صفحه 23 از 95 نخستنخست ... 13 19 20 21 22 23 24 25 26 27 33 73 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 221 تا 230 , از مجموع 941
Like Tree1979تشکر

موضوع: Canon EOS 60D

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13646

نقل قول نوشته اصلی توسط pinkishmilad نمایش پست ها
    یک سوال! به نظر شما اگر کنون اول 60دی رو معرفی میکرد و بعد 550دی رو، باز هم اینقدر مورد سرزنش قرار میگرفت (که با اضافه کردن فقط یک مانیتور چرخان می خواهد 300 دلار به جیب بزند و ...)؟ یا اینکه همه از سخاوت کانون به دلیل قرار دادن پردازشگر و سنسور عالی و جواب پس داده 7دی در بدنه های سطح پایینتر به به و چه چه میکردیم.
    سپاس
    سلام
    به نظر شما تفاوت این دو بدنه فقط در وجود ال سی دی چرخان است؟
    king4 تشکر می‌کند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر آشنا pinkishmilad آواتار ها
    تشکر کرده
    70

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Mobin نمایش پست ها
    سلام
    به نظر شما تفاوت این دو بدنه فقط در وجود ال سی دی چرخان است؟
    نه! به هیچ عنوان. 9 نقطه فوکوس کراس تایپ در مقابل یکی، ویو فایندر از نوع پنتا پریزم، عمر باطری بیشتر (خیلی بیشتر!) هندلینگ بهتر (که این برای من بسیار مهم هست) و چند مورد دیگه از برتری های 60 دی هستند. منظور من نظر عمومی افرادی بود که به سنسور یکسان 60دی و دو مدل دیگه اشاره میکنن و خب بقیه امکانات را در خروجی دریافتی از بدنه اونقدرها موثر نمیدونن.
    خود من راستش دارم به این نتیجه میرسم که 300 دلار اضافه تر (که شده 200 دلار در بازار بین الملل) ارزش پرداخت رو داره. خصوصا که روی اینترنت به راحتی می تونینن بدنه را با قیمت 999 دلار پیدا کنین که انصافا می ارزه. اما مطمئنم من به شخصه بعد از خرید 60دی -علی رغم اینکه جوابگوی نیازهای من خواهد بود- از داشتنش خیلی هیجان زده نخواهم بود! دلیلش هم ساده است. چون قبلا 550دی داشتم!
    ویرایش توسط pinkishmilad : Saturday 6 November 2010 در ساعت 16:55
    M.Mobin، king4 و محمد رنجبر تشکر می‌کنند.
    And I raise my glass to everyone I'll never see again canon EOS 60D + 18-135 + 10-22 + fuji fine pix s100

كاربر آشنا pinkishmilad آواتار ها
    تشکر کرده
    70

نقل قول نوشته اصلی توسط beh_b7 نمایش پست ها
    خوب مسئله هم همینجاست که وقتی یک کمپانی یک دوربین خوب تولید میکنه توی رده پایینتر همه انتظار دارن حالا که این تکنولوژی با قیمت پایینتر در دسترس قرار گرفته پس باید بهترش رو توی دوربین رده بالاتر ببینند، مثال عینیش رو میتونید در مورد دی400[متولد نشده] ببینید که چقدر همه منتظرش هستند تا بینن بعد از دی7000 دلچسب با اینهمه پیشرفت نیکون اینبار چه امکاناتی [بیشتر از مدل قبلی] رو در رده بالاتر معرفی خواهد کرد...
    حالا اگر دی400 یه چیزی مشابه دی7000 از آب در بیاد خوب میخوره تو ذوق شون
    این ها همش به خاطر اینه که 60دی هم رغیب 550دی هست هم جانشین 50دی پس باید از هر دوتا بهتر باشه اما وقتی نباشه خوب حق اعتراض دارید...
    کیس بنده اینجور میشه که فرض کنین نیکون دی7000 رو با همون سنسور 14 مگاپیکسل دی3100 معرفی می کرد. آیا این تو ذوق همه نمیزد؟ تازه در اون صورت بازم نیکون به خاطر بدنه sealed شاید بیشتر توجیه داشت تا کنون!
    And I raise my glass to everyone I'll never see again canon EOS 60D + 18-135 + 10-22 + fuji fine pix s100

كاربر فعال beh_b7 آواتار ها
    تشکر کرده
    1239

نقل قول نوشته اصلی توسط pinkishmilad نمایش پست ها
    کیس بنده اینجور میشه که فرض کنین نیکون دی7000 رو با همون سنسور 14 مگاپیکسل دی3100 معرفی می کرد. آیا این تو ذوق همه نمیزد؟ تازه در اون صورت بازم نیکون به خاطر بدنه sealed شاید بیشتر توجیه داشت تا کنون!
    برتری های 60دی ارزش اون 300 دلار رو داره با وجود این اصلا نمیشه کتمان کرد که 60دی پایین تر از انتظارات بود و همین زد توی ذوغ همه، وگرنه هم رزولوشن بودن چیز غیر معمولی نیست قبلا هم نمونه داشته مگه 50دی و 500دی رزولوشن یکسانی نداشتند؟ اما هیچ کس نگفت فرقی بین این دوتا وجود نداره!
    این رو هم باید عرض کنم که(اگه نگم میترکم:biggrin:) کلا کانن بعد از 40دی دوربین برجسته ای در رده دو رقمی تولید نکرده

پ.ن: البته همه میدونن که دلیلش تغییر سیاست تولید کانن هستش...
    بهنام خامنه
    Canon 5DSR,6D / EF 50mm f1.4 - EF 85mm f1.8

Forum Moderator Navid7h آواتار ها
    تشکر کرده
    7879

نقل قول نوشته اصلی توسط beh_b7 نمایش پست ها
    این رو هم باید عرض کنم که(اگه نگم میترکم:biggrin:) کلا کانن بعد از 40دی دوربین برجسته ای در رده دو رقمی تولید نکرده

پ.ن: البته همه میدونن که دلیلش تغییر سیاست تولید کانن هستش...
    سلام بهنام خان

یعنی دوربین ای که الان خود شما داری دوربین بدی است ؟
    beh_b7 و partow تشکر می‌کنند.
    نوید حسینیان | پیوسته

كاربر همراه Kamal آواتار ها
    تشکر کرده
    2002

سلام
    مثل اینکه سنسور 60d با 7d و 550d دقیقا مشابه نیستند و کنون ار 3 سنسور متفاوت در 3 دوربین استفاده کرده
    هم رزولویشن متفاوت هست و هم اندازه پکسلها .
    یا شاید من اشتباه می کنم !!!

کد HTML:
    http://www.dxomark.com/index.php/eng/Camera-Sensor/Compare-sensors/%28appareil1%29/645|0/%28appareil2%29/619|0/%28appareil3%29/663|0/%28onglet%29/0/%28brand%29/Canon/%28brand2%29/Canon/%28brand3%29/Canon

كاربر فعال beh_b7 آواتار ها
    تشکر کرده
    1239

نقل قول نوشته اصلی توسط Navid7h نمایش پست ها
    سلام بهنام خان
    یعنی دوربین ای که الان خود شما داری دوربین بدی است ؟
    علیک سلام نوید جان
    نه من فوق العاده راضی هستم و خیلی قاطع عرض میکنم به هیچ عوان نه با 40دی عوضش میکنم نه با 60دی
    من طی دو سه ماه اخیر در چند تور عکاسی(جای شما خالی) با دوربین های زیادی از برند کانن کار کردم (به جز 7دی) چند روز پیش هم قسمت شد 60دی رو دست گرفتم(سبکی قابل ملاحضه نیست اما حس میشه متاسفانه بدون لنز نتونستم زیاد خوش دست بودنش رو چک کنم)، از نظر من توی هم رده ها و پایین تر ها 50دی بهترینه
    اما گذشته از این متاسفانه 50دی جواب های قاطعی برای انتقاداتی که ازش میشد نداشت(نویز، شاپنس و...)
    Navid7h تشکر می‌کند.
    بهنام خامنه
    Canon 5DSR,6D / EF 50mm f1.4 - EF 85mm f1.8

كاربر همراه
    تشکر کرده
    752

کد HTML:
    http://www.dxomark.com/index.php/eng/Camera-Sensor/Compare-sensors/%28appareil1%29/645|0/%28appareil2%29/619|0/%28appareil3%29/663|0/%28onglet%29/0/%28brand%29/Canon/%28brand2%29/Canon/%28brand3%29/Canon
    [/QUOTE]

سلام
    راستش مانفهمیدیم سنسور این دوربینها یکی است یا نه؟؟ واگر تفاوت دارند ،این اختلاف چقدر است ؟
    البته در برندهای دیگر هم این تشابه وجود دارد.در لینکی که آقای عباسی قرار دادند اختلاف وجود دارد ولی در برخی از سایتها (حداقل از نظر ظاهری) یکی هستند
    تا نظر دوستان چه باشد؟

http://www.the-digital-picture.com/R...ra-Review.aspx

كاربر همراه alie آواتار ها
    تشکر کرده
    2011

واقعیت اینه که من برای خودم چندتا دلیل برای انتخاب 60d دارم که روی کاغذ گزینه بهتری برای من به حساب میاد !
    فیلمبرداری بهتر
    lcd چرخان
    بدنه سبکتر (ارگونومی رو در عمل باید دید)
    لنزهای متنوع تر در کانن
    علی اسلامیان

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

رویوی dpreview

کد:
    http://www.dpreview.com/reviews/canoneos60d/

Conclusion - Pros

* Excellent image quality up to ISO settings unthinkable just one camera generation ago
    * Extremely high detail and resolution at base ISO, good per-pixel sharpness
    * Very good low-light performance, with low noise levels and good retention of detail
    * Good ergonomics, well shaped and comfortable hand grip
    * Customizable user interface
    * In-camera raw conversion options and Creative Filters give easy creative options
    * Excellent LCD screen is articulated (great for videographers and tripod users)
    * On-screen Q-Menu offers good access to shooting settings
    * Good quality 1080/720p video output with a range of frame rates and control over exposure
    * External microphone socket
    * Useful highlight tone priority mode
    * Good battery life
    * Comprehensive software bundle

Conclusion - Cons

* Slow AF in Live Mode reduces benefit of articulated screen for stills shooting
    * White balance often excessively orange under artificial light
    * Slight tendency to overexpose in contrasty conditions
    * Post-processing options oddly arranged (and don't provide access to the Ambience options)
    * Plastic construction not as reassuring as its metal-bodied peers

با توجه به مقایسه با D7000 نیکون, به زودی شاهد رویوی آن یکی نیز خواهیم بود.
    Saeed61، A_Maddah، Amir Tavakoli و 13 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

صفحه 23 از 95 نخستنخست ... 13 19 20 21 22 23 24 25 26 27 33 73 ... آخرینآخرین