صفحه 163 از 181 نخستنخست ... 63 113 153 159 160 161 162 163 164 165 166 167 173 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,621 تا 1,630 , از مجموع 1801
Like Tree2221تشکر

موضوع: کارت حافظه (Memory Card)

كاربر جديد sina.ah آواتار ها
    تشکر کرده
    26

نقل قول نوشته اصلی توسط sina.ah نمایش پست ها
    سلام
    برای دوربین D5300 و برای استفاده عکسی با سرعت معمول و گاهی فیلم برداری با زمان های حدود 1 دقیقه
    ایا sandisk ultra با سرعت 45mb/s مناسبه؟یا sandisk extreme با سرعت 60mb/s تهیه کنم؟
    کسی نبود؟

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

نقل قول نوشته اصلی توسط sina.ah نمایش پست ها
    سلام
    برای دوربین D5300 و برای استفاده عکسی با سرعت معمول و گاهی فیلم برداری با زمان های حدود 1 دقیقه
    ایا sandisk ultra با سرعت 45mb/s مناسبه؟یا sandisk extreme با سرعت 60mb/s تهیه کنم؟
    بی‌شک دومی و چه بسا برای تصویربرداری :
    Sandisk Extreme Pro
    95mb/s
    msh2200 تشکر می‌کند.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    2083

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghahraie نمایش پست ها
    دوستان حافظه هایی جدیدا از شرکت سن دیسک تو بازار هست از سری Extreme Pro که کمی شکل ظاهرش با قبلیا تفاوت داره و قیمتش کمتر از سری قبلی هست. با وجود سرعت مشابه چرا قیمتش پایین تر هست؟
    تنها دلیلی که میتوان پیدا کرد غیر اصل بودن اونها میتونه باشه
    obsidiyan تشکر می‌کند.

كاربر آشنا ali.phd71 آواتار ها
    تشکر کرده
    32

سلام دوستان
    برای دوربین g7x یه مموری خوب با قیمت مناسب میخوام
    مموری گوشیم مدلش SanDisk Ultra microSDHC UHS-I U1 32GB+adapter گذاشتم توی اداپتور و گذاشتم توی دوربین برای تست حالا از همین مدل خوبه برای دوربین بخرم؟
    چون قیمتش مناسبه البته یه مدل جدید تر هم دیجی زده SanDisk Extreme microSDHC UHS-I U3 32GB+adapter اگه میدونید این بهتره همین رو بخرم؟
    با تشکر ممنون میشم راهنمایی کنید
    با تشکر

تشکر کرده
    32

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.phd71 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای دوربین g7x یه مموری خوب با قیمت مناسب میخوام
    مموری گوشیم مدلش SanDisk Ultra microSDHC UHS-I U1 32GB+adapter گذاشتم توی اداپتور و گذاشتم توی دوربین برای تست حالا از همین مدل خوبه برای دوربین بخرم؟
    چون قیمتش مناسبه البته یه مدل جدید تر هم دیجی زده SanDisk Extreme microSDHC UHS-I U3 32GB+adapter اگه میدونید این بهتره همین رو بخرم؟
    با تشکر ممنون میشم راهنمایی کنید
    با تشکر
    دوستان لطفا راهنمایی کنید؟
    مموری میکرد توی دیجی سرعتش رو 60 مگ زده بنظرتون با توجه به قیمت کمتر نسبت به sd خریدش بهتر نیست؟
    با تشکر

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.phd71 نمایش پست ها
    دوستان لطفا راهنمایی کنید؟
    مموری میکرد توی دیجی سرعتش رو 60 مگ زده بنظرتون با توجه به قیمت کمتر نسبت به sd خریدش بهتر نیست؟
    با تشکر
    درود
    استفاده از Micro SD بجای SD Card برای دوربین های دیجیتال به دلیل ایجاد یک رابط اضافی در اتصال کانکتور ها، خطر آسیب دیدن اطلاعات در حین ضبط بر روی حافظه را افزایش می دهد!
    از طرفی همین وجود اتصال اضافی منجر به افت سرعت نقل و انتقال هم خواهد شد و به همین دلیل برای کارهای جدی مثل ثبت تصویر پیشنهاد نمی شوند.
    ارادتمند
    ata_m3، harrypotter2020 و MA.KA تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

تشکر کرده
    32

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    درود
    استفاده از Micro SD بجای SD Card برای دوربین های دیجیتال به دلیل ایجاد یک رابط اضافی در اتصال کانکتور ها، خطر آسیب دیدن اطلاعات در حین ضبط بر روی حافظه را افزایش می دهد!
    از طرفی همین وجود اتصال اضافی منجر به افت سرعت نقل و انتقال هم خواهد شد و به همین دلیل برای کارهای جدی مثل ثبت تصویر پیشنهاد نمی شوند.
    ارادتمند
    خوب حالا دوستان یه مموری 32 گیگ sd معرفی کنید با قیمت حدود 100 که سرعت نوشتن خوبی داشته باشه...
    مارک های دیگه رو بغیر از سن دیسک چطور میدونید؟یه مدلی که مثل سن دیسک خوب و قوی باشه و سرعتش الکی نباشه یا حتی خود سن دیسک
    با تشکر
    400x بگیرم یا 533x اختلاف حدود 50 دارن
    ویرایش توسط ali.phd71 : Wednesday 8 July 2015 در ساعت 07:22

كاربر فعال
    تشکر کرده
    2083

سلام
    برای دوربین جدیدم (7D) میخوام یک رم سرعت بالا بگیرم. توی سایتهای فروش آنلاین اکثرا رم های ظرفیت بالا و جدید رو دارند. با توجه به اینکه کار فیلمبرداری انجام نمیدهم یک رم با ظرفیت حداکثر 8 گیگ برایم کافی است. به دنبال رم sandisk extreme pro 8gig 600X هستم (udma6 up to 90m/s) دوستان جایی سراغ دارند که بتوانم این رم رو تهیه کنم چون ظاهرا کمی قدیمی شده. مدل مشابه دیگر هم که قابل اعنماد باشد معرفی کنید ممنون میشم.
    با تشکر

كاربر فعال
    تشکر کرده
    2083

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Kazemi نمایش پست ها
    سلام
    برای دوربین جدیدم (7D) میخوام یک رم سرعت بالا بگیرم. توی سایتهای فروش آنلاین اکثرا رم های ظرفیت بالا و جدید رو دارند. با توجه به اینکه کار فیلمبرداری انجام نمیدهم یک رم با ظرفیت حداکثر 8 گیگ برایم کافی است. به دنبال رم sandisk extreme pro 8gig 600X هستم (udma6 up to 90m/s) دوستان جایی سراغ دارند که بتوانم این رم رو تهیه کنم چون ظاهرا کمی قدیمی شده. مدل مشابه دیگر هم که قابل اعنماد باشد معرفی کنید ممنون میشم.
    با تشکر
    دوستان عزیز پاسخی نفرمودید.
    یک نکته دیگر را هم عرض کنم اینکه مدل مورد نظر من در سایز 16 گیگ در یکی دو سایت (نورنگار و تجهیزات حرفه ای) موجوده حال سوالی که پیش می آید این است که ابن رم با سرعت 600X و قیمت 230 مناسب تر است یا رم مدل extreme با ظرفیت مشابه 16 و سرعت 800X و بهره مندی از UDMA 7 با قیمت 250؟ اصولا تفاوت سری extreme معمولی و pro در چیست؟

كاربر فعال aliii آواتار ها
    تشکر کرده
    253

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Kazemi نمایش پست ها
    دوستان عزیز پاسخی نفرمودید.
    یک نکته دیگر را هم عرض کنم اینکه مدل مورد نظر من در سایز 16 گیگ در یکی دو سایت (نورنگار و تجهیزات حرفه ای) موجوده حال سوالی که پیش می آید این است که ابن رم با سرعت 600X و قیمت 230 مناسب تر است یا رم مدل extreme با ظرفیت مشابه 16 و سرعت 800X و بهره مندی از UDMA 7 با قیمت 250؟ اصولا تفاوت سری extreme معمولی و pro در چیست؟
    سوالتون کمی پیچیده نوشتید مسلما با اختلاف قیمت 20 هزار تومان خرید 800x بصرفه تر هست سندیسک بعد از تولید مدلی با سرعت بالاتر

همه کلاس کارت حافظه با سرعت جدید میسنجه مثلا اکستریم پرو 2 سال پیش ممکن از اکستریم امسال سرعت کمتری داشته باشه

برای مقایسه سرعت خواندن و سرعت نوشتن رو مقایسه کنید.