صفحه 35 از 95 نخستنخست ... 25 31 32 33 34 35 36 37 38 39 45 85 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 341 تا 350 , از مجموع 941
Like Tree1979تشکر

موضوع: Canon EOS 60D

كاربر فعال M. Beyrami آواتار ها
    تشکر کرده
    9860

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudfk نمایش پست ها
    سلام...
    من از رم کلاس 6 با حافظه 8 گیگ استفاده می کنم! مشکلم اینجاست که گاهی در حین فیلمبرداری با اخطار و قطع شدنش مواجه میشم!
    توضیح کامل اینکه من با 60D بصورت دوربین دوم در یک مصاحبه با چند نفر استفاده میکردم، سوژه ها و دوربین هم ثابت بودند، نور هم کاملا مناسب بود، مصاحبه هر نفر حدود 4 یا 5 دقیقه طول میکشید و تا پایان تقریبا مشکلی نداشتم اما در آخرین برداشت بعد از 2 دقیقه ضبط فیلمبرداری قطع شد!!
    اول اینکه آیا این مشکل فقط به خاطر کارت حافظه است با توجه به اینکه من قبلش بدون مشکل کار میکردم!
    دوم اینکه ربطی به فوکوس هم داره؟ چون من به این مشکل زمانی که فوکوس کشی مناسبی نداشته ام در جاهای دیگه هم برخورده بودم!! یعنی دوربین سوژه اش دقیقا معلوم نبود اما هم سوژه حرکت زیادی داشت هم نور مناسب نبود!!!
    سوم اینکه فیلمبرداری هم حتی در حالت PAL بصورت واید انجام میگیره، میشه اون رو تغییر داد ؟؟؟
    موفق باشین...
    اگه فیلم برداریتون متناوب بوده و فاصله کمی بین برداشت هاتون داشتین ... شاید داغی سنسور باعث قطعی فیلم شده
    farhad_k، aliii و NetNegar تشکر می‌کنند.
    مسعود بیرامی
    Jhowan photography

كاربر جديد
    تشکر کرده
    80

نقل قول نوشته اصلی توسط miladb نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای 60d چه لنز کیتی رو پیشنهاد می کنید؟

دوست عزیز، همانطور که گفته شد شما اول باید نوع کارتان و بودجه خود را بررسی کنید.

موفق باشی.
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    54

با سلام
    یه سوالی از اساتید محترم داشتم و اون اینکه من در بررسی انجام شده بین دو دوربین 60 دی و 7 دی که مربوط به فیلم برداری این دو دوربین بود و توسط سایت دیجیتال ریو انجام شده بود، در اون فیلم کیفیت 7 دی از لحاظ کنتراست رو بهتر نشون میده و در پایان اونو یه ایراد برای 60 دی معرفی میکنه خواستم نظر دوستان رو هم حتما بدونم.
    NetNegar تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    9860

سلام
    فوکوس کند و گیج تو محیط کم نور (کمی کم نور تر از نور اطاق) در مد لایو ویو و با لنز 15-85 طبیعی هست؟تا حدی که میشه گفت تو 85مم اصلا فوکوس نمیکنه خیلی کنده!
    این مشکل فقط تو لایو ویو وجود داره..
    لنز با بادی دیگه ای تست شده و مشکلی نداشته
    شاهین اکبری و NetNegar تشکر می‌کنند.
    مسعود بیرامی
    Jhowan photography

كاربر فعال aidin594 آواتار ها
    تشکر کرده
    2638

سیستم فوکوس دوربین جدیدتان در حالت Live view خیلی ضعیفتر از حالت ویزور باید عمل کند. من فکر میکنم جای نگرانی نیست.
    مد Live view در کانن و نیکون رو نمیشه با آلفا مقایسه کرد.

تشکر کرده
    9860

نقل قول نوشته اصلی توسط aidin594 نمایش پست ها
    سیستم فوکوس دوربین جدیدتان در حالت Live view خیلی ضعیفتر از حالت ویزور باید عمل کند. من فکر میکنم جای نگرانی نیست.
    مد Live view در کانن و نیکون رو نمیشه با آلفا مقایسه کرد.

دقیقا!
    ولی 500دی همزمان با 60دی و سوژه یکسان و لنز یکسان تست شد و 500دی این مشکل رو لااقل به این شدت نداشت .
    پس نمیشه نظر شما رو به همه بادی های کنن و نیکون نسبت داد
    NetNegar تشکر می‌کند.
    مسعود بیرامی
    Jhowan photography

كاربر بسیار فعال Walkman آواتار ها
    تشکر کرده
    6463

نقل قول نوشته اصلی توسط 350 نمایش پست ها
    سلام
    فوکوس کند و گیج تو محیط کم نور (کمی کم نور تر از نور اطاق) در مد لایو ویو و با لنز 15-85 طبیعی هست؟تا حدی که میشه گفت تو 85مم اصلا فوکوس نمیکنه خیلی کنده!
    این مشکل فقط تو لایو ویو وجود داره..
    لنز با بادی دیگه ای تست شده و مشکلی نداشته
    در منویهای دوربینتان در قسمت Live view/Movie func. set.-------->قسمت AF mode سه خالت داره برای فوکوس در لایو ویو

1-Quick mode که سرعت فوکسش مثل سرعت فوکوسه در ویزور است(و عین ویزرو فقط میتوان روی نقاط فوکوس(پوزیشن نقاط فوکوس مثله ویزور)میتوان فوکوس کرد)و البته در این حالت آینه هم در حال حرکت است( مثل حالت دید از ویزور و عکس گرفتن )

2-Live view که کمی کند است

3-Livew View این هم مثل قوکوس بند دوم است، ولی می توان در آن تشخیص چهره هم داشت

در حالت دوم و سوم آینه بالا مانده و هیچ نقشی ندارد و میتوانید هر نقطه دلخواه از کادر را با جوی استیک دوربین انتخاب کرده و روی آن فوکوس کنید

احتمالا با تنظیم این گزینه ها مشکلتان حل شود

موفق باشید.....
    ویرایش توسط Walkman : Friday 22 April 2011 در ساعت 17:51 دلیل: توضیحات برای بندهای 1,2,3
    aidin594، M. Beyrami و NetNegar تشکر می‌کنند.
    رضا اقبالی www.instagram.com/reza.eqbali

كاربر بسیار فعال Walkman آواتار ها
    تشکر کرده
    6463

نقل قول نوشته اصلی توسط Walkman نمایش پست ها
    در منویهای دوربینتان در قسمت Live view/Movie func. set.-------->قسمت AF mode سه خالت داره برای فوکوس در لایو ویو

1-Quick mode که سرعت فوکسش مثل سرعت فوکوسه در ویزور است(و عین ویزرو فقط میتوان روی نقاط فوکوس(پوزیشن نقاط فوکوس مثله ویزور)میتوان فوکوس کرد)و البته در این حالت آینه هم در حال حرکت است( مثل حالت دید از ویزور و عکس گرفتن )

2-Live view که کمی کند است

3-Livew View این هم مثل قوکوس بند دوم است، ولی می توان در آن تشخیص چهره هم داشت

در حالت دوم و سوم آینه بالا مانده و هیچ نقشی ندارد و میتوانید هر نقطه دلخواه از کادر را با جوی استیک دوربین انتخاب کرده و روی آن فوکوس کنید

احتمالا با تنظیم این گزینه ها مشکلتان حل شود

موفق باشید.....
    ببخشید یک نکته ای در مورد قسمت بولد شده اشتباه نوشتم، تصحیحش میکنم

در حالت لایو ویو با تشخیص چهره، نمیشه هرجای کادر رو که بخوایم فوکوس کنیم!! و این روش فقط برای حالت لایو معمولی قابل استفاده است(یعنی حالت دوم)

موفق باشید....
    M. Beyrami و NetNegar تشکر می‌کنند.
    رضا اقبالی www.instagram.com/reza.eqbali

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    54

نقل قول نوشته اصلی توسط rima نمایش پست ها
    با سلام
    یه سوالی از اساتید محترم داشتم و اون اینکه من در بررسی انجام شده بین دو دوربین 60 دی و 7 دی که مربوط به فیلم برداری این دو دوربین بود و توسط سایت دیجیتال ریو انجام شده بود، در اون فیلم کیفیت 7 دی از لحاظ کنتراست رو بهتر نشون میده و در پایان اونو یه ایراد برای 60 دی معرفی میکنه خواستم نظر دوستان رو هم حتما بدونم.
    اقایون یعنی این سواله ما در شان شما اساتید نیست که یه لطفی کنین و جواب بدین!!!!!!!!!
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط rima نمایش پست ها
    اقایون یعنی این سواله ما در شان شما اساتید نیست که یه لطفی کنین و جواب بدین!!!!!!!!!
    دوست عزیز در صورتی کسی می تواند در این باره نظر بدهد که اولا صاحب نظر باشد و دوماً ! با هر دو دوربین کار کرده باشد و از کم و کیف اش اطلاع داشته باشد.

بعله اگر می خواهید یک نظر شکمی و از روی هوا بدهیم ساده است اما نظر منطقی و علمی را نمی توان قطعی بیان کرد.

بنده با 7دی بسیار کار کرده ام اما متاسفانه فرصتی برای تست 60 دی به صورت کامل و جامع نبوده بخصوص مقایسه با 7دی.

اما با توجه به دیده ها و شنیده ها و خوانده هایم می توانم ابراز کنم که 7دی از کیفیت به مراتب بهتری در فیلمبرداری برخوردار است .که این موضوع بیشتر به الگوریتم های تشخیصی و نرم افزار داخلی دوربین برای کاهش نوز و نورسنجی و کنترل فریم ریت و پروسس رنگ ها مربوط می شود. که در 7دی مقداری بلوغ یافته تر است.
    شاهین اکبری، Navid7h، R.Asgari و 8 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

صفحه 35 از 95 نخستنخست ... 25 31 32 33 34 35 36 37 38 39 45 85 ... آخرینآخرین