صفحه 18 از 19 نخستنخست ... 8 14 15 16 17 18 19 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 171 تا 180 , از مجموع 190
Like Tree340تشکر

موضوع: Canon PowerShot G12

كاربر همراه ALI.Barutkub آواتار ها
    تشکر کرده
    1156

[QUOTE=Kourosh Kahal;317108]دوست عزیز این مدل دیافراگم بسته تر از 8 نداره !!![/QUOT
    ممنون از شما... بسیار تعجب کردم ! ... سری G و محدودیت دیافراگم 8 ! ... اصلا فکرش رو هم نمی کردم!
    Kourosh Kahal تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    59

ممنونم از راهنمائي
    شما البته در مورد عمق ميدان و مواردي كه اشاره كردين درست ميفرمائيد
    اما..
    من الان در اعداد بالاي 8 ديافراگم به دنبال مسائل عمق ميدان نيستم بيشتر جهت بستن ديافراگم براي رسيدن به سرعت شاتر كمتر هستم تا نوردهي بيشتر بتونم كنم.خب اين دوربين سرعت شاتر كمتر از 30 ثانيه نميده و ديافراگمش هم كه الان متوجه شدم كمتر از 8 نيست پس بايد از فيلنر ND استفاده كنم كه اونم عملا بخاطر محدوديت سرعت شاتر امكانش نيست.پس با اين حساب احتمالا بايد از خير عكاسي با نوردهي بالا بگذرم!
    اين دوربين را تازه دست گرفتم و يه نكته ديگر هم بهش رسيدم اينه كه فلاش اكسترنال در حالت آف كمرا نيز شليك نميكند و حتما بايد روي دوربين باشد!يكي از دوستان 7 دي دارند و بدون هيچ تريگر و يا سيم در حالت آف كمرا شليك ميكند.
    ویرایش توسط n.mehrabian : Thursday 20 December 2012 در ساعت 10:38
    D.Daneshmand تشکر می‌کند.

كاربر فعال masoudrejae آواتار ها
    تشکر کرده
    2404

نقل قول نوشته اصلی توسط n.mehrabian نمایش پست ها
    دوستان من به اين موضوع واقفم اما در حالت منوال هم ماكزيمم آپرچر 2.8 در وايدترين حالت و مقدار 8 در تله ترين حالت است و كمتر نميشود. اگر شما هم اين دوربين را داريد اگر ميشود يك تست كنيد و به بنده بگيد.ممنون ميشوم.
    شايد دوربين من خراب است!!
    همینه منم داشتم قبلا
    8 اش هم کافیه ولی مثلا نمیتونی تو افتاب دیگه دیاف را خیلی ببندی شاتر را زیاد کنی حرکت ابشار را ثبت کنی برا اون کارا ساخته نشده

خیلی دوربین خوبیه
    اکثر تنظیمات رو کلیدهاست و هی نمیخواد مدام تو منو ها بری
    من خریده بودم 590 اشتباه کردم چند ماه بعد فروختم الان پشیمونم
    n.mehrabian تشکر می‌کند.

كاربر همراه K_NMT آواتار ها
    تشکر کرده
    4984

جدي؟!!!!!
    اينطور كه من فهميدم سازندگان در بازترين عدد ديفراگم به آخر خط رسيدن و قيمتاشون بالا ميره اما در مورد بسته ترين ديگه چه مشكلي هست؟خب روزنه ديافراگم رو تا حد نزديك به صفر هم بخوان ببندن مگر مشكلي هست؟
    ظاهرا در انتخابم اشتباه كردم اين موضوع خيلي ناراحتم كرد.مود بالب كه ندارد!اينم از مينيمم ديافراگمش.حالا اينقدر هم از اين دوربين تعريف شنيديم!قيمتش هم كه نزديك به انتري لول هاي اس ال آر است.
    علت این محدودیت دیافراگم دیفرکشن هست
    اگر قصد شما از خریدن این دوربین نوردهیهای طولانیتر از 30 ثانیه بوده قطعا در خرید این مدل اشتباه کرده اید
    چون حتی اگر هم مد بالب داشت کیفیت تصاویرش بدلیل Long Exposure Noise احتمالا قابل قبول نبودند
    این دوربین اصلا برای این کار طراحی نشده
    من این دوربین رو دارم و با انتظاری که ازش دارم کاملا برام راضی کننده است
    فعلا...
    Kourosh Kahal، masoudrejae و n.mehrabian تشکر می‌کنند.
    كيوان نعمت اللهي
    تجهيزات من

كاربر همراه K_NMT آواتار ها
    تشکر کرده
    4984

ممنونم از راهنمائي
    شما البته در مورد عمق ميدان و مواردي كه اشاره كردين درست ميفرمائيد
    اما..
    من الان درد اعداد بالاي 8 ديافراگم به دنبال مسائل عمق ميدان نيستم بيشتر جهت بستن ديافراگم براي رسيدن به سرعت شاتر كمتر هستم تا نوردهي بيشتر بتونم كنم.خب اين دوربين سرعت شاتر كمتر از 30 ثانيه نميده و ديافراگمش هم كه الان متوجه شدم كمتر از 8 نيست پس بايد از فيلنر ND استفاده كنم كه اونم عملا بخاطر محدوديت سرعت شاتر امكانش نيست.پس با اين حساب احتمالا بايد از خير عكاسي با نوردهي بالا بگذرم!
    اين دوربين را تازه دست گرفتم و يه نكته ديگر هم بهش رسيدم اينه كه فلاش اكسترنال در حالت آف كمرا نيز شليك نميكند و حتما بايد روي دوربين باشد!يكي از دوستان 7 دي دارند و بدون هيچ تريگر و يا سيم در حالت آف كمرا شليك ميكند.
    برای فلاش آف کمرا با فلاشهای غیر کنون که دارای تریگر نوری باشند مشکلی ندارید
    برای فلاشهای کنون نیاز به تریگر رادیویی خواهید داشت
    n.mehrabian و mehdi_sat تشکر می‌کنند.
    كيوان نعمت اللهي
    تجهيزات من

كاربر فعال morteza khademy آواتار ها
    تشکر کرده
    7060

دوستان يك سوال؟
    دوربين جي 12 چطور ديافراگمش كمتر از 8 بسته ميشود؟من براي لانگ اكسپوژر ميخواهم ديافراگم مثلا 14 داشته باشم تا بتونم سرعت شاتر را كم كنم اما چون ديافراگم كمتر از 8 نميشود عملا امكان اين نوع عكاسي نيست.
    مينيمم آپرچر اين دوربينها همينقدر است يا تنظيماتي داره؟مود بالب هم انگار كلا ندارد؟درسته؟
    ممنون
    اکثر کامپکت ها در حالت واید دیاف بیش از 8 ندارند. البته با توجه به سنسور کوچیک اونها همین دیاف 8 هم عمق میدان بسیار زیادی رو برای شما فراهم میکنه ولی برای لانگ اکسپوژ یا باید صبر کنید تا نور محیط کم بشه و یا فیلتر ان دی استفاده کنید
    n.mehrabian تشکر می‌کند.
    پشت این پنجره جز هیچ بزرگ ، هیچ نیست!

canon Eos 6D +canon ef 17-40 f4 L+ canon ef 50 f1.8 stm+canon ef 100mm f2.8 L macro+ avanar 135 f2.8+ zenitar 50mm f2

كاربر همراه Asri آواتار ها
    تشکر کرده
    5552

نقل قول نوشته اصلی توسط ALI.Barutkub نمایش پست ها
    مود دوربین را روی M یا Av بگذارید و دیافراگم را دستی تا حد دلخواه (بیشتر از 8) زیاد کنید.
    دوست عزیز
    دیافراگم 8 بسته ترین دیاف دوربین مذکور است . اصولا مبحث دیافراگم در سنسورهای قطع کوچک در مقایسه با کراپ دار و فول فریم متفاوت است ...
    You can take the boy out of Suffolk, but you can't take Suffolk out of the boy

كاربر فعال eternal آواتار ها
    تشکر کرده
    4214

سلام به همه حضار
    دوربين G12 آيا شاتر مكانيكي داره يا الكترونيكي؟چون موقعي كه شاتر را ميزنيد حس خوبي مثل دوربينهاي حرفه اي نميده و انگار دارين با دوربين موبايل عكاسي ميكنين.و اينكه اصولا همه پاور شاتها مثل G1X هم بدين صورت است؟يك مقاله اي خوندم كه شاتر ها را به دو دسته الكترونيك و مكانيكي تقسيم كرده بود و در گروه دوم شاترهاي حلقوي و پرده اي اما متوجه نشدم كه اين دوربين به چه شكلي است.

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

نقل قول نوشته اصلی توسط eternal نمایش پست ها
    سلام به همه حضار
    دوربين G12 آيا شاتر مكانيكي داره يا الكترونيكي؟چون موقعي كه شاتر را ميزنيد حس خوبي مثل دوربينهاي حرفه اي نميده و انگار دارين با دوربين موبايل عكاسي ميكنين.و اينكه اصولا همه پاور شاتها مثل G1X هم بدين صورت است؟يك مقاله اي خوندم كه شاتر ها را به دو دسته الكترونيك و مكانيكي تقسيم كرده بود و در گروه دوم شاترهاي حلقوي و پرده اي اما متوجه نشدم كه اين دوربين به چه شكلي است.
    این دوربین دارای شاتر مکانیکی نیست و شاتر الکترونیکی دارد برای همین صدای شاتر را نمیشنوید و حس خوب دوربین های DSLR را ندارد.
    eternal تشکر می‌کند.

كاربر فعال eternal آواتار ها
    تشکر کرده
    4214

نقل قول نوشته اصلی توسط shahbazi نمایش پست ها
    این دوربین دارای شاتر مکانیکی نیست و شاتر الکترونیکی دارد برای همین صدای شاتر را نمیشنوید و حس خوب دوربین های DSLR را ندارد.
    خيلي ممنون از پاسخ
    در مورد G1X اطلاع دارين؟اون هم بدين شكل است چون سنسورش مانند دوربينهاي كراپدار 1.6 SLR cmos است.
    برايم جالب است كه در همين تاپيك متوجه نقاط قابل بهبود(شما بخوانيد ضعف) زيادي از اين دوربين و سري G شدم.اون از وضعيت ديافراگمش كه دوستي بهش اشاره داشتن و مهمتر اينكه قيمت نسبتا بالايي دارند كه تقريبا به DSLR معمولي نزديك هستند.

صفحه 18 از 19 نخستنخست ... 8 14 15 16 17 18 19 آخرینآخرین