صفحه 66 از 112 نخستنخست ... 16 56 62 63 64 65 66 67 68 69 70 76 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 651 تا 660 , از مجموع 1119
Like Tree3439تشکر

موضوع: Canon EOS 7D

cinemazar
    Guest

حالا اگر بنا باشه فقط از جنبه فیلمبرداری مقایسه کنیم ، تفاوتی میان 550d و 7d هست ؟ آیا 7d ارزش خرید را در این مقایسه با 550d دارد ؟ با توجه به اینکه هردو از یک سنسور استفاده می کنند . در تنظیمات نیز تفاوتی وجود دارد ؟

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

کاملا متفاوت هستند!

هم در تنظیمات و هم در امکانات.مثلا در 7D امکان 60 فریم در ثانیه وجود دارد.

علاوه بر این سیستم فوکوس 7D در عکاسی یکی از برترین و بهترین انواع فوکوس در دوربین های کانن است.
    M.Barani و obsidiyan تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

cinemazar
    Guest

اگر بنا باشد باز هم فقط از نظر فیلمبرداری به موضوع نگاه کنیم ، چند سوال برای من به وجود می آید : اول اینکه آیا این سیستم فوکوس در هنگام فیلمبرداری نیز همان کارایی هنگام عکاسی را دارد ؟ چون من در بعضی ویدئو های این دوربین در نت هنگامی که سوژه در حال حرکت است و موقعیتش نسبت به دوربین اندکی جابه جا می شود ، مشاهده کردم که دوربین از نگه داشتن فوکوس بر روی سوژه عاجز است ، طوری که گمان کردم در مود فیلمبرداری اتو فوکوس ندارد /
    دیگر اینکه از این سنسور 18 مگاپیکسلی چگونه تصویر ویدئویی 2 مگاپیکسلی حاصل می شود ؟ این فرایند در پروسس صورت می گیرد و یا اینکه به اندازه همان 2 مگاپیکسل از سطح سنسور برای تصویربرداری استفاده می شود ، چون برای من مهم است که گستره وسیع سنسور در تصویربرداری کاملا استفاده شود و این دلیلی برای رجوع به این دوربین ها برای تصویربرداری است /
    و اینکه تنظیماتی همچون وایت بالانس ، کالر کارکشن ، برایتنس ، کنتراست و . . . که در دوربین های فیلمبرداری در اختیار است در این دوربین ها ( 7d / 5d / 60d ) نیز در اختیار است و یا به صورت اتو انجام می شوند ؟ اگر چه می دانم که به هر حال اینها دوربین عکاسی هستند اما بالاخره کمپانی امکان فیلمبرداری را نیز گذاشته و این حسن با وجود تنظیمات مناسب ، به درد بخور خواهد بود . متشکرم از همه دوستان به خاطر راهنمایی بنده قبل از خرید !

كاربر فعال nejadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1978

فریمور جدید دوربین 7D

کد HTML:
    http://web.canon.jp/imaging/eosd/firm-e/eos7d/firmware.html
    ghanbar، nadersharp، Haji Shahkaram و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه ghanbar آواتار ها
    تشکر کرده
    1809

نقل قول نوشته اصلی توسط nejadi نمایش پست ها
    فریمور جدید دوربین 7D

کد HTML:
    http://web.canon.jp/imaging/eosd/firm-e/eos7d/firmware.html
    مرسي از ليتك

ولي در اين آپديت جديد گويا باز هم خبري از بطرف كردن قفل شدن دوربين نيست !؟ در بسيار از انجمن ها خارجي و داخلي اين مشكل عنوان شده است ولي نمي دانم چرا كانون توجهي نمي كند

تشکر کرده
    1978

نقل قول نوشته اصلی توسط ghanbar نمایش پست ها
    مرسي از ليتك

ولي در اين آپديت جديد گويا باز هم خبري از بطرف كردن قفل شدن دوربين نيست !؟ در بسيار از انجمن ها خارجي و داخلي اين مشكل عنوان شده است ولي نمي دانم چرا كانون توجهي نمي كند

ببخشید منظورتون از قفل شدن چیه ؟ من تا حالا با این مورد مواجه نشدم و یا از دوستان که این دوربین رو دارن نشنیدم ، میشه توضیح بفرمایید

كاربر همراه ghanbar آواتار ها
    تشکر کرده
    1809

ببخشید منظورتون از قفل شدن چیه ؟ من تا حالا با این مورد مواجه نشدم و یا از دوستان که این دوربین رو دارن نشنیدم ، میشه توضیح بفرمایید
    جناب نژادي

به اين پست ها نظري داشته باشيد

http://www.akkasee.com/forum/showthr...l=1#post180783

http://www.akkasee.com/forum/showthr...l=1#post182259

همينطور :

http://www.akkasee.com/forum/showthr...l=1#post184186

كاربر همراه
    تشکر کرده
    352

نقل قول نوشته اصلی توسط cinemazar نمایش پست ها
    اگر بنا باشد باز هم فقط از نظر فیلمبرداری به موضوع نگاه کنیم ، چند سوال برای من به وجود می آید : اول اینکه آیا این سیستم فوکوس در هنگام فیلمبرداری نیز همان کارایی هنگام عکاسی را دارد ؟ چون من در بعضی ویدئو های این دوربین در نت هنگامی که سوژه در حال حرکت است و موقعیتش نسبت به دوربین اندکی جابه جا می شود ، مشاهده کردم که دوربین از نگه داشتن فوکوس بر روی سوژه عاجز است ، طوری که گمان کردم در مود فیلمبرداری اتو فوکوس ندارد /
    د !
    سلام
    این دوربین هنگام فیلمبرداری اتوفوکوس ندارد و باید دستی فوکوس کنید.
    Canon PowerShot G6

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

دقیقا همین امروز برای سومین بار دچار این مشکل شدم... توی باغچه در حال ماکرو گرافی بودم که دوربین قفل شد و هیچ کدوم از کلیدها دیگه عمل نکرد...در نهایت مجبور به بیرون آوردن باطری شدم ...کاش این موضوع برطرف بشه توی آپدیتهای بعدی.البته همونطور که گفتم این سومین بار بود ظرف ای مدت.
    nadersharp تشکر می‌کند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

تشکر کرده
    1978

نقل قول نوشته اصلی توسط ghanbar نمایش پست ها

یعنی شما هم همین مشکل رو دارید ؟ چون غیر از اون دوستمون آقا نادر ندیدم کسی از این مشکل بگه

خوب با این دوستمون خط رو خط شدیم .....نمیدونم چی بگم دوستانی که 7دی دارن بیان ببینیم چند نفر هستند این مشکل رو دارن شاید خودمون راه حلی واسشون پیدا کردیم
    ویرایش توسط nejadi : Saturday 27 November 2010 در ساعت 18:53 دلیل: خط رو خط شدن با جناب احمدی و....
    nadersharp تشکر می‌کند.

صفحه 66 از 112 نخستنخست ... 16 56 62 63 64 65 66 67 68 69 70 76 ... آخرینآخرین