صفحه 26 از 95 نخستنخست ... 16 22 23 24 25 26 27 28 29 30 36 76 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 251 تا 260 , از مجموع 941
Like Tree1979تشکر

موضوع: Canon EOS 60D

كاربر همراه
    تشکر کرده
    2901

نقل قول نوشته اصلی توسط cinemazar نمایش پست ها
    یکی هم دقیقاً به خاطر همین ال سی دی چرخان به جای 7d این مدل رو انتخاب می کنه مثل بنده !

پس شک نکنید که نمیدونستید واسه چی میخواستید 7D بخرید

این دو بدنه در دو کلاس کاملا مجزا تولید شدن و کاربران خاص خودشونو دارن، خوب بود که 7d هم ال سی دی چرخان داشت اما تفاوت بین 60D و 7D فراتر از ال سی دی چرخانه دوست عزیز

از دوستان خواهش می کنم این روم رو رونق ببخشند ، حداقل در برابر روم نیکون d7000 ، غیرت کاننی ها کجا رفته ؟
    خوبه که این تاپیک رونق داشته باشه، اما ما که گلادیاتور نیستیم که یه طرف کننی ها باشن و یه طرف نیکونی ها تا ببینیم کدوم کم میارن، اگه تاپیک D7000 رو هم نگاه کنید تعداد زیادی از پست هاش آف تاپیکه دقیقا مثل همین کاری که من دارم انجام میدم!

عطشی هم که به خاطر D7000 به راه افتاده به نظر من بیشتر برمیگرده به توزیع و عرضه ی با تاخیر زیادش و قیمت نامعقول داخلیش که خیلی با شیب کمی داره افت میکنه.
    M.A.ZEYNALI، gioumtell، jebrahim و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    235

من سه روز پیش این دوربین رو خریدم و تا الان هم که باهاش کار کردم کاملا راضیم. البته چیزی رو هم جز این انتظار نداشتم!

خوشحالم به جمع کاننی ها پیوستم.
    M.R.Mir تشکر می‌کند.

cinemazar
    Guest

خوب طبیعیه که ما دقیقاً بر اساس همین دو خط مطلب در مورد هم قضاوت کنیم ، این طوری آدم برای رفع اتهام مجبور میشه بیشتر توضیح بده . دوست عزیز : من به تفاوت های این دو دوربین کاملاً واقفم . در این یادداشت خواستم مثالی زده باشم که مثلاً ال سی چرخان هم برای کسی می تونه یک امتیاز مهم باشه و جزو ای کاش های اون برای خرید . اصل تصمیم من برای انتخاب بین این دو دوربین مبتنی بر قابلیتهای تصویر برداری بود . والا اگر بنا به عکاسی صرف می بود قید یکی از لنزهامو ( با توجه به امضاء ) می زدم و 7d می خریدم . مطمئناً 60d جایگاه 7d رو نداره و این به خاطر اینه که کمپانی ابتدا دو مرز رو مشخص کرد ( 550d و 7d ) و سپس بین شون رو پرکرد با 60d . این حرف رو میشه در امکانات و قیمتهاشون دید و حتی در اندازه بدنه . در فاصله عرضه بین 7d و 60d ، چیزهایی به 60d اضافه شد در مود فیلمبرداری که در 7d نبود . مثل امکانات جدید تنظیمات صدا و امکان برش و اصلاح فیلمها در داخل دوربین و البته این ال سی دی فوق العاده با کیفیت و چرخان که انگار صرفاً برای تصویربرداران اضافه شده بود . ضمن اینکه 60d در مورد تصویربرداری چیزی از 7d کم نداره و بلکه اندکی جلوتره و تا به حال بهترین دوربین DSLR کانن بوده از لحاظ امکانات تصویربرداری . همونطور که در لیست تجهیزات بنده می بینید دوربین اول من یک دوربین حرفه ای تصویربرداری از کانن است و 60d برای من حکم پشتیبان و همراه رو در این امر داره و البته از امکان عکاسی بسیار عالی اون هم بهره مند شدم . من به همکارانم گفتم که اگر 60d ال سی دی چرخان نداشت هرگز به جای 7d اون رو نمی خریدم ، اما این خرید حالا با ارزش است و این تفاوت قیمت من رو صاحب یک لنز اضافه کرد . من شخصاً از کانن متشکرم .

در مورد گلادیاتور بودن ما ، زیاد اون بخش رو جدی نگیرید ، این حرف من صرفاً جهت اطلاع بود و حداقل باعث شد دو پست به این روم اضافه بشه . حرف و حدیث در مورد دوربینهایی که به بازار نیومدند همیشه بیشتر و نشان از امیدها و آرزوهای دوربین نداران و یا در انتظار آپدیت شوندگان داره . اما بالاخره از تب و تاب می افته . من از تفاوت فاحش پست های دو تاپیک اندکی به غیرت آمدم . بگذریم .

كاربر همراه Saeid Arzani آواتار ها
    تشکر کرده
    1002

سلام
    شرکت کانن میان افزار نسخه 1.0.8 را برای دوربین های کانن EOS-60D معرفی نمود .این میان افزار اشکال نوردهی زیاد در عکسبرداری با فلاش داخلی دوربین و استفاده از لنزهای زیر برطرف می نماید : EF 300 F/4 EF 28-135 EF 75-300 F/4 Ef 100-400
    جهت دانلود میان افزار فوق از لینک زیر استفاده کنید. ...
    http://web.canon.jp/imaging/eosd/firm-e/eos60d/firmware.html
    با تشکر
    Nikon D3100 kit 18-55

كاربر آشنا pinkishmilad آواتار ها
    تشکر کرده
    70

سلام به همگی.
    60 دی با کیت لنز 18-135 و یک عدد لنز 10-22 و دیگر مخلفات از مالزی خریداری شد.
    بین 60 دی و دی7000 کاملا دو دل بودم. توی مغازه هر دو رو دستم گرفتم و 60 دی به نظرم دوربین خوش دست تری اومد. از طرفی هم درسته که دی 7000 در ایزو بالای 3200 عملکرد بهتری از 60دی داره ولی به من به شخصه به یاد ندارم با ایزوی بالای 1600 عکس گرفته باشم. اضافه شدن ال سی دی چرخان هم که داستان خودش رو داره.
    در مورد بدنه باید بگم که همه چیز همون جوری هست که انتظارش رو داشتم و در عین اینکه کاملا راضی کننده هست چندان برای من هیجان انگیز هم نیست. دلیل اصلی قطعا این هست که قبلا 550 دی داشتم. ولی باید گفت که 60 دی به مراتب دوربین تر هست نسبت به 550 دی و به عقیده من ارزش مبلغ نا چیز پرداختی (نا چیز در بازار خارج از کشور حد اقل) را دارد. در کل فکر نمی کنم تا مدتها بدنه عوض کنم.
    فعلا شدیدا تو کف لنز 10-22 هستم. باید بگم که واسه خودش دنیای دیگریه.
    راستی خیلی دوست داشتم به جای 18-135 یک عدد 15-85 برمیداشتم که متاسفانه جیب گرامی اجازه نمیداد! عجیب اینکه 15-85 در بازار مالزی حدود 930 هزار تومان قیمت دارد!
    سپاس
    ویرایش توسط pinkishmilad : Friday 31 December 2010 در ساعت 09:53
    shabab، M.Mobin، alie و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    And I raise my glass to everyone I'll never see again canon EOS 60D + 18-135 + 10-22 + fuji fine pix s100

كاربر آشنا aminaks آواتار ها
    تشکر کرده
    60

Thumbs up 60 دي

من يك هفته اي مي شه 60 دي را با لنز 300-70 f4-5.6خريدم و تا اين مدت ازش راضيم.مي خوام بدونم اين دوربين با اين لنز كارايي داره و عكسهاي شارپي ميده يا نه وكلا من از بدنه اين دوربين ميترسم كه در شرايط سخت جوابگو نباشه.من را راهنمايي كنيد.كارم عكس خبري و اجتماعي هستش.

Forum Moderator Navid7h آواتار ها
    تشکر کرده
    7879

نقل قول نوشته اصلی توسط aminaks نمایش پست ها
    من يك هفته اي مي شه 60 دي را با لنز 300-70 f4-5.6خريدم و تا اين مدت ازش راضيم.مي خوام بدونم اين دوربين با اين لنز كارايي داره و عكسهاي شارپي ميده يا نه وكلا من از بدنه اين دوربين ميترسم كه در شرايط سخت جوابگو نباشه.من را راهنمايي كنيد.كارم عكس خبري و اجتماعي هستش.
    دوست عزیز
    سلام

مبارک باشه!!

1. شما فقط همین یک لنز 70-300 را دارید ؟

2. شما می ترسید که بدنه جوابگو نباشد؟
    شرایط سخت یعنی چه ؟

بهتر نبود قبل از خرید کمی تحقیق کنید.
    روی کاغذ، بدنه دوربین شما از نظر سیلینگ ( مقاومت در برابر گرد و غبار و رطوبت) به اندازه دوربینی مثل Canon EOS 7D مقاوم نیست !
    اما به نظرم در 80-90 درصد مواقع این بدنه و حتی رده های پایین تر جوابگو هستند ! من با Canon EOS 400D با مقداری مرافبت زیر آبشار عکاسی کرده ام ! هیچ اتقافی هم نیافتاد !

از دوربین خود استفاده کنید و لذت ببرید

شاد باشید.
    A_Maddah، gioumtell، ravanfar و 11 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    نوید حسینیان | پیوسته

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    235

نقل قول نوشته اصلی توسط aminaks نمایش پست ها
    سلام
    بنده همین هفته پیش که توی مشهد برف میامد با 60D تقریبا 15 دقیقه زیر برف داشتم عکاسی میکردم.طوریکه روی لنز و قسمت فوقانی بدنه کاملا مرطوب شده بود! حتی یکبار یه تیکه بزرگ برف از روی درخت افتاد رو دستم که خدا رحم کرد! lcd دوربین یکم خیس شد.ولی هیچ مشکلی پیش نیومد.
    M. Beyrami، aminaks و محمد رنجبر تشکر می‌کنند.
    Canon EOS 60D + EF-S 18-135 IS

كاربر آشنا aminaks آواتار ها
    تشکر کرده
    60

Question كنان 60 دي

من فقط لنز 300-70 دارم و منظورم از شرايط سخت برف و بارون و ضربه هايي كه باعت خرابي و خط روي بدنه ميشه؛با توجه به كارم كه حبرنگار هستم.ازدوربين زياد استفاده مي كنم.
    Amin Rahmani/canon EOS 7D+EF 70-300 is USM / EFs 15-85 is usm
    وبلاگ عکاسی

كاربر فعال ssobhdel آواتار ها
    تشکر کرده
    5521

:biggrin:
    دوست من آقا نوید گفتند که جوابگو خواهد بود . البته برف و بارون با ضربه خیلی فرق می کنه. دوربین شما در مقابل برف و بارون سیلینگ خوبی داره
    ولی در مقابل ضربه که باعث خرابی و خط و خش بشه تمام دوربین ها طبیعتا آسیب پذیرند.
    زیاد ذهنتون را درگیر این موارد نکنید دوربین گرفتید که باهاش عکس بندازید با کمی مراقبت راحت عکاسیتون را بکنید.
    aminaks تشکر می‌کند.

صفحه 26 از 95 نخستنخست ... 16 22 23 24 25 26 27 28 29 30 36 76 ... آخرینآخرین