صفحه 3 از 5 نخستنخست 1 2 3 4 5 آخرینآخرین
نمایش موضوعات : شماره 61 تا 90 ، از مجموع ‍125 موضوع

انجمن: خرید و فروش دوربین و تجهیزات عکاسی

فقط برای اجناس دست دوم و با ذکر قیمت اقدام به ارسال آگهی فروش کنید. سایت عکاسی هیچ نقش و مسئولیتی در قبال معاملات ندارد. لطفا پیش از خرید و پرداخت وجه، از صحت کالا و جزئیات معامله به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید.

    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 269
    Sunday 12 August 2018, 18:00 برو به آخرین پست
  1. خریدار canon 18-135 stm

    Started by MAHosseini‏, Sunday 12 August 2018 12:31
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 157
    Sunday 12 August 2018, 12:31 برو به آخرین پست
  2. خرید لنز helios 85mm f1.5

    Started by عليرضا٦٧‏, Thursday 9 August 2018 18:08
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 147
    Thursday 9 August 2018, 18:08 برو به آخرین پست
  3. فروش تجهبزات کانن/5d mk3/ lens/ flash

    Started by Hossein Arabi‏, Tuesday 24 July 2018 15:08
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 328
    Sunday 5 August 2018, 20:15 برو به آخرین پست
  4. فروش هد و سه پایه مانفروتو

    Started by hamid_rabbi‏, Friday 3 August 2018 22:08
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 229
    Friday 3 August 2018, 22:08 برو به آخرین پست
  5. فروش کوله پشتی ونگارد Vanguard Up-Rise II 48

    Started by I.Givili‏, Thursday 2 August 2018 00:44
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 189
    Thursday 2 August 2018, 00:44 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 633
    Wednesday 1 August 2018, 19:58 برو به آخرین پست
  6. فروش دوربین Canon 5D Mark II و لنز 24-70 f2.8

    Started by Hamid.M‏, Thursday 12 July 2018 14:33
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 456
    Monday 23 July 2018, 23:35 برو به آخرین پست
  7. فروش بدنه فوجی xt10

    Started by FARID‏, Friday 20 July 2018 09:50
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 273
    Monday 23 July 2018, 08:44 برو به آخرین پست
  8. خریدار لنز نیکون 200mm f2 VR2

    Started by A.hoseinpour‏, Saturday 21 July 2018 15:47
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 145
    Saturday 21 July 2018, 15:47 برو به آخرین پست
  9. خریدار لنز واید نیکون

    Started by farshad.s‏, Wednesday 18 July 2018 18:21
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 168
    Wednesday 18 July 2018, 18:21 برو به آخرین پست
  10. فروش بدنه 7D با کارکرد 1500 شات

    Started by Behzad Tak‏, Wednesday 11 July 2018 13:19
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 303
    Thursday 12 July 2018, 01:42 برو به آخرین پست
  11. خریدار دوربین برای عکاسی شخصی

    Started by sewda‏, Sunday 8 July 2018 22:47
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 261
    Monday 9 July 2018, 03:18 برو به آخرین پست
  12. فروش سه شاخه هد استودیویی

    Started by M.Kazemi‏, Friday 6 July 2018 01:33
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 203
    Friday 6 July 2018, 01:33 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 5
    • نمایش ها: 658
    Wednesday 4 July 2018, 06:06 برو به آخرین پست
  13. خريدار تجهيزات دوربين لارج فرمت

    Started by ahmad.abaee‏, Tuesday 3 July 2018 19:41
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 232
    Tuesday 3 July 2018, 19:41 برو به آخرین پست
  14. فروش Canon BG-E20 Battery Grip 5D Mark IV

    Started by M.Mobin‏, Saturday 7 April 2018 13:54
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 343
    Friday 29 June 2018, 19:05 برو به آخرین پست
  15. خریدار لنز کارکرده Sigma 85 Art

    Started by Hamid.M‏, Sunday 24 June 2018 11:39
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 240
    Wednesday 27 June 2018, 12:36 برو به آخرین پست
  16. فروش لنز NIKON 85MM F1.4G NANO

    Started by A.hoseinpour‏, Monday 13 November 2017 13:33
    • پاسخ ها: 6
    • نمایش ها: 928
    Tuesday 26 June 2018, 14:15 برو به آخرین پست
  17. فروش تعدادی لنز برای دوربین Fuji

    Started by soltaani‏, Tuesday 23 January 2018 19:25
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 486
    Tuesday 26 June 2018, 14:10 برو به آخرین پست
  18. فروش لنز فوجی ۱۰-۲۴

    Started by diamont‏, Wednesday 13 June 2018 18:25
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 387
    Sunday 24 June 2018, 16:05 برو به آخرین پست
  19. فروش کوله lowepro pro runner 450 aw

    Started by diamont‏, Thursday 31 May 2018 01:12
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 479
    Sunday 24 June 2018, 15:16 برو به آخرین پست
  20. فروش Canon 70-200 f2.8L IS II

    Started by mojtaba79‏, Saturday 26 May 2018 10:17
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 381
    Thursday 21 June 2018, 08:15 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 192
    Wednesday 20 June 2018, 20:33 برو به آخرین پست
  21. فروش فلاش Nissin Di 866 Mark II for NIKON

    Started by abehrooz‏, Saturday 2 June 2018 10:16
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 252
    Tuesday 12 June 2018, 13:33 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 322
    Monday 11 June 2018, 00:30 برو به آخرین پست
  22. خریدار فون (پرده) عکاسی

    Started by Shaahaab‏, Friday 8 June 2018 19:48
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 158
    Friday 8 June 2018, 19:48 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 7
    • نمایش ها: 527
    Thursday 7 June 2018, 15:46 برو به آخرین پست
  23. فروش لنز 55-250 stm اک اک و ارزان

    Started by kiyan‏, Tuesday 5 June 2018 16:58
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 174
    Tuesday 5 June 2018, 16:58 برو به آخرین پست
  24. فروش لنز ۱۶-۳۵ f4 کنن

    Started by morteza khademy‏, Wednesday 8 November 2017 16:53
    • پاسخ ها: 6
    • نمایش ها: 713
    Saturday 2 June 2018, 12:22 برو به آخرین پست

صفحه 3 از 5 نخستنخست 1 2 3 4 5 آخرینآخرین

تنظیم های نمایش موضوع

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

به شما اجازه می دهد که انتخاب کنید که اطلاعات بر چه اساسی مرتب شوند

مرتب کردن بصورت

توجه : هنگام مرتب کردن بر اساس تاریخ (نزولی) ، نتایج تازه تر در ابتدا نمایش داده می شوند

راهنمای آیکون ها

پست های جدید
پست های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  200 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  200 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
Thread Contains a Message Written By You
در این موضوع شرکت داشته اید

مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست در پست خود ضمیمه کنید
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •