صفحه 25 از 95 نخستنخست ... 15 21 22 23 24 25 26 27 28 29 35 75 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 241 تا 250 , از مجموع 941
Like Tree1979تشکر

موضوع: Canon EOS 60D

كاربر فعال AmirS آواتار ها
    تشکر کرده
    1291

خیلی وقته دنبال یه جایی می کردم که اینو بگم، شاید اینجا بد نباشه...
    اکثرا معتقدیم که یکی از مزایای دوربین های جدید canon اینه که LCD گردون دارن و البته به کسایی که با این قابلیت مشکل دارن پیشنهاد می کنیم که ازش مثل یه LCD معمولی استفاده کنن...
    با این حال LCD گردون به سبک Canon یه مشکل ایجاد می کنه، اونم اینه که دیگه نمیشه سمت چپ دوربین دکمه قرار داد! از این نظر محل قرار گرفتن لولا برای مدل D5000 نیکون یا بعضی مدل های سونی بهتر به نظر میاد، ضمن اینکه فکر کنم (روش کنون رو تجربه کردم و لی اون دوتای دیگه رو نه) روش نیکون و سونی خوش‌دست تر باشه!؟

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir_s700 نمایش پست ها
    خیلی وقته دنبال یه جایی می کردم که اینو بگم، شاید اینجا بد نباشه...
    اکثرا معتقدیم که یکی از مزایای دوربین های جدید canon اینه که LCD گردون دارن و البته به کسایی که با این قابلیت مشکل دارن پیشنهاد می کنیم که ازش مثل یه LCD معمولی استفاده کنن...
    با این حال LCD گردون به سبک Canon یه مشکل ایجاد می کنه، اونم اینه که دیگه نمیشه سمت چپ دوربین دکمه قرار داد! از این نظر محل قرار گرفتن لولا برای مدل D5000 نیکون یا بعضی مدل های سونی بهتر به نظر میاد، ضمن اینکه فکر کنم (روش کنون رو تجربه کردم و لی اون دوتای دیگه رو نه) روش نیکون و سونی خوش‌دست تر باشه!؟
    اونا هم مشكلات خاص خودشون رو دارند و به نظرم دست و پاگير تر و مشكل زا ترند چون اولا مثل LCD هاي چپ بازشو قابليت چرخش در همه جهت رو ندارند و از همه مهمتر وقتي دوربين روي سه پايه بسته مي شه كاملا كارايي خودشون رو از دست مي دهند و مثلا براي استفاده با سه پايه و تايمر (مثل انواع چپ بازشو) قابل استفاده نيستند.

براي اون دكمه ها هم همانطور كه در تصوير زير مي بينيد قبلا جا پيدا شده است

ME، Aramis_312، lamagra و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

تشکر کرده
    1291

حالا که دقت می کنم میبینم اون روش ها روی سه‌پایه واقعا فاجعه میشن... ولی در مورد دکمه های سمت چپ منظورم این نبود که حذف شدن، منظورم این بود که با انتقال به سمت راست، کار دو دستی سخت تر شده که اونم وقتی به viewfinder نگاه می کنیم خیلی مهم نیست...

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

حالا که دقت می کنم میبینم اون روش ها روی سه‌پایه واقعا فاجعه میشن... ولی در مورد دکمه های سمت چپ منظورم این نبود که حذف شدن، منظورم این بود که با انتقال به سمت راست، کار دو دستی سخت تر شده که اونم وقتی به viewfinder نگاه می کنیم خیلی مهم نیست...
    منظورتون رو از کار دو دستی متوجه نشدم! اگر یک توضیح کوتاهی بدید ممنون میشم.اتفاقا به نظر من دکمه ها یک سمت باشن راحت تره.
    این ال سی دی گردان هم واقعا مزیت خوبیه که امیدوارم در محصولات بعدی کنون هم دیده بشه.از بس رو زمین دراز کشیدم و موقع عکاسی ماکرو کش و قوس عجیب اومدم گردنم به مشکل برخورده...
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر همراه
    تشکر کرده
    2901

نقل قول نوشته اصلی توسط lamagra نمایش پست ها
    منظورتون رو از کار دو دستی متوجه نشدم! اگر یک توضیح کوتاهی بدید ممنون میشم.اتفاقا به نظر من دکمه ها یک سمت باشن راحت تره.

عقیل جان به نظر منم اگه تعدادی از دکمه ها سمت چپ باشن مثل 7D کار باهاشون راحت تره وقتی بتونیم موقعی که دوربین رو با دو دست جلومون گرفتیم واسه فشردن کلیدها از هر دو دست استفاده کنیم، این روش به مراتب ارگونومیک تره
    AmirS و lamagra تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    1291

نقل قول نوشته اصلی توسط M.R.Mir نمایش پست ها
    عقیل جان به نظر منم اگه تعدادی از دکمه ها سمت چپ باشن مثل 7D کار باهاشون راحت تره وقتی بتونیم موقعی که دوربین رو با دو دست جلومون گرفتیم واسه فشردن کلیدها از هر دو دست استفاده کنیم، این روش به مراتب ارگونومیک تره
    دقیقا منظورم همین بود...
    اول اینکه مثل تایپ دو دستی، سرعت کار با دو دست بیشتره... و دوم اینکه فرض کنید، تو مدل های بالاتر (به فرض همه گیر شدن مانیتور گردان)، بخواید یکی از دکمه های کنار مالتی سلکتور رو با دیال عقبی ترکیب کنید... واقعا احتمال داره که انگشتاتون به هم گره بخوره :)
    ولی بازم میگم که وقتی تو Viewfinder نگاه می کنیم، کار با دکمه ها به سبک 60D راحت‌تره...
    M.R.Mir تشکر می‌کند.

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

ممنون ،متوجه منظورتون شدم وقتی آقای میر توضیح دادن.ولی با شما هم موافقم وقتی از توی ویوفایندر نگاه میکنیم کار با دکمه ها در یک سمت راحت تره.
    M.R.Mir تشکر می‌کند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

Post 60D

با سلام خدمت دوستان

امروز صبح برای دیدن بدنه دوربین به میدان ولیعصر رفته بودم. بدنه دوربین از کیفیت خوبی برخوردار بود و به خوبی در دست جا میگرفت. بعد از به دست گرفتن 60D یکبار هم بدنه 550D رو امتحان کردم . بدنه این دوربین در برابر 60D واقعا کوچک به نظر میرسه و به خوبی در دست جا نمیگیره و اون راحتی 60D رو نداره.

فروشنده قیمت 60D به همراه لنز 18-135 و گارانتی ایده آل 1550000 تومان میگفت.

امیدوارم در یک دو ماه آینده بتونم اونو بخرم.

موفق باشید.

cinemazar
    Guest

فکر می کنم تعداد دوستانی که این دوربین رو دارند و یا در دسترسشون هست کمه . این روم رونقی نداره . من جزء کسانی هستم که از قبل منتظر آمدن این دوربین بودم و در اوایل ورودش اون رو خریدم . آماده تبادل نظر و اطلاعات در این مورد هستم .

از دوستان خواهش می کنم این روم رو رونق ببخشند ، حداقل در برابر روم نیکون d7000 ، غیرت کاننی ها کجا رفته ؟

cinemazar
    Guest

در ضمن تقاضایی برای بهبود مباحث دارم و اون اینه که :

بیاییم به فکر ، تجربه و راهبرد کمپانی های بزرگ صنعت عکاسی مانند کانن و نیکون احترام بذاریم و انقدر دم دستی و از روی سلیقه شخصی تصمیمات آنها رو در مورد محصولاتشون زیر سؤال نبریم . کانن حداقل دو برابر سن امثال من قدمت داره و عکاسی رو در مراحل گوناگون تاریخی خودش ارتقاء داده . مثلاً ایرادی که اکثراً به ال سی دی چرخان 60d گرفته می شه ، بین تمام مدلها این مدل رو این طور در نظر گرفتن ، مگه مدل قحطیه ؟ خوشتون نمی یاد برید سراغ دیگر مدلها . توهین چرا ؟ یکی هم دقیقاً به خاطر همین ال سی دی چرخان به جای 7d این مدل رو انتخاب می کنه مثل بنده . این مباحث فقط اظهار نظر و سلیقه خواهد بود و برای بازدید کنندگانی که به دنبال اطلاعات کاربردی هستند بی فایده است .
    با تشکر از همه دوستان علی الخصوص کاننی !
    Maisam.H تشکر می‌کند.

صفحه 25 از 95 نخستنخست ... 15 21 22 23 24 25 26 27 28 29 35 75 ... آخرینآخرین