صفحه 2 از 4 نخستنخست 1 2 3 4 آخرینآخرین
نمایش موضوعات : شماره 31 تا 60 ، از مجموع ‍115 موضوع

انجمن: خرید و فروش دوربین و تجهیزات عکاسی

فقط برای اجناس دست دوم و با ذکر قیمت اقدام به ارسال آگهی فروش کنید. سایت عکاسی هیچ نقش و مسئولیتی در قبال معاملات ندارد. لطفا پیش از خرید و پرداخت وجه، از صحت کالا و جزئیات معامله به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید.

  1. فروش کیف شانه آویز

    Started by KHAKSAR‏, Thursday 12 April 2018 18:17
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 209
    Thursday 12 April 2018, 18:17 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 171
    Monday 9 April 2018, 12:56 برو به آخرین پست
  2. فروش Canon BG-E20 Battery Grip 5D Mark IV

    Started by M.Mobin‏, Saturday 7 April 2018 12:54
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 131
    Saturday 7 April 2018, 12:54 برو به آخرین پست
  3. فروش لنز Sigma 28-70mm f:2.8-4 DG

    Started by mostafa_1366‏, Wednesday 4 April 2018 13:35
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 157
    Friday 6 April 2018, 11:49 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 872
    Thursday 5 April 2018, 12:55 برو به آخرین پست
  4. خریدار اسکنر نگاتیو و اسلاید

    Started by Zachari‏, Wednesday 4 April 2018 09:24
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 120
    Wednesday 4 April 2018, 09:24 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 130
    Sunday 1 April 2018, 10:20 برو به آخرین پست
  5. خريدار nikon d810 تمييز و كم كاركرد

    Started by milad_iut‏, Tuesday 27 March 2018 23:21
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 121
    Tuesday 27 March 2018, 23:21 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 5
    • نمایش ها: 577
    Thursday 22 March 2018, 15:16 برو به آخرین پست
  6. خریدار Samyang 14mm F/2.8 IF ED MC Aspherical lens

    Started by Mehran Fani‏, Sunday 18 March 2018 23:59
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 197
    Sunday 18 March 2018, 23:59 برو به آخرین پست
  7. فروش دوربین D7200 Kit 18-140

    Started by Sayrex‏, Wednesday 21 February 2018 08:34
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 365
    Saturday 17 March 2018, 17:33 برو به آخرین پست
  8. Lightbulb فروش لنز Nikon 14-24 f/2.8

    Started by alpacinohs‏, Tuesday 13 March 2018 21:05
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 261
    Thursday 15 March 2018, 22:06 برو به آخرین پست
  9. فروش دوربین Nikon D5100+18-55VR

    Started by mohammad.baruji‏, Thursday 8 March 2018 19:13
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 301
    Tuesday 13 March 2018, 15:05 برو به آخرین پست
  10. فروش Canon EOS 100D و 55-18 IS STM

    Started by M-Yousefi‏, Monday 12 March 2018 14:22
    • پاسخ ها: 5
    • نمایش ها: 237
    Tuesday 13 March 2018, 09:17 برو به آخرین پست
  11. فروش Go Pro Hero 4 black همراه لوازم

    Started by NotBeok‏, Sunday 4 March 2018 12:27
    • پاسخ ها: 4
    • نمایش ها: 258
    Sunday 11 March 2018, 18:08 برو به آخرین پست
  12. فروش دوربین fuji x-t1 و تجهیزات جانبی

    Started by foroughi‏, Thursday 28 September 2017 13:15
    • پاسخ ها: 9
    • نمایش ها: 961
    Sunday 11 March 2018, 09:27 برو به آخرین پست
  13. فروش Canon 50D + EFs 15-85 IS USM

    Started by Aramis_312‏, Tuesday 20 February 2018 23:23
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 217
    Saturday 10 March 2018, 18:15 برو به آخرین پست
  14. خريدار لنز نيكون 50mm f/1.8

    Started by alpacinohs‏, Saturday 10 February 2018 20:15
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 230
    Friday 9 March 2018, 01:44 برو به آخرین پست
  15. فروش فیلتر ND1000 نیسی دهانه 77

    Started by Hamid.M‏, Friday 16 February 2018 11:02
    • پاسخ ها: 4
    • نمایش ها: 320
    Tuesday 6 March 2018, 14:13 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 162
    Sunday 4 March 2018, 10:51 برو به آخرین پست
  16. فلاش دوربین TTL دار Zomei مدل ZM860T

    Started by mostafa_1366‏, Sunday 4 March 2018 08:04
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 171
    Sunday 4 March 2018, 08:04 برو به آخرین پست
  17. فروش کلیه تجهیزات عکاسی

    Started by Amin.Zallaghi‏, Thursday 1 March 2018 01:38
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 301
    Thursday 1 March 2018, 01:38 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 204
    Wednesday 28 February 2018, 18:31 برو به آخرین پست
  18. خریدار بادی نیکون D800 یا D800E

    Started by Shaahaab‏, Wednesday 28 February 2018 15:41
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 69
    Wednesday 28 February 2018, 15:41 برو به آخرین پست
  19. فروش لنز نیکون 16-85

    Started by moj54‏, Wednesday 21 February 2018 22:26
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 176
    Wednesday 21 February 2018, 22:26 برو به آخرین پست
  20. فروش کیت کلوزآپ فلاش دوقلو نیکون سری R1

    Started by moj54‏, Wednesday 21 February 2018 22:17
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 102
    Wednesday 21 February 2018, 22:17 برو به آخرین پست
  21. خریدار تبدیل m42 به نیکون

    Started by rezatop‏, Tuesday 6 February 2018 12:19
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 150
    Monday 19 February 2018, 18:57 برو به آخرین پست
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 212
    Saturday 17 February 2018, 17:04 برو به آخرین پست
  22. خریدار لنز EF-M 22mm F2

    Started by Balakhan‏, Tuesday 13 February 2018 17:05
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 128
    Tuesday 13 February 2018, 17:05 برو به آخرین پست

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1 2 3 4 آخرینآخرین

تنظیم های نمایش موضوع

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

به شما اجازه می دهد که انتخاب کنید که اطلاعات بر چه اساسی مرتب شوند

مرتب کردن بصورت

توجه : هنگام مرتب کردن بر اساس تاریخ (نزولی) ، نتایج تازه تر در ابتدا نمایش داده می شوند

راهنمای آیکون ها

پست های جدید
پست های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  200 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  200 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
Thread Contains a Message Written By You
در این موضوع شرکت داشته اید

مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست در پست خود ضمیمه کنید
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •