صفحه 11 از 22 نخستنخست ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 21 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 101 تا 110 , از مجموع 213
Like Tree127تشکر

موضوع: انواع کاغذ پرینت

كاربر فعال M.Meghdari آواتار ها
    تشکر کرده
    8725

مشخصات دومی:

مثل تقریبا مقوا میمونه کلفته...

A4 Photo InkJet Paper

Matte Coated InkJet Paper

180gsm/m2 50 Sheets

قیمت 4000 تومن.

البته با یکی دو نفر مشورت کردم گفتن میشه با لیزری هم استفاده کرد اما من میترسم. آخه نوشته اینکجت! آا واقعا میشه؟
    درود
    خب استفاده كه ميشه كرد اما توصيه من اينه كه اين كار رو نكنيد چون اون كيفيتي كه در چاپ جوهر افشان هست رو بيرون نخواهد داد.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Meghdari نمایش پست ها
    درود
    خب استفاده كه ميشه كرد اما توصيه من اينه كه اين كار رو نكنيد چون اون كيفيتي كه در چاپ جوهر افشان هست رو بيرون نخواهد داد.
    درود..

نه صحبت کیفیت نیست! موضوع خطریه که برای پرینتر داره پست 96 آقا کاوه رو مطالعه کنید... گیرمون سر اونه..

در ضمن ضخیم هم هستن یه ذره..

كاربر فعال M.Meghdari آواتار ها
    تشکر کرده
    8725

نه صحبت کیفیت نیست! موضوع خطریه که برای پرینتر داره پست 96 آقا کاوه رو مطالعه کنید... گیرمون سر اونه..
    حرف جناب قبادي درسته اما :
    اول اينكه كاغذ شما وزنش 180 گرمه و خيلي كلفت محسوب نميشه چون كاغذ هاي گلاسه مخصوص جوهر افشان 260 هستند.
    كاغذ شما ماته و سطحش براق نيست و معمولا كاغذ هاي براق در پرينت ليزري روي درام سُر مي خورند (تجربه اش رو دارم)
    با پرينتر ليزري رنگي روي گلاسه 260 مات چاپ كرده ام اما فرق زيادي با مقواي معمولي نداشت و به هزينه كاغذش نمي ارزيد.
    روي پرينتر من (C350) به صورت يك پيچ سخت افزاري گزينه هايي براي انتخاب نوع كاغذ مخزن 1 اش داره و يكي از گزينه هاش كاغذ گلاسه سنگينه يعني اين كه ميشه باهاش چاپ كرد اما چون كيفيتش روي گلاسه تفاوت زيادي با مقوا نداشت و من هم بيشتر كارم با 100 و 120 گرم راه مي افته ازش استفاده نكردم.
    موفق باشيد

كاربر جديد
    تشکر کرده
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Meghdari نمایش پست ها
    حرف جناب قبادي درسته اما :
    اول اينكه كاغذ شما وزنش 180 گرمه و خيلي كلفت محسوب نميشه چون كاغذ هاي گلاسه مخصوص جوهر افشان 260 هستند.
    كاغذ شما ماته و سطحش براق نيست و معمولا كاغذ هاي براق در پرينت ليزري روي درام سُر مي خورند (تجربه اش رو دارم)
    با پرينتر ليزري رنگي روي گلاسه 260 مات چاپ كرده ام اما فرق زيادي با مقواي معمولي نداشت و به هزينه كاغذش نمي ارزيد.
    روي پرينتر من (C350) به صورت يك پيچ سخت افزاري گزينه هايي براي انتخاب نوع كاغذ مخزن 1 اش داره و يكي از گزينه هاش كاغذ گلاسه سنگينه يعني اين كه ميشه باهاش چاپ كرد اما چون كيفيتش روي گلاسه تفاوت زيادي با مقوا نداشت و من هم بيشتر كارم با 100 و 120 گرم راه مي افته ازش استفاده نكردم.
    موفق باشيد
    پس با این حسابها میشه با این کاغذ پرینت گرفت.. راست میگی شما براق هم نیست..

پس پرینت میگیریم یدونه برای تست.. خدا کنه چیزی نشه..

دوستان دیگه نظر ندارن؟ بگیرم پرینت؟

كاربر همراه behrang 2 آواتار ها
    تشکر کرده
    34

با سلام .
    به شما اخطار میدم به هیچ وجه حتی برای یک بار از فوتوگلاسه و سایر کاغذ های جوهر افشان در پرینتر های لیزری و دستگاه های فوتو کپی و چاپ دیجیتال استفاده نکنید . به قسمت هیتر دستگاه لیزری اسیب های عدیده وارد می شود . حتی اگر کاغذ گلاسه و یا لیبل پشت چسب دار و طلق های ترانس پارنت استفاده می کنید در برنامه پرینتر حتما نوع کاغذ و گرماژ ان را به دقت انتخاب کنید .
    نقل قول نوشته اصلی توسط Haamed نمایش پست ها
    پس با این حسابها میشه با این کاغذ پرینت گرفت.. راست میگی شما براق هم نیست..

پس پرینت میگیریم یدونه برای تست.. خدا کنه چیزی نشه..

دوستان دیگه نظر ندارن؟ بگیرم پرینت؟
    Haamed تشکر می‌کند.
    behrang 2

كاربر جديد
    تشکر کرده
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط behrang 2 نمایش پست ها
    با سلام .
    به شما اخطار میدم به هیچ وجه حتی برای یک بار از فوتوگلاسه و سایر کاغذ های جوهر افشان در پرینتر های لیزری و دستگاه های فوتو کپی و چاپ دیجیتال استفاده نکنید . به قسمت هیتر دستگاه لیزری اسیب های عدیده وارد می شود . حتی اگر کاغذ گلاسه و یا لیبل پشت چسب دار و طلق های ترانس پارنت استفاده می کنید در برنامه پرینتر حتما نوع کاغذ و گرماژ ان را به دقت انتخاب کنید .
    سلام تشکر از توجه شما.

تو پست 97 يه نوع کاغذ نوشته اجازه پرينت داده:

Glossy Film

اين شبيه گلاسه ها نيست؟ در کل من نميتونم با پيرينترم هيچگاه روي کاغذ براق چاپ کنم درسته؟ خيلي حيفه اگه جوابتون مثبت باشه. پس چيکار کنم؟ کلکي چيزي.. کاغذ مشابهي ؟ راهي نيست؟

با اين کوتد ها که در پست قبل گفتم چاپ ميکنم اما زياد جالب نيست. تيره و کدره... البته با نوع اولي که نوشتم تو پست 100

نوع دوم که
    A4 Photo InkJet Paper

180gsm/m2 50 Sheets

هست هنوز نميدونم چاپ کنم باهش يا نه. لطفا کمک کنيد.
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    7

منتظریییییییییییییم.
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر همراه behrang 2 آواتار ها
    تشکر کرده
    34

با سلام.
    در مورد glossy filmباید بگم که در دستهPET ها یعنی جنس همون طلق و شیرازه ای که از نوشته افزار فروشی ها میخریم با این تفاوت که برای پرینتر لیزری است .در انواع گوناگون مثل سفید و بی رنگ وجود دارند .اون کتد ها مال جوهر افشانه پس بزارشون کنار .پرینتر لیزری روی گلاسه های معملی که خیلی ارزونه پرینت می کنه . اگه بخوای بخری باید بری ظهیر الاسلام مرکز کاغذ .یه شماره پیغام شخصی به شما میدم .اون انواع کاغذ رو برای لیزری داره . پیشنهاد میدم خرید حضوری کنی تا انواع کاغذ رو از نزدیک ببینی .
    نقل قول نوشته اصلی توسط Haamed نمایش پست ها
    سلام تشکر از توجه شما.

تو پست 97 يه نوع کاغذ نوشته اجازه پرينت داده:

Glossy Film

اين شبيه گلاسه ها نيست؟ در کل من نميتونم با پيرينترم هيچگاه روي کاغذ براق چاپ کنم درسته؟ خيلي حيفه اگه جوابتون مثبت باشه. پس چيکار کنم؟ کلکي چيزي.. کاغذ مشابهي ؟ راهي نيست؟

با اين کوتد ها که در پست قبل گفتم چاپ ميکنم اما زياد جالب نيست. تيره و کدره... البته با نوع اولي که نوشتم تو پست 100

نوع دوم که
    A4 Photo InkJet Paper

180gsm/m2 50 Sheets

هست هنوز نميدونم چاپ کنم باهش يا نه. لطفا کمک کنيد.
    Haamed و NetNegar تشکر می‌کنند.
    behrang 2

كاربر جديد
    تشکر کرده
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط behrang 2 نمایش پست ها
    با سلام.
    در مورد glossy filmباید بگم که در دستهPET ها یعنی جنس همون طلق و شیرازه ای که از نوشته افزار فروشی ها میخریم با این تفاوت که برای پرینتر لیزری است .در انواع گوناگون مثل سفید و بی رنگ وجود دارند .اون کتد ها مال جوهر افشانه پس بزارشون کنار .پرینتر لیزری روی گلاسه های معملی که خیلی ارزونه پرینت می کنه . اگه بخوای بخری باید بری ظهیر الاسلام مرکز کاغذ .یه شماره پیغام شخصی به شما میدم .اون انواع کاغذ رو برای لیزری داره . پیشنهاد میدم خرید حضوری کنی تا انواع کاغذ رو از نزدیک ببینی .
    خیلی مخلصیم. واقعا لطف بزرگی کردی. اینها نکات مهمی بود که دستم اومد. در مورد آدرس هم حتما میرم سراغش و بابتش تشکر میکنم.

بعد از تست میام خبر میدم.

فعلا بدرود گرامی.
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    7

سلام به شما و تبریک برای سال نو. عید شما مبارکباشه.

ببخشید یه سوال دارم:

وقتی پرینت میگیرم (عکس) کیفیت زیاد جالبی نداره حتی روی کاغذ معمولی و کوتد.

یعنی دون دون های تصویر معلومه و تصویر عمق نداره. میخواستم بدونم مال چیه؟ مال قدرت پرینتره که کمه؟ یا کاغذ؟

کیفیت بالا نیست. دقت میکنی عکس دونه دونه های ریز میبینی که پیکسل ها رو تشکیل دادن. در صورتیکه باید دیده نشه و یکپارچه و عمقدار باشه

CANON LBP5050
    NetNegar تشکر می‌کند.

صفحه 11 از 22 نخستنخست ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 21 ... آخرینآخرین