صفحه 39 از 141 نخستنخست ... 29 35 36 37 38 39 40 41 42 43 49 89 139 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 381 تا 390 , از مجموع 1407
Like Tree585تشکر

موضوع: راهنمای خرید و رفع اشکال پرینترهای جوهرافشان

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

پیش فرض پاسخ: با حدود 100 هزار تومان یک پرینتر چند کاره میشه خرید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud.k نمایش پست ها
    سلام
    من میخوام یک پرینتر چند کاره با حدود 100 هزار تومان بخرم.
    میخوام که حتما اسکنر هم داشته باشه علاوه بر پرینت.
    آیا در بین مدل های اپسون و اچ پی مدل خوبی که به صرفه باشه وجود داره؟

ممنون.
    خوب...

اول اینکه بهتر بود بحث در همان تاپیک جوهر افشان ادامه پیدا می کرد.بعدا منتقل می کنم.

و بعد اینکه HP را فاکتور بگیرید به دلایلی که در همان تاپیک جوهر افشان ذکر شده است.

و بعد اینکه چند کاره ها همگی اسکنر دارند.

و باز هم اینکه کیفیت چاپ مدل های مختلف بسیار بسیار به هم نزدیک است ( در یک برند ) فقط مقداری در سرعت متفاوت هستند و امکانات جانبی و لوازم جانبی ( مثل رابط بولوتوث و ... )

مدل های مختلف اپسون ( بخصوص مدل های جدیدی که مادایران وارد کرده است ) را هم در نظر داشته باشید.

و بعد اینکه چند کاره ها امکان نسب مخزن اکسترنال ندارند.

و در نهایت اینکه توصیه بنده خرید دو دستگاه جدا ( پرینتر و اسکنر ) است....
    masoud.k، internet و vahe_n تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر همراه kooshanjazayeri آواتار ها
    تشکر کرده
    338

من هم کلآ با اینجور قیمت ها موافقم :biggrin:

ولی یکم کم بودجه حساب کردین بهتره هر کدوم رو جدا بگیرید هر کدوم هم در حدود همین صد تومان
    من خودم یک اسکنر کنون مدل 4400اف گرفتم هشتاد تومان ...اسکن نگاتیو هم داره کیفیتشم خیلی خوبه ولی خب این کیفیت بالا زیاد هم استفاده نداره برام !

من خودم هم یه پرینتر توی همین قیمت ها میخوام ... دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم
    masoud.k تشکر می‌کند.
    Nikon D700
    Nikon 70-200 2.8 II
    Nikon micro AF-D 60mm

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

چند كاره ي اپسون زير 100 تومن گير نمياد ولي hp چرا .

ضمنا تكنولوژي پيشرفت زيادي كرده و سه كاره ها مشكل كيفيت ندارند. من خودم يه پرينتر و يه اسكنر hp داشتم كه كيفيت هر دو معمولي بود و مشكل بزرگم اين بود كه خيلي جا گرفته بودند. هردو رو بردم شركت و به جاش يه سه كاره ي hp خريدم و از كيفيتش كاملا راضي ام. تنها چيزي كه باعث مي شه افسوس بخورم چرا اپسون نخريدم هزينه ي پايين كارتريج هاي اپسونه كه چون ايرانيه به 4/1 قيمت كارتريج هاي hp فروخته مي شه و از طرفي 4 جوهر جداگونه داره و هر كدوم تموم بشه فقط همونو عوض مي كنيد..

پايينترين قيمت سه كاره ي اپسون 116 هزار تومنه كه مدل CX 3900 است . مدل هاي photo سه كاره هم از 220 هزار تومان شروع مي شه.

البته يه امكاني سه كاره ها دارند و خيلي مفيده اينه كه اگر كامپيوتر خاموش هم باشه مي تونه كپي بكنه.
    Kaveh Ghobadi، masoud.k، Super Oli و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض پاسخ: راهنمای خرید پرینتر جوهرافشان

استاد قبادی عزیز:
    با سلام و عرض ادب خدمت شما و تشکر از پاسخگوئی و احساس مسئولیت تان. سئوالی داشتم که امیدوارم مرا راهنمائی بفرمائید. من تصمیم دارم عکسهای قدیمی مرحوم پدرم را اسکن کرده باز سازی رنگ آمیزی و وچاپ کنم و با توجه به راهنمائی های شما در یافتم با بودجه حدود 250 هزار تومان پیشنهاد شما R270epson بعنوان چاپگر وv100epsonبعنوان اسکنر میباشد. البته R290چند برنامه تنظیم مدیریت مصرف رنگ و تصحیح قرمزی رنگ چشم را نسبت به R270 ندارد .با توجه به جمیع نکات لطفا" بهترین گزینه را معرفی نموده و دیگر اینکه آیا آموختن فتو شاپ برای این منظور کفایت میکند یا خیر. سپاسگذارم.

كاربر همراه kooshanjazayeri آواتار ها
    تشکر کرده
    338

نقل قول نوشته اصلی توسط bozorgmehr نمایش پست ها
    استاد قبادی عزیز:
    با سلام و عرض ادب خدمت شما و تشکر از پاسخگوئی و احساس مسئولیت تان. سئوالی داشتم که امیدوارم مرا راهنمائی بفرمائید. من تصمیم دارم عکسهای قدیمی مرحوم پدرم را اسکن کرده باز سازی رنگ آمیزی و وچاپ کنم و با توجه به راهنمائی های شما در یافتم با بودجه حدود 250 هزار تومان پیشنهاد شما R270epson بعنوان چاپگر وv100epsonبعنوان اسکنر میباشد. البته R290چند برنامه تنظیم مدیریت مصرف رنگ و تصحیح قرمزی رنگ چشم را نسبت به R270 ندارد .با توجه به جمیع نکات لطفا" بهترین گزینه را معرفی نموده و دیگر اینکه آیا آموختن فتو شاپ برای این منظور کفایت میکند یا خیر. سپاسگذارم.
    به نظر من انتخابهای خوبیه .... این برنامه های اضافه هم اگر فقط برای ادیت عکس باشه زیاد کارآمد نیست فوتوشاپ اگر یاد بگیرید خیلی خوبه دیگه به هیچ چیزی نیاز پیدا نمیکنید با فوتوشاپ
    Nikon D700
    Nikon 70-200 2.8 II
    Nikon micro AF-D 60mm

كاربر همراه
    تشکر کرده
    68

سلام
    خیلی ممنون از راهنمایی شما.
    میشه بفرمایید که با هر بار گرفتن جوهر یا کارتریج چند تا عکس مثلا A4 که از منظره و یا ماکرو گرفته شده باشن میشه پرینت گرفت و یا چند صفحه متن سیاه و سفید؟

اگه بتونم بودجه رو تا 150 افزایش بدم چه مدلی از اپسون رو شما پیشنهاد میکنین؟

ممنون.
    Camera: Nikon D90
    Lenses: Nikon 18-105 VR
    Soon: Sigma 10-20 f4.5
    Bag: Kata KT-DR 467i

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud.k نمایش پست ها
    سلام
    خیلی ممنون از راهنمایی شما.
    میشه بفرمایید که با هر بار گرفتن جوهر یا کارتریج چند تا عکس مثلا A4 که از منظره و یا ماکرو گرفته شده باشن میشه پرینت گرفت و یا چند صفحه متن سیاه و سفید؟

اگه بتونم بودجه رو تا 150 افزایش بدم چه مدلی از اپسون رو شما پیشنهاد میکنین؟

ممنون.
    ببينيد مدل هاي سه كاره اي كه photo نيستند فقط در سرعت چاپ و بعضي ها اسكنر با دقت بالاتر و بعضي ها امكان خواندن از روي كارت حافظه و ... فرق مي كنند. اگر دقت اسكن 1200*600 براتون كافيه همون 116 هزار تومنيه كافيه و بقيه پول حروم كردنه و اگر دقت اسكن 2400*1200 بخواهيد ارزانترين مدل 7300 است كه 123 هزار تومنه ولي من باشم يا همون 116 تومنيه رو مي گيرم يا 220 مي دم photo RX610 مي گيرم.
    فرهاد حسيني

كاربر ويژه Persian آواتار ها
    تشکر کرده
    6066

کسی میدونه پرینتر 1900 اپسون در ایران پیدا میشه یا چه قیمتی دارد.
    ظاهرا یکی از بهترین پرینترهای چاپ عکس است.

علیرضا غفاری
    لینک مقالات سایت
    "Travel is the graduate school of life" Joe McNally

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط Persian نمایش پست ها
    کسی میدونه پرینتر 1900 اپسون در ایران پیدا میشه یا چه قیمتی دارد.
    ظاهرا یکی از بهترین پرینترهای چاپ عکس است.

والله علیرضا جان دو موضوع در اینجا مطرح است.

اول اینکه باید نوع کاربرد مهمی برای این پرینتر تعیین کرد.

وقتی کسی حدود یک میلیون تومان بابت یک پرینتر جوهرافشان بدهد لابد یک کار خیلی خاص انجام می دهد.

بنده هنوز بدرستی نتوانسته ام بین Epson R1900 و Canon PRO 9500 یکی را انتخاب کنم و دقیقا بگویم این برتر است.

اما نشانه ها از برتری اپسون حکایت دارد.( به دلیل استاندارد و تکنولوژی بهتر و جدید تر و منحصر به فرد تر جوهر ها )

اما این پرینتر در نمایشگاه دوربین دیجیتال بود.هم این و هم کانن.

این مدل را 790 تومان و کانن را 830 هزار تومان قیمت گذاشته بوند و تحویل هم یک هفته ای بود ( با ثبت سفارش )

اما مشکل بزرگ این پرینتر ها جوهر است!

مخازن جوهر بسیار کوچک است حدود 15 سی سی.

هر کدام از جوهر ها هم 15 هزار تومان برای کانن و 17 هزار تومان برای اپسون بود.

یعنی هر بار تعویض کامل کارتریج ها چیزی حدود 150 تا 170 هزار تومان هزینه دارد ( به اضافه هزینه کاغذ های گران قیمتی که این پرینتر ها در صورت استفاده از آنها کیفیت مطلوبی دارند )

اما برعکس همیشه که HP را فاکتور می گیرم باید عرض کنم که HP Photosmart Pro B9180 را در این رده فراموش نکنید که این پرینتر هم مثل دوتای دیگر بسیار شکفت انگیز است و در پاره ای موضوعات پرینتر برتر است!
    nmroshan، حسام و Persian تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط kooshanjazayeri نمایش پست ها
    به نظر من انتخابهای خوبیه .... این برنامه های اضافه هم اگر فقط برای ادیت عکس باشه زیاد کارآمد نیست فوتوشاپ اگر یاد بگیرید خیلی خوبه دیگه به هیچ چیزی نیاز پیدا نمیکنید با فوتوشاپ
    از راهنمائی شما سپاسگذارم.

صفحه 39 از 141 نخستنخست ... 29 35 36 37 38 39 40 41 42 43 49 89 139 ... آخرینآخرین