صفحه 141 از 181 نخستنخست ... 41 91 131 137 138 139 140 141 142 143 144 145 151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,401 تا 1,410 , از مجموع 1801
Like Tree2221تشکر

موضوع: کارت حافظه (Memory Card)

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط fosoos نمایش پست ها
    دوستان سلام.میخواستم بدونم Sandisk چینی هم کسی دیده تا حالا؟یا اینکه تقلبیش هم تا حالا رویت شده؟اگه شده تفاوت ظاهریش با اصلی چیه؟
    sandisk های قدیمی (سری ساده) که قبل تو بازار به به وفور یافت می شد (بخصوص برای موبایل Micro SD) در اصل یک رم متفرقه بود که فقط روش اسم Sandiskن وشته شده بود!

در سری های Ulltra به بالا من تقریبا تقلبی این برند را ندیدم.
    در مورد چینی بودنش، من دوتا sandisk Ultra دارم اتفاقا دوتاشون ساخت چینه!
    مهم چیپه وگرنه بدنه که چیزخاصی نداره! و البته اصل بودن محصول که این هم با توجه به داشتن اطلاعات کامل از محصول مورد نظر و کنترل در اینترنت و خرید از محلی معتبر جهت پاسخگویی تا حدودی امکان پذیره.
    در ضمن چینی بودن یک محصول درصورتی که توسط شرکت اصلی طراحی شده باشه اصلا مهم نیست. چون واحد های QC شرکت ها روی این موارد دقت زیادی دارند.
    بعنوان مثال، شرکت Apple هم لب تاب ها و هم گوشی های تولید انبوهش را در چین تولید و عرضه می کند ولی کسی را تا به حال دیدید بگه Apple کیفیتی نداره؟
    yaghoobi، suzanfire، mh.noori و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر همراه
    تشکر کرده
    951

به تازگی کارتهای sd card شرکت adata با سرعت بالا و قیمت نسبتا مناسب عرضه شده که گارانتی. مادام العمر شرکت اونگ (نماینده انحصاری adata) رو داره.ساخت تایوان هست و در ظرفیت های 64 و 128 گیگ فقط تولید میشه. با توجه به اینکه تازه وارد بازار شده و نماینده رسمی داره جای نگرانی در خصوص تقلبی بودنش نیست.
    لینک سایت اصلی

Premier Pro SDXC UHS-I Speed Class 3 (U3) _Memory Cards_ADATA Technology
    siosha تشکر می‌کند.
    Nikon D750

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza_Lv نمایش پست ها
    به تازگی کارتهای sd card شرکت adata با سرعت بالا و قیمت نسبتا مناسب عرضه شده که گارانتی. مادام العمر شرکت اونگ (نماینده انحصاری adata) رو داره.ساخت تایوان هست و در ظرفیت های 64 و 128 گیگ فقط تولید میشه. با توجه به اینکه تازه وارد بازار شده و نماینده رسمی داره جای نگرانی در خصوص تقلبی بودنش نیست.
    لینک سایت اصلی

Premier Pro SDXC UHS-I Speed Class 3 (U3) _Memory Cards_ADATA Technology
    در مورد تقلبی هم رده بالا ها معمولا تقلبی کمه چون به راحتی میتونید همون موقع فروش با یک تست ساده متوجه بشید(اختلاف سرعت محسوسه)

این مدل adata به sandisk نمیرسه ولی چیز جالبیه ضمنا از نظر قیمت با ضریب 4.6 چندان هم خوش قیمت نیست(از نظر دلار به ریال ولی از نظر قیمت اصلی چرا خیلی ارزون تره نمیدونم تا کی باید این خورده ریز ها رو x5 پول بدیم :D) البته از سان ارزون تره ولی کسی که واقعا نهایت سرعت رو میخواد هنوز sandisk بهتره
    این خوراک دوربین فیلمبرداریه

Premier Pro SDXC UHS-I Speed Class 3
    ظرفیت حافظه 64 گیگابایت
    سرعت نوشتن اطلاعات 60 MB/s مگابایت بر ثانیه
    سرعت خواندن اطلاعات 95 MB/s مگابایت بر ثانیه
    قیمت 230

Sandisk Extrem
    ظرفیت حافظه 32 گیگابایت
    سرعت نوشتن اطلاعات 80 مگابایت بر ثانیه
    سرعت خواندن اطلاعات 80 مگابایت بر ثانیه
    قیمت 250
    ویرایش توسط siosha : Wednesday 16 July 2014 در ساعت 07:28
    msh2200 و suzanfire تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    sandisk های قدیمی (سری ساده) که قبل تو بازار به به وفور یافت می شد (بخصوص برای موبایل Micro SD) در اصل یک رم متفرقه بود که فقط روش اسم Sandiskن وشته شده بود!

در سری های Ulltra به بالا من تقریبا تقلبی این برند را ندیدم.
    در مورد چینی بودنش، من دوتا sandisk Ultra دارم اتفاقا دوتاشون ساخت چینه!
    مهم چیپه وگرنه بدنه که چیزخاصی نداره! و البته اصل بودن محصول که این هم با توجه به داشتن اطلاعات کامل از محصول مورد نظر و کنترل در اینترنت و خرید از محلی معتبر جهت پاسخگویی تا حدودی امکان پذیره.
    در ضمن چینی بودن یک محصول درصورتی که توسط شرکت اصلی طراحی شده باشه اصلا مهم نیست. چون واحد های QC شرکت ها روی این موارد دقت زیادی دارند.
    بعنوان مثال، شرکت Apple هم لب تاب ها و هم گوشی های تولید انبوهش را در چین تولید و عرضه می کند ولی کسی را تا به حال دیدید بگه Apple کیفیتی نداره؟
    برخلاف تصور شما سن دیسک تقلبی به وفور یافت می شود چینی فیک هستند اغلب نه اینکه تحت لایسنس سن دیسک در چین تولید شوند. اتفاقا چند سال پیش سفری به چین داشتم انواع و اقسام مموری های سن دیسک وجود داشت و همگی فیک. خود فروشندگان هم اصراری بر اصل بودن جنسشون نداشتند. مثلا از یک مدل (شما فرض کن اولترای 16 گیگ مثلا) 5-6 مدل کنار هم گذاشته بودن از اونایی که خیلی چاپ و جعبه اش داغون بود و از دور مشخص بود تقلبیه تا اونایی که ظاهرش با اصلی مو نمی زد و گرونتر بود!
    msh2200، yaghoobi، suzanfire و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    برخلاف تصور شما سن دیسک تقلبی به وفور یافت می شود چینی فیک هستند اغلب نه اینکه تحت لایسنس سن دیسک در چین تولید شوند. اتفاقا چند سال پیش سفری به چین داشتم انواع و اقسام مموری های سن دیسک وجود داشت و همگی فیک. خود فروشندگان هم اصراری بر اصل بودن جنسشون نداشتند. مثلا از یک مدل (شما فرض کن اولترای 16 گیگ مثلا) 5-6 مدل کنار هم گذاشته بودن از اونایی که خیلی چاپ و جعبه اش داغون بود و از دور مشخص بود تقلبیه تا اونایی که ظاهرش با اصلی مو نمی زد و گرونتر بود!
    در این که یک جنس تقلبی داشته باشه یا نه بنده حرفی نزدم!
    حتی ذکر کردم "من تقریبا تقلبی این برند را ندیدم" و این به معنای نبودن تقلبی نیست بلکه معنی آن این است که من از این سری مموری کم دیدم ولی شما نتوانستم در کنار هم مقایسه داشته باشید!
    اما نکته اینجاست که چطوری می توان از اصالت این کالا اطمینان پیدا کرد؟
    شما راه حلی می شناسید تا دوستان دچار مشکل نشوند؟ مثلا اینکه تمام محصولات این شرکت ساخت فلان کشور باشند(البته در این صورت هم دوستان کشور دوست و برادر اسم همان کشور را برای محصولات فیک خودشون انتخاب خواهند کرد!!) و یا اینکه نرم افزاری برای اصالت سنجی این مموری ها وجود داشته باشد!
    farhad44، suzanfire و ata_m3 تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

تشکر کرده
    13937

حتی ذکر کردم "من تقریبا تقلبی این برند را ندیدم" و این به معنای نبودن تقلبی نیست بلکه معنی آن این است که من از این سری مموری کم دیدم ولی شما نتوانستم در کنار هم مقایسه داشته باشید!
    شما راه حلی می شناسید تا دوستان دچار مشکل نشوند؟ مثلا اینکه تمام محصولات این شرکت ساخت فلان کشور باشند(البته در این صورت هم دوستان کشور دوست و برادر اسم همان کشور را برای محصولات فیک خودشون انتخاب خواهند کرد!!) و یا اینکه نرم افزاری برای اصالت سنجی این مموری ها وجود داشته باشد!
    متاسفانه نمونه های High Copy اینقدر خوب کپی می شوند که قابل تشخیص نیستند، تنها راه چاره خرید از شرکتهای معتبر تر با هالوگرام و گارانتی تعویض است.
    yaghoobi، ata_m3، کوروش و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

تشکر کرده
    13937

متاسفانه نمونه های High Copy اینقدر خوب کپی می شوند که قابل تشخیص نیستند، تنها راه چاره خرید از شرکتهای معتبر تر با هالوگرام و گارانتی تعویض است.
    siosha تشکر می‌کند.
    فرهاد حسيني

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    من این مدلش تابحال ندیدم ! یعنی 80MB سرعت میدن؟

تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط siosha نمایش پست ها
    من این مدلش تابحال ندیدم ! یعنی 80MB سرعت میدن؟
    بنظرم درست متوجه نشدید!
    منظور جناب حسینی از جمله "متاسفانه نمونه های High Copy اینقدر خوب کپی می شوند که قابل تشخیص نیستند" این هست که تقلبی این برند آنقدر با کیفیت بسیار بالایی از روی نمونه های اصلی ساخته می شوند (high copy) که از مموری اصلی قابل تشخیص نیستند!
    farhad44 و suzanfire تشکر می‌کنند.
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر همراه
    تشکر کرده
    459

با این حساب من adata بخرم بهتره انگار.اگه دوستان محل معتبری سراغ دارن واسه sandisk خصوصیpm بدن لطفا.یه نگرانی عمده من تخریب اطلاعات به هر علت احتمالی و برگشت پذیر بودنه اطلاعاته.سرعت هم که جای خود.الان یه adata با حجم8 گیگ دارم و یک عدد هم 16 گیگ.ولیکن متر صد بودم 32 یا 64 sandisk هم تهیه کنم.ولی اگه دوستان ضریب ریسک رو بالا میدونن ، همون بهتر adata بگیرم.
    siosha تشکر می‌کند.