300_.jpg

Amazon.com: SanDisk Extreme 16GB SDHC Flash Memory Card SDSDX-016G-X46,Black: Electronics

متشکرم
    حالا چرا آمازون؟

همین ناصر خسرو یا پایتخت و یا در نیشابور و مشهد و جاهای دیگر چه اشکالی دارد؟!
    yaghoobi تشکر می‌کند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

تشکر کرده
    380

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    حالا چرا آمازون؟

همین ناصر خسرو یا پایتخت و یا در نیشابور و مشهد و جاهای دیگر چه اشکالی دارد؟!
    خیلی متشکرم
    چون می خوام یه سری جنس از آمازون بخرم خریدن این کارت برام مشکل نیست
    توی آمازون به نظر میاد سندیسک قابل اعتماد تر هست ولی اینجا می ترسم سندیسک تقلبی بهم بدن و به این قیمت هم پیدا نکنم !
    مموری بالا تقریبا 45 هزار تومان برام تموم میشه

در ضمن ... تفاوت سری HD Video با سری معمولی رو می دونید ؟

تشکر کرده
    380

خیلی متشکرم
    چون می خوام یه سری جنس از آمازون بخرم خریدن این کارت برام مشکل نیست
    توی آمازون به نظر میاد سندیسک قابل اعتماد تر هست ولی اینجا می ترسم سندیسک تقلبی بهم بدن و به این قیمت هم پیدا نکنم !
    مموری بالا تقریبا 45 هزار تومان برام تموم میشه

در ضمن ... تفاوت سری HD Video با سری معمولی رو می دونید ؟
    اینجا قیمت 30MB/s این مدل رو نوشته 170 هزار تومان !!!! آیا واقعا اینقدر اختلاف قیمت دارند یا ارزون تر هم پیدا میشه ؟ 45 هزار تومان کجا و 170 هزار تومان کجا !!!

رایانه و ماشین های اداری :: ذخیره ساز اطلاعات :: کارت حافظه :: کارت حافظه SanDisk SD16GB Extreme - چاره: فروشگاه اینترنتی

متشکرم

كاربر فعال ehsan+ آواتار ها
    تشکر کرده
    1367

سلام
    بهترین فرمت ،برای فرمت کردن کارت حافظه(توشیبا کلاس 10) چیه؟

یه مدته فیلم که میگیرم عکس فیلم روی هم نمیان یا تصویر پرش داره که با صدا هماهنگ بشه.(قبلا اینجوری نبوده).
    در مملکتی که امضا حتما باید خط خطی باشه و یا اشکال هندسی داشته باشه و نمیشه اسم و فامیلت رو با دست خط خودت به عنوان امضا بنویسی ،نمی دونم چه امضایی بذارم پس انگشت میزنم

تشکر کرده
    380

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan+ نمایش پست ها
    سلام

یه مدته فیلم که میگیرم عکس فیلم روی هم نمیان یا تصویر پرش داره که با صدا هماهنگ بشه.(قبلا اینجوری نبوده).
    فکر کنم به دوربینتون بستگی داشته باشه .دفترچه دوربین رو بخونید و اگه ننوشته بود از ساپورت سازنده دوربین بپرسید
    ehsan+ تشکر می‌کند.

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

سلام

استاندارد کلی اگر اشتباه نکرده باشم برای تمام وسایلی که رم میخورن FAT 32 هستش ، برای دوربین هم همینطوره
    شما یکبار با کامپیوتر fat 32 فرمت کنید بعد یک بار هم با خود دوربین رم رو فرمت کنید...
    ehsan+ و داريوش چگيني تشکر می‌کنند.

كاربر فعال ehsan+ آواتار ها
    تشکر کرده
    1367

فکر کنم به دوربینتون بستگی داشته باشه .دفترچه دوربین رو بخونید و اگه ننوشته بود از ساپورت سازنده دوربین بپرسید
    می خوام رم رو فرمت کنم شاید درست بشه حالا نمی دونم fat32 بهتره یا ntfs یا exfat?
    سازنده کلاس 6 به بالا پیشنهاد داده که من کلاس 10 گرفتم و تا حالا مشکلی نداشتم .
    فکر کنم از یه ماه پیش که حالت عکسبرداری رو روی حالت خام قراردادم (موقع فیلمبرداری هم رو همون حالته) اینجوری شده.
    بعضی وقتها نصف تصویر تو lcd دوربین بنفش میشه که رو فیلم هم ضبط میشه.(البته این حالت قبلا هم پیش اومده)
    در مملکتی که امضا حتما باید خط خطی باشه و یا اشکال هندسی داشته باشه و نمیشه اسم و فامیلت رو با دست خط خودت به عنوان امضا بنویسی ،نمی دونم چه امضایی بذارم پس انگشت میزنم

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan+ نمایش پست ها
    می خوام رم رو فرمت کنم شاید درست بشه حالا نمی دونم fat32 بهتره یا ntfs یا exfat?
    سازنده کلاس 6 به بالا پیشنهاد داده که من کلاس 10 گرفتم و تا حالا مشکلی نداشتم .
    فکر کنم از یه ماه پیش که حالت عکسبرداری رو روی حالت خام قراردادم (موقع فیلمبرداری هم رو همون حالته) اینجوری شده.
    بعضی وقتها نصف تصویر تو lcd دوربین بنفش میشه که رو فیلم هم ضبط میشه.(البته این حالت قبلا هم پیش اومده)
    این حالت بنفش شدن دوربین رو با رم ها دیگه هم امتحان کردید؟ من بعید میدونم مشکل از رم باشه