صفحه 27 از 95 نخستنخست ... 17 23 24 25 26 27 28 29 30 31 37 77 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 261 تا 270 , از مجموع 941
Like Tree1979تشکر

موضوع: Canon EOS 60D

كاربر بسیار فعال Walkman آواتار ها
    تشکر کرده
    6463

نقل قول نوشته اصلی توسط aminaks نمایش پست ها
    من فقط لنز 300-70 دارم و منظورم از شرايط سخت برف و بارون و ضربه هايي كه باعت خرابي و خط روي بدنه ميشه؛با توجه به كارم كه حبرنگار هستم.ازدوربين زياد استفاده مي كنم.
    من خودمم حساس بودم تا اینکه آخر به سرم اومد فوکوس اسکرین دوربینم یه ذره لک برداشت
    زیاد حساس نشید
    از دوربینتنون لذت ببرید
    aminaks تشکر می‌کند.
    رضا اقبالی www.instagram.com/reza.eqbali

كاربر آشنا aminaks آواتار ها
    تشکر کرده
    60

Thumbs up 60 دي

ديروز امدم با كيفيت فول اچ دي تصوير بگيرم ديدم فقط 5 ثانيه تصوير گرفت ولي با حجم كم راحت تصوير برداري مي كردم،راستش خيلي ترسيدم از يكي از دوستانم پرسيدم گفت ممكنه از حافظه(رم) باشه،نظر شما چيه؟
    Amin Rahmani/canon EOS 7D+EF 70-300 is USM / EFs 15-85 is usm
    وبلاگ عکاسی

كاربر فعال Babak Borhani آواتار ها
    تشکر کرده
    1253

حتما از حافظه تان است با برنامه های سرعت سنج حافظه تان را رم ریدر تست سرعت کنید. مثلا برنامه HD tune
    مثلا حافظه ترنسند کلاس 10 من حدود 15 مگ در ثانیه جواب میدهد.
    aminaks تشکر می‌کند.
    بابک برهانیhttp://sibsabz.persiangig.com

كاربر بسیار فعال شاهین اکبری آواتار ها
    تشکر کرده
    4538

اگه اندازه bit rate فیلمبرداریتون از حداکثر سرعت رایت کارت حافظه تون بالاتر باشه این اتفاق می افته. ترجیها از 4GIG SDHC کلاس 6 و بالاتر استفاده کنید

حداقل سرعت رایت کلاسهای مختلف: -این حداقل در برخی موارد شاید حداکثر هم باشد-

class 4 speed:4MB/S
    class 6 speed:6MB/S
    class 10 speed:10MB/S

به تفاوت MB/S "مگابایت per second" و Mb/S " مگا بیت per second" توجه کنید. هر بایت 8 بیت است. بیت ریت حجم فیل رو تعیین میکنه.
    مثلا panasonic GH2 فیلم با بیت ریت 23Mb/S میگیره که برابر 8/23 یعنی حدود 4MB/S است. یعنی 1 ثانیه فیلمش در این مود 1920x1080 چهار مگا بایت حجم دارد و 10 ثانیه اش هم حدود 40 مگا بیت /یک cd 700MB حجم دارد/
    اما canon 60d بیت ریتش تو فول اچ دی 1920x1080 برابر 5.5MB/S است یعنی 1 ثانه فیلمش 5.5 مگه و 10 ثانیش 55 مگابایت.

فاکتور مشابه دیگر fps یا f/s است که با بیت ریت تفاوت دارد و تعداد تصاویر سازنده 1 ثانیه فیلم رو نشون میده.مثلا 30fps یک مود استاندارد
    است که هر ثانه آن از توالی 30 عکس ایجاد شده.
    ویرایش توسط شاهین اکبری : Saturday 22 January 2011 در ساعت 16:27
    alie، masoudfk، arzm و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    FD master

كاربر آشنا masoudfk آواتار ها
    تشکر کرده
    1366

سلام خدمت دوستان عزیز...
    من این موضوع کانن D60 رو میشه گفت از ابتدا خوندم! خیلی مطالب جالبی ارائه شد هم حرفه و هم غیر حرفه ای!!
    حال مسئله اینست که من بصورت نیمه حرفه ای عکاسی میکنم و با دوربین های D450 canon , A200 Sony , Nikon D80 & D90 کار کرده ام که البته Nikon D80 & D90 بسیار عالی بودند شاید با اون مدل ها هم قابل قیاس نباشد اما از کیفیت کار اونها کاملا راضی بودم و الان تصمیم به خرید دوربین گرفتم که البته توان خرید کانن D550 رودارم اما مثل بسیاری از دوستان که اظهار داشتند و مشاهدات خودم از شکل ظاهری اون اصلا راضی نیستم(به قولی خوش دست نیست و ارگونومی خوبی نداره ولی کیفیت تصویر و فیلمبرداری قابل قبولی داره) و توان خرید 7D کانن رو هم ندارم (هرچند عملکرد و کیفیت تصویر بسیار عالی داره) و تمایل به خرید کانن خیلی بیشتر دارم تا نیکون!! حالا کانن بین این دو مدل همین 60D رو معرفی کرده که با لنز کیت (در ابتدا) کار منو راه می اندازه و همین ال سی دی چرخون که خیلی ها باهاش مشکل دارند (که البته شاید به قولشون شان دوربین رو پایین بیاره) در بسیاری از موارد به آدم کمکم میکنه (به خصوص در عکاسی خبری و لحظه ای که آدم جایگاه خوبی برای دیدن در چشمی و کار نداشته باشه) و ریویو های زیادی از دوربین هم قرار داده شده که من از نظر ظاهر و ارگونومی کاملا متقاعد به خرید شده ام اما کیفیت هنوز مطمئن نیستم و زیاد!! چون میترسم مقایسه ها روی کاغذ با عمل متفاوت باشد!!! و واقعا D60 از نظر کیفیت تصویر تفاوت زیادی با D550 نداشته باشه (البته نه فیلمبرداری) و البته باید این مسئله رو اضافه کنم که به خاطر عکسای خبری مجبورم در شرایط بد نوری (ایزوهای بالا و سوژه های متحرک و ...) کار کنم حالا هرکدوم از دوستان که میتونن بنده رو یاری بفرمایند!
    البته جسارتا من فرصت هم زیاد ندارم!!:D

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudfk نمایش پست ها
    میترسم مقایسه ها روی کاغذ با عمل متفاوت باشد!!! و واقعا D60 از نظر کیفیت تصویر تفاوت زیادی با D550 نداشته باشه !!:D
    روی کاغذ؟ اگر منظورتون ریویوهای منتشر شده است بنده در تعدادی از انها که مطالعه کردم تفاوتی بین دی550 و دی60 ندیدم. البته هردو اندکی از دی7 بهتر بودند. و اگر منظورتون کلاس و قیمت دوربیت است باید عرض کنم شما پولبیشتری برای امکانات دیگر دوربین پرداخت میکنید نه کیفیت عکس .

این مسئله رو اضافه کنم که به خاطر عکسای خبری مجبورم در شرایط بد نوری (ایزوهای بالا و سوژه های متحرک و ...) کار کنم حالا هرکدوم از دوستان که میتونن بنده رو یاری بفرمایند!
    در این صورت بیشتر به لنز و فلاش فکر کید تا بدنه هزینه بر روی لنزهای سریعتر و فلاش بهتر تیجه بهتر خواهد داشت.
    M. Beyrami و ssobhdel تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا pinkishmilad آواتار ها
    تشکر کرده
    70

سلام خدمت دوستان عزیز...
    من این موضوع کانن D60 رو میشه گفت از ابتدا خوندم! خیلی مطالب جالبی ارائه شد هم حرفه و هم غیر حرفه ای!!
    حال مسئله اینست که من بصورت نیمه حرفه ای عکاسی میکنم و با دوربین های D450 canon , A200 Sony , Nikon D80 & D90 کار کرده ام که البته Nikon D80 & D90 بسیار عالی بودند شاید با اون مدل ها هم قابل قیاس نباشد اما از کیفیت کار اونها کاملا راضی بودم و الان تصمیم به خرید دوربین گرفتم که البته توان خرید کانن D550 رودارم اما مثل بسیاری از دوستان که اظهار داشتند و مشاهدات خودم از شکل ظاهری اون اصلا راضی نیستم(به قولی خوش دست نیست و ارگونومی خوبی نداره ولی کیفیت تصویر و فیلمبرداری قابل قبولی داره) و توان خرید 7D کانن رو هم ندارم (هرچند عملکرد و کیفیت تصویر بسیار عالی داره) و تمایل به خرید کانن خیلی بیشتر دارم تا نیکون!! حالا کانن بین این دو مدل همین 60D رو معرفی کرده که با لنز کیت (در ابتدا) کار منو راه می اندازه و همین ال سی دی چرخون که خیلی ها باهاش مشکل دارند (که البته شاید به قولشون شان دوربین رو پایین بیاره) در بسیاری از موارد به آدم کمکم میکنه (به خصوص در عکاسی خبری و لحظه ای که آدم جایگاه خوبی برای دیدن در چشمی و کار نداشته باشه) و ریویو های زیادی از دوربین هم قرار داده شده که من از نظر ظاهر و ارگونومی کاملا متقاعد به خرید شده ام اما کیفیت هنوز مطمئن نیستم و زیاد!! چون میترسم مقایسه ها روی کاغذ با عمل متفاوت باشد!!! و واقعا D60 از نظر کیفیت تصویر تفاوت زیادی با D550 نداشته باشه (البته نه فیلمبرداری) و البته باید این مسئله رو اضافه کنم که به خاطر عکسای خبری مجبورم در شرایط بد نوری (ایزوهای بالا و سوژه های متحرک و ...) کار کنم حالا هرکدوم از دوستان که میتونن بنده رو یاری بفرمایند!
    همون طور که دوستمون هم گفتن از لحاظ کیفیت تصویر هیچ فرقی بین 550 دی و 60 دی نیست (میشه گفت هر دو عالی هستن)، اما این دلیل نمیشه که بگیم هیچ فرقی با هم نمی کنن. به عنوان کسی که با هر دو کار کرده بهتون میگم که بدنه 550دی اورگونومی خوبی واسه لنزهای سنگین تله نداره (خصوصا که میخواهین کار خبری انجام بدین). ویو فایندر 60دی هم به مراتب بهتر هست. به این لیست سیلینگ خیلی بهتر بدنه، عمر باطری فوق العاده و سرعت عکاسی پیاپی بالاتر رو هم اضافه کنین. در کل میتونم بگم که 550 دی علی رغم کیفیت خوب تصویر به دلیل ارگونومی ضعیف و سیلینگ ضعیفتر دوربینی نیست که بشه واسه کار جدی بهش اتکا کرد. اما 60 دی کاملا بر عکس.
    نکته دیگه در مورد ال سی چرخان اینکه واسه فیلم برداری و عکاسی ماکرو بسیار خوب هست ولی با توجه به سرعت پایین فوکس حین استفاده از لایو ویو فکر نمی کنم واسه عکاسی خبری خیلی مفید باشه (مگر اینکه بخواهین از فوکس دستی استفاده کنین که اتفاقا با کمک گرفتن از magnifier شدنی هم هست).
    سپاس
    And I raise my glass to everyone I'll never see again canon EOS 60D + 18-135 + 10-22 + fuji fine pix s100

كاربر آشنا masoudfk آواتار ها
    تشکر کرده
    1366

نقل قول نوشته اصلی توسط pinkishmilad نمایش پست ها
    همون طور که دوستمون هم گفتن از لحاظ کیفیت تصویر هیچ فرقی بین 550 دی و 60 دی نیست (میشه گفت هر دو عالی هستن)، اما این دلیل نمیشه که بگیم هیچ فرقی با هم نمی کنن. به عنوان کسی که با هر دو کار کرده بهتون میگم که بدنه 550دی اورگونومی خوبی واسه لنزهای سنگین تله نداره (خصوصا که میخواهین کار خبری انجام بدین). ویو فایندر 60دی هم به مراتب بهتر هست. به این لیست سیلینگ خیلی بهتر بدنه، عمر باطری فوق العاده و سرعت عکاسی پیاپی بالاتر رو هم اضافه کنین. در کل میتونم بگم که 550 دی علی رغم کیفیت خوب تصویر به دلیل ارگونومی ضعیف و سیلینگ ضعیفتر دوربینی نیست که بشه واسه کار جدی بهش اتکا کرد. اما 60 دی کاملا بر عکس.
    نکته دیگه در مورد ال سی چرخان اینکه واسه فیلم برداری و عکاسی ماکرو بسیار خوب هست ولی با توجه به سرعت پایین فوکس حین استفاده از لایو ویو فکر نمی کنم واسه عکاسی خبری خیلی مفید باشه (مگر اینکه بخواهین از فوکس دستی استفاده کنین که اتفاقا با کمک گرفتن از magnifier شدنی هم هست).
    سپاس

ممنون دوست عزیز
    اطلاعات خوبی بود!
    و بیشتر میخواستم از کسانی که با هر دو کار کردند سوال کنم! البته D60 رو امروز از نزدیک هم دیدم و تقریبا تفاوت ظاهری زیادی دارند!!
    بعضی از مطالب شما رو مغازه دار هم میگفت!!
    حالا قانع شدم برای خرید ولی مشکلی که دارم اینه که برا لنز 18-200 یا حداقل 18-135 هزینه بیشتری کنم!! ولی می ارزه!!

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

کیفیت این دو لنز تفاوت خیلی کمی داره(200-18 کمی بهتره) اگر من بودم بین این دو 200-18 رو انتخاب میکردم.به خاطر رنج گسترده...
    aidin594 تشکر می‌کند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر آشنا pinkishmilad آواتار ها
    تشکر کرده
    70

ممنون دوست عزیز
    اطلاعات خوبی بود!
    و بیشتر میخواستم از کسانی که با هر دو کار کردند سوال کنم! البته D60 رو امروز از نزدیک هم دیدم و تقریبا تفاوت ظاهری زیادی دارند!!
    بعضی از مطالب شما رو مغازه دار هم میگفت!!
    حالا قانع شدم برای خرید ولی مشکلی که دارم اینه که برا لنز 18-200 یا حداقل 18-135 هزینه بیشتری کنم!! ولی می ارزه!!
    من قبلا با 550دی 18-200 داشتم و حالا با 60دی 18-135. اگر راه داشت در لحظه 18-135 رو میدادم و دوباره 18-200 میگرفتم. نه اینکه خیلی کیفیت تصویر خفنی داشته باشه (در واقع مثل هم هستن) ولی رنج بیشترش کاملا میرزه.
    سپاس
    And I raise my glass to everyone I'll never see again canon EOS 60D + 18-135 + 10-22 + fuji fine pix s100

صفحه 27 از 95 نخستنخست ... 17 23 24 25 26 27 28 29 30 31 37 77 ... آخرینآخرین