صفحه 139 از 141 نخستنخست ... 39 89 129 135 136 137 138 139 140 141 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,381 تا 1,390 , از مجموع 1407
Like Tree585تشکر

موضوع: راهنمای خرید و رفع اشکال پرینترهای جوهرافشان

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام
    ببخشید مزاحم میشم من تازه عضو شدم و نمی تونم تاپیک جدیدی بزنم برای همین مجبور شم در مورد پرینتر لیزری اینجا بنویسم من پرینتر لیزیریم که سیاه سفیده رو تازه شارژ کردم روز اول 100 تا کاغذ چاپ کردم خیلی خوب بود از روز بعد این طوری چاپ می کنه حتی پشت کاغذ هم کمی سیاه میشه
    20171030_102028.jpg
    20171030_102039.jpg

كاربر آشنا fard آواتار ها
    تشکر کرده
    108

نقل قول نوشته اصلی توسط arino نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید مزاحم میشم من تازه عضو شدم و نمی تونم تاپیک جدیدی بزنم برای همین مجبور شم در مورد پرینتر لیزری اینجا بنویسم من پرینتر لیزیریم که سیاه سفیده رو تازه شارژ کردم روز اول 100 تا کاغذ چاپ کردم خیلی خوب بود از روز بعد این طوری چاپ می کنه حتی پشت کاغذ هم کمی سیاه میشه
    20171030_102028.jpg
    20171030_102039.jpg
    کنترول کنید منبع تخلیه پر نشده باشه
    بعد از چند بار شارژ این مشکل به وجود میاد اگر این مورد هست باید کارتریج و تعویض کنید
    موفق باشید
    علی فرد

كاربر همراه obsidiyan آواتار ها
    تشکر کرده
    6350

نقل قول نوشته اصلی توسط mmmm2222 نمایش پست ها
    سلام. چندبار این کار رو انجام دادم و موقع نازل چک فقط رنگ زرد رو چاپ میکنه.
    وقتی هد رو درمیام آب داغ روی محل نصب کارتریجها میریزم میبینم که از تمام روزنه های هد آب میاد بیرون و هد کاملا بازه.هیچ پیغامی هم نمیده
    سلام. اول ببنید از قسمت خروجی جوهر کارتریج های دیگه به غیر از رنگ زرد در حالتی که از هد جدا شدن ، جوهر خارج میشه یا نه. کارتریج پرینتر های کنون مثل اپسون نیست به طوری که وقتی از هد جدا بشه جوهر از قسمت خروجی نشتی خواهد داشت اگر کارتریج ها سالم باشن باید از این قسمت قطرات جوهر خارج بشه.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط obsidiyan نمایش پست ها
    سلام. اول ببنید از قسمت خروجی جوهر کارتریج های دیگه به غیر از رنگ زرد در حالتی که از هد جدا شدن ، جوهر خارج میشه یا نه. کارتریج پرینتر های کنون مثل اپسون نیست به طوری که وقتی از هد جدا بشه جوهر از قسمت خروجی نشتی خواهد داشت اگر کارتریج ها سالم باشن باید از این قسمت قطرات جوهر خارج بشه.
    سلام
    بازش کردم از همشون جوهر خارج میشه اما نمیدونم چرا فقط زرد رو چاپ میکنه

تشکر کرده
    6350

سلام
    بازش کردم از همشون جوهر خارج میشه اما نمیدونم چرا فقط زرد رو چاپ میکنه
    هد رو جدا کنید و درون یک ظرف کاملا تمیز آب ولرم بریزید و قسمت زیرین هد رو درون آب ولرم قرار بدید اگه بازم باز نشد باید از محلول هد بازکن استفاده کنید فقط مراقب باشید اگه روی قسمتهای پلاستیکی ریخت حتما با اب بشویید. اول از محلول با قدرت پایین استفاده کنید اگه بازم باز نشد از محلول قوی تر استفاده کنید بعد از اینکه از محلول استفاده کردید حتما هد رو با اب ولرم بشویید استفاده از دستکش موقع کار با محلول ها رو فراموش نکنید. این محلولها در همان مغازه هایی که جوهر می فروشن موجوده قیمت پایینی هم دارن. امیدوارم مشکلتون حل بشه

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط obsidiyan نمایش پست ها
    هد رو جدا کنید و درون یک ظرف کاملا تمیز آب ولرم بریزید و قسمت زیرین هد رو درون آب ولرم قرار بدید اگه بازم باز نشد باید از محلول هد بازکن استفاده کنید فقط مراقب باشید اگه روی قسمتهای پلاستیکی ریخت حتما با اب بشویید. اول از محلول با قدرت پایین استفاده کنید اگه بازم باز نشد از محلول قوی تر استفاده کنید بعد از اینکه از محلول استفاده کردید حتما هد رو با اب ولرم بشویید استفاده از دستکش موقع کار با محلول ها رو فراموش نکنید. این محلولها در همان مغازه هایی که جوهر می فروشن موجوده قیمت پایینی هم دارن. امیدوارم مشکلتون حل بشه
    یعنی به نظرتون با هد پاک کن مشکل حل میشه؟ چون با الکل و آب ولرم شستمش ومتوجه شدم جوهر ازشون خارج میشه و نازلها باز هستن ولی نمیدونم چرا فقط رنگ زرد رو چاپ میکنه؟ به نظر شما هدش نسوخته؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با سلام
    من قصد خرید یک پرینتر چندکاره جهت مصارف خانگی رو دارم
    با بررسی گزینه های متعدد و با توجه به نیازهای خودم به سری L اپپسون جوهرافشان رسیدم
    مدل l365 , l386
    وای فای هم داره و چندکاره هست و مهمتر از همه تانک داره و حوهر میشه ریخت و شارژش کرد که خیلی هزینه ها رو میاره پایین

سوالم از دوستان اینه :
    کیفیت چاپ عکس اونها چطوره ؟
    تو مارکها دیگه مدل قابل شارژ با تانک کدوم گزینه رو معرفی میکنید ؟

کلا برای مصارف خانگی و با شرایطی که گفتم چه مدلی پیشنهاد می کنید ؟؟

ممنون

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام خدمت دوستان عزیز و زحمت کش سایت
    من یک پرینتر canon mg5540 دارم کارتریجهاش رو شارژ کردم الان رنگ آبی و صورتی ارور میده و مدام لامپ مربوط به کارتریج چشمک میزنه. روی صفحه نمایشش هم ارور ۶۵۰۲ اومده. بقیه رنگها خوب هستن و مشکلی ندارن. چجوری مشکل رو حل کنم؟

تشکر کرده
    6350

یعنی به نظرتون با هد پاک کن مشکل حل میشه؟ چون با الکل و آب ولرم شستمش ومتوجه شدم جوهر ازشون خارج میشه و نازلها باز هستن ولی نمیدونم چرا فقط رنگ زرد رو چاپ میکنه؟ به نظر شما هدش نسوخته؟
    یعنی از همه نازلهای هد، جوهر بیرون میاد ؟ امیدوارم که هد دچار مشکل نشده باشه. یکبار اون قسمتهایی که چیپست داره رو با دستمال نرم تمیز کنید. اگر بازم مشکل پابرجا بود به نظرم به تعمیرکار نشون بدید بهتره

تشکر کرده
    6350

سلام خدمت دوستان عزیز و زحمت کش سایت
    من یک پرینتر canon mg5540 دارم کارتریجهاش رو شارژ کردم الان رنگ آبی و صورتی ارور میده و مدام لامپ مربوط به کارتریج چشمک میزنه. روی صفحه نمایشش هم ارور ۶۵۰۲ اومده. بقیه رنگها خوب هستن و مشکلی ندارن. چجوری مشکل رو حل کنم؟
    سلام کابل پرینتر رو از برق جدا کنید . دوباره کابل رو وصل کنید. اینبار کلید پاور رو فشار بدید و نگه دارید بعد دوبار پشت سر هم کلید استاپ رو بزنید .حالا کلید پاور رو رها کنید بعد 4 بار کلید استاپ رو بزنید .