صفحه 134 از 181 نخستنخست ... 34 84 124 130 131 132 133 134 135 136 137 138 144 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,331 تا 1,340 , از مجموع 1801
Like Tree2221تشکر

موضوع: کارت حافظه (Memory Card)

كاربر همراه abehrooz آواتار ها
    تشکر کرده
    610

نقل قول نوشته اصلی توسط کوروش نمایش پست ها
    خیر ...
    رم را باید توسط خود دوربین فرمت کنید ...
    ممنون
    پس رم من که با کامپیوتر فرمت شده دیگه قابل استفاده در دوربین نیست ؟؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    6

با سلام و عرض تبریک عید خدمت دوستان
    یک نرم افزار خوب و دقیق برای تست سرعت کارت حافظه اس دی میخواستم. اگر معرفی بفرمائین و لینک دانلودش رو هم بدین ممنون میشم.

ایام به کام

كاربر جديد
    تشکر کرده
    672

نقل قول نوشته اصلی توسط sadra_h نمایش پست ها
    با سلام و عرض تبریک عید خدمت دوستان
    یک نرم افزار خوب و دقیق برای تست سرعت کارت حافظه اس دی میخواستم. اگر معرفی بفرمائین و لینک دانلودش رو هم بدین ممنون میشم.

ایام به کام
    سلام دوست عزیز

میتونید از این نرم افزار استفاده کنید . نرم افزار دقیق و کاربردی هستش .

ارادتمند...
    فایل های پیوست شده فایل های پیوست شده
    yaghoobi، kiavash و sadra_h تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed.baheri نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

میتونید از این نرم افزار استفاده کنید . نرم افزار دقیق و کاربردی هستش .

ارادتمند...
    با سلام
    ممنون از لطفتون ولی کمکی نکرد این نرم افزار ، چون من از درگاه اس دی لپ تاپ برای خوندن حافظه استفاده میکنم و این برنامه فقط درگاه یو اس بی رو نشون میده
    با تشکر

كاربر جديد
    تشکر کرده
    672

نقل قول نوشته اصلی توسط sadra_h نمایش پست ها
    با سلام
    ممنون از لطفتون ولی کمکی نکرد این نرم افزار ، چون من از درگاه اس دی لپ تاپ برای خوندن حافظه استفاده میکنم و این برنامه فقط درگاه یو اس بی رو نشون میده
    با تشکر
    دوست عزیز ، با اینکه مطمئن بودم که این نرم افزار برای SD کارت هم جوابگو هستش ، الان دباره روی درگاه SD لبتابم تست کردم ، کاملا درست و بی عیب ونقص کار میکنه .

شما وقتی SD کارت را داخل درگاه SD لب تاب جا میزنید ، سیستم آن را یک حافظه جانبی می‌شناسد و این نرم افزار برای همه حافظه های جانبی قابل استفاده است .

ارادتمند...
    sadra_h تشکر می‌کند.

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

نقل قول نوشته اصلی توسط abehrooz نمایش پست ها
    ممنون
    پس رم من که با کامپیوتر فرمت شده دیگه قابل استفاده در دوربین نیست ؟؟
    خیر اینطور نیست ، بهتر است قبل از استفاده رم با خود دوربین هم یک بار فرمت شود
    من بارها و بارها رم را با کامپیوتر فرمت کردم و هیچ مشکلی ایجاد نشده.

تشکر کرده
    6919

دوستان عزیز بین خرید دو مموری Sandisk و Silicon power شک دارم با اینکه نظرم با سندیسک است اما مشخصات سیلیکون پاور واقعاً وسوسه برانگیز است هرچند که مموری را در حال حاضر برای استفاده در دوربین تهیه نمیکنم اما ممکن است بزودی بوسیله آداپتور تبدیل در دوربین هم استفاده شود.

Sandisk با مشخصات:
    سرعت خواندن و نوشتن 30 مگابایت در ثانیه معادل 200X
    حدود قیمت 32 گیگ 110000 تومان
    san.jpg

Silicon power superior با مشخصات:
    سرعت نوشتن 45 مگابایت در ثانیه
    سرعت خواندن 90 مگابایت در ثانیه
    حدود قیمت 32 گیگ 150000 تومان
    c1ba18.jpg

نظر شما چیه؟

كاربر فعال MahBaz آواتار ها
    تشکر کرده
    2159

نقل قول نوشته اصلی توسط shahbazi نمایش پست ها
    دوستان عزیز بین خرید دو مموری Sandisk و Silicon power شک دارم با اینکه نظرم با سندیسک است اما مشخصات سیلیکون پاور واقعاً وسوسه برانگیز است هرچند که مموری را در حال حاضر برای استفاده در دوربین تهیه نمیکنم اما ممکن است بزودی بوسیله آداپتور تبدیل در دوربین هم استفاده شود.

Sandisk با مشخصات:
    san.jpg

c1ba18.jpg

نظر شما چیه؟

نظر من اینه که برای دوربین مموری جداگانه و SD بخرید و از خشاب استفاده نکنید ، چون معمولا کیفیت خشاب بعد از مدتی افت میکند ......

اما در مورد مموری باید بگم که در مارک Sandisk دو مدل با این حجم هست که اولی ضد آب و ضد ضربه و ضد اشعه x و مخصوص دوربین هست با اسم کامل SanDisk Ultra® microSDHC™ UHS-I card for cameras و لینک زیر:

کد:
    http://www.sandisk.com/products/memory-cards/microsd/ultra-class10-with-adapter/?capacity=32GB

و دومی فکر نمیکنم چنین مزایایی داشته باشه و چیزی در این زمینه ننوشته که اگر اینطور باشه ارزش نداره با اسم کامل SanDisk Ultra® microSDHC™ and microSDXC™ UHS-I Cards که مخصوص تبلت و گوشی های هوشمند هست با لینک زیر:

کد:
    http://www.sandisk.com/products/memory-cards/microsd/ultra-class10-for-android/?capacity=32GB
    و نکته مهم دیگه هم اینکه شاید سرعت خواندن 30 باشد اما در مشخصات نوشته سرعت نوشتن کمتر از 30 و چقدر کمتر رو خدا میدونه ...

اما در مورد مموری دوم باید بگم که یک مدل جدید تر از این هم هست که یکی از سایتهای وطنی 155 میفروشه که برای فیلم برداری 4K هم جواب میده و بر خلاف مموری که شما گفتید که U1 هست تکنولوژی U3 داره ....
    اینم لینک سایت اصلی سلیکون:
    کد:
    http://www.silicon-power.com/product/product_detail.php?currlang=utf8&main=9&sub=15&pro=250&type=in#a_1
    و عکس هاش:

و نکته اصلی همین بس که گارانتی مادام العمر داره ....

در نهایت اگر برای کارهای بسیار حساس و در سطح حرفه ای می خوایید مارک SanDisk توصیه میشه ، بسته به کار با سرعت های مختلف ....

در غیر اینصورت SP با گارانتی مادام العمر و قیمت مناسب و سرعت بالا برای عکاسی پیوسته و فیلم برداری .....
    yaghoobi و shahbazi تشکر می‌کنند.
    مهدی

تشکر کرده
    6919

نقل قول نوشته اصلی توسط bidari نمایش پست ها
    نظر من اینه که برای دوربین مموری جداگانه و SD بخرید و از خشاب استفاده نکنید ، چون معمولا کیفیت خشاب بعد از مدتی افت میکند ......

اما در مورد مموری باید بگم که در مارک Sandisk دو مدل با این حجم هست که اولی ضد آب و ضد ضربه و ضد اشعه x و مخصوص دوربین هست با اسم کامل SanDisk Ultra® microSDHC™ UHS-I card for cameras و لینک زیر:

کد:
    http://www.sandisk.com/products/memory-cards/microsd/ultra-class10-with-adapter/?capacity=32GB

و دومی فکر نمیکنم چنین مزایایی داشته باشه و چیزی در این زمینه ننوشته که اگر اینطور باشه ارزش نداره با اسم کامل SanDisk Ultra® microSDHC™ and microSDXC™ UHS-I Cards که مخصوص تبلت و گوشی های هوشمند هست با لینک زیر:

کد:
    http://www.sandisk.com/products/memory-cards/microsd/ultra-class10-for-android/?capacity=32GB
    و نکته مهم دیگه هم اینکه شاید سرعت خواندن 30 باشد اما در مشخصات نوشته سرعت نوشتن کمتر از 30 و چقدر کمتر رو خدا میدونه ...

اما در مورد مموری دوم باید بگم که یک مدل جدید تر از این هم هست که یکی از سایتهای وطنی 155 میفروشه که برای فیلم برداری 4K هم جواب میده و بر خلاف مموری که شما گفتید که U1 هست تکنولوژی U3 داره ....
    اینم لینک سایت اصلی سلیکون:
    کد:
    http://www.silicon-power.com/product/product_detail.php?currlang=utf8&main=9&sub=15&pro=250&type=in#a_1
    و عکس هاش:

و نکته اصلی همین بس که گارانتی مادام العمر داره ....

در نهایت اگر برای کارهای بسیار حساس و در سطح حرفه ای می خوایید مارک SanDisk توصیه میشه ، بسته به کار با سرعت های مختلف ....

در غیر اینصورت SP با گارانتی مادام العمر و قیمت مناسب و سرعت بالا برای عکاسی پیوسته و فیلم برداری .....
    متشکرم
    دو لینکی که از سندیسک محبت کردید هیچ فرقی ندارن فقط یکی با خشاب یا همان آداپتور ارائه میشود و دیگری فقط رم به تنهایی فروخته میشود.
    در مورد امنیت اطلاعات نظر خودم با سندیسک است اما سرعت سیلیکون پاور وسوسه برانگیز است البته اگر واقعا همان سرعت را داشته باشد!
    SD های سندیسک را دارم انصافا سرعت نوشتن و خواندن اطلاعات همانی است که روی جلد درج شده اما در مورد سیلیکون پاور اطلاع ندارم و همین من را به شک انداخته.
    MahBaz تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط shahbazi نمایش پست ها

Sandisk با مشخصات:
    san.jpg

c1ba18.jpg

نظر شما چیه؟

جناب شهبازی با سلام،

قطعا بهترین مارک در بین مموری ها برند sandisk هست هر چند با سرعت خواندن و نوشتن پایین تر اما با دوام و عمر بیشتر و قابلیت اعتماد بالاتر.

بنده چند سال پیش یک مموری silicon power خریدم که از همون لحظه که از جعبه اش باز کردم مموری خراب بود بردم فروشنده و اون هم تست کرد و دید که خرابه. با

این که گارانتی هم داشت با مصیبتهای فراوان transcend رو به جاش دادند و یک مبلغی هم ازم گرفتند.

از اون موقع به بعد من کلا برند silicon power رو تحریم کردم و حتی بهش فکر هم نمی کنم.

الان من چند سالیه که با san disk اون هم سری ultra کار می کنم و کوچکترین مشکلی نداشته. پیشنهاد من هم به شما 100% برند sandisk هست که امتحانشو پس داده.

پاینده باشید.
    yaghoobi، Afshin.Prt، shahbazi و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.