صفحه 111 از 112 نخستنخست ... 11 61 101 107 108 109 110 111 112 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,101 تا 1,110 , از مجموع 1119
Like Tree3439تشکر

موضوع: Canon EOS 7D

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام دوستان . لطفا راهنماییم کنید
    من یه فلاش di886 mark II گرفتم دوربینم 7d هستش
    میخوام این فلاش جدا از دوربین عمل که کلی تنظیماتشو دستکاری کردم اما نتیجه نداد فقط فلاش اگه رو دوربین باشه عمل میکنه. چه طور باید فلاش رو با دوربین مچ کنم یه صورت بیسم فلاش بزنه؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    138

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab0232 نمایش پست ها
    سلام دوستان . لطفا راهنماییم کنید
    من یه فلاش di886 mark II گرفتم دوربینم 7d هستش
    میخوام این فلاش جدا از دوربین عمل که کلی تنظیماتشو دستکاری کردم اما نتیجه نداد فقط فلاش اگه رو دوربین باشه عمل میکنه. چه طور باید فلاش رو با دوربین مچ کنم یه صورت بیسم فلاش بزنه؟
    مدل فلاشو نمیدونم ولی من با کنن که این کارو میکنم حتما باید در دیدرس دوربین باشه . توی یک زاویه مناسب . بزاریدش پشت دوربین نمیرنه . یکی این که حتما باید فلاش دوربین بزنه تا اونم بزنه و یکی دیگه این که احتیاجی به این کار نداره و توی دید باشه میزنه . خیلی وقته این کارو نکردم بزارید اگه دوستان کمک نکردند تست میزنم اطلاع میدم .

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

آقا ردیف شد راهنماییت کمک کرد .من فکر میکردم نباید فلاش دوربین بزنه .واسه همین کلی تست میگرفتم اما فلاش دوربین میزد فکر میکردم نتیجه نمیده .شما که اینو گفتی رفتم تست کردم الان هردو فلاش میزنه اما نور فلاش اکسترنال تو عکس می افته. تشکر تشکر

كاربر جديد mim nkj آواتار ها
    تشکر کرده
    2

سلام... نمی دونم جاش اینجاست یا نه ولی دوربین من پس از زمین خوردن دچار یه لکه شده(لکی گرد و نسبتا درشت :/ ) که با تمیز کردن لنز تغییری توش ایجاد نشد و حتی در عکسی که بدون لنز گرفتم لک به صورت محو تر برقرار بود... و همینطور در ال سی دی دوربین همراه با فکوس کردن، لکه پررنگ تر می شه.. و در تمامی عکس هاجای لک ثابت است لیکن فوکوس و فلوی متفاوت دارد.. و وقتی در ویزور نگاه می کنم وجود ندارد.می خواهم بدانم غیر از گرد غبار احتمالی دوربینم چه مشکلی برایش ممکن است پیش آمده باشد؟
    آیا ممکن است سنسور آسیب دیده باشد؟ و اگر آسیب دیده ..آیا قابل تعمیر است یا باید سنسور عوض شود؟ و هزینه تعمیر یا تعویض سنسور چگونه است؟
    دوربینم canon D7 است

اگر اطلاعاتی دارین لطفآ راهنماییم کنید
    ویرایش توسط mim nkj : Wednesday 15 January 2014 در ساعت 09:45

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط mim nkj نمایش پست ها
    سلام... نمی دونم جاش اینجاست یا نه ولی دوربین من پس از زمین خوردن دچار یه لکه شده(لکی گرد و نسبتا درشت :/ ) که با تمیز کردن لنز تغییری توش ایجاد نشد و حتی در عکسی که بدون لنز گرفتم لک به صورت محو تر برقرار بود... و همینطور در ال سی دی دوربین همراه با فکوس کردن، لکه پررنگ تر می شه.. و در تمامی عکس هاجای لک ثابت است لیکن فوکوس و فلوی متفاوت دارد.. و وقتی در ویزور نگاه می کنم وجود ندارد.می خواهم بدانم غیر از گرد غبار احتمالی دوربینم چه مشکلی برایش ممکن است پیش آمده باشد؟
    آیا ممکن است سنسور آسیب دیده باشد؟ و اگر آسیب دیده ..آیا قابل تعمیر است یا باید سنسور عوض شود؟ و هزینه تعمیر یا تعویض سنسور چگونه است؟
    دوربینم canon D7 است
    سلام
    اگر در اثر ضربه دچار مشكل شده، اشكال از گرد و غبار سنسور نيست. اگر در تهران هستيد به تعميرگاه مركزي دوربين (خ جمهوري- بين حافظ و ولي عصر- ساختمان آلمينيوم- طبقه 11) مراجعه كنيد

كاربر همراه obsidiyan آواتار ها
    تشکر کرده
    6350

سلام
    امروز رفتم به آتلیه یکی از دوستان که لنز 105 - 24 رو از نزدیک زیارت کنم . میگفت یه مدته که ارور 01 در روی ال سی دی ظاهر میشه . دوستان عزیزم به نظرتون این ارور مربوط به انزه یا بادی ؟ چون میگفت زنگ زدم نمایندگی گفتن داخل لنز رطوبت جمع شده باید بیاری بازش کنیم تا ایراد برطرف بشه !!! منم خواستم اول از شما کمک بگیرم شاید ایراد جای دیگه باشه. آخه مگه این لنز به این راحتی رطوبت بهش نفوذ میکنه ؟ لنز اسفندماه 92 خریداری شده . اگه لطف کنید جواب بدید ممنون میشم .

كاربر همراه obsidiyan آواتار ها
    تشکر کرده
    6350

سلام
    امروز رفتم به آتلیه یکی از دوستان که لنز 105 - 24 رو از نزدیک زیارت کنم . میگفت یه مدته که ارور 01 در روی ال سی دی ظاهر میشه . دوستان عزیزم به نظرتون این ارور مربوط به انزه یا بادی ؟ چون میگفت زنگ زدم نمایندگی گفتن داخل لنز رطوبت جمع شده باید بیاری بازش کنیم تا ایراد برطرف بشه !!! منم خواستم اول از شما کمک بگیرم شاید ایراد جای دیگه باشه. آخه مگه این لنز به این راحتی رطوبت بهش نفوذ میکنه ؟ لنز اسفندماه 92 خریداری شده . اگه لطف کنید جواب بدید ممنون میشم .

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

نقل قول نوشته اصلی توسط obsidiyan نمایش پست ها
    سلام
    در جای مناسبی سوال را مطرح نکردید!
    این ارور مربوط به اتصال بین دوربین و لنز است احتمالا با تمیزکاری بوسیله الکل مشکل حل شود لینک زیر را ببینید:
    Canon UK - EOS Camera Error Codes and Error Messages
    mSafdel، obsidiyan و jamal.s تشکر می‌کنند.

كاربر همراه mohamad.k آواتار ها
    تشکر کرده
    592

سلام
    امروز دوربین500D خودم رو فروختم و میخواهم به زودی یک عدد بدنه 7D بگیرم در یکی از سایت ها نوشته شده بود که بدنه 7D (ژاپن ) مگر 7D بازار مشترک هم داره و در ضمن به چه قسمت های اون دقت کنم تا به فهمم که اکبند است
    پیشاپیش از راهنمایی های خوب شما متشکرم راستی اگر در تاپیک مناسبی پست نزدم ببخشید

كاربر همراه Moeen Salehi آواتار ها
    تشکر کرده
    378

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad.k نمایش پست ها
    سلام
    امروز دوربین500D خودم رو فروختم و میخواهم به زودی یک عدد بدنه 7D بگیرم در یکی از سایت ها نوشته شده بود که بدنه 7D (ژاپن ) مگر 7D بازار مشترک هم داره و در ضمن به چه قسمت های اون دقت کنم تا به فهمم که اکبند است
    پیشاپیش از راهنمایی های خوب شما متشکرم راستی اگر در تاپیک مناسبی پست نزدم ببخشید
    تا جایی که میدونم خیر همشون ژاپنی هستند.
    از جای مطمین خرید کنید بهترین راه هست. ماشالا اینقد بعضی از فروشندگان عزیز!! با انصاف هستند که .....
    پیشاپیش مبارک باشه.
    mohamad.k تشکر می‌کند.