صفحه 166 از 181 نخستنخست ... 66 116 156 162 163 164 165 166 167 168 169 170 176 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,651 تا 1,660 , از مجموع 1801
Like Tree2221تشکر

موضوع: کارت حافظه (Memory Card)

كاربر فعال aliii آواتار ها
    تشکر کرده
    253

ممنون میشه دلیلشو ذکر کنید چون من دیشب مموری رو گذاشتم تو خشاب و توی دوربین گذاشتم مشکلی ندیدم فقط یکم سرت سیو عکس اومد پایین همین
    درود

هر گونه اتصال و تبدیل در مدارهای الکترونیکی علاوه بر افت سرعت ولتاژ...احتمال قطع شدن اتصال کوتاه عدم همخوانی بالا می برد

اختلاف هزینه یک خشاب جنس خوب با کارت اس دی 32 سرعت متوسط مورد نظر شما کمتر از 50 تومان هست ریسک1% خراب شدن

دوربین یا از دست رفتن عکس ها را می پذیرید استفاده کنید.

درود بر شما

آیا تعداد دفعات فرمت کردن کارت حافظه محدودیت داره؟

متشکرم
    تمام موجودات عمر مفید و محدودیت دارند قطعات الکترونیکی که جای خودشون در صدر جدول دارند در مورد کارت حافظه عدد آنقدر بالاست

که عمر فیزیکی کارت بسیار کمتر هست پس با خیال راحت فرمت کنید کلمه erase/write cycles را برای منابع جستجو کنید .
    ehssanehs، yaghoobi، ata_m3 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

دوستان یک راهنمایی میخوام
    کارت حافظه ی SanDisk Extreme 60MB/s در عمل چه تفاوتی با SanDisk Extreme pro 95MB/s داره؟ قیمت 32 گیگ اکستریم تقریبا نصف پرو با همون حجم هستش.
    دوربین d7100 هستش.
    یه سوال دیگه،سن دیسک فیک هم تو بازار هستش؟ خواستم خرید اینترنتی کنم ولی کمِ!اگر کسی سایت مطمعنی رو میشناسه که موجود داره برام پ خ کنید ممنون میشم

تشکر کرده
    253

نقل قول نوشته اصلی توسط p_ansari نمایش پست ها
    کارت حافظه ی SanDisk Extreme 60MB/s در عمل چه تفاوتی با SanDisk Extreme pro 95MB/s داره؟ قیمت 32 گیگ اکستریم تقریبا نصف پرو با همون حجم هستش.
    دوربین d7100 هستش.
    یه سوال دیگه،سن دیسک فیک هم تو بازار هستش؟ خواستم خرید اینترنتی کنم ولی کمِ!اگر کسی سایت مطمعنی رو میشناسه که موجود داره برام پ خ کنید ممنون میشم
    در عکاسی پی در پی کیفیت عکس یک بار نرمال ویک بار فاین بزارید نهایت تفاوت سرعت ذخیره این دو کارت همین هست.بیشترین برند کارت تقلبی همین سندیسک هست!
    p_ansari تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

تشکر بابات پاسختون
    پیشنهادتون چیه؟ 32 گیگ 60 مگابایت در ثانیه رو بگیرم؟ و اگر کسی مغازه یا وب سایتی رو میشناسه که 100% اصل باشه رو بهم معرفی کنید ، ممنونم.

كاربر همراه Shadows آواتار ها
    تشکر کرده
    659

مجبور نیستید سن دیسک بگیرید این همه برند دارای نمایندگی و با کیفیت
    من silicon power دارم چند ساله استفاده میکنم البته CF بدون هیج مشکل
    obsidiyan تشکر می‌کند.

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط Shadows نمایش پست ها
    مجبور نیستید سن دیسک بگیرید این همه برند دارای نمایندگی و با کیفیت
    من silicon power دارم چند ساله استفاده میکنم البته CF بدون هیج مشکل
    درود
    البته چیپ خیلی از همین محصولاتی که می فرمایید همان SanDisk هست و با توجه به اینکه قیمت چیپ رم مثل طلا در دنیا مشخصه، حتما دلیلی داره که این اختلاف قیمت وجود داره!
    ارادتمند
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر همراه Shadows آواتار ها
    تشکر کرده
    659

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    درود
    البته چیپ خیلی از همین محصولاتی که می فرمایید همان SanDisk هست و با توجه به اینکه قیمت چیپ رم مثل طلا در دنیا مشخصه، حتما دلیلی داره که این اختلاف قیمت وجود داره!
    ارادتمند
    بر فرض اینکه برتری داشته باشد و در برخی موارد هم دارد
    وقتی نمیتوان تقلبی را از اصل تفکیک کرد برند های دیگر قطعا بهترند تا خرید با شک و تردید
    obsidiyan تشکر می‌کند.

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط Shadows نمایش پست ها
    بر فرض اینکه برتری داشته باشد و در برخی موارد هم دارد
    وقتی نمیتوان تقلبی را از اصل تفکیک کرد برند های دیگر قطعا بهترند تا خرید با شک و تردید
    درود
    پیدا کردن فروشنده مطمئن، شرط تعویض در صورت تقلبی بودن، ارتباط با شرکت سازنده بخشی از روش های کنترل تجهیزاته و ربطی هم به برند نداره!
    اگر قرار باشه از فروشنده ته کاروانسرای ناصر خسرو با قیمت مثلا 20 درصد ارزان تر هر کالایی تهیه شود خوب نباید انتظار داشت چیز اصلی دستتون را بگیره!
    این در خصوص تمام برند ها حتی Siccon Power و Trancend هم رایجه
    بنده از هر سه برند در CF و Macro استفاده کردم و تاکید می کنم از نظر ساخت هم کیفیتشون متفاوته. البته هر شرکتی در سایت خودش برخی لوازم را که با یک حافظه هماهنگ نمی شوند معرفی می کنه و ما بدون توجه به آن خرید می کنیم و بعد که مشکل پیدا می کنیم می گیم تقلبی بود!
    مثلا در سایت Sandisk رم های MicroSD سری Ultra با گوشی S3 ست نمی شه! در ایران بدون توجه به این مشکل اوایل خیلی ها این رم را برای S3 خریدند و با مشکل سوختن رم در مدت بین 3 الی 12 ماه مواجه شدند.
    البته به مواردی که در اول اشاره کردم، یافتن رم با گارانتی شرکتی را هم اضافه کنید.

برتری یک برند خاص را در شرایط سخت می توان تشخیص داد.
    کارکردن بودن نقص رم در دما و رطوبت غیر متعارف، استقامت در برابر آب و ....

این شرایط برای هر رمی باشه اون قابل اعتماده! از طرفی میان افزار یا Frame Ware نقش کلیدی در کارکرد رم داره!
    در همین برند Silicon power و حتی Patriot خیلی از دوستان در روی دوربین با مشکل عدم تشخیص حجم مواجه شده اند!
    البته ان عمومیت نداره ولی ممکنه برای هر کسی پیش بیاد! بخصوص بر روی دوربین عکاسی
    ارادتمند
    ویرایش توسط msh2200 : Sunday 2 August 2015 در ساعت 13:24
    ata_m3 تشکر می‌کند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

تشکر کرده
    253

تشکر بابات پاسختون
    پیشنهادتون چیه؟ 32 گیگ 60 مگابایت در ثانیه رو بگیرم؟ و اگر کسی مغازه یا وب سایتی رو میشناسه که 100% اصل باشه رو بهم معرفی کنید ، ممنونم.
    پیام خصوصی فرستادم. کارت های 600x به بالا تشخیص اصل بودنشون راحت هست اختلاف سرعت محسوسی در ذخیره اطلاعات دارند

عکس تیف 120 مگی با کارت لکسار1066x کمتر از 3 ثانیه در دوربین من ذخیره میشه برای توشیبا133x این عدد 12 ثانیه و

ترنسند 600x این زمان12 ثانیه هست پیدا کنید کارخانه خالی بند را !!!
    msh2200 و p_ansari تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    6

دوربین d7100 هستش.
    دوست عزیز اصولا تو عکاسی و فیلم برداری معمول با دوربین های بازار مشکل چندانی نخواهید داشت با 60 mbps اما یه نکته وجود داره که من بشخصه تجربه کردم.
    رم 95mbps برای زمانی خوبه که مثلا فیلم برداری 4k دارین یا دوربین های گرون با حجم بالا عکس رو ذخیره میکنن. مثلا شما وقتی کانتینیوز 8 تا عکس یا فرمت raw و jpeg میگیرین تو یک الی دو ثانیه حجمی معادله 250 مگ در کل ذخیره میکنید که تو رم های سرعت 95 هیچ زمانی رو حس نمیکنید اما تو رم های 60 به پایین بافر دوربین قشنگ نشون میده خودشو.
    من همین امروز 4 تا رم 95 گرفتم سندیسک با 32 گیگ ظرفیت که اصله
    اصلا توشون برگه دارن برای سایت که با کد مخصوص میتونید ریکاوری کنید از طریق سایت رمو حتی
    msh2200، yaghoobi و p_ansari تشکر می‌کنند.