صفحه 89 از 141 نخستنخست ... 39 79 85 86 87 88 89 90 91 92 93 99 139 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 881 تا 890 , از مجموع 1407
Like Tree585تشکر

موضوع: راهنمای خرید و رفع اشکال پرینترهای جوهرافشان

كاربر فعال Herati آواتار ها
    تشکر کرده
    1581

پیش فرض canon IPF 6300, canon IPF8300,canon IPF9000

دوستان یه پرنتر لازم دارم که حداقل از 70 سانت رو بزنه
    و یکی از دوستان که خودش در آلمان استدیو داره کانون رو برام پیشنهاد داده و میگه که کیفیتش عالیه
    ولی من خودم دودل هستم چون من لابراتوار دارم و تا 45 سانت رو با دستگاه های شیمی چاپ میکنم و خوروجی عالیه و یک تجربه هم با کانون canon IP9000دارام که نسبتا خوب بود ولی ده دقیقه بعد 20 در صد رنگ عکس تغیر می کرد و موندگاری خوبی نداشت به همین خاطر نمی دونم چه کار کنم از یک طرف هم دستگاههای شیمی در سایزهای بزرگ قیمت های فضایی دارند
    حالا نظرتون در مورد پرنترهای کانون که ذکر کردم چیه
    و چند سوال دیگه
    1.هزینه رنگ این پرنتر ها چجوری آیا فقط باید از کارتیج اصلی استفاده کرد یا تانگ یا........
    2.راهی برای موندگار کردن رنگ عکس وجود دارد مثلا لامنت یا...............
    3.خروجی یک متر مربع با رنگ اصلی چند در میاد و با.................
    4.هر آنچه من نمیدونم و باید بدونم
    لطفا دوستان جواب بدند تا من پولا مو حروم نکردم

كاربر فعال Herati آواتار ها
    تشکر کرده
    1581

رنگهای مختلف چاپ باماندگاری 200 سال درمحیط داخل ویکسال درمعرض نورخورشیدو3سال درمحیط خارج بالمینیت

آیا واقعیت داره

كاربر همراه behrang 2 آواتار ها
    تشکر کرده
    34

نقل قول نوشته اصلی توسط Herat-picture نمایش پست ها

آیا واقعیت داره
    باید کسانی به شما توضیح بدن که با پلاتر های کنون کار کردن . کیفیت چاپ این پلاتر ها بسیار بالا است و تعداد رنگشون از 4تا 12 تا هست. البته این قضیه 200 سال و بقیه اون موقعی اتفاق می افته که از کارتریج و کاغذ خوده مارک دستگاه استفاده کنی ..
    behrang 2

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط Navid B نمایش پست ها
    سلام رفقا

من یه دونه اپسون ۱۴۱۰ خریدم، با تانک مارک وکس...

اول از همه می‌خواستم نظرتون رو راجع به پرینتر و تانک بدونم، چون بعد از خرید اینجا رو پیدا کردم...

بعد هم یه مشکلی‌ وجود داره، بعضی‌ وقتا اینکه این شلنگ‌هایی‌ که به تانک وصل هستن، موقع ی پرینت یهو گیر می‌کنن زیر جای کارتریج‌ها که به سرعت در حال رفت و آمده! این عادیه؟ همه پرینتر‌های تانک دار اینجوری می‌شه؟ یه صدای خیلی‌ ناجوری میده، کاغذ خراب می‌شه و باید پرینتر رو خاموش و روشن کنم تا دوباره کار کنه...

راهی‌ هست که این اتفاق نیفته؟

کسی اینو دید؟

كاربر همراه behrang 2 آواتار ها
    تشکر کرده
    34

با سلام
    این مشکل به علت طول زیاد شیلنگ ها است که از بالای سر کارتریج ها رد شده .و به بیرون پرینتر رفته . باعث انهنا پیدا کردن و پایین رفتن لوله ها میشه . طولشون باید تنظیم بشه .به جایی که تانکو نصب کرده زنگ بزن .
    M. Beyrami و Navid B تشکر می‌کنند.
    behrang 2

Forum Moderator Navid7h آواتار ها
    تشکر کرده
    7879

نقل قول نوشته اصلی توسط Navid7h نمایش پست ها
    سلام

پیشنهاد دوستان برای خرید پرینتر جوهر افشان در سایز A3 و A4 چیست ؟

هدف از خرید پرینتر فقط برای چاپ عکس است

بهتر است از برندی باشد که داری گارانتی باشد و مواد مصرفی آن یافت شود
    حداکثر ماهی 20-30 عکس
    فرقی نمی کند روی CD و DVD چاپ بکند یا خیر
    صفحه نمایش مهم نیست.
    اتصال مستقیم به دوربین مهم نیست.
    ترجیح میدهم از تانک استفاده نکنم.
    اگر کارتریج های مجزا داشته باشد بهتر است.(البته فکر کنم در این رده همه پرینترها اکثرا کارتریج های جدا جدا دارند)

در مورد A4 جناب Photo Bolbol پرینتر Canon IP 4700 رو پیشنهاد دادن در مورد A3 دوستان نظری ندارند؟
    از سری R پرینترهای اپسون ، مادیران فقط R1900 و R1400 را دارد.
    دوستان تجربه استفاده از این دو مدل را دارند؟

سپاس
    هنوز سئوالم پابر جاست !

ترچیحم بیشتر بر روی A4 است. ( به نظرم A3 هزینه هایش خیلی زیاد است، شاید هم من اشتباه میکنم! )

پرینتر R800 ظاهرا هنوز در سایت مادیران موجود است ! ( این مدل، مدل بسیار معروف و خوش نامی برای چاپ های خوش کیفیت است اما سال ساخت آن 2004 است )

در مورد Epson T50 کسی از دوستان نظری ندارد؟
    نوید حسینیان | پیوسته

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    4494

نقل قول نوشته اصلی توسط Navid7h نمایش پست ها
    هنوز سئوالم پابر جاست !

ترچیحم بیشتر بر روی A4 است. ( به نظرم A3 هزینه هایش خیلی زیاد است، شاید هم من اشتباه میکنم! )

پرینتر R800 ظاهرا هنوز در سایت مادیران موجود است ! ( این مدل، مدل بسیار معروف و خوش نامی برای چاپ های خوش کیفیت است اما سال ساخت آن 2004 است )

به نظر من چیزی که مهم تر از سایز پرینت هست, نوع و ظرفیت جوهری هست که با اون پرینتر سازگاره. جوهر های با ظرفیت بالا تر از لحاظ اقتصادی به صرفه تر هستند.
    برای مثال جوهر های K3 اپسون علاوه بر گامت رنگی بالا تر و کیفیت بهتری که نسبت به جوهر های دیگه این کمپانی دارند, اقتصادی تر هم هستند. سری 1400 اپسون هم قابلیت استفاده از این جوهر ها رو داره و به نظرم گزینه بهتری نسبت به سری 800 هست.

در مورد T50 هم یه مدتی بود که زیاد تحقیق می کردم. البته در سایت اپسون این مدل رو پیدا نکردم و فکر می کنم که T50 همون P50 باشه. در این صورت فکر کنم در بین پرینتر های A4 اپسون, یکی از بهترین گزینه ها باشه.
    خیلی دنبال این بودم که بدونم با جوهر های اصلی سری T0801-T0806 اپسون حدودا چند عکس A4 میشه چاپ کرد اما چیزی پیدا نکردم. اگر بشه باهاش (با جوهر سیاهش) 30 عکس A4 چاپ کرد به نظرم بسیار با صرفه خواهد بود.
    یه چیز دیگه ای که در مورد P50 خوندم این بوده که برای استفاده از جوهر های متفرقه خیلی مناسب نیست و منافذ پخش جوهرش زود بسته میشه.
    ویرایش توسط jebrahim : Tuesday 1 February 2011 در ساعت 02:59
    Navid7h تشکر می‌کند.
    ج.ابراهیمی
    instagram

كاربر فعال M.Meghdari آواتار ها
    تشکر کرده
    8725

T50 دقيقا همون R290 اپسونه. با كمي تغيرات ظاهري
    كارتريج حجيم مي خوره و كيفيتش هم كمي بالاتر از R290 هست.
    Navid7h و jebrahim تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Navid B نمایش پست ها
    کسی اینو دید؟
    اصلا پرینت نزن چون هد از تنظیم خارج میشه بده دوباره برات نصب کنن ظاهرا بد نصب کردن و اصلا عادی نیست
    Navid B تشکر می‌کند.
    epson pro 7800 =epson r800===epson pro 3800 A2===epson r270,290,295 =hiti 710 roll== canon 20d== canon 450D
    canon ip 8500====canon ip 4200====canon ix 5000=== canon ip4000==canon 5300 ,5200

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Herat-picture نمایش پست ها
    دوستان یه پرنتر لازم دارم که حداقل از 70 سانت رو بزنه
    و یکی از دوستان که خودش در آلمان استدیو داره کانون رو برام پیشنهاد داده و میگه که کیفیتش عالیه
    ولی من خودم دودل هستم چون من لابراتوار دارم و تا 45 سانت رو با دستگاه های شیمی چاپ میکنم و خوروجی عالیه و یک تجربه هم با کانون canon IP9000دارام که نسبتا خوب بود ولی ده دقیقه بعد 20 در صد رنگ عکس تغیر می کرد و موندگاری خوبی نداشت به همین خاطر نمی دونم چه کار کنم از یک طرف هم دستگاههای شیمی در سایزهای بزرگ قیمت های فضایی دارند
    حالا نظرتون در مورد پرنترهای کانون که ذکر کردم چیه
    و چند سوال دیگه
    1.هزینه رنگ این پرنتر ها چجوری آیا فقط باید از کارتیج اصلی استفاده کرد یا تانگ یا........
    2.راهی برای موندگار کردن رنگ عکس وجود دارد مثلا لامنت یا...............
    3.خروجی یک متر مربع با رنگ اصلی چند در میاد و با.................
    4.هر آنچه من نمیدونم و باید بدونم
    لطفا دوستان جواب بدند تا من پولا مو حروم نکردم
    نمی دونم چرا چاپ با کانن تغییر رنگ داده شاید جوهر اصلی نبوده یا کاغذ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    از نظر ماندگاری من 8 سال پیش 1 چاپ زدم هنوز رنگش نرفته!!!!!!!!!!!
    اما هزینه جوهر اصلی خیلی زیاده نسبت به چاپ شیمی
    مانده گاری جوهر غیر اصل هم با هیچی زیاد نمیشه من هم لمینیت سرد دارم هم گرم اصلا فایده نداره
    یک متر مربع را وقتی میشه حساب کرد که ما همیشه یک چاپ را تکرار کنیم که رنگهای مصرف شده در هر چاپ یکسان مصرف بشن اما توی یک سایت دیدم حدود 2 تا 3 دلار برای
    سایز A4 تخمین زده بود
    epson pro 7800 =epson r800===epson pro 3800 A2===epson r270,290,295 =hiti 710 roll== canon 20d== canon 450D
    canon ip 8500====canon ip 4200====canon ix 5000=== canon ip4000==canon 5300 ,5200

صفحه 89 از 141 نخستنخست ... 39 79 85 86 87 88 89 90 91 92 93 99 139 ... آخرینآخرین