صفحه 164 از 181 نخستنخست ... 64 114 154 160 161 162 163 164 165 166 167 168 174 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,631 تا 1,640 , از مجموع 1801
Like Tree2221تشکر

موضوع: کارت حافظه (Memory Card)

كاربر فعال
    تشکر کرده
    2083

نقل قول نوشته اصلی توسط aliii نمایش پست ها
    سوالتون کمی پیچیده نوشتید مسلما با اختلاف قیمت 20 هزار تومان خرید 800x بصرفه تر هست سندیسک بعد از تولید مدلی با سرعت بالاتر

همه کلاس کارت حافظه با سرعت جدید میسنجه مثلا اکستریم پرو 2 سال پیش ممکن از اکستریم امسال سرعت کمتری داشته باشه

برای مقایسه سرعت خواندن و سرعت نوشتن رو مقایسه کنید.
    ممنون از پاسخگویی
    والا بعد از اینکه پست رو زدم رفتم تو سایت خودش و یک مقایسه کردم نتیجه این شد:
    exterme: سرعت انتقال اطلاعات حداکثر 120m/s وسرعت نوشتن (عکس) حداکثر 85m/s
    extreme pro (600x : سرعت نوشتن و انتقال اطلاعات حداکثر 90m/s

برتری رم جدیدتر فکر میکنم صرفا بیشتر بودن سرعت انتقال داده باشد و سرعت نوشتن آن مشابه (در واقع 5m/s کمتر از) مدل قدیمی است.
    عرض بنده نیز این است که رم جدیدتر را با اندکی افزایش هزینه تهیه کنیم بهتر است یا خیر (تکنولوژی UDMA 7 خیلی برتر از 6 است یا نه)
    باز هم ممنون که وقت گذاشتید

كاربر فعال aliii آواتار ها
    تشکر کرده
    253

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Kazemi نمایش پست ها
    ممنون از پاسخگویی
    والا بعد از اینکه پست رو زدم رفتم تو سایت خودش و یک مقایسه کردم نتیجه این شد:
    exterme: سرعت انتقال اطلاعات حداکثر 120m/s وسرعت نوشتن (عکس) حداکثر 85m/s
    extreme pro (600x : سرعت نوشتن و انتقال اطلاعات حداکثر 90m/s

برتری رم جدیدتر فکر میکنم صرفا بیشتر بودن سرعت انتقال داده باشد و سرعت نوشتن آن مشابه (در واقع 5m/s کمتر از) مدل قدیمی است.
    عرض بنده نیز این است که رم جدیدتر را با اندکی افزایش هزینه تهیه کنیم بهتر است یا خیر (تکنولوژی UDMA 7 خیلی برتر از 6 است یا نه)
    باز هم ممنون که وقت گذاشتید
    قطعا مدل جدیدتر با فن آوری جدیدتر بهتر هست ولی این بستگی به دستگاه مورد استفاده شما هم داره که پشتیبانی و همخوانی

داشته باشه تفاوت ها انقدر محسوس نیست من کارت 800 داشتم الان 1066 دارم تفاوت دارند ولی نه در حد هزینه 30 درصد بیشتر
    M.Kazemi و harrypotter2020 تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

دوستان نظرشون درباره SanDisk Extreme 32GB 60MB/s چیه؟تو این رنج قیمت ( 110 هزار تومان) مموری بهتری یافت میشه؟(یرای نیکون D-7200)
    سرعت ذخیره کردن :40 مگابایت بر ثانیه
    سرعت انتقال :60 مگابایت بر ثانیه(400X)

كاربر همراه obsidiyan آواتار ها
    تشکر کرده
    6350

سلام به همه. مدتی است که مشکل عجیبی با رم CF دارم. وقتی با رم ریدر به لپ تاپ وصلش میکنم تا عکسها رو در هارد کپی کنم ، یه تعداد از عکسها کپی میشن بعد ارور میده . دقیقا قیل از ارور ویندوز پیغام میده که حافظه جانبی را شناسایی کرده مثل همون بار اول که وصلش میکنم . انگار تازه رم ریدر را به سیستم وصل کرده باشم در حالی که قبل ارور توسط سیستم شناسایی شده و چند فایل رو هم کپی کرده . تصویری از محیط فولدر عکسها رو قرار میدم ببینید چه بلایی سرش اومده !! لطفا کمک کنید . ممنونRam cf canon eos 7D.jpg

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نقل قول نوشته اصلی توسط obsidiyan نمایش پست ها
    سلام به همه. مدتی است که مشکل عجیبی با رم CF دارم. وقتی با رم ریدر به لپ تاپ وصلش میکنم تا عکسها رو در هارد کپی کنم ، یه تعداد از عکسها کپی میشن بعد ارور میده . دقیقا قیل از ارور ویندوز پیغام میده که حافظه جانبی را شناسایی کرده مثل همون بار اول که وصلش میکنم . انگار تازه رم ریدر را به سیستم وصل کرده باشم در حالی که قبل ارور توسط سیستم شناسایی شده و چند فایل رو هم کپی کرده . تصویری از محیط فولدر عکسها رو قرار میدم ببینید چه بلایی سرش اومده !! لطفا کمک کنید . ممنونRam cf canon eos 7D.jpg
    من یک مرتبه مشکل مشابهی برام ایجاد شده بود با عوض کردن رم ریدر و فرمت کارت حل شد .
    obsidiyan تشکر می‌کند.

كاربر همراه scorpion8 آواتار ها
    تشکر کرده
    136

دوستان سوال مهمی دارم من دوربینم مارک 3 هست و 2 تا جای مموری داره یکی cf یکی sd
    یدونه سی اف دارم

یدونم اس دی برای موبایلم داشتم که مشخصاتش اینه 32gb class10 ui1 uhs میخواستم ببینم اگر یدونه خشاب تهیه گنم میتونم توی دوربین ازش استفاده کنم ؟؟؟؟؟؟؟ لطفا راهنمایی کنید

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion8 نمایش پست ها
    یدونه سی اف دارم

یدونم اس دی برای موبایلم داشتم که مشخصاتش اینه 32gb class10 ui1 uhs میخواستم ببینم اگر یدونه خشاب تهیه گنم میتونم توی دوربین ازش استفاده کنم ؟؟؟؟؟؟؟ لطفا راهنمایی کنید
    تابحال مشکل خاصی با این موضوع نداشتم ، دوربین مموری را شناسایی کند هیچ مشکلی نیست فقط از خشاب خوش کیفیت و خوب استفاده کنید.
    obsidiyan، harrypotter2020 و scorpion8 تشکر می‌کنند.

كاربر همراه nicebluesky آواتار ها
    تشکر کرده
    4361

نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion8 نمایش پست ها
    یدونه سی اف دارم

سلام
    مشکلی نداره و میتونید استفاده کنید
    برای من مشکل اینجا بود که وقتی مموری رو از روی گوشی میزدم به دوربین (600d)، دوربین قادر به ذخیره کردن عکس نبود و ناچار بودم مموری رو روی دوربین فرمت کنم.بنابراین نتونستم به عنوان یک مموری مشترک برای دوربین و گوشی استفاده کنم
    scorpion8 تشکر می‌کند.
    بهنام ورشوساز
    Canon EOS 600D , EF-S 18-55 IS II , EF 50 f/1.8 II , EF-S 55-250 IS STM , Hahnel Triad 40 Tripod

كاربر همراه scorpion8 آواتار ها
    تشکر کرده
    136

تشکر ویژه از دو دوست عزیز بابت راهنمایی فقط اینکه خشاب با کیفیت از کجا بگیرم چه مارکی

كاربر همراه ehssanehs آواتار ها
    تشکر کرده
    433

نقل قول نوشته اصلی توسط obsidiyan نمایش پست ها
    سلام
    مشکل از رم ریدرتون هست.باید عوضش کنید.برای درست کردن فایلها بر روی درایو مربوط راست کلیک کرده و از سر برگ tools گزینه check now رو انتخاب کنید و استارت کنید.پس از اینکه تمام شد شاخه ای به نام found که به صورت مخفی است ایجاد شده باتغییر پسوند فایلها مشکل شما برطرف می شود و فایلها دوباره نمایش داده می شود.
    obsidiyan تشکر می‌کند.